МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У владі не боги, а звичайні рагулі..

01/18/2006 | Лесь Подерв'янський
У владі не боги, а звичайні рагулі, яких ми сьогодні поставили, а завтра скинемо

"...Мені здається, що структурних змін ще не відбулося, але приємно констатувати, що Україна, як і була батьківщиною анархії, так нею і лишається".

Художник та письменник Лесь Подерв'янський є людиною, здатною своїми творами та висловами дратувати уповільнену течію нашого суспільного та мистецького життя. Його – єдиного з українських письменників цитують усі – від молодого покоління до старшого. І в цілому, уявити Київ і Україну без нього сьогодні просто неможливо. Лесик є певним кодексом честі, перед яким знімають капелюха його прихильники. Зараз у видавництві „Фоліо” видається чотиритомник Леся Подерв'янського. Зустрілися ми з ним в нього вдома. Лесик був у чорному халаті, а його дружина Марія, котра працює на каналі „К 1”, сиділа поруч з нами за ноутбуком.


- Лесику, як ти відчуваєш, чи є позитивні зміни у нашому житті з часів помаранчевих подій?


- Безперечно, якісь зміни є. Мені здається, що структурних змін ще не відбулося, але приємно констатувати, що Україна, як і була батьківщиною анархії, так нею і лишається. В цьому у нас мало конкурентів, хіба що країни Латинської Америки - з Болівією можемо ще позмагатися. Я не знаю погано це чи добре, але в нас весь час відбувається десакралізація влади як такої. Це мені дуже подобається.


- А як ти ставишся до того, що багато талановитих людей виїхало за кордон з нашої непривітної до них країни, і продовжують тікати звідси?


- Я це пояснюю тим, що в Україні повна жопа з культурою, наукою й іншим. Мені здається, що ми зараз якраз знаходимося на перетині часу, тому що стара совкова система очевидно відмирає, а нова не народилася. Якби ця країна мала хоч якусь культурну політику, пріоритети, вона могла б запрошувати на якісь проекти тих людей, які виїхали до Європи і здебільшого валяють там дурня. В мене є два товариші - режисери. Це Андрій Крітенко та Валерій Більченко. Думаю, що вони радо тут щось би поставили. Якби б сталася ця хвиля повернень, то був би поштовх для молодих створювати на більш європейських засадах якісь театральні трупи з мінімальним державним фінансуванням. А зараз ми живемо в такому часі, що є лише тупі застарілі репертуарні театри, і абсолютно маргінальні колективи.


- Але ти мене запросив на виставу „Фракція”, якою відкрився київський муніципальний театр. Його ж не можна назвати маргінальним.


- Це абсолютно нетиповий парадоксальний приклад, бо його створила людина, яка займається в житті не театром. Саша Прогнімак, мій добрий знайомий - депутат і юрист. Для нього цей театр – хобі, і як будь-яке хобі воно є щирим. Ця вистава жива. В ній є народний зміст, який чіпляє.


- До речі, мої друзі, яких я запросила подивитися „Фракцію”, сказали, що коли прийшли додому і увімкнули телевізор, то побачили ніби продовження вистави. А ти дивишся телевізор?


- Я люблю подивитися п’ять секунд та переклацнути на інше. В Україні, можливо, біда, що усе занадто заполітизоване. Наші політики займають ту саму нішу вітчизняної підсвідомості, що й голлівудські зірки. А так бути не повинно. Тому що усі вони абсолютно посередні рагулі. Зацікавленість суспільства цими людьми не є нормальною. Політика сьогодні нам замінює театр, кіно, тому іншого у нас немає. Навіть політики рангу Черчілля, Рузвельта, думаю, були менше помітні, ніж наші мужички – звичайні сільські дядьки і комсомольські хлопчики, які волею долі опинилися у політиці. Це звичайні парадокси нашого життя.


- Ти сказав про анархію. Чи не здається тобі, що народження такого театру, як „Муніципальний” з його актуальною „Фракцією” мусить завдячувати саме цій анархії, бо зі сцени сміються над депутатами, а театр ніхто не відважується закрити, як це могло б статися при системі.


- У виставі дістається усім, тому її й не можна називати політичною. Але її поява і вказує на те, яка абсурдна у нас країна. Сільські дядьки у нас – державні діячі, депутати – драматурги, артисти пишуть закони. Беккет відпочиває з величезною сигарою на балконі. Можливо у цьому є шарм нашої країни. Її дебільність якась. Мені, як людині, яка цікавилася театром абсурду це цікаво


- Чи не хотілося тобі, як Більченку чи Крітенку, виїхати звідси?


- Ні. Якби хотілося, я б поїхав.


- Що тебе тоді тримає тут?


- Друзі. Тікати треба було при совку. Тоді, коли мені було 20-25 років. Але тоді, як, власне, і зараз, я був людиною легковажною і не хотів думати про те, як житиму завтра. Для втечі треба мати певний розрахунок, якого я, на жаль, не маю. В 90-х роках я вже почав їздити за кордон і жодного разу мені не відмовили в візі. Я їздив в Америку тоді, коли туди ще не їздив ніхто. Якщо в тебе є достатньо грошей, щоб мандрувати, то неважливо, де ти живеш. Немає сенсу емігрувати до Європи, тому що там ти завжди будеш людиною другого сорту. Єдина країна, куди б можна було виїхати – це Америка. Там усім по барабану, хто ти є. Але в Америці треба багато працювати, а я людина лінива.


- І все ж таки, чи є проекти на телебаченні, які ти дивишся більше п’яти хвилин?


- Давай будемо розмовляти без цього слова, бо зараз усі називають будь-що проектами. Мені подобається передача Савіка Шустера. В ній є якийсь драйв. Я люблю дивитися «Animal Planet», аналітичні програми, які йдуть на Бі-Бі-Сі, і які ніхто не може окрім них зробити. Якщо викреслити Бі-Бі-Сі з телебачення, то, окрім фільмів, там взагалі не буде що дивитись.


- А політично-аналітична передача „Іду на ви” з Ольгою Герасим'юк, та В’ячеславом Піховшеком...


- У мене своє ставлення до цієї програми. Я думаю, що люди, які ходять в програму до Піховшека, просто не розуміють, що таке елементарна людська гідність. Це свідчить про заниження моральних критеріїв в Україні. Я вважаю, що нормальна журналістика мусила б бойкотувати цю передачу. Тоді б Славік працював десь на карачках під паровозом, а не торгував би лицем в телевізорі. Але в зв’язку з журналістською невибагливістю, відбувається так, як є. В жодній країні так просто йому усе б не зійшло з рук.


- Нещодавно приїздив до нас театр на Таганці, і в п’єсі „Марат та Маркіз де Сад”, дія якої присвячена французькій революції і відбувається в божевільні, актор Тимур Бадалбейлі витягнув помаранчевий прапор і пробіг по сцені. З цього Mіністерство культури спробувало зробити політичний скандал, ніби Любимов знущається над помаранчевою символікою...


- Художник має право робити усе, що йому заманеться. А інша справа, що людина з міністерства культури також має право проявляти свій дебілізм так, як заманеться. Я вже давно говорив, що міністерство культури треба викинути на звалище, а усіх працівників культури послати на село. Тому що Міністерство культури – організація, у якій усі функції законсервувалися у совку. Мова не йде про персоналії. Не має значення хто буде міністром – чи той, хто був головою колгоспу, чи Іван Дзюба. Система така, що особистість міністра не має значення. Сучасній державі міністерств культури не потрібно.


- У багатьох людей є певне розчарування через те, що відбулося в державі з часів революції. До речі, першим ударом по українській інтелігенції було призначення на посаду міністра культури куми Віктора Ющенко Оксани Білозір...


- У мене не було розчарування, бо не було й очарування. Було захоплення самим процесом, чудовим натовпом. Я брав безпосередню участь у всьому. Але треба зрозуміти, що одна з властивостей натовпу ставити кумирів сьогодні, а завтра їх скидати. Це нормально. Це залишки рабської свідомості. Найголовніше, що відбулося, це те, що я казав, – десакралізація влади. Усі зрозуміли, що у владі не боги, а звичайні рагулі, яких ми сьогодні поставили, а завтра скинемо. А щодо самих політичних персонажів, то вони не можуть бути іншими, бо таке суспільство. Є закон фізики й усі його знають, що лайно завжди плаває нагорі. Товариш Сталін сказав товаришу Горькому: „У мене немає для вас інших письменників”. Ну, і немає інших політиків. Такі, які є. Але ми не можемо інфантильно сказати: „Ми не підемо голосувати, бо і ті, і ті – лайно”. Ми маємо розрізняти лайно більш і менш шляхетного походження – наприклад, лайно слона і лайно гієни. Тому треба йти й голосувати за лайно слона, бо він більш шляхетна тварина і не так бздить. В інших країнах також політики не з меду. А у нас це звична справа, тому що століттями тут вимивалося усе краще, що було.


- Я нещодавно спілкувалася з режисером Марком Нєстантинєром і він категорично завив, що Голодомор зробили самі ж українці. В жодній іншій республіці такого не сталося, бо українці – нація така.


- Йому, мабуть, там, в Мюнхені, де він живе, на голову впала важка кружка «Хофброй». Те те ж саме, що казати, що Холокост вчинили самі євреї. Щодо Голодомору у нас все відомо. Було багато досліджень, тут немає білих плям. Тут усе ясно. Я не знімаю вину з тих українців, які робили злочини. Але хто їх зробив такими? І жертв, і катів зробила радянська система. А що таке радянська система? Це модифікована Російська імперія.


- Ми зараз, певно, переживаємо наслідки цієї системи?


- Тут діє потужна п’ята колона. Яка має на меті не пустити Україну в Європу і зреалізувати російський план щодо повернення її в лоно імперії. Вона активно паразитує на радянській свідомості. Але ця свідомість потроху зникає в людей. І якби б у нас краще б працювало СБУ, то такої проблеми не було. Бо ясно, що такі речі інспіровано із зовні.


- Я акторам театру на Таганці ставила запитання щодо того, як вони ставляться до змін в Україні, і один зі старих акторів мовив, що Україна ніколи вільною державою не була, а була завжди під кимсь...


- Це підтверджує мою теорію, що немає правильного кацапа. Як би не казали, що є один правильний кацап, то яким би він правильним не був, все одно - рано чи пізно проколеться на українському питанні. Вартує з ним випити пляшку горілки, як він каже: „А що ж ви у нас Крим забрали?”.


- Ти інколи пишеш в „Дзеркало тижня” як журналіст...


- Я не журналіст. Просто я сиджу на кухні і пиздю. А моя дружина каже: „Що ти тут пиздиш, взяв би і в газету написав ”. І, щоб не відчувати себе повним нічтожеством, я піднімаю сраку і пишу.


- А щодо української журналістики можеш щось сказати? Бо ті ж росіяни, наскільки я зрозуміла, негативно ставляться до української журналістики...


- А до кого вони ставляться позитивно? Коронна фраза кожного кацапа: «Оні русскіх нє любят». Вони усі хочуть любові, причому самі не люблять нікого. Ми – хохли, ті – чурки, американці – дурні. Тільки вони білі, пухнасті, у білому фраку. Це абсолютно хворе суспільство, заражене ксенофобією. А щодо української журналістики, то це, правда, - жопа. Повз мене проходить багато молодих журналістів – переважно дурників, і таке враження, що вони не скінчили і семи класів. Вони такі запитання ставлять, що мусять працювати на м'ясо-комбінаті чи бути швеями. А чому так відбувається, не знаю.


- Можливо, тому, що в українському суспільстві рівень освіти і культури низький...


- Але він такий у всьому світі. Існують стандарти професії. В нас не менше читають, але там існує професійна планка, нижче якої не можна впасти, а тут її просто немає.

Я часто чую від моїх друзів ниття, що у нашої країни майбутнього нема, що ми живемо у тотальному лайні, і так житимуть наші діти.

Я вважаю, що у нашої держави є чудове майбутнє. Але якщо розповідати про нього, як Касандра, то буде херня. А щодо скиглення на рахунок ситуації, у якій ми жили, то жалітися мусила людина, яка жила в Радянському Союзі. Тоді требі було скиглити. Сьогодні я не бачу жодних підстав для цього.

Відповіді

 • 2006.01.18 | Ліза

  Re: У владі не боги, а звичайні рагулі..

  Цікаво почути - скільки разів п.Подерев'янський збирається скидати рагулі, щоб виплисти з лайна. Як видно, йому гарно жилося завжди, тому у нього оптимізм ідіота. А дійсність дійсно безпросвітна щонайменше для 3-х поколінь.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.18 | ziggy_freud

   чЮдово. Оптиміст = ідіот

   Ліза пише:
   > Як видно, йому гарно жилося завжди, тому у нього оптимізм ідіота.

   Отже, на Вашу думку, розумній людині завжди живеться погано.
   П. заслуговує на гарне життя. Хоча б за свою прозу.

   Любов до страждань з приводу і без зветься мазохізмом. Життєва позиція П. мені симпатичніша. Як і його ліричні герої ;-)
  • 2006.01.19 | Сергій Кабуд

   це я чув у 80і, потім повторював сам до Помаранчової Революції

   а от бувають дивні події-
   і всякі берлінські мурит падають ..
   все можливо якшо обєднано працювати
 • 2006.01.18 | Mary

  ооо! це треба поставити в мотто Майдану!

  Лесь Подерв'янський пише:

  > - У мене не було розчарування, бо не було й очарування. Було захоплення самим процесом, чудовим натовпом. Я брав безпосередню участь у всьому. Але треба зрозуміти, що одна з властивостей натовпу ставити кумирів сьогодні, а завтра їх скидати. Це нормально. Це залишки рабської свідомості. Найголовніше, що відбулося, це те, що я казав, – десакралізація влади. Усі зрозуміли, що у владі не боги, а звичайні рагулі, яких ми сьогодні поставили, а завтра скинемо. А щодо самих політичних персонажів, то вони не можуть бути іншими, бо таке суспільство. Є закон фізики й усі його знають, що лайно завжди плаває нагорі. Товариш Сталін сказав товаришу Горькому: „У мене немає для вас інших письменників”. Ну, і немає інших політиків. Такі, які є. Але ми не можемо інфантильно сказати: „Ми не підемо голосувати, бо і ті, і ті – лайно”. Ми маємо розрізняти лайно більш і менш шляхетного походження – наприклад, лайно слона і лайно гієни. Тому треба йти й голосувати за лайно слона, бо він більш шляхетна тварина і не так бздить. В інших країнах також політики не з меду. А у нас це звична справа, тому що століттями тут вимивалося усе краще, що було.
  >

  і оце також :-)

  > Я вважаю, що у нашої держави є чудове майбутнє. Але якщо розповідати про нього, як Касандра, то буде херня. А щодо скиглення на рахунок ситуації, у якій ми жили, то жалітися мусила людина, яка жила в Радянському Союзі. Тоді требі було скиглити. Сьогодні я не бачу жодних підстав для цього.

  Подерв'янського в модератори!!!
  В нього буде добре виходити, в т.ч. оце: :gun:
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.18 | UNIK

   Якщо це справді Пан Лесь , - я ЗА! (-)

   Леся - в модератори Майдану!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.18 | Пані

    Адміністрація теж за

    Але це просто його стаття, а не пан Лесь :) Поки що.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.18 | ziggy_freud

     злісний офф: адміністрація впіймала чи як? (-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.01.18 | Пані

      Угу. І відповіла вже. (-)

    • 2006.01.19 | UNIK

     Далекі ясні зорі......

     а ми ж так надіялись, наївні,
     а Ви Пані ось так з плеча розбиваєте наші ікони))
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.01.19 | Михайло Свистович

      Re: Далекі ясні зорі......

      UNIK пише:
      > а ми ж так надіялись, наївні,
      > а Ви Пані ось так з плеча розбиваєте наші ікони))

      Ікони тяжкіє падуть,
      Тємніци на хуй рухнуть, і свобода...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.01.19 | UNIK

       не встретіть нас у входа(-)

       бо до Європи нам ще .....................................................................................
       йти і йти
     • 2006.01.19 | Пані

      Re: Далекі ясні зорі......

      UNIK пише:
      > а ми ж так надіялись, наївні,
      > а Ви Пані ось так з плеча розбиваєте наші ікони))

      Значить запишіть собі на скрижалі. Я не тільки дружина Свистовича, а іще й - садистка, обломщица і в мене немає нічого святого. Де ікони? Подать мені сбди ікони! Я вже пару годин нічого не розбивала!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.01.19 | UNIK

       Ви не гуманіст?

       ми ж за повишеніє жиров у маслі.
       Бо тут , на Майдані - масла...багато)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.01.19 | Mary

        дам вам безплатну пораду, як привид привиду

        шоб ви, бува, не наразилися на посилання в море і погрозу віртуальним дрючком :-)

        ви тут трішки невдало почали свою віртуальну присутність, і загалом не знайшли порозуміння широких мас з приводу своїх припущень про родинні зв'язки в межах адмін-групи :-). Але ви мені подобаєтеся, ну і привид взагалі мій улюблений персонаж в творчості метра. Особливо той який в королі літрі.

        Тому:
        попустіться трошки і почніть спочатку :-). пишіть конструктив, він зазвичай сриймається краще, ніж типу жарти (фамільярні, або фамільні) майже по суті від невідомих дописувачів :-).
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.01.19 | Ghost

         привиди теж є різні (-)

         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.01.19 | Mary

          ну так я різних привидів люблю

          як казав один поет:

          "Коли у ваше вікно загляне упир - сфотографуйте його. Адже крім вас його ніхто не сфотографує."

          чи шось таке. :-)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.01.19 | UNIK

           це тіпа я в танку горела,пока UNIK неконструктив писав ,чи що(-)

         • 2006.01.19 | UNIK

          Я себе привидом не вважаю. Свій нік свідомо не використовую(-)

        • 2006.01.19 | UNIK

         З ким веду бесіду?

         Ви знаєте Свистовича від часів початку УБК?
         Якщо так, то хто Ви Mary?

         Якщо-ні, своїм дітям давай раду.

         dlya tuh hto v tanky
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.01.19 | Mary

          Тю? звідки такі пристрасті?

          UNIK пише:
          > Ви знаєте Свистовича від часів початку УБК?

          Особисто від трішки пізніше. Зате на Майдані я під цим ніком вже 5 років, і всі хто хотів за цей час вже мали не одну нагоду зі мною познайомитися в реалі. А ви під оцим вашим ніком тут - 4 місяці. :-)

          > Якщо так, то хто Ви Mary?

          Подивіться склад адмін-групи, лінк є на першій сторінці в лівому нижньому кутку. Там є моє ім'я, прізвище і т.д. :-)

          > Якщо-ні, своїм дітям давай раду.

          І скільки в мене дітей? Стільки я у Пані із Свистовичем? ;-)
          Між іншим, я вам не тикала. І не хамила. Але ні - то ні. Забираю свою пораду назад.

          > dlya tuh hto v tanky

          для тих хто в трансі :-) - привидом я вас жартівливо назвала, оскільки ви задали отут в назві http://www2.maidan.org.ua/n/free/1137660189 запитання, яке на мою думку могло б личити власне привиду в додаток до "а може ти і м'яса не їси".

          Звиняйте коли шо, але ображати вас я не збиралася, і на повному серйозі повторю, шо привид - то мій улюблений персонаж.

          І взагалі, нічого образливого в називанні віртуальної особи привидом я хоч вбий не бачу.

          І ще на замітку - якщо в одному повідомленні з семи рядків є 4 смайлики - ймовірно, шо там був суцільний жарт. :-)

          А про горєла в танку - най буде на вашій совісті, я сьогодні добра :-).
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.01.19 | UNIK

           пораду будеш давать своїй мамі, як себе поводить(-)

           кому ти нада з твоєю добротою,гм "красотою".
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.01.19 | So_matika

            А ви, виявляється, жлоб, пане анонім

            2 Мері: не звертай - тутки нема з ким сперечатися. Бач, якого рівня аргументація.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.01.20 | UNIK

             даунам збоку коментувати дозволено в тряпочку(-)

            • 2006.01.20 | UNIK

             Іди в лабараторію, "лицярь, млять"(-)

             гланди вирву через....
            • 2006.01.20 | Mary

             2 so_matika - та йой

             So_matika пише:
             > 2 Мері: не звертай - тутки нема з ким сперечатися. Бач, якого рівня аргументація.

             ше не таке бувало. :sarcastic: мене в дитинстві майданівському, рочки так 4 тому чЛєн з АВ о-го-го як посилали. І шо, де вони тепер? Один Міржес залишився, тай й той захирів цілком. :-)

             хоче "товариш кондукатора з часів початку убк" ігнор, буде йому ігнор, поки не буде буйного порушення правил. :-)

             пс. а ти думала, коцаба поганий.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.01.20 | UNIK

              сам а тик а(-)

              наче страшна проблема новий нік замутить
              проблема шалена, млять

              ти що мені погрожуєш?
             • 2006.01.20 | So_matika

              Хі :)

              Mary пише:
              > пс. а ти думала, коцаба поганий.
              Та я ні на кого погано не думаю :) Я сама об"єктивність і поміркованість, хіба ти не знаєш? ;)
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.01.20 | Mary

               ти шось плутаєш

               So_matika пише:
               > Mary пише:
               > > пс. а ти думала, коцаба поганий.
               > Та я ні на кого погано не думаю :) Я сама об"єктивність і поміркованість, хіба ти не знаєш? ;)

               це кондукатор - сама об'єктивність і поміркованість. двоє таких не майдані бути ніяк не може :-)
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.01.20 | So_matika

                Мда

                Mary пише:
                > це кондукатор - сама об'єктивність і поміркованість. двоє таких не майдані бути ніяк не може :-)
                От блін, і тут галіма конкуренція. :(
                Пішла в реал.
             • 2006.01.21 | Михайло Свистович

              Re: 2 so_matika - та йой

              Mary пише:
              >
              > хоче "товариш кондукатора з часів початку убк" ігнор

              мої товариші з часів початку УБК знають кількість моїх дітей і на Майдані давно

              >
              > буде йому ігнор, поки не буде буйного порушення правил

              буйне порушення правил, як на мене, уже відбулось

              >
              > пс. а ти думала, коцаба поганий.

              поганий
             • 2006.01.22 | Руслан Коцаба

              Re: 2 so_matika - та йой

              А хіба Коцаба треба з маленької букви писати? ;)
 • 2006.01.18 | Мак

  Re: У владі не боги, а звичайні рагулі..

  Бесп%зд%! Пiдтримую аффтора!!! :crazy:
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.18 | Сергій Кабуд

   хехе))(-)

 • 2006.01.18 | Бєлочка

  а мені про піхву сподобалося

  > Я думаю, що люди, які ходять в програму до Піховшека, просто не розуміють, що таке елементарна людська гідність. Це свідчить про заниження моральних критеріїв в Україні. Я вважаю, що нормальна журналістика мусила б бойкотувати цю передачу. Тоді б Славік працював десь на карачках під паровозом, а не торгував би лицем в телевізорі.
  >

  Підтримую руками, ногами і хвостом - піхву на палю!!! :gun:
 • 2006.01.18 | Георгій

  Боюся, що всюди так...

  НЕ-"рагуль" (тобто людина інтелектуальна, тонка, творча) при владі ніколи не затримається, ні в якій країні. Влада і НЕ-рагуль - поняття, які взаємно виключають одне одного. Суто зовнішньо, звичайно, політик може бути краще або гірше "відшліфованим," але по суті вони всі однакові.
 • 2006.01.18 | Пані

  Для тих, хто досі не зрозумів і не читає статті та новини

  Всі повідомлення на форумі, що перед назвою мають позначку лого Майдану (козюбрину) - це КОПІЇ з новин чи статей!

  Вони додаються на форум автоматично і стають видимими, як тільки хтось постить перший коментар (лінк "обговорити новину чи статтю на форумі").

  Не треба додавати такі повідомлення взад в новини та статті - вони там і так є!!!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.18 | Сергій Кабуд

   треба пояснювати коли змінюєтся щось:

   от це додано з розділу статей шляхом натиску на
   "обговорити у форумі":

   "Я был вынужден это опубликовать, чтобы показать лицо Кучми" (147) Майдан-ІНФОРМ ®. 16-01-2006 21:39

   воно знаходиться тут:
   http://www2.maidan.org.ua/n/free/1137440363

   А це :
   У владі не боги, а звичайні рагулі.. (134) Лесь Подерв'янський ®. 18-01-2006 14:19

   Має в полі імені автора не Майдан Інформ, а Лесь Подерв'янський
   воно тут:
   http://www2.maidan.org.ua/n/free/1137586785

   Звідки ж знати про таємні дії простому новинарю?))
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.18 | Пані

    Статті читати треба

    До того, як в них щось ставити. Воно стоїть в усіх топах ще, бо поставлене сьогодні ж.

    Автор ставиться сюди автоматично.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.18 | Сергій Кабуд

     а хто брафф інтервю?(-)

 • 2006.01.19 | Пані

  "підніми сраку і напиши новину на Майдан!"

  Лесь Подерв'янський пише:

  > в нас весь час відбувається десакралізація влади як такої. Це мені дуже подобається.

  Мені теж. Страшенно. Я дуже тішуся з усіх скандалів останнього року. Дуже приємно спостерігати процес ментального звільнення людей від кумирів, великих світу сього та тих, що ВСЕ знають.

  > Сучасній державі міністерств культури не потрібно.

  Так і запишемо. Лесь Подерв'янський підтримує Меморандум Майдану.

  > Є закон фізики й усі його знають, що лайно завжди плаває нагорі. Товариш Сталін сказав товаришу Горькому: „У мене немає для вас інших письменників”. Ну, і немає інших політиків. Такі, які є. Але ми не можемо інфантильно сказати: „Ми не підемо голосувати, бо і ті, і ті – лайно”. Ми маємо розрізняти лайно більш і менш шляхетного походження – наприклад, лайно слона і лайно гієни. Тому треба йти й голосувати за лайно слона, бо він більш шляхетна тварина і не так бздить. В інших країнах також політики не з меду. А у нас це звична справа, тому що століттями тут вимивалося усе краще, що було.

  Оскількі я таки садистка, то я б оце транслювала щоденно по всіх телеканалах замість вечірньої казки. Можна з відповідним відео та запахорядом. Може таки мізки б народу промилися так.

  Тю, плагіатор! Це ще мій дід казав. А до нього Винниченко.

  > - Я не журналіст. Просто я сиджу на кухні і пиздю. А моя дружина каже: „Що ти тут пиздиш, взяв би і в газету написав ”. І, щоб не відчувати себе повним нічтожеством, я піднімаю сраку і пишу.

  Оце точно треба записати нам кудись в слоган: "не відчувай себе нічтожеством! підніми сраку і напиши новину на Майдан!"


  > Я вважаю, що у нашої держави є чудове майбутнє. Але якщо розповідати про нього, як Касандра, то буде херня. А щодо скиглення на рахунок ситуації, у якій ми жили, то жалітися мусила людина, яка жила в Радянському Союзі. Тоді требі було скиглити. Сьогодні я не бачу жодних підстав для цього.

  І взагалі я з Лесем завжди погоджуюся на процент Потебенька - 99,6%.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.19 | UNIK

   А я з Пророком погоджуюсь на 1500%(-)

  • 2006.01.20 | Демченко

   А ідея...

   Пані пише:
   > > Сучасній державі міністерств культури не потрібно.
   > Так і запишемо. Лесь Подерв'янський підтримує Меморандум Майдану.

   А ідея - попіарити ММ, залучивши опіньйон-мейкерів
 • 2006.01.20 | Свiдомий

  Re: У владі не боги, а звичайні рагулі..

  > - Чи не хотілося тобі, як Більченку чи Крітенку, виїхати звідси?
  >

  >
  > - Ні. Якби хотілося, я б поїхав.
  Певно, що не хотiлося. За кордоном написанням книжки з матюками чи постановкою вульгарної п'єси нiкого не здивуєш. А на нiщо iнше Подерев'янський не здатний.

  А потiм вiн теревенить про те, коли i як треба було з України втiкати (див. наступний абзац його "премудростi"). Ще один "патрiот" знайшовся. :fou:
 • 2006.01.21 | Skapirus

  Який-такий Прогнімак???

  Лесь Подерв'янський пише:
  > - Але ти мене запросив на виставу „Фракція”, якою відкрився київський муніципальний театр. Його ж не можна назвати маргінальним.
  > - Це абсолютно нетиповий парадоксальний приклад, бо його створила людина, яка займається в житті не театром. Саша Прогнімак, мій добрий знайомий - депутат і юрист. Для нього цей театр – хобі, і як будь-яке хобі воно є щирим. Ця вистава жива. В ній є народний зміст, який чіпляє.
  Ага, знаю такого, навіть голосував за нього в 2002 році на виборах в Київраду. Поганого особливо нічого не можу сказати, як і хорошого. Проголосував за нього, бо він тоді єдиний з кандидатів прийшов до нас в общагу та особисто з нами поспілкувався. Тоді я щось говорив йому про суд над унсовцями в Зоряному, він конкретно нічого не сказав. Також після обрання він у нас в районі влаштував юридичну консультацію, де приймали його помічники, я туди теж звертався з своїми житловими проблемами, вислухали, чемно відповіли, але за великим рахунком результату у вигляді житла я не одержав. Під час Помаранчевої революції мені розповідали, що Прогнімак активно підтримував Януковича, навіть його найближчий помічник, якого я добре знав, через цей шалений тиск та неправду помер від інфаркту. А тепер Прогнімак - 269 номер в списку Партії рИгіонів (див. тута: http://uv.ukranews.com/r6/parties/pr_6.html). Мабуть, не надто вдало тиснув, що дали таке місце. Он мер Олександрії, що на Кіровоградщині, який влаштував перемогу Бандюковича в 104 ТВО (див. також тут: http://maidan.org.ua/static/mai/1100481327.html) має більш прохідне місце - 147. І взагалі, Прогнімаку Телекритика навіть спеціальне інтерв"ю присвятила: http://telekritika.kiev.ua/articles/150/0/6456/

  Не подобається мені це все. Незважаючи на важливість піднятої теми.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua