Останні числа
01/23/2006 | Shooter
Взято з УП
Відповідно до результатів останнього оприлюдненого соцопитування (Центру Разумкова 20 січня), із тих, що планують взяти участь у голосуванні 32,2% планують проголосувати за "Партію регіонів", 20,6% - за "Нашу Україну", 15,4% - за "Блок Юлії Тимошенко", 6,1% - за Соцпартію, 5,6% - за Компартію, 3,9% - за "Народний блок Литвина" і 3,3% - за "Блок Наталі Вітренко".
Відповідно до них, колишня помаранчева коаліція у складі "Нашої України", БЮТ і СПУ може одержати 220 голосів, опозиція в складі "Партії регіонів", КПУ і "Блоку Наталі Вітренко" - 210 голосів, "Народний блок Литвина" - 20 голосів.
*************
Цікаво буде, одначе...
Відповідно до результатів останнього оприлюдненого соцопитування (Центру Разумкова 20 січня), із тих, що планують взяти участь у голосуванні 32,2% планують проголосувати за "Партію регіонів", 20,6% - за "Нашу Україну", 15,4% - за "Блок Юлії Тимошенко", 6,1% - за Соцпартію, 5,6% - за Компартію, 3,9% - за "Народний блок Литвина" і 3,3% - за "Блок Наталі Вітренко".
Відповідно до них, колишня помаранчева коаліція у складі "Нашої України", БЮТ і СПУ може одержати 220 голосів, опозиція в складі "Партії регіонів", КПУ і "Блоку Наталі Вітренко" - 210 голосів, "Народний блок Литвина" - 20 голосів.
*************
Цікаво буде, одначе...
Відповіді
2006.01.23 | Стась
Уже идут на соплях
Даже теоретически НУ+БЮТ+СПУ+Литвин если и набирают простое большинство, то с огромным трудом.Надо договариваться. Близится точка невозвращения, после прохождения которой обломки бывшей помаранчевой власти могут быть только младшими партнерами в коалиции с "регионами". Или вечными оппозиционерами с прицелом на будущее, которое может и не наступить.
2006.01.23 | Shooter
угу
Стась пише:> Даже теоретически НУ+БЮТ+СПУ+Литвин если и набирают простое большинство, то с огромным трудом.
>
> Надо договариваться. Близится точка невозвращения, после прохождения которой обломки бывшей помаранчевой власти могут быть только младшими партнерами в коалиции с "регионами".
І пунктом номер 1 має бути відмова від гімнометання. + відповідні дії БЮТ у ВР.
Проте маю ну дуже великі сумніви на цей рахунок....
2006.01.23 | Рюген
Шутер, как Вы считаете:
хватит ли 210 депутатов, чтобы разнимать дерущихся между собой 220?2006.01.23 | Роман ShaRP
В "наблюдательный совет" центра Разумкова входит Н. Мартыненко
Поэтому лично я не спешу верить их цифрам.2006.01.23 | Стась
Все опросы разных служб дают близкие цифры (-)
2006.01.23 | Роман ShaRP
Нет. (-)
2006.01.23 | Стась
Качественного отличия не вижу
повсюду ПР на первом месте, НУ+БЮТ+СПУ+НБЛ в сумме дают чуть больше простого большинства.Если знаете, где лежат другие данные, дайте линк.
2006.01.23 | Роман ShaRP
Дьявол в мелочах.
Стась пише:> повсюду ПР на первом месте, НУ+БЮТ+СПУ+НБЛ в сумме дают чуть больше простого большинства.
Точных данных никто не даст, а существенную роль может сыграть даже 1 с чем-то процент - именно этого процента, например, не хватило чтобы утвердить Еханурова с 1-го раза.
Г-н Шутэр дал данные Разумкова. У меня есть основания полагать, что Разумкова добавляют НСНУ и, как это не смешно звучит, ПР, - чтобы нагнать страху "голубым реваншем".
2006.01.23 | Боровик
Re: Останні числа
Shooter пише:> Взято з УП
>
> Відповідно до результатів останнього оприлюдненого соцопитування (Центру Разумкова 20 січня), із тих, що планують взяти участь у голосуванні 32,2% планують проголосувати за "Партію регіонів", 20,6% - за "Нашу Україну", 15,4% - за "Блок Юлії Тимошенко", 6,1% - за Соцпартію, 5,6% - за Компартію, 3,9% - за "Народний блок Литвина" і 3,3% - за "Блок Наталі Вітренко".
>
> Відповідно до них, колишня помаранчева коаліція у складі "Нашої України", БЮТ і СПУ може одержати 220 голосів, опозиція в складі "Партії регіонів", КПУ і "Блоку Наталі Вітренко" - 210 голосів, "Народний блок Литвина" - 20 голосів.
>
> *************
>
> Цікаво буде, одначе...
Якщо цифри збережуться після виборів, то все буде просто - НУ і ПР зформують коаліцію для формування уряду до якої ситуативно пристане Мороз.
Важливо: Медведчук-Кравчук сидять в дупі.
Литвин - буде встромлений в дупу по пояс, від нього залежить верхня чи нижня частина тіла буде стирчати назовні.
Ситуація повертається до тієї, що була відразу після минулих парламентських виборів з поправкою на те, що замість голови адміністрації президента Медведчука маємо президенка Ющенка.
Все це не є добре, але це буде розплата за все гівнометання, за нічонероблення, дешевий популізм і так далі. Матимо те що матимемо.
Щиро шкода Юлі, бо вона залишиться статистом, після чого у неї почнуться внутрішні проблеми між помаранчевою та олігархічною складовою блоку. Для неї ситуація повернеться до стану як було в передпопереднім парламенті.
2006.01.23 | Стась
Країна теж сидить у дупі
Бо починається новий дерібан власності, в якому беруть участь вже всі поголовно. Кольори змішуються, Росія прибирає к рукам залишки суверенітету, Європа радісно відносить Україну до "сірої зони" на кордоні з Росією, економіка швидко летить в прірву і країна на довгий час стає такою собі Албанією.І виходу вже немає, бо світ швидко змінюється та поляризуєтьсяб а ресурси - вичерпуються, і хто не встиг, той спізнився, ласкаво просимо до злиденної більшості, що живе у маргінальних країнах без ресурсів та перспектив.
2006.01.23 | Боровик
Re: Країна теж сидить у дупі
Стась пише:> Бо починається новий дерібан власності, в якому беруть участь вже всі поголовно. Кольори змішуються, Росія прибирає к рукам залишки суверенітету, Європа радісно відносить Україну до "сірої зони" на кордоні з Росією, економіка швидко летить в прірву і країна на довгий час стає такою собі Албанією.
>
> І виходу вже немає, бо світ швидко змінюється та поляризуєтьсяб а ресурси - вичерпуються, і хто не встиг, той спізнився, ласкаво просимо до злиденної більшості, що живе у маргінальних країнах без ресурсів та перспектив.
Дерібан закінчився. Додеребанення залишків вже не робитиме погоди. Росія - далі сидить в своАЄй жопЄ. Україна дійсно в сірій зоні, з якої є вихід сюди-туди, все залежить від нас самих.
Світ швидко змінються, а ми змінюватимемось разом з ним. Не робіть трагедії. З ресурсів у нас не так вже і погано, залежить з ким порівнювати. Не драматизуйте.
2006.01.25 | Михайло Свистович
Re: Країна теж сидить у дупі
Боровик пише:>
> Дерібан закінчився.
Не закінчився. Іще залишилась земля. І на неї гострить зуби, як це не прикро, НСНУ.
2006.01.25 | Боровик
Re: Країна теж сидить у дупі
Якщо СГ земля, то це несерйозно.Зараз третина землі - нікому не потрібна.
з бізнесової точки зору, земля в Україні є чи не найНЕліквіднішим товаром, який навіть безкоштовно не викликає попиту.
Є господарства, що заробляють кільканадцять мільйонів на рік (я таке знаю) і то вони навіть не думають купувати землю.
Якщо якийсь "мудрагель" з тієї ж НСНУ має такі плани, то мені його шкода, а за НСНУ в чергове прикро.
2006.01.25 | Михайло Свистович
Re: Країна теж сидить у дупі
Боровик пише:> Якщо СГ земля, то це несерйозно.
Це навіть дуже серйозно. Я щоденно з цим стикаюсь. І з СГ, і з неСГ.
> Зараз третина землі - нікому не потрібна.
а 2/3 - це дуже багато.
> з бізнесової точки зору, земля в Україні є чи не найНЕліквіднішим товаром, який навіть безкоштовно не викликає попиту.
От тільки в нас чомусь ніхто не може її купити без хабаря, а продають від 1 до 5 тис. доларів за сотку на вторинному ринку, а на земельному аукціоні Жовтяк взяв за 7 га до бюджету більше, ніж бариги на вторинному ринку. І місце земелдьні ділки в Київоблраді купляють за 500 тис. доларів (ЖОвта ПорА продешевила, продавши за 100). А так попиту нема. Зовсім нема.
> Є господарства, що заробляють кільканадцять мільйонів на рік (я таке знаю) і то вони навіть не думають купувати землю.
А є збиткові, які аж із шкіри пнуться, щоб купити.
> Якщо якийсь "мудрагель" з тієї ж НСНУ має такі плани, то мені його шкода
А мені ні. Бо вони знають, що роблять. І мають з того величезний зиск. Вже мають.
2006.01.23 | Shooter
Re: Останні числа
Боровик пише:> Shooter пише:
> > Взято з УП
> >
> > Відповідно до результатів останнього оприлюдненого соцопитування (Центру Разумкова 20 січня), із тих, що планують взяти участь у голосуванні 32,2% планують проголосувати за "Партію регіонів", 20,6% - за "Нашу Україну", 15,4% - за "Блок Юлії Тимошенко", 6,1% - за Соцпартію, 5,6% - за Компартію, 3,9% - за "Народний блок Литвина" і 3,3% - за "Блок Наталі Вітренко".
> >
> > Відповідно до них, колишня помаранчева коаліція у складі "Нашої України", БЮТ і СПУ може одержати 220 голосів, опозиція в складі "Партії регіонів", КПУ і "Блоку Наталі Вітренко" - 210 голосів, "Народний блок Литвина" - 20 голосів.
> >
> > *************
> >
> > Цікаво буде, одначе...
> Якщо цифри збережуться після виборів, то все буде просто - НУ і ПР зформують коаліцію для формування уряду до якої ситуативно пристане Мороз.
> Важливо: Медведчук-Кравчук сидять в дупі.
> Литвин - буде встромлений в дупу по пояс, від нього залежить верхня чи нижня частина тіла буде стирчати назовні.
> Ситуація повертається до тієї, що була відразу після минулих парламентських виборів з поправкою на те, що замість голови адміністрації президента Медведчука маємо президенка Ющенка.
> Все це не є добре, але це буде розплата за все гівнометання, за нічонероблення, дешевий популізм і так далі. Матимо те що матимемо.
> Щиро шкода Юлі, бо вона залишиться статистом, після чого у неї почнуться внутрішні проблеми між помаранчевою та олігархічною складовою блоку. Для неї ситуація повернеться до стану як було в передпопереднім парламенті.
Я буду оптимістом : коаліцію сформують НУ+БЮТ+ПОРА/ПРП+СПУ+Литвин. десь під 250 голосів. ПМ буде "нейтральний", вибраний Ющем.
А взагалі-то, пора починати робити прогнози
2006.01.23 | Боровик
Re: Останні числа
Ви оптиміст!? Навіть якщо така коаліція відбудеться, то що робити з ПР (30% симпатій)?Така коаліція матиме успіх, якщо Литвин та Юля потопчуться на Сході.
ПР має бути або стерта на маргінес або інтегрована в українську політику.
2006.01.24 | Shooter
Re: Останні числа
Боровик пише:> Ви оптиміст!? Навіть якщо така коаліція відбудеться, то що робити з ПР (30% симпатій)?
Залишити в опозиції.
> ПР має бути або стерта на маргінес або інтегрована в українську політику.
Як опозиційна сила - будь-ласка.
2006.01.23 | S@nya
А ось зовсім інші числа. І кому вірити?
Згідно з дослідженнями, проведеними із 10 до 20 січня, рейтинг Партії регіонів становив 22,4%, БЮТ – 16,4%, блоку «Наша Україна» - 15,3%, СПУ – 10,4%, Народного блоку ЛИТВИНА – 7,8%, КПУ – 6,9%, Опозиційного блоку «Не так!» - 3,4%, Блоку ВІТРЕНКО «Народна опозиція» - 3,3%, Громадянського блоку «ПОРА-ПРП» - 2,9%.Довідка УНІАН. Всеукраїнська соціологічна служба працює на ринку України з 2001 року. Соціологічне опитування проводилося з 10 до 20 січня 2006 року в 16 регіонах України. Опитано 2400 респондентів. Соціологічна похибка становить 2%.
UNIAN
2006.01.23 | Пані
Всім вкорте нагадую про збірку опитуваннь
http://maidan.org.ua/wiki/index.php/Опитування_Вибори_2006Справжні великі розбіжності в результатах не там, де ви всі пишете, а в рейтингах СПУ та МИшей. Ви подивіться уважно. Це ж просто ніби різні країни опитували
2006.01.23 | SpokusXalepniy
Сумнів лише в одному.
На перший погляд, для сітуації, яка РЕАЛЬНО складалася в Україні дуже суттєвою є час олпитування. Бо багато що міняється (мінялось) протягом двох-трьох днів.Тому, саме для швидко змініючих обставин, на перше місце ДЛЯ ПОРІВНЯННЯ треба поставити одночасність опитування.
2006.01.24 | Чучхе
Re: Всім вкорте нагадую про збірку опитуваннь
Пані пише:> Справжні великі розбіжності в результатах не там, де ви всі пишете, а в рейтингах СПУ та МИшей.
А також СДПУ(0) (я бачив рейтинги від 1,5 до 3,5), Пора-ПРП (такі ж розбіжності в різних рейтингах), та ж Вітренко - від 2 до 4. А це ж не просто один процент, це питання входження/невходження у раду! І як з цим робити якісь прогнози?
2006.01.23 | Ukropithecus (robustus)
Тут є така тенденція
шо опитування умовно діляться на дві категорії. Перша це коли сумарний рейтинг НУ і БЮТ десь корелює із рейтингом ПР. І друга категорія, коли рейтинг або НУ або БЮТ корелює з рейтингом ПР. Виходить дві протилежні картини на якісному рівні. Інакше як замовленням я це пояснити не можу. До Бекешкіної у мене ще якась довіра залишилась.2006.01.23 | Пані
Згадайте минулі вибори
Я спробую знайти в архівах, але так по пам"яті - тоді жодна соцслужба не передбачила реальний результат.Там у всіх був занижений результат НУ та БЮТ, та суттєво завищений СДПУ(о), а також непрохідних Жінок за Майбутнє, Зелених та Вітренко.
2006.01.23 | Ukropithecus (robustus)
не згадаю, бо вже не пам'ятаю
Пані пише:> Я спробую знайти в архівах, але так по пам"яті - тоді жодна соцслужба не передбачила реальний результат.
>
> Там у всіх був занижений результат НУ та БЮТ, та суттєво завищений СДПУ(о), а також непрохідних Жінок за Майбутнє, Зелених та Вітренко.
Це те шо стосувалось пропорційної частини, тобто списочників?
2006.01.23 | Пані
Re: не згадаю, бо вже не пам'ятаю
Ukropithecus (robustus) пише:> Це те шо стосувалось пропорційної частини, тобто списочників?
Так.
2006.01.24 | Shooter
Re: Згадайте минулі вибори
Пані пише:> Я спробую знайти в архівах, але так по пам"яті - тоді жодна соцслужба не передбачила реальний результат.
окрім мене
2006.01.25 | Михайло Свистович
Цим не вірити. Не котуються вони як неупереджені і фахові
S@nya пише:>
> Всеукраїнська соціологічна служба працює на ринку України з 2001 року.
2006.01.23 | AST
Якщо Разумков дає 32,2% "Регіонам"
Якщо Разумков дає 32,2% "Регіонам", то насправді там є всі 35%. Щонайменьше.Ринат Ахмєтов - Прем'єр-міністр України. Чудова сатисфакція померанчевим.
2006.01.23 | Роман ShaRP
Степура, Ющенко не виноват, что янучары тебе не заплатили.
AST пише:> Якщо Разумков дає 32,2% "Регіонам", то насправді там є всі 35%. Щонайменьше.
Соси палец.
2006.01.23 | AST
???
Роман ShaRP пише:>
> Соси палец.
Див. сюди:
http://www.apatit.ru/center.htm
2006.01.23 | Роман ShaRP
Умнее ничего не смог придумать? Соси палец дальше. (-)
2006.01.23 | ziggy_freud
"Регіонам" дає не Разумков,
і навіть в Разумкова значно менше виходить.- 24,7% від всіх виборців
- 32,2% від тих, хто визначився
Важко відповісти - 19,1%
Особливо обдарованим нагадую: вибори через 2 місяці.
2006.01.23 | UNIK
А слони?(-)
2006.01.24 | Остап!
За логікою,до влади повинні прийти ліві, бо більшість - бідні(-)
2006.01.24 | samopal
Традиційна українська логіка
Чому ліві?Бо бідні!.
А чому бідні?
Ото ж...
2006.01.24 | Shooter
угу. в принципі, в Україні відсутні реальні праві (-)
2006.01.24 | Остап!
Які явні ознаки мали би праві в Україні? (-)
2006.01.25 | Slavix
Робити прогнози виходячи з соціологічних даних -
не доречно (виходячи з досвіду проведення опитувань):1. При опитуванні кількість осіб, що відмовляються брати участь в опитуванні, як правило не підраховується, а якщо і підраховується то не оприлюднюється. А це приблизно такі категорії громадян: а) зайняті люди, що поспішають (активна частина населення); б) законспіровані бабусі (вважають опитування збором даних для КГБ чи ще чого), які ЗАВЖДИ беруть участь у виборах і мають стабільні політичні погляди; в) Хамувата жлобівня (голосує "за дінамо").
2. Опитування, які відображають реальну ситуацію, є, як правило, закритими. Дані публікуються з дозволу замовника у зручному для нього форматі.
3. Проведення опитувань дозволяє безліч маніпулювань на кожній зі стадій дослідження: а) на стадії складання анкети - формулювання питань та запропонованих відповідей; б) на стадії проведення опитування - визначення часу та місця опитування, які забезпечать максимальну концентрацію певних соціальних груп, що різняться за віком і статью, з притаманними політичними вподобаннями (наприклад: будній день, базар вдень: жінки - бідні пенсіонерки, домогосподарки, торгівки; чоловіки - ветерани-пенсіонери, безробітна жлобівня, вантажники); в) на стадії підрахунку та узагальнення: вибракування "незручних" анкет; г) на стадії оприлюднення - величезний арсенал: від висвітлення лише вигідних відповідей (наприклад у певному соц.дем. розрізі, або від кількості тих хто визначився/загальної к-ті) до тупого перекидання відсотків з одного стовпчика на інший (зручно, коли немає розподілу респондентів за освітою, соціальним статусом, матеріальним статком тощо).
4. Соц. служби не несуть відповідальності за свої результати, тому вправі малювати все що заманеться.
Тому, як на мене, найдостовірнішою соцінформацією є опитування своїх знайомих з різних регіонів про їх настрої та настрої в їх нас. пунктах взагалі. Така інфа хоч не дає "цифірі", проте з неї можна скласти загальну картину хто де і чому робить свій вибір. Цифри потрібні тим, хто продає/купує/ділить крісла в Парламенті. Мене (сподіваюсь багатьох "пересіч(е)них" також) цікавлять тенденції, пропорції та порядок розташування політичних сил за популярністю.
Щодо прогнозів типу "їсти хочуть, значить ліві".
Можна визначити певну тенденцію у виборі до органу, який очолює/формує виконавчу вертикаль (до зміни Конституції таким органом був Президент, після - Парламент). Це, так званий, закон "ковбаси і гордості". Суть його полягає в наступному: на одних виборах обирають силу, яка пропонує "ковбасу" (соц.-економ. розвиток), на інших - силу, яка пропонує "гордість" (політичні/патріотичні і т.п. гасла). Як це проявлялось:
1. Кравчук - "гордість" (незалежність, непогодження з правонаступництвом Росії);
2. Кучма-1 - "ковбаса" ("хочеш жить ти лучше - голосуй за Кучму, хочеш чтоб пришёл каюк, значит вибор твой Кравчук", братання з Росією при цьому і т. п.)
3. Кучма-2 - "гордість" (Кучма - незалежність, Симоненко - совдепія)
4. Янукович (2 тур) - "ковбаса" (підвищив зарплати/пенсії, вміє керувати)
5. Ющенко (3 тур) - "гордість" (самі знаєте).
Останні два пункти можуть викликати заперечення. Сперечатися не буду. Але загальна картина приблизно така.
Керуючись цим "законом" можна припустити, що на наступних виборах переможе "ковбаса", тобто політичні сили, які роблять ставку на покращення економічної ситуації, доводять це своєю діяльністю і хоча б приблизно розповідають про свої наступні дії. Цим можна пояснити зростання популярності ПРУ (яка обіцяє соц. та екон. розвиток), НСНУ (які кажуть, що вони забезпечели безперебійне постачання газу) і падіння популярності БЮТ (які розповідає про незрозумілі більшості "пересіч(е)них" переводи юрисдикції, зради національних інтересів і т. п.).