МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

БЮТ: Підприємці за скасування угоди і готові вийти на вулиці (л)

01/17/2006 | НеДохтор
http://www.byut.com.ua/ukr/news-587

---------------------------------------
Підприємці вимагають скасування газової угоди й готові вийти на вулиці

17 січня 2006
16:51:49

Якщо не буде скасовано газову угоду з Росією від 4 січня цього року, багато українських промислових підприємств будуть змушені припинити роботу. Про це заявила на прес-конференції у вівторок, 17 січня, в Хмельницькому екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко.

Зокрема, розповіла вона, директор рівненського хімічного гіганту "Азот" повідомив їй, що якщо не буде скасовано газову угоду, завод не зможе платити за газ за підвищеною ціною і може припинити роботу.

"На цьому заводі працює 10 тисяч людей, – наголосила Юлія Тимошенко. – Хто за це буде відповідати?.."

За словами Тимошенко, в Інтернеті вже опубліковано близько 50 аналогічних заяв різних українських підприємств, працівники яких вимагають скасування зрадницької угоди і готові навіть вийти на вулиці.


---------------------------------------

Відповіді

 • 2006.01.17 | observer

  Вона таки сука

  Бо всі прекрасно розуміють, що $50 вже ніколи не буде (їх, власне, ніколи і не було. Було дотування промисловсті за рахунок населення)

  І єдине про що може йтись - торгуватись щодо прописування нормальних умов в Угоді. Бо Соглашеніє таки вельми стрьомне.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.18 | Shooter

   Re: Вона таки сука

   observer пише:
   > Бо всі прекрасно розуміють, що $50 вже ніколи не буде (їх, власне, ніколи і не було. Було дотування промисловсті за рахунок населення)

   І не тільки це. Де-факто, Газпром отримуючи 75% (Газпром + "його чєловєчки")від "туркменського бартеру", "компенсував" собі ціну тих своїх "23 мрлд по 50" десь аж під 80.
  • 2006.01.18 | Navigator

   Re: Вона таки сука

   Помимо Украины, цены уже повышены для Грузии - с $64 до 110 за 1 тыс. куб.м газа, для прибалтов - с $80 до 125, для Азербайджана - с $60 до 110. Армянские потребители также будут платить с этого года $110, правда, после трехмесячного переходного этапа.
   "Все, включая и Белоруссию, будут переходить на рыночные цены, так как переход к рыночным ценам и к транспарентности в интересах всех", - заявил на прошлой неделе министр иностранных дел Сергей Лавров. По его словам, цены на газ будут варьировать лишь в зависимости от близости страны-потребителя к России и от того, какое количество газа необходимо транспортировать. Как пояснил "Известиям" источник в концерне, рыночная цена для Белоруссии сопоставима с уровнем цен на газ для балтийских стран, то есть в сегодняшних ценах около $125 за 1 тыс. куб.м.”
 • 2006.01.18 | Пані

  Знаменитий додаток №4

  Як ствреджує Івченко, а до нього це казав Єхануров, його ніхто не скасовував.

  Читайте та коментуйте

  "Дополнение №4 действовало и будет действовать в полном объеме на тех условиях, на которых оно было подписано. Никто его не расторгал, никто его не денонсировал. Мы будем выполнять все обязательства по данному дополнению", - заявил глава правления "Нафтогазу" Алексей Ивченко на пресс-конференции в Киеве.

  http://www.korrespondent.net/main/142406


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua