МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Куніцин та його команда

01/17/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Колишній прем’єр–міністр Криму Сергій Куніцин днями провів так зване представлення «тіньового альтернативного» уряду Криму та виступив з маніфестом виборчого блоку. Про це йшлося на прес-конференції, на якій були представлені тіньові міністри уряду. Самого Сергія Володимировича в списку міністрів не було.Мабуть це із стратегічних міркувань. Тому що кримчани знають С.Куніцина, як прем’єра Криму з 1998 по 2001рік, та з 2002 по квітень 2004 року. І знають не зовсім з кращого боку.

Сьогодні Сергій Володимирович – голова кримської республіканської організації НДП, голова ради ветеранів воїнів-афганців Криму, президент футбольного клубу «Таврія» та просто кандидат в депутати парламенту України та Криму.

Тепер про роки керівництва урядом Криму Сергієм Володимировичем. Політикам відомо, що Куніцин був фаворитом Леоніда Кучми, любимчиком дружини Кучми - Людмили Миколаївни. Тому мабуть і пробалансував при владі так довго. Він любить підкреслювати, що за роки його прем’єрства в Криму була стабільність та рай. Можливо, для нього та його оточення то був рай, а от для пересічних кримчан – пекло. Наліво та направо дерибанилися цінні південноузбережні землі Криму. Сімейство Кучми, олігархи, колишні прокурори, міністри та просто друзі та родичі отримували у власність безкоштовно цінні землі, і не де небудь, а в заповідних зонах півострова. На цих землях зводилися палаци нової української номенклатури, які за своєю розкішшю перевершують царські хороми в Криму.

І сам Сергій Володимирович та його батьки стали володарями декількох гектарів безцінної кримської землі. Зрозуміло, що вони сьогодні коштують мільйони доларів. За час свого прем’єрства Куніцин в Сімферополі став володарем одного із розкішніших будинків півострова. При цьому завжди підкреслює, що живе в квартирі, скромно промовчуючи, що в елітній, та ще яку йому викупила держава. На території всесвітньо відомого Ботанічного саду він побудував дачу-палац. І все це, звісно, за «платню» прем’єр-міністра Криму. Також у своїх виступах він любить часто говорити, що він нічого не боїться, тому що пройшов Афганістан, та бачив кров. Може й так. Але чи буде таке говорити справжній воїн, – солдат чи офіцер, який бачив смерть своїми очима, пропахав своїм пузом не одну сотню метрів та кілометрів афганської землі. Мабуть ні.

Десятки бізнес структур сьогодні працюють на С. Куніцина. Виявляється, це все було його турботою про кримчан. Плювком для кримчан стало присвоєння його дочці до свадьби звання «Заслужений артист Криму». Спитайте будь-якого пересічного жителя Криму, чи знає він таку співачку Куніцину? Я думаю, що ніхто позитивно не відповість на це запитання. А скільки ще кримчани не знають про Сергія Володимировича, про його тіньову сторону життя. Володар інформаційної імперії. До речі з приходом його на посаду президента футбольного клубу «Таврія» футболісти плетуться десь знизу турнірної таблиці. Мабуть весь час у Сергія Володимировича зайнятий політикою. І не має часу до них. Навіщо тоді очолювати спортивний клуб? Для політичного іміджу мабуть.

Ось і знову такі люди рвуться до влади. Для чого? А для того щоб знову деребанити те, що належить українському народові. Проводять прес-конференції, створюють тіньові «альтернативні» уряди, називають себе «урядами народної довіри». І просто втирають очі виборцю. Сьогодні в так званій ко-манді Куніцина немає серйозних підприємців та промисловців. В основному збірна солянка людей, яких з тих чи інших мотивів не взяли інші політичні сили. Ось голова «альтернативного» уряду Володимир Казарін, депутат Верховної Ради Криму, проректор Таврійського національного університету. Свого часу близький товариш кримського головного комуніста Леоніда Грача. Не знаю з яких мотивів він пішов від свого партайгеноссе. Але знаю, що ця людина ненависник всього українського, запеклий шовініст. Як і чого він навчить українську молодь? А між тим він претендує на посаду Голови Ради міністрів українського Криму. А ось віце-прем’єр з регіональної політики Олександр Лієв. Людина стосовно якої було порушено карну справу за перекриття дороги на Сімферополь колоні агітаторів за В. Ющенка під час президентських виборів.

Політики-банкроти, політики-корупціонери знову рвуться до влади. Так не дамо їм цього зробити. В цьому запорука нашого успіху, розвитку нашої улюбленої української землі, та перлини України – Криму.

Відповіді

  • 2006.01.17 | Spis

    Re: Куніцин та його команда

    Грустная история про гадкого прыщавого котенка, который превратился в поганого жирного кота в дорогих сапогах. Который надурил не только Маркиза-Карабаса, но и парочку млн крымчан, а теперь от страха. что за награбленное надо будут ответить рвется к власти... и опять, и опять, и опять... Здравствуйте котик Серж!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua