МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Дитяча бібліотека у Полтаві обділена бюджетними коштами

01/18/2006 | Майдан-ІНФОРМ
На повноцінну роботу Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного в цьому році не вистачає 50 тисяч гривень.

Про це повідомив директор бібліотеки Леонід Чобітько місцевим активістам громадянської мережі «ОПОРА» під час зустрічі, яка відбулася 17 січня 2006 р. Активіст ГМ «ОПОРА» Тарас Токар переконаний, що управління культури облдержадміністрації під час формування цьогорічного бюджету «обрізало» фінансування легендарного дитячого закладу, який протягом минулого року зазнав декілька примусових виселень і, навіть, підпалу. Через таку позицію управління в обласному бюджеті не передбачено жодної гривні на оплату комунальних послуг, що будуть надані бібліотеці у цьому році, а мало б бути виділено близько 11 тис. грн.

20 січня цього року відбудеться чергова сесія Полтавської обласної ради, на якій буде коригуватися бюджет області. Користуючись нагодою, полтавські активісти громадянської мережі «ОПОРА» звертаються до голови облради Володимира Гришка, який днями залишив лави Партії регіонів, з вимогою виправити ситуацію, яка штучно створена депутатами обласної ради, і додатково виділити обласній дитячій бібліотеці 50 тис. грн., в тому числі 11 тис. грн. на оплату комунальних послуг.

Джерело: http://www.opora.org.ua/news.php?news=63&

Відповіді

  • 2006.01.18 | Хвізик

    нагадайте рахунка, куди мона перевести гривневу пожертву(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua