МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Дві години тому ми втратили НАК "Нафтогаз України"

01/21/2006 | ІІ Михайло Волошин
Ось епізод на цю тему з сьогоднішнього ефіру на ICTV. Якщо тут не надто вже сильно ненавидять Юлію Тимошенко - може на першу сторінку поставите?

Юлія Тимошенко: Дві години тому ми втратили НАК "Нафтогаз України"
23-06, 20 січня 2006 // Інтернет-прес-служба Юлії Тимошенко
http://www.tymoshenko.com.ua/ukr/news/first/2542/

"Я хочу вам повідомити одну дуже цікаву річ: дві години тому ми з вами втратили НАК "Нафтогаз України", – заявила екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко під час програми "Свобода слова" у прямому ефірі ICTV в п’ятницю, 20 січня.

Вона пояснила, що це відбулося внаслідок виконання одного з пунктів українсько-російської газової угоди, підписаної 4 січня 2006 року.

"Виконаний пункт 3 цієї угоди. Тут написано: "Для реализации на внутреннем рынке Украины природного газа, поступающего с территории Российской Федерации, НАК "Нафтогаз" и "РосУкрЭнерго" в максимально короткие сроки, не позднее 01.02.2006 создадут совместное предприятие, уставный капитал которого будет сформирован путем внесения... активов", – зацитувала Тимошенко.

"Я хочу вам сказати, що дві години тому таке спільне підприємство урядом практично зафіксовано. Віддані всі наші сховища в користування, всі диспетчерські послуги, віддані всі грошові потоки на створення такого спільного підприємства і віддані, крім того, всі баланси газу. І щоб ви знали, що наш єдиний актив, який залишився, – це наша газотранспортна система, – наголосила екс-прем’єр. – Хто дає право створювати такі СП?.."

Вона також звернулася до присутнього в студії колишнього міністра палива та енергетики Сергія Єрмілова: "Щоб мої слова були не пустими... Тут присутній зараз пан Єрмілов, який працював міністром палива і енергетики з нами разом в уряді Ющенка. Я хочу просто, щоб Ви сказали "так" або "ні": зданий НАК "Нафтогаз" в спільне підприємство?"

У відповідь Сергій Єрмілов заявив: "У нас є інформація про те, що уряд затвердив створення спільного підприємства, і це спільне підприємство завтра буде затверджено остаточно, і приблизно так, як каже Юлія Володимирівна".

Як повідомив на початку програми її ведучий Савік Шустер, до участі у програмі були запрошені і відправлений парламентом у відставку прем’єр-міністр Юрій Єхануров, і голова НАК "Нафтогаз України" Олексій Івченко. Однак перший завчасно відмовився від участі у дискусії, пославшись на надмірну зайнятість, а про відмову другого стало відомо незадовго до початку ефіру.

Відповіді

 • 2006.01.21 | Ольга

  Re: Дві години тому ми втратили НАК "Нафтогаз України"

  Юлія Володимирівна ще стверджувала, що Україна (тобто українці) ніколи не добється правди в московських судах.
  Отже виходить, що закриття кримінальної справи проти Тимошенко у Москві не слід спрймати як справедливу дію до неї.
  Як це розуміти? За які ж заслуги Москва ставиться до Тимошенко інакше, ніж до інших з України? Ще й газ обіцяє безкоштовно.
  Невже Путін обрав своїм наступником на президентському троні Юлію Тимошенко? Це було б цікаво. І тоді газ для України буде безкоштовним?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.21 | ІІ Михайло Волошин

   Re: Дві години тому ми втратили НАК "Нафтогаз України"

   Ольга пише:
   > Юлія Володимирівна ще стверджувала, що Україна (тобто українці) ніколи не добється правди в московських судах.
   > Отже виходить, що закриття кримінальної справи проти Тимошенко у Москві не слід спрймати як справедливу дію до неї.
   > Як це розуміти? За які ж заслуги Москва ставиться до Тимошенко інакше, ніж до інших з України?...
   Таке можливо за умови, що Юля Тимошенко говорила правду. Тобто: що справу відкрили і потім після революції тримали все ще відкритою виключно на прохання з України...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.21 | Ольга

    Re: Дві години тому ми втратили НАК "Нафтогаз України"

    Щось не вяжеться.
    Якщо несправедливо відкрили на прохання з України, а потім справедливо закрили без прохання, значить московська феміда стала справедливою. Тоді в Юля даремно переживає про несправедливість по газу. Але я в це не вірю.
    Здається, що Тимошенко переграла сама себе, коли твердить, що до України московський суд не справедливий, а до неї особисто - справедливий. За які заслуги така підтримка українському політику у Кремлі?! Задумайтеся.
  • 2006.01.21 | SpokusXalepniy

   Не треба брехати. Ніякого суда в Москві не було.

   Ольга пише:
   > Юлія Володимирівна ще стверджувала, що Україна (тобто українці) ніколи не добється правди в московських судах.
   > Отже виходить, що закриття кримінальної справи проти Тимошенко у Москві не слід спрймати як справедливу дію до неї.
   Наведіть мені хоча б орієнтовну дату, коли Тимошенко судилася в Росії?
   Про який суд ви кажете?

   > Як це розуміти? За які ж заслуги Москва ставиться до Тимошенко інакше, ніж до інших з України? Ще й газ обіцяє безкоштовно.
   Це все немає відношення до відкритої Волошином теми. Про безкоштовний газ - взагалі витягнутий обривок фрази із гротескного контексту.

   > Невже Путін обрав своїм наступником на президентському троні Юлію Тимошенко? Це було б цікаво. І тоді газ для України буде безкоштовним?
   Говнометание. По суті відкритої теми щось є? Нема? До побачення!
 • 2006.01.21 | Рюген

  Когда состоится гражданская панихида? (-)

 • 2006.01.21 | SpokusXalepniy

  А все ж таки одну добру справу у Ющенко не відняти!

  > Юлія Тимошенко:
  > "Я хочу вам сказати, що дві години тому таке спільне підприємство урядом практично зафіксовано. Віддані всі наші сховища в користування, всі диспетчерські послуги, віддані всі грошові потоки на створення такого спільного підприємства і віддані, крім того, всі баланси газу. І щоб ви знали, що наш єдиний актив, який залишився, – це наша газотранспортна система..."

  Газотранспортну систему Ющенко всеж таки не віддав!!! А міг би.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.21 | samopal

   Ще не вечір (-)

 • 2006.01.21 | Михайло Свистович

  А от брехати негарно

  ІІ Михайло Волошин пише:
  > Ось епізод на цю тему з сьогоднішнього ефіру на ICTV. Якщо тут не надто вже сильно ненавидять Юлію Тимошенко - може на першу сторінку поставите?

  Брехню?

  >
  > "Я хочу вам повідомити одну дуже цікаву річ: дві години тому ми з вами втратили НАК "Нафтогаз України", – заявила екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко під час програми "Свобода слова" у прямому ефірі ICTV в п’ятницю, 20 січня.

  Вона збрехала.

  >
  > Вона пояснила, що це відбулося внаслідок виконання одного з пунктів українсько-російської газової угоди, підписаної 4 січня 2006 року.

  Не відбулося.

  >
  > "Виконаний пункт 3 цієї угоди. Тут написано: "Для реализации на внутреннем рынке Украины природного газа, поступающего с территории Российской Федерации, НАК "Нафтогаз" и "РосУкрЭнерго" в максимально короткие сроки, не позднее 01.02.2006 создадут совместное предприятие, уставный капитал которого будет сформирован путем внесения... активов", – зацитувала Тимошенко.

  І де тут втрата "Нафтогазу"?

  >
  > "Я хочу вам сказати, що дві години тому таке спільне підприємство урядом практично зафіксовано.

  І слава Богу

  >
  > Віддані всі наші сховища в користування, всі диспетчерські послуги

  Тю, просто найняли оператора. Контроль за нами, як і власність.

  >
  > віддані всі грошові потоки на створення такого спільного підприємства

  Які потоки? Гроші до статутного фонду?

  >
  > і віддані, крім того, всі баланси газу

  смішно

  >
  > І щоб ви знали, що наш єдиний актив, який залишився, – це наша газотранспортна система

  Тк її ж теж віддали в користування? ;) І навіть у власність казали ;)

  >
  > Вона також звернулася до присутнього в студії колишнього міністра палива та енергетики Сергія Єрмілова

  Бо він опинився за бортом нової влади і ображений

  >
  > У відповідь Сергій Єрмілов заявив: "У нас є інформація про те, що уряд затвердив створення спільного підприємства, і це спільне підприємство завтра буде затверджено остаточно, і приблизно так, як каже Юлія Володимирівна".

  Навіть він не зумів збрехати відверто, тому обійшовся дипломатією

  >
  > Як повідомив на початку програми її ведучий Савік Шустер, до участі у програмі були запрошені і відправлений парламентом у відставку прем’єр-міністр Юрій Єхануров, і голова НАК "Нафтогаз України" Олексій Івченко. Однак перший завчасно відмовився від участі у дискусії, пославшись на надмірну зайнятість, а про відмову другого стало відомо незадовго до початку ефіру.

  Бо вони дійсно зайняті. Холоди надворі, газ потрібен.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.21 | samopal

   Фахівці з газо-валютних операцій

   Скажіть, пане Свистович, а чи всі банківські менеджери так добре розбираються у питаннях ПЕК, чи лише ті, хто трохи покомандував валютними операціями у комерційних банках? Он пані Віра Ульянченко авторитетно стверджує, що більшого фахівця з газових питань, ніж Ющенко в Україні нема. Він так все знає, так все знає. Ну прямо напам'ять. Ніби все життя лиш цим і займався... Це пані Віра так говорить тому, що вона "на борту"?
   А Юлька бреше, тому, що вона разом з отим невдахою-міністром "за бортом"? Чи тому, що вони не працювали в банку і не можуть осягнути всю суть енергетично-фінансових взаємозв'язків? А може ви були на засіданні чогось, що обговорювало цю проблему і на підставі чого пані Ляпіна так фахово опонувала сьогодні на ICTV Юльчиній брехні? З "цифрами в руках голови" які вона точно не пам'ятає...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.21 | SpokusXalepniy

    Я не дивився, але...

    ... невже Ляпіна справді була більш переконливою, ніж Тимошенко?
    Чи це у вас така іронія? Бо я не дивився і можу тільки по повідомленням уявити собі що там було.

    samopal пише:
    > ...пані Ляпіна так фахово опонувала сьогодні на ICTV Юльчиній брехні? З "цифрами в руках голови" які вона точно не пам'ятає...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.21 | капітан Немо

     Re: Я дивився

     SpokusXalepniy пише:
     > ... невже Ляпіна справді була більш переконливою, ніж Тимошенко?
     > Чи це у вас така іронія? Бо я не дивився і можу тільки по повідомленням уявити собі що там було.

     Ляпіна у порівнянні з Тимошенко виглядала як базарна торговка бєляшами :) Тимошенко ж трималася достойно, ну , леді - вона завжди леді.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.01.22 | SpokusXalepniy

      Дякую. Це системна помилка Тимошенко

      капітан Немо пише:
      > SpokusXalepniy пише:
      > > ... невже Ляпіна справді була більш переконливою, ніж Тимошенко?
      > > Чи це у вас така іронія? Бо я не дивився і можу тільки по повідомленням уявити собі що там було.
      > Ляпіна у порівнянні з Тимошенко виглядала як базарна торговка бєляшами :) Тимошенко ж трималася достойно, ну , леді - вона завжди леді.

      Вона не повинна кожного разу так "роздягати" опонентів. Це не тільки все більш озлоблює їх, але і в великих прошарках суспільства створює нездорову атмосферу очікування "падіння лева", бо багато хто не любить лідерів занадто розумніших, ніж вони самі. Таким потрібен нехай розумний, але ще краще - "свій хлопець" (накшалт такий, з яким я вчора випив по пляшці пива). А Юля своїми виступами тримає з такою публікою відстань (чи, скоріше, така публіка побоюється таких, як Юля).
      Ще те горе для України.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.01.22 | капітан Немо

       Re: Дякую. Це системна помилка Тимошенко

       SpokusXalepniy пише:

       > Вона не повинна кожного разу так "роздягати" опонентів. Це не тільки все більш озлоблює їх, але і в великих прошарках суспільства створює нездорову атмосферу очікування "падіння лева", бо багато хто не любить лідерів занадто розумніших, ніж вони самі. Таким потрібен нехай розумний, але ще краще - "свій хлопець" (накшалт такий, з яким я вчора випив по пляшці пива). А Юля своїми виступами тримає з такою публікою відстань (чи, скоріше, така публіка побоюється таких, як Юля).


       не знаю.... Юля на голову вища і Ляпіної, і Вітренко, і Білозір.... От Вітренко - тіпа "своя", так ?

       мені особисто Юля дуже імпонує саме такою своєю позицією, як у неї зараз... І навіть у такій іпостасі вона для мене все одно простувата , але "своя". І тому я буду за неї голосувати. А якби вона була ще простішої, тіпа "баби базарної", то навпаки, я б за неї не голосував.

       Я розумію, що таких, як я , - меншість. Ну то й що ? Краще бути самим собою, ніж іти на поводу у натовпу.
   • 2006.01.21 | Михайло Свистович

    Re: Фахівці з газо-валютних операцій

    samopal пише:
    > Скажіть, пане Свистович, а чи всі банківські менеджери так добре розбираються у питаннях ПЕК, чи лише ті, хто трохи покомандував валютними операціями у комерційних банках?

    1. Не всі.
    2. Не лише ті.

    >
    > А Юлька бреше, тому, що вона разом з отим невдахою-міністром "за бортом"? Чи тому, що вони не працювали в банку і не можуть осягнути всю суть енергетично-фінансових взаємозв'язків?

    Ні, не тому.

    >
    > А може ви були на засіданні чогось, що обговорювало цю проблему

    Не був
  • 2006.01.21 | ІІ Михайло Волошин

   Ви, пане Михайле, як завжди на висоті (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.21 | SpokusXalepniy

    На висоті якраз інше. А п.Свистович, як завжди, в бєлом фракє(-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.21 | Михайло Свистович

     Ненавиджу фраки. Навіть чорні. Та навіть костюми ненавиджу.

     Не кажучи вже про краватки.
 • 2006.01.21 | catko

  навпаки - втратили віру у правдиву тьотю юльку. нарешті(-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua