МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мелкие пакости - главное оружие янучраства.

01/18/2006 | STORM
Не пустить, закрыть, выключить, оболгать, напакостить - это и все технологии прогрессивного янучарства. Ничего нового. Очередная иллюстрация из Симферополя. Так и вспоминается блокирование площадей и аэропортов перед выступлениями Ющенко в 2004 году.

http://www.unp-ua.org/clients/unp.nsf/0/20D542ADF9830D71C22570F900577C62?OpenDocument&subname=1&

КРИМ. Було зірвано прес-конференцію представників Українського Народного Блоку Костенка і Плюща. Причина знайома, - зникло світло

Учора в Сімферополі, у приміщені Інформаційного прес-центру, мала відбутися прес-конференція під назвою: “Проведення виборчої компанії Українського Народного Блоку Костенка і Плюща”, яку організували керівник виборчої кампанії в Криму Дмитро КУЩОВИЙ, та заступник голови Кримської організації Української народної партії Олександр МУСІЄНКО.

Представники багатьох провідних кримських ЗМІ зацікавились темою прес-конференції, але за 5 хвилин до її початку в залі раптово вимкнулося світло і всі опинились у темряві. Знайти ремонтників ніхто не міг. Зачекавши півгодини, організатори самі надали транспорт для доставки журналістів у партійний офіс і там провели прес-конференцію.

Дмитро КУЩОВИЙ, коментуючи це, пригадав 2004 рік, коли “світло вимкнулось тільки один раз за всі передвиборні перегони і тільки в УНП, яка представляла команду майбутнього Президента Віктора ЮЩЕНКА”. “Невже знову?”, - поставив він риторичне запитання.

Відповіді

  • 2006.01.18 | леонід

    Re: Мелкие пакости - главное оружие янучраства.

    Цікаво, чи кримська УНП була представником команди Президента Ющенка, чи команда Президента Ющегнка в Криму вирубувала електрику напівопозиційній (напіввагітній) УНП7


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua