МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

5 канал Президенту. Росия без маски,

01/16/2006 | Петро.
або чергове ковтання соплів.

Батурин - Бутейко. Відверті погрози російського депутата, як відвертий удар по морді всій Україні. І Ющенку і Юлі, і всім нам... на радість вітренкам, мартинюкам, крючковим, Толерантні вівдповді дипломата, що не підписував зрадницький розподіл і не розкрадав держмайно під прикриттям братніх стосунків, приповній зневазі російського депутата. Все це наслідки 15 річної зради попереднього режиму, що залишився нам у спадщину від системи комуністичного державного терору. Непокарані досі, ці негідники - комунобандити задля свого збагачення продали все. Ліцеміри що прийшли до влади закладають нові проблеми через непокарання зрадників в Україні. Коли вже скінчиться цей сором обговорення газу та маяків, Тузли та ядерної зброї... Хто вдома хозяїн мартинюкам треба ще з'ясовувати. Лазаренки в Каліфорнії, Бокаї в Росії, Крючкови в РНБО... Наступати на граблі припинить! Поставте на місце нахабного квартиранта панове. Припинить жувати соплі, пане Президент! Ви Гарант тієї Конституції, де прописано що державні кордони України недоторкані, а її територія неподільна. Які маяки? Не пускайте дим в очі. Прибиріть граблі! Ганьба і зрада через Вашу толерантність та терплячисть... 15 років раком завдяки негідникам типу кравчука та кучми... Україні потрібні принципові кадрові зміни з початку 2005 року. Не дайте зрадникам знов залишитися прои владі.

Відповіді

 • 2006.01.16 | Odess

  Это нужно было видеть :( Навсегда запомню эту

  ехидную москальскую рожу, откормленная свинья. А ведь он уверен что будет по ихнему :(
  Меня до сих пор трусит...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.16 | rais

   Президенту України.

   П'яний кучма з своїми холуями(медведчуками, суркісами, дубинами, бакаями) продовжив зрадницьку діяльність кравчука. Зараз естафета передана далі. Прикриті головні фігуранти резонансних справ, майже реабілітовані високопосадові крадії. Успішність всього українського бізнесу замішена на зраді національних інтересів. Нескінченним потокам українському суспільству підбрасують чергові НОВИНИ. Димова завіса відвертає увагу від головної теми - великих розкрадань на теренах СРСР. І флот Російський, пане Тарасюк, прикриває в Криму і на Херсонщині не військові об'єкти, а власність високопосадових негідників колишньої імперії(крадіїв). Тому треба використати дарунок долі і не брати паливо в Росії за зміненими ними домовленостями, і не залишати недоторканими домовленості по Російським збройним силам в Україні. Не можна залишати безпокараними тих, хто задав державі збитків національного маштабу. Зрада національних інтересів потягла за собою втрату сувіренитету держави, геноцид проти населення, правовий негілізм та масові порушення прав людини. За подібні злочини, пане Ющенко, ви забов'язані притягнути до кримінальної відповідальності високопосадових злочинців. Любі друзі тут не проходять і аплодувати тут нема кому. Розпочата у грудні 2004 гризня між Ромою та Юлею дає шанс у 2006 залишити зрадників при владі. І саме цей розбрат є підгрунттям політичної кризи. Ви будете особисто відповідати перед нацією за невикористання позитивного суспільного потенціалу в розбудові демократичної і оновленої України. За Вашими словами ми призначили Вас Президентом. Виконуйте свої обов'язки якісно!
 • 2006.01.16 | Григорій

  Re: 5 канал Президенту. Росия без маски,

  Черговий раз пан Бутейко дає урок гідності пройдисвітам. Молодець! От би таких дипломатів в Україні побільше. Інших щось не видно. Вичікують кучманоїди? Вичікують і тримають напоготові свої парійні білети всіх кольорів і мастей, щоб потім першими прибігти до нообраних "слуг народу" і з своїм монголоїдним фейсом знову ревіти про особисту відданість?
  А Бутейко таки достойний чоловік. Гідний українець, твердий і справедивий. Таких треба пошановувати і підтримувати. Треба підтримати їх партію. Це УНП? Чомусь на сайті ЦВК не знайшов. Чи вони також у блоці? З ким.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.16 | Domino

   Re: 5 канал Президенту. Росия без маски,

   "Господи, дай мне силы для того, чтобы изменить то, что я могу изменить, терпения, чтобы принять то, что я не могу изменить, и мудрости, чтобы отличить одно от другого".

   Ребят, попуститесь. Да, Затулин - редкостная свинья. Но он ведь свиньей был, свиньей и останется, независимо от.

   Так чего себе нервы портить?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.16 | Григорій

    Re: 5 канал Президенту. Росия без маски,

    Согласен. Тогда его нельзя запускать на екран. Зрителей жаль. Ведь большинство ж недоумевает.
   • 2006.01.16 | rais

    Не в нервах дело... Розигривается очередной спекталь.

    І назва йому -
    Димова завіса в історії світового шахрайства.

    Багато з Вас, шановні, знайомі з твором О. Бушкова "ДОМ С ПРИВИДЕНИЯМИ: ХРОНИКА МУТНОГО ВРЕМЕНИ" (скорочено можна ознайомитися на сайті ОРД)

    Події які розгортаються на теренах нашої батьківщини сьогодні нагадують те, що відбувалося у Франціїї на прикінці ХVІІІ століття під час будівництва шляхопроводу Панамського каналу...

    Великі кошти у вигляді "дельти" між сукупним ресурсом, створеним експлуатацією населення СРСР на протязі 80 років (їх залишками в Україні) та тим, що залишилося зараз у державній власності відверто розкрадені - покладені в кишеню колишньої компартійної еліти та підконтрольному їй криміналу. Це злочинне угрупування інтернаціональне і в основі своєї безпокараної "успішної діяльності" спирається на генетичний жах населення СРСР перед успадкоємленною репресивною машиною комуністичної системи державного терору. Злиття представників цієї системи з криміналом породило таке явище, як комунобандитизм. Пограбовані в країні кошти привели цих злочинців до влади. Всі дії влади на протязі 15 років спрямовані на утримання награбованого у власності цієї купки негідників. Всі резонансні справи і події в Україні від смерті Гетьмана, Гонгадзе, Кірпи, від Тузли до Помаранчевого Майдану призначані відволекти думки громади від питання хто і скільки вкрав, кому і що повинно за це бути. Поглянте хто у парламенті, які питання підіймають. Легалізація тіньового капіталу, інфляція через підвищення сплат держслужбвцям при нульовій димнамиці виробництва, гризня за награбоване і амністія високопосадовим злорчинцям, дебати по п'ятому, віртуальні опроси про рейтинги. Ліцемірство і брехня на очах і за очами... Останнє щойносказане паном Єхануровим в студії Порошенко - "... ми, представники кабміну не хочемо щоб нас звали клерками та технічними виконавцями - ми політики...!?" Та не за це саме було звинувачено Тимошенко, приводячі як приклад "скромного і непомітного" фахівця Єханурова? Який пообіцяв не висовуватися на екрани і не займатися популізмом і політикою. Ліцемірство? Брехня? Булькання чи димова завіса?

    Військові добре розуміють головне призначення димової завіси, як тактичного засобу прикриття стратегічного завдання.
    Хто кожного разу в ЗМІ провокує оговорення причин? Газова криза проглядалася з 90 років, як і Тузла, Крим. Прибрати граблі треба один раз, а не тягати за собою. Причина - кадри, інше наслідки. Кадри - прогнила спадщина комуністичної доби, що генерують собі подібних. Ось що треба змінити і припинити! А не дозволяти дробити себе і кидатися від прапора до прапора, від Ющенка до Тимошенко і т.п. Пропоную обговорювати саме такі стратегічні питання, а не хто кого на... і є... сьогодні або завтра. Це буде кожного разу, але з однією метою - примусити вас дивитися на ДИМ, за яким вас дійсно...

    Громадське суспільство повинно зростати над собою. Не даруйте Суркісам і Лазаренкам, Кравчукам і Ахметовим, Путінам і Ющенкам думку, що нас можна дурити і тримати за тупий, окурений електорат.
    Майдан нічому не навчив, шановні? При чому тут маяки, газ, толерантний і патріотичний длипломат з Президентом, який його завтра здасть. Тримайте крадіїв, а не вручайте їм роги золотої фортуни. Притягуйте їх до відповідальності, повертайте Україні пограбоване, а Народу впевненість в безпечне і справедливе життя. Не називайте друзями і братами тих, хто як Затулін поводиться в вашому домі. Все це тривіальні шахраї, які політикою прикривають свої злочини.
   • 2006.01.17 | Ghost

    или мне показалось...

    ...что в конце эфира Затулин был какой-то покоцаный слегка :)
    в начале передачи он был вальяжный барин, но ближе к концу он как-то потух, даже выглядеть стал гораздо скромнее :)))
  • 2006.01.16 | Ольга

   Re: 5 канал Президенту. Росия без маски,

   Він же сказав, що УНП Костенка! Він цим гордиться. І правильно робить.
   Там багато порядних людей. І більше ніж в інших партіях толкових дипломатів.
   УНП в українському блоці Костенка-Плюща. Вони щось не сильно розкручуються, видно грошей мають небагато.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.17 | Григорій

    Re: 5 канал Президенту. Росия без маски,

    Дякую, пані Ольга.
    Ці блоки трохи заплутані. Є народний Литвина - це для надурювання людей. А український народний Костенка-Плюща - це досить щиро. Тільки шкода, що ..... . Вони напевно не мають грошей, бо ж не крали і злодюгам місця не продавали. Треба їм якось підказувати, щоб активніше йшли до людей. Люди ж бачать, що інші так звані "помаранчеві" де б не були - завжди будуть до смерті дертися поміж себе на свою користь. А народ для них це так собі: "собі гребем, а людям - Так!"
    Буде більше костенківців у парламенті, то менше сварки і більше роботи.
    А про дипломатів в УНП це правда. Цікаво, чому їх нема в НРУ? Чи той сам вже в бозі почив?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.17 | Ольга

     Re: 5 канал Президенту. Росия без маски,

     Напевно тому, що в НРУ багато фальші у начальства. Теперішнього начальника НРУ ще до його обрання проголосив Удовенко на з"їзді в Політехнічному університеті. Хіба це демократично? Тепер вже всі забули як він в ЦК КПУ характеризував багатьох лідерів Руху і як щиро присягав на вірність своїм московським господам. Про це все ще історія скаже. Для Москви це найкращий міністер, бо завжди дає їй дуже добрий пас. І всіх висуванців усіх попередніх тиранів щиро покровительствує у міністерстві, щоби ті комфортно перечекали всякі зміни і віддячували за це особистою відданістю. На жаль, він себе поводить за принципом "тримайте злодія" і це йому вдається.
    • 2006.01.17 | Михайло Свистович

     Re: 5 канал Президенту. Росия без маски,

     Григорій пише:
     >
     > Вони напевно не мають грошей

     мають

     >
     > Треба їм якось підказувати, щоб активніше йшли до людей

     Йдуть. Не допомагає.

     >
     > Люди ж бачать, що інші так звані "помаранчеві" де б не були - завжди будуть до смерті дертися поміж себе на свою користь.

     І все одно не голосують за УНП

     > Буде більше костенківців у парламенті, то менше сварки і більше роботи.

     Так. Але їх там не буде.

     > А про дипломатів в УНП це правда. Цікаво, чому їх нема в НРУ?

     Є вони в НРУ. На посаді голови.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.01.17 | Олег

      Re: 5 канал Президенту. Росия без маски,

      Свистович пише: "Є дипломати в НРУ. На посаді голови".
      1. І тільки!
      2. А ким "посаджений"...
    • 2006.01.17 | anorma

     Re: 5 канал Президенту. Росия без маски,

     >А про дипломатів в УНП це правда. Цікаво, чому їх нема в НРУ? Чи той сам вже в бозі почив?


     нда, а Тарасюка то вы типа "не заметили" :)
   • 2006.01.19 | UNIK

    мабуть надіються що Вождь розжене весною, а їм "подарує" 14-ть

    крісел, восени.

    А саме цікаве, що їхні штаби на рівні працювали з іншими в тих же районах паралельних партій на виборах за ВАЮ.

    А зараз вивішування прапору партії на вході до охвісу і ніц не робиться більше.

    Скандал з Леонідом Ковальчуком також не додає рейтингу.!

    Бутейко, Хмара - приємна несподіванка.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.19 | Ольга

     Re: мабуть надіються що Вождь розжене весною, а їм "подарує" 14-ть

     Не зрозуміла
   • 2006.01.20 | Орест

    Re: 5 канал Президенту. Росия без маски,

    До них би Тарасюка!
 • 2006.01.17 | Ghost

  какой Батурин? вроде был Затулин (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.17 | Петро

   Re: какой Батурин? вроде был Затулин (-)

   Затулін - Бутейко
 • 2006.01.17 | Олег

  А Бутейко - молодець!

  Не зірватися й крити арґументами там, де руки тяжко свербіли заїхати в бридке кацапське рило (в цьому випадку воно було саме таке!!!) - це треба мати неабияку витримку і неабияку школу!
  Той же м..ак не раз ображеним голосом пригадував Бутейкові таки ж слова про неминучість розпаду імперії - видно, це страшенно зачепило їхні комплекси! Очевидно, ця "больова точка" в них дуже відчутна, а отже, саме в неї слід надалі завдавати ударів. Аби лиш були люди, здатні влучно й ефектно їх завдавати, бо Бутейко тут, здається "один у полі воїн"...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.17 | Петро

   Re: А Бутейко - молодець!

   Молодець буде той, хто очистить Україну від останнінього сміття комунобандитських нащадків, що підтримують росийські свиноферми в нашому домі. Витримка і толерантність під час бою, який відверто триває з 90 років пробачте... За таку ж витримку можна милуватися кучмами і кравчуками. Ми чекаємо конкретних дій Президента. Хто в Україні господар? Свині чи сируни?
 • 2006.01.18 | Анатолій

  Re: 5 канал Президенту. Росия без маски,

  Вітренко кричить :"Давайте об*єднаємося з Росією"
  А Росія постала зараз перед вами такою,якою вона Є і ЗАВЖДИ БУЛА.
  Депутат
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.19 | Петро.

   Re: 5 канал Президенту. Росия без маски,

   І ми повинні діяти адекватно, а не слухати Крючкова.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.19 | Ольга

    Re: 5 канал Президенту. Росия без маски,

    Підтримую, Петре.
    І ще раз наголошую, що для цього треба змінити дуже багатьох чиновників на чесних, стійких, здібних і добре освідчених у своїй професії. Кучмісти і комсомоло-комуністи (чи вже їх діти), які окопалися у владних кріслах, що робили останні 15 років? Всіма правдами і неправдами вчили своїх дітей в добрих університетах, щоби тепер нам пояснити: ви, українці, менш кваліфіковані, ніж наші діти, зяті і невістки, звиняйте. Але оті "золоті" діточки все рівно ніколи не будуть старанно служити державі, бо вони виховані бути зверхніми, дух комсомольських бардачків їм передався, бо це вірус, що не виводиться з організму ніколи!
  • 2006.01.19 | Ольга

   Re: 5 канал Президенту. Росия без маски,

   Росія справді не змінюється у своїй суті. Але що таке Росія? Хіба Кремль це Росія? Хіба Путін це Росія? Ні. Росія - це перш за все російський народ, якому вже кілька століть не везе з керівниками держави. Шкода, що більшість росіян цього вже не розуміють. Їх століттями затуркували і споювали. А Кремлю вигідно мати саме такий народ, бо ним легко маніпулювати.
   Тому, нагадуючи з чого почалася наша мінідискуся, дуже важливо підходити до Росії з таким розумінням, як це робив пан Бутейко на 5 каналі. Там ще один дипломат з УНП (не запамятала прізвища) недавно на Ері непагано розтолкував своєму опонентові з Москви, що слід розмежовувати два різних поняття: перше - це російський народ, якого українці завжди поважають, а друге, зовсім інше - це Кремль, його господарі і їх всюдисущі "командос" (це олігархи, губернатори і тп.). Цих других нема за що поважати. Зрештою, кремлівські імперіалісти самі хочуть, щоб їх усі боялися, а не поважали. Така поведінка, як відомо, притаманна людям з порушеною психікою, у котрих завжди загострене почуття страху.
   Щось подібне є у тварин. Чого собака гавкає? Від страху. Так і ці кремлівські гастролери на чолі з Путіним - оскалюють зуби від переляку. Розуміючи це, нашій шановній владі не треба боятися, а зайняти гідну і впевнену позицію. Тоді собаки втечуть.
   А для цього потрібно, щоб у всіх владних кабінетах запрацювали гідні і стійкі українські патріоти з високими професійними і моральними якостями. Зараз, на жаль ще не ...... . В тому таки МЗС України кучмістів, комуністів і кадебістів за походженням є не менше ніж в МИД Росії. А українці там для ширми, так як було при СССР.
   Вірю, що скоро ця ганьба закінчиться.
  • 2006.01.19 | UNIK

   про імперії

   усі імперії мають один кінець,
   спочатку розбивається склотара,
   а потім підкрадається .... кінець

   Майже за Маестро)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.19 | Петро.

    Маестро про імперії.

    Булгаков як і Бутейко не перший описав початок кінця імперії комунобандитської доби. Саме це більш всього і нервує сучасних Шарікових і Бублікових, які всіма силами намагаються стігнути все до ебе. Саме тому нахабне "братське" рило всюду де можливо провокує будь які конфлікти, підтримує будь які отброси суспільства і готове розпочати стрилянину хоч посеред Майдану хоч в Криму. Звісно, що без 15 річної підтримки москальских холуїв це рило поводило б себе не так нахабно.
 • 2006.01.21 | Петро

  Re: 5 канал Президенту. Росия без маски,

  Ми повинні підтримувати кожного хто не дає згаснути полумью майдана в сердці. На цьому форумі, на Майдані М.Свистовича багатор патріотичних і порядних людей обговорюють стратегічні проблеми на підтримку ідей Помаранчевої Революції. Тому ми всі обурені млявості та безхрибетності тих хто залишився в парламенті та при владі.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua