МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

УНП затвердила список кандидатів у депутати по Києву та на мера

01/17/2006 | Майдан-ІНФОРМ
На київській міській міжпартійній конференції Українського Народного Блоку Костенка і Плюща, що відбулась 16 січня у Будинку Архітекторів, був затверджений список кандидатів від Блоку до Київської міської та районних у місті рад. Також відбулось висунення кандидата від Блоку на посаду міського голови Києва. Ним став народний депутат України, голова Київської міської організації Української народної партії, заступник голови комітету Верховної Ради з питань бюджету Валерій Асадчев.

Першим номером у списку УНБ до Київради став народний депутат України, президент (на громадських засадах) АТ “Оболонь” Олександр Слободян.

Ознайомитися з повним списком можна на сайті міської організації УНП: http://www.kyiv.unp-ua.org/

Відповіді

  • 2006.03.21 | Татьяна

    Re: УНП затвердила список кандидатів у депутати по Києву та на мера

    Берут большие сомнения, интересуется ли кто-нибудь, кого предлагают выбирать в депута районной власти Украинский народный блок Костенко и Плюща? Лично у меня фамилия Соляник К.Ф.(№4 в списке Святошинского района) вызывает сомнения в этом. Инче бы люди, предлагающие нам за него проголосовать, прежде рассказали бы, что у данного товарища по партии имеется и собственный, не очень честный бизнес, и человек он крайне непорядочный, вор, обманщик, амбиции еще выше, чем его немалый рост. Если такие будут решать наши судьбы, то надо было держаться власти Януковича - из двух зол... Люди! Не верте блоку Костенко и Плюща! Либо они сами такие же, как Соляник Константин Феликсович, либо наши интересы им безразличны - они думают только о своих.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua