МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Чи то з миром, чи то "по миру"

01/18/2006 | vmo1
Всеукраїнське молодіжне об’єднання "Молодь - надія України" провело пікетування Верховного Суду України, де розглядається позов В.Пінчука, який намагається зберегти свій контроль за Нікопольським заводом феросплавів, повідомляє сайт www.sprotiv.info

За словами голови ВМО "Молодь - надія України" В.Гладчука, під стінами суду зібралось більше п’ятдесяти членів організації, які проводили пікет під гаслами "Пінчука на нари - тоді підем на пари!", "Криворіжсталь повернули - тепер черга за НЗФ".

В.Гладчук стверджував, що В.Пінчук організував прибуття до Києва декількох автобусів "трудящих", які вдавалися до погроз силової розправи над пікетниками.

"Минулого разу, коли ці "трудящі" пікетували прес-конференцію Ю.Єханурова, їм виплачували по п’ятсот гривень за "трудодень". Виплати проводилися, якщо в паспорті була зазначена Дніпропетровська прописка, і, на жаль, нашим активістам не вдалося поправити своє матеріальне становище за рахунок зятя-олігарха Кучми.

В.Пінчук зараз викидає шалені кошти на пропаганду думки, що держава має укласти з ним "мирову угоду", принаймні, Київ заполонила величезна кількість біг-бордів, які коштують зовсім не дешево.

На нашу думку, цими закликами В.Пінчук бажає змусити владу залишити йому придане, отримане за донькою Кучми, а обкрадених громадян України чи то послати з миром, чи то з торбою "по миру", - заявив В.Гладчук кореспонденту "Укрпартінформу".

Олег Байло

Відповіді

 • 2006.01.19 | So_matika

  Re: "Чи то з миром, чи то "по миру"

  vmo1 пише:
  > проводили пікет під гаслами "Пінчука на нари - тоді підем на пари!"
  Не тільки кулак майданівський поцупили, а й власного лозунгу вигадати не можуть. Гарний креатив дорого коштує. Дешевше вкрасти.


  > В.Гладчук стверджував, що В.Пінчук організував прибуття до Києва декількох автобусів "трудящих", які вдавалися до погроз силової розправи над пікетниками.
  І де ж загубилася та страшна армія? Злякалася 50-х студентів?
  Хоч би піарились вже правдоподібно, як нічого іншого не вміють.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.19 | vmo1

   Re: "Чи то з миром, чи то "по миру"

   Страшна та армія Піні у нас є на фото
   Можемо продемонструвати вам персонально

   Це не ПіаР
   Гладчуку ПР не потрібен

   Він не балотується до парламенту по партспискам

   До того ж його й так на Банковій, Грушевського та Хрещатику, 36 кожна собака знає (навіть помаранчева :) )


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua