МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Голова ВМО “Молодь - надія України” Гладчук заявляє про необхідн

01/23/2006 | vmo1
Голова ВМО “Молодь - надія України” Гладчук заявляє про необхідність збільшення кошторису на вибори


Голова Всеукраїнського молодіжного об’єднання “Молодь - надія України” Вадим ГЛАДЧУК вважає за необхідне збільшити затверджений Київською міською територіальною виборчою комісією кошторис видатків і доходів на проведення виборів депутатів Київської міськради та Київського міського голови 26 березня 2006 року.

Про це В.ГЛАДЧУК заявив в коментарі УНІАН.

“Кошторис не дозволяє провести вибори депутатів Київської міської ради і Київського міського голови, тому що кошти є мізерними і не дозволяють реалізувати виборче право кандидатів. Треба виборчій комісії переглянути кошторис, попередньо звернувшись до Київської міської ради з вимогою виділити додаткові кошти на проведення виборів”, - сказав він.

Він повідомив, що загальна сума видатків затвердженого на засіданні КМТВК 19 січня кошторису на проведення виборів до Київради становить 771 тис. 316 грн.

За словами В.ГЛАДЧУКА, видатки на оплату за оренду приміщень для проведення публічних заходів передвиборної агітації є мізерним і не дозволяють провести публічні заходи з передвиборчої агітації. “Я не знаю, яким чином Київська міська територіальна виборча комісія, яка прийняла рішення про те, що на це виділяється 875 грн., зможе забезпечити зустрічі для, як мінімум, 20-30 кандидатів на посаду Київського міського голови”, - зазначив голова ВМО “Молодь - надія України”.

За його словами, на Київську міську територіальну виборчу комісію покладена функція оплатити приміщення для проведення публічних заходів передвиборчої агітації. “З цією функцією при таких видатках вона не впорається”, - вважає В.ГЛАДЧУК.

На його думку, також кандидатам не вистачить коштів, передбачених на оплату за для проведення передвиборної агітації у друкованих ЗМІ - 26 тис. 715 грн., та на оплату за проведення передвиборної агітації в електронних ЗМІ – 44 тис. 357 грн. “Цього вистачить тільки на кілька хвилин реклами на загальнонаціональних каналах”, - сказав голова організації.

В.ГЛАДЧУК також зауважив, що у нього є “великі сумніви” щодо видатків на оплату праці членів виборчих комісій – 9 тис. 758 грн. “Якщо порахувати, то виходить 300 гривень на одну людину. За триста гривень, я думаю, ніхто в Києві працювати не захоче. Таким чином, можна припустити, що члени комісії можуть отримувати з непередбачених законом джерел якісь доходи, що, у свою чергу, може призвести до фальсифікації виборів, - вважає він.

В.ГЛАДЧУК заявив, що після того як його зареєструють кандидатом на посаду Київського міського голови, має намір звернутися до Київської міської ради, щоб вона, як суб’єкт виборчого процесу, ухвалила рішення про виділення достатніх коштів для проведення виборів депутатів Київської міської ради наступного скликання і Київського міського голови.

Довідка. Підписні листи для збору 300-х підписів необхідних для реєстрації кандидатом на посаду київського міського голови 23 січня першим отримав голова Всеукраїнської організації «Молодь – надія України» Вадим ГЛАДЧУК.

Як відомо, висування кандидатів на посаду Київського міського голови, згідно з законодавством, розпочалося 15 січня поточного року і триватиме до 13 лютого 2006 року.

Реалізувати своє право обиратися на посаду Київського міського голови громадяни України можуть шляхом самовисування або шляхом висування від політичних партій чи блоків.

http://sprotiv.info


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua