МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мороз бачить у майбутній більшості і Партію регіонів

01/26/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Відповідаючи в чаті "Української правди" на питання, чи вдасться у майбутній Верховній Раді створити парламентську більшість, голова Соціалістичної партії України Олександр Мороз сказав: "Більшість буде створена. Імовірно, в її основі будуть партії, умовно кажучи, з Майдану. Вважаю, що до більшості увійдуть і частина тих, хто сьогодні вважає себе опозицією. Наприклад, Партія регіонів. Це сприятиме зняттю напруження по лінії "Схід-Захід".

http://www.pravda.com.ua/conf/moroz_2006.htm

Відповіді

  • 2006.01.26 | Мірко

    Re: Мороз бачить у майбутній більшості і Партію регіонів

    Цитата Мороза
    >"Більшість буде створена. Імовірно, в її основі будуть партії, умовно кажучи, з Майдану. Вважаю, що до більшості увійдуть і частина тих, хто сьогодні вважає себе опозицією. Наприклад, Партія регіонів. Це сприятиме зняттю напруження по лінії "Схід-Захід".<

    А напевно сприятиме знаттю напруження по лінії "свобода-неволя", і "правда-брехня". :crazy: Злагода за усякий кошт. Але це не диво, для "українського" політика кому і синьо-жовтий прапор і тризуб були ворожими, для політика хто пропхав свою недосконалу конституційну реформу в пакетнім голосуванню, хто прилюдно вдає що тепер неподобаються конкретні результати цеї реформи, хто ніби дивується що дії мають наслідки. Може якраз у цій особі більша загроза Україні ніж від явно-дурного Януковича, чи від настоящо-підстріленої Вітренчихи. Торік Мороза з помаранчевими об'єднувала ненависть до Кучми. Сьогодні їх об'єднує ніщо.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.26 | ІІ Михайло Волошин

      Сьогодні - любов до крісел (-)

      Мірко пише:
      > Торік Мороза з помаранчевими об'єднувала ненависть до Кучми. Сьогодні їх об'єднує ніщо.
  • 2006.01.26 | Albes

    А чего вы еще от него ждали ? После "политреформы" то.(-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.26 | дідусь

      Re: А чего вы еще от него ждали ? После "политреформы" то.(-)

      Албесе, ну хай Мірко там верзе про дурноватого януковича, який насправді сьогодні має можливість провести у парламент одну з найбыльших фракцій. Значить не такий він дурний чи не такі дурні люди які за ним стоять.
      А от ті хто вважає януковича малонебезпечним "дурнуватим" (по крайній мірі менше небезпечним чим Мороз), то справді товаїщі не зовсім адекватно мислячі.


      Ну а що стосується майбутньої більшості, то я уже сьогодні готовий поспорити з вами на пляшку шампанського, що Ющенко скоріш знову "замеморандиться" з януковичем чим з Тимошенко, яку навряд чи Ющенко візме у свою "більшість".

      так що перед тим як кидати камінь у Морозів город, проаналізуйте "непрєдвзято", справжні ймовірності, щодо майбутньої більшості.
      І підійдіть до аналізу виходячи з тієї позиції, що соціалісти не матимуть найбільшу фракцію у парламенті (я реаліст), а значить формувати більшість І ЗАПРОШУВАТИ будуть совсім інші люди.
      От і подумайте, кому потрібна буде "дружба" Януковича, в раховуючи те, що власна фракція Ющенка сама на більшість не потяне, а союз із Тимошенко Ющенка малоймовірний, враховуючи те, що Тимошенко піде на такий союз лише за умови, що вона буде ГОЛОВНОЮ (такий вже в неї характер).
      Таким чином більшість скоріш за все буде формуватись за схемою і ідеологією МЕМОРАНДУМУ, з усіма витікаючими з цього наслідками.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.01.26 | Albes

        Re: А чего вы еще от него ждали ? После "политреформы" то.(-)

        "а значить формувати більшість І ЗАПРОШУВАТИ будуть совсім інші люди."

        Во время выборов 2004 г. мы видели как это было. А было оно все как раз наоборот. Мороз занимался откровенным шантажом. И не скрывал этого. Это ж какой он у нас "порядочный" человек ! Аж страшно становится от таких "порядочных" политиков. Наверно, он еще и с Безсмертным лепший кореш ?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.01.26 | дідусь

          Re: А чего вы еще от него ждали ? После "политреформы" то.(-)

          Албес:
          Во время выборов 2004 г. мы видели как это было. А было оно все как раз наоборот. Мороз занимался откровенным шантажом. И не скрывал этого. Это ж какой он у нас "порядочный" человек ! Аж страшно становится от таких "порядочных" политиков. Наверно, он еще и с Безсмертным лепший кореш ?



          Як я зрозумів, що Ви звинувачуєте Мороза у тому, що він використав шантаж Ющенка заради того, щоб позбавити Україну авторитарної системи влади - "аля кучма"?
          То це - той страшний престрашний злочин Мороза?
          Ну в такому разі, в такому "злочині" я не бачу нічого поганого.
          Я, та надіюсь і більшість інших українців стояли на майдані не за Царя-Вітю, а за іншу систему влади.
          Якщо ж когось влаштовує система влади вибудована за Кучми, то хай ці люди чесно скажуть - що їх влаштовує система влади створена і возлєлєяна кучмою, токмо старий барін не влаштовува - вот би нового баріна - во заживут холопи.
          Я стояв на майдані не для холопів і не за мрію - про нового доброго баріна (царя) - а за зовсім іншу - деавторизовану систему влади.
          А без зміни системи влади - мені (та думаю і Морозу) Ющенко нах.... не потрібен. - То для холопів - "жізнь за царя".

          Щодо Безсмертного не знаю, проте він здається не "регіонал", а самий що не є "помаранчевий з помаранчевих" і Ющенку Ви чомусь упрьоків не закидаєте, що він також з Бесмертним корефаниться.
          А от Мороз - бяка чомусь.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.01.26 | Albes

            Re: А чего вы еще от него ждали ? После "политреформы" то.(-)

            Если б он ДЕЙСТВОВАЛ (а не шантажировал) "щоб позбавити Україну авторитарної системи влади - "аля кучма"", то я бы и слова о нем плохого не сказал бы.
            А он "він використав шантаж Ющенка заради" принятия "политреформы", которая ущемляет права граждан и по этой причине является ПРЕСТУПНОЙ. И действовал он шантажом. И я (думаю и другие тоже) это помню. Вопрос стоял не о том, "щоб позбавити Україну авторитарної системи влади - "аля кучма"", а о том. что "я тебя поддержу на выборах президента, а ты проголосуешь за "политреформу" и включишь назначишь людей на четыре поста, причем МВД, наука, сельхоз и ФГИ - обязательны". Так все и сделали. И Ющенко в тот момент ВЫНУЖДЕН был сказать,ч то пинимает это "предложение". Иначе не было бы никакого "избавления Украины". И Мороз, если бы не получил от Ющенко обещания, не поддержал бы "оранжевых", т.к. ему глубоко было плевать на то, кто у власти.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.01.27 | дідусь

              Re: А чего вы еще от него ждали ? После "политреформы" то.(-)

              Albes
              Если б он ДЕЙСТВОВАЛ (а не шантажировал) "щоб позбавити Україну авторитарної системи влади - "аля кучма"", то я бы и слова о нем плохого не сказал бы.
              А он "він використав шантаж Ющенка заради" принятия "политреформы", которая ущемляет права граждан и по этой причине является ПРЕСТУПНОЙ.



              Хто про що, а Албест знову про своє - про те, що його позбавили любимої мажоритарки (горє то какоє).
              Албесте, ідеальних систем немає, кожна виборча система, як мажоритарка так і пропорціоналка не позбавлені недоліків і в чомусь щось "ущемляють". Проте треба дивитись в цілому, яка із систем є більш демократичною. І в цьому сенсі більш ефективною, реалістичною може виявитись система, яка зовні менш красівша.
              Якщо виходити із принципу краща система - це та шо красівше (декларує побільше усяких прав), то давайте повернемось до сталінської конституції, рецепіюєм її так сказать, адже її в свій час також визнавали однією з найкращих - правов то там було, правов - ТЬМА.
              І до речі, діяла любима Вами мажоритарка – з любимим Вами принципом (як мені здалось) – формальна сторона ВСЕ, суть ніщо.
              Так от, за прекрасною стаклінською Конституцією із прекрасною мажоритаркою формально міг також кожен бажаючий самовисунутись, або бути висунутим трудовим колективом, навіть, скажімо маленької майстерні у кілька чоловік. Але спробував би він висунутись. Далеко б опинився. Хоча формально діяла любима Вами мажоритарка і декларувались тьма всяких прав.
              Одна біда - ніяких механізмів що гарантували б народу справжній вибір не було, механізмів що не ДЕКЛАРУВАЛИ, а ГАРАНТУВАЛИ.
              Те ж з Вашою возлюблєной мажоритаркой.
              Формально, вона якщо погдивитись ДЕКЛАРАТИВНО, якоби більш демократична.
              Але подивіться де оказались майже всі мажоритарники після виборів 2002 - у "кучмовому стайлі", бо мажоритарка, це не боротьба ідей чи платформ - це чистої води боротьба грошей. І не лишен реклами, але і того хто може, в даний момент, кинути чєрні більше "хлєба і зрєліщ". Наприклад, провести дорогу, газ. Це копійки від вкраденого доблесним мажоритарником - проте наш ніщий народ голосує.
              (Тим хто поспішить заперечити, що пропорціоналка також боротьба грошей, задам зустрічне питання – за Ющенка чи Тимошенко голосували і голосуватимуть за гроші,чи на Майдані люди мерзли тільки за гроші)?
              Звичайно і пропорціональні вибори коштують дорого, проте собівартість одного депутата при пропорціональці значно дешевше (соціалісти в 2002 році мажоритарку фінансово не тянули наприклад, а пропорціоналку витягли).
              Авторитаризм загрожуватиме цій країні, а стабільної демократії в ній не буде доти, доки суспільство не буде достатньо політично структуроване, не буде сильних політичних партій які будуть жорстко конкурувати між собою за владу.
              А мажоритаркники - це антиструктуризація. Це одинаки - які, по суті, купляють голоси, то справжніми подачками, то обіцянками їх, а потім, на слідуючі вибори перекидаються до іншого регіону - і там обіцяють.
              Як приклад депутат - Абдулін. Колись був у нас по Бориспільському округу, потім по іншому. Ви скажете, що тепер він пройде у списках.
              Так, бо справжня пропорціоналка, коли нарешті ВР щось значить, по суті проходить перший раз і парітї (та ж сама Тимошенко), ще не осознають у скільки голосів їм обійдеться то й же Абдулін.
              А їй і зараз ним очі випікають і випечуть потім. Але партія (блок) на відміну від мажоритарника Абдуліна уже не перекинеться у інший регіон, в інший округ бо діє на всіх.
              І Абдуліни поступово одлітатимуть як "гів...", інакше одлітатимуть як те ж саме і самі партії, та підуть в історію.
              По крайній мірі, тих хто має сумніви щодо пропорціоналки, можу запитати одне – а що взамінн? Мажоритарка? Мажоритарка діяла весь час в Україні і ми бачимо її результат - кучмівщина.

              Давайте ще раз більш уважно придивимось до мажоритарки.
              Перш за все, скажіть чесно (і хай скажуть інші хто бажає) - яким би був парламент, якби на виборах 2002 року залишилась чиста мажоритарка і не ввели б хоча б - 50% пропорціоналки. Скажіть виходячи з того, яких відсоток нашоукраїнців, Бютітвців чи тих же соціалістів пройшов у парламент по мажоритарних округах (я маю на увазі не тих крис, що сьогодні поперебігали у ці фракції, а 2002 рік). Так от, по мажоритарках, от всіх цих сил пройшло всього з пару відсотків. І всееееее.
              А якби в 2002 році була чиста мажоритарка, тобто не 59, а 100% - ну пройшло б ще кілька чоловік (і не більше, бо самі гарантовані із небагатьох і так пішли по мажоритарках).
              А ТЕПЕР, скажіть чесно, то чи була б у парламенті 2002 року фракція НУ 100 чоловік, фракції БЮТ і соцпартії, які були єдиною силою що протистояла б кучмізму. І врятувала країну від нього.
              Хто б протистояв кучмізму, хто б організував і очолив народ на Майдані у боротьбі за чесні вибори.
              А відтак, і ще раз, тільки ЧЕСНО, Албесте, хто б був би сьогодні Президентом України? А я Вам скажу – Леонід Данилович Кучма, тим більше, що самий незалежний у світі Український конституційний суд, похеривши Закон ( а він це звик робити) вирішив, що його президентство, те що ранше, не считається.
              Ви сумніваєтесь? А я ні. Уявіть який розклад був би у парламенті якби у ньому не було б пропорціональників, а лише мажоритарники (перемножте фракційний розподіл мажоритарників 2002 року на 2) і Ви матимете фракційний склад верховної ради, той який мала б Україна у 2002 році якби була б чиста (і столь любима Вами) мажоритарка – СПЛОШНА БІЛЬШІСТЬ 2002.
              І з пару десятків клоунів у мікро фракційках НУ, БЮТ і соціалісти, а скоріш за все цим депутатм довелось би обьєднатись, щоб створити одну єдину фракцію.
              Не спішіть мені заперечувати голослівно, а краще візьміть розподіл депутатів мажоритарників по фракціях у 2002 році і тоді побачите, який би ми мали парламент і ЧИ БУВ БИ МАЙДАН, при такому парламенті?
              Мажоритарка – рожева мрія будь-якого туркменбаші, бо йому протистоятимуть слабкі одинаки (яких завжди можна прижати з допомогою прокуратури, податкової і т.д.), а не сильні політичні структури, які можуть «бацьку» і зуби показати.
              Тим не менше, Вас не цікавить реальна демократія із справжніми реальними механізмами її гарантії – Вам форму давай. І хай вона декларативна, не можлива реалістично – но красівше ж зато. Зате формально, якоби не обмежує – то чепуха, що реально повністю херить демократію в країні, зате ж формально як красівше.
              Дорогий Албесте, пропорціоналка не ідеал, безумовно (тут згадає слова здається черчіля, який був ддосить низької думки про демократію і говорив, що вона взагалі то хренова – але інші форми ще гірші), проте ще раз, «перерахуйте» наш парламент 2002 року на суцільну мажоритарку (відкиньте депутатів пропрційників) і ви попачиде антидемократичне чудовище, на порядок страшніше навіть від нині чинного парламенту. Бо при всіх його не доліках він мав опозиційні фракції які боролись з кучмізмом і відстояли демократію.
              При чистій мажоритарці нічого б цього не було б. Демократія в Україні вижила лише завдяки опозиційним депутатам, які були саме завдяки пропорціоналці.
              Знову таки, тепер уявіть які б були фракції, якби уже в 2002 році була б чиста пропорціоналка – фракція НУ мала б 200 штиків, Бют і інші опозіціонери також вдвічі більше.
              А відтак Україна уже в 2002 могла б бути іншою.
              І лише задяки мажоритарникам НУ, яка перемогла вибори 2002 року, дивним чином виявилась не парламентською більшістю, а парламентською меншістю, а кучмізм збиткувався над країною ще 2 з половиною роки.
              Ще раз, не відстоюйте ідею фікс, лішь би покрасівше, а просто уявіть парламент 2002 якби тоді було б не 50/50, а була б суцільна:
              1) мажоритарка
              2) пропорціоналка.
              І тоді робіть висновок, що для України важливіше – щоб форма покрасівше? Тоді не морочте голову і рецепіюйте сталінську конституцію – вона ше красівше. Чи країні потрібна демократія, що базується на реальних механізмах?




              Албест: «И действовал он шантажом. И я (думаю и другие тоже) это помню. Вопрос стоял не о том, "щоб позбавити Україну авторитарної системи влади - "аля кучма"", а о том. что "я тебя поддержу на выборах президента, а ты проголосуешь за "политреформу".



              Албесте, політреформа і є інструмент антиавторитаризма, так як деконцентрує владу «одних рук». І якщо заради цього Мороз шантажував Ющенка, то без цього нафіг йому Ющенко? Щоб замісто царя Льоні був царь Вітя? Так я думаю Морозу це непотрібно.
              А щодо шантажу – так це норма для політики. А хіба я, коли, стояв на Майдані разом з іншими тисячами українців не шантажував Кучму, Верховну Раду і навіть верховний суд відмінити результати другого туру і призначити переголосування?
              Скажіть, якби ми не шантажували б владу і чесно скажемо та і Верховний Суд, то чи були б відінені результати другого туру? Ну чесно?


              А щодо шантажа вимогою міністерських портфелів, то цього я не чув. Я памятаю виступи Мороза того часу – там ішла мова ЛИШЕ про політреформу, про міністрів, та ще й конкретних, та ще й чотирьох, я нічого не чув, якщо у вас є конкретні дані (а не Вам “кажеться”), то конкретизуйте.


              Албест: “Иначе не было бы никакого "избавления Украины". И Мороз, если бы не получил от Ющенко обещания, не поддержал бы "оранжевых", т.к. ему глубоко было плевать на то, кто у власти”

              Албесте, Морозу можливо дійсно наплєвать як зватиметься “новий кучма”, він не за це бореться. Його цікавить (я думаю) щоб зник кучмізм, щоб змінилась система влади, а не лише імья чергового “кучми”.
  • 2006.01.26 | line305b

    Честно говоря, трагедии не вижу...

    Высокий рейтинг, народ голосует... Винить надо будет не Мороза, а самих себя - если не суметь организовать устойчивую коалицию и большинство. Да и потом, все зависит от полит-способностей оранжевых. Если политика будет такой же невнятной, эгоистичной, без перспективы, горизонтов и реформ - как сейчас - то может лучше иметь ПРУ в коалиции и заставить делить недовольство народа, чем иметь их в оппозиции с возможностью наращивать свои рейтинги?
  • 2006.01.26 | Стась

    А есть еще реальные варианты?

    Вопрос только в том, что затребуют "Регионы". На второстепенные должности они явно не согласятся.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.26 | ОРИШКА

      Re: А есть еще реальные варианты?

      Вот-вот, вопрос Стася до логического конца всю эту суетляндию и привел. пора думать о реалиях - что будут требовать регионы? Ибо переплясы "друзів" свое дело сделали. Решать будут Рыгионы. И вина - Главного Кормчего, так как Юлия Влад. не начальник. Отвечает Старшенький.

      Очень хочу ошибаться. Но понимаю, что история - тетя терплячая, все может вернуться назад, чтобы через акое-то время опять взмайданиться
  • 2006.01.26 | Englishman

    Я тихо офигеваю от реакции некторых майдановцев

    Некоторые уже настолько остервенело ненавидят Тимошенко, что видят в Януковиче не очень приятную, но более приемлимую альтернативу. Дескать, Юля плохая и борется за власть, а ПРУ пора интегрировать в украинскую политику, дать шанс исправиться и т.п. Это при том, что Регионы - фактически партия бандитов-беспредельщиков, которая клала с большим проборам закон, на вас и на Украину в целом. На что вы, люби друзи, рассчитываете? Если хотите формировать коалицию с Януком, символическим участием он не ограничится, так что готовьтесь сосать у Путина- Европе такая Украина на хрен не будет нужна. Да и желание с ними сближаться быстро сойдет на нет. Третий путь приведет в третий Рим, как всегда.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.26 | SpokusXalepniy

      Не "некоторых", а от майдановского генералитета.

      Говнометание уже идёт на опережение.

      Почему вы, Englishman, вместо "офигенивания" не задались вопросом: зачем Майдан-Информу понадобилось выносить в ОТДЕЛЬНУЮ тему мимолетное высказывание Мороза на форуме? Действительно, он же там много чего наговорил, а именно эта фраза - такое себе "предсказание будущего", ни к чему не обязывающее.

      Так всё таки - зачем на это акцентирует МайданИнформ? Вернее, здесь уместней вопрос не "зачем?", а "на хер?".

      Отвечаю. Ссученные, но умные аксакалы, шестым чувством ощущают скорое объединение Юли с Морозом. Поэтому началась ГовнАртПодготовка.

      Englishman пише:
      > Некоторые уже настолько остервенело ненавидят Тимошенко, что видят в Януковиче не очень приятную, но более приемлимую альтернативу. Дескать, Юля плохая и борется за власть, а ПРУ пора интегрировать в украинскую политику, дать шанс исправиться и т.п. Это при том, что Регионы - фактически партия бандитов-беспредельщиков, которая клала с большим проборам закон, на вас и на Украину в целом. На что вы, люби друзи, рассчитываете? Если хотите формировать коалицию с Януком, символическим участием он не ограничится, так что готовьтесь сосать у Путина- Европе такая Украина на хрен не будет нужна. Да и желание с ними сближаться быстро сойдет на нет. Третий путь приведет в третий Рим, как всегда.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.01.26 | Sean

        Re: Не "некоторых", а от майдановского генералитета.

        SpokusXalepniy пише:
        > Отвечаю. Ссученные, но умные аксакалы, шестым чувством ощущают скорое объединение Юли с Морозом. Поэтому началась ГовнАртПодготовка.

        Хву, Спокусе. Хву.
      • 2006.01.26 | Михайло Свистович

        Юлефанство таки згубно впливає на психіку

        SpokusXalepniy пише:
        >
        > Так всё таки - зачем на это акцентирует МайданИнформ? Вернее, здесь уместней вопрос не "зачем?", а "на хер?"

        Щоб люди знали хєрову позицію Мороза.

        >
        > Отвечаю. Ссученные, но умные аксакалы, шестым чувством ощущают скорое объединение Юли с Морозом. Поэтому началась ГовнАртПодготовка.

        Параноя у Вас все прогресує і прогресує.
    • 2006.01.26 | Стась

      Вернитесь на землю

      Englishman пише:
      > Некоторые уже настолько остервенело ненавидят Тимошенко, что видят в Януковиче не очень приятную, но более приемлимую альтернативу.

      Коалиция с Януковичем - альтернатива неприятная, и, на мой взгляд, неприемлемая. Я про это уже писал:

      http://www2.maidan.org.ua/n/free/1138035830

      Тем не менее, такое развитие событий вполне реально. Более того, несмотря на громкие заявления, вполне реально практически в любой конфигурации. В том числе и в озвученной вчера Симоненко идее "бока левых сил", куда он кроме себя зачислил и БЮТ с ПР.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.01.26 | Михайло Свистович

        Re: Вернитесь на землю

        Стась пише:
        >
        > Тем не менее, такое развитие событий вполне реально. Более того, несмотря на громкие заявления, вполне реально практически в любой конфигурации. В том числе и в озвученной вчера Симоненко идее "бока левых сил", куда он кроме себя зачислил и БЮТ с ПР.

        А можна лінк на це висловлювання, якщо є?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.01.26 | Стась

          Сьогодні в ранковому ефірі

          Телекомпанії не пям'ятаю :( Висловлювання навів по пам'яті, але загальний зміст був таким.
    • 2006.01.26 | Sean

      Щось я поширення таких симптомів не помічав (-)

    • 2006.01.26 | Михайло Свистович

      Не майданівців, а відвідувачів форуму сайту "Майдан" (-)

    • 2006.01.26 | line305b

      Я тоже...

      Englishman пише:
      > Некоторые уже настолько остервенело ненавидят Тимошенко, что видят в Януковиче не очень приятную, но более приемлимую альтернативу.

      Представьте себе, некоторые из некоторых (наверное большинство) год назад остервенело ненавидели Януковича, и видели в Тимошенко главную героиню революции. Более того, хвалились перед разными там грузинами, что "что у нас два лидера, каждый из которых мог бы самостоятельно...". Даже на заре правления Тимошенко - когда она реализовывала, скажем, спорную реформу по поводу повышения пенсий и т.д. - кредит доверия был таков, что даже без обсуждения поддерживали ее действия. Но - где-то там посередине - совершенно без участия, кстати, ПР-менеджеров НУ, которые и были и есть по жизни некудышными, а только героическими усилиями самой Тимошенко сформировалось то, о чем вы говорите:

      >"Дескать, Юля плохая и борется за власть, а ПРУ пора интегрировать в украинскую политику, дать шанс исправиться и т.п. Это при том, что Регионы - фактически партия бандитов-беспредельщиков, которая клала с большим проборам закон, на вас и на Украину в целом."

      Даже несмотря и на вот этот, тоже правильно замеченный, хотя и менее реальный, риск:

      >"На что вы, люби друзи, рассчитываете? Если хотите формировать коалицию с Януком, символическим участием он не ограничится, так что готовьтесь сосать у Путина- Европе такая Украина на хрен не будет нужна. Да и желание с ними сближаться быстро сойдет на нет. Третий путь приведет в третий Рим, как всегда."

      Хотелось бы также отметить, что у Тимошенко был выбор бороться за власть такими методами, которые наверное не столь сильно запачкали бы ее недавнее героическое революционное прошлое. Можно было.. да и теперь можно. В принципе, Мороз, по сравнению с Тимошенко - оказался гораздо более принципиальным политиком. Ну а Ющ - сорри, Ющ, це Ющ. Тимошенко пока (и вообще) на Юща не потянула (хотя было время, еще раз сознаюсь, к Тимошенко отношение было гораздо лучше, чем к Ющенко).
    • 2006.01.26 | Shooter

      Зауважте - це саме в Юлі з Яником існують...

      ..."персональні зв'язки": Піськун (про якого Турчинов казав "складна, неоднозначна особистість" ;) ) та Притика - у виборчому списку ПР, їхні чєлавєчки - у списку БЮТ.

      Чи є у Вас подібна інфо про списки інших "помаранчевих сил"?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.01.26 | damoradan

        Опять заклинания? Ну-ну... (-)

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.01.26 | Shooter

          Факти, милий дармодаране, факти

          На які Ви не любите звертати увагу.

          Знайдіть статтю на УП про список БЮТ. Там все є написано.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.01.26 | damoradan

            Re: Факти, милий дармодаране, факти

            Shooter пише:
            > На які Ви не любите звертати увагу.
            >
            > Знайдіть статтю на УП про список БЮТ. Там все є написано.

            Я-то как раз на факты внимание обращаю. В этом плане прикольный момент был вчера, когда Обсервер дал ссылку на чат Мороза и дернул из него цитату, которая была призвана доказать, что Мороз за Юлю- премьера голосовать не будет. А я потом в том же чате нашел немало ссылок, которые совпадают с моей позицией по поводу поведения гаранта в последнее время, а также по поводу того, что Мороз не исключает премьерства Юли, и вообще ничего до выборов исключать не собирается, хотя Вы с Обсервером столько байтов исписали, чтобы сделать свои домыслы по этому поводу более убедительными.

            Ну да ладно, давайте о сегодняшнем. В чем открытие, милый Шутер? В том, что в разных списках есть люди знакомые друг с другом? И что это, по-Вашему, значит?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.01.26 | Shooter

              Re: Факти, милий дармодаране, факти

              damoradan пише:
              > Shooter пише:
              > > На які Ви не любите звертати увагу.
              > >
              > > Знайдіть статтю на УП про список БЮТ. Там все є написано.
              >
              > Ну да ладно, давайте о сегодняшнем. В чем открытие, милый Шутер? В том, что в разных списках есть люди знакомые друг с другом?

              Не знайомі, а пов'язані/залежні. Абсолютно відмінна якість. Надіюсь, це Ви розумієте?

              >И что это, по-Вашему, значит?

              Це означає, що Юля продовжує декларувати одне (з Яником ні в жисть), а діє протилежним чином, залишаючи собі можливість, "в случає чєво", утворити з Яником та іже антиющенківську урядову коаліцію (ґарантую, назва би була "Уряд національного порятунку" ;)).

              Проте і тут у Юлі -вже прокол. Оскільки рейтинґ її знизився вже до такого рівня, що Яник, "в случає чєго", буде швидше шукати контакти з Ющем, ніж з Юлею.

              І це одна з причин того, що Юля перестала педалювати "Я - ПМ", і почала вести мову про "принципи об'єднання, а не посади". Бо розуміє, що в разі такої постановки питання без неї, в принципі, зможуть обійтися.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.01.26 | damoradan

                Хотите пари (не денежное)?

                Если Юля не войдет в коалицию с участием ПР, то в 10.00 утра 28 апреля Вы постите здесь сообщение под заголовком "Я дурак" следующего содержания: "Я думал, что г-жа Тимошенко - предательница идеалов Майдана, но теперь вижу, что был полным идиотом. Г-жа Тимошенко - патриот и действует в интересах украинского народа. Обязуюсь в дальнейшем не обливать ее грязью и не искать тайного негативного смысла в ее действиях".

                Если Юля войдет в коалицию с участием ПР, то я в 10.00 утра 28 апреля постю сообщение под заголовком "Я дурак" следующего содержания: "Я думал, что г-жа Тимошенко - патриот Украины, но теперь вижу, что был полным идиотом. Г-жа Тимошенко - предательница интересов Майдана. Обязуюсь в дальнейшем не отзываться о ней положительно и не искать оправдания ее действиям".
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.01.26 | Shooter

                  Я на гроші ніколи не сперечаюсь

                  Хіба на коньяк. :) І то тільки в тому випадку, коли на 80% впевнений у своєму виграші ;)

                  А оскільки все ще найбільш ймовірною вважаю правлячу коаліцію НСНУ+БЮТ+СПУ+НПУ+ПРП, то сперачатися з Вами не буду.

                  Проте повторюсь: наявність в списку Юлі людей, міцно пов'язаних з людьми зі списку Яника, та ще й такими знаковими засранцями, як Піськун, є фактом.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2006.01.26 | Mary

                    Шутере, марш на культуру питання задавати! (-)

                  • 2006.01.26 | damoradan

                    Re: Я на гроші ніколи не сперечаюсь

                    Shooter пише:
                    > А оскільки все ще найбільш ймовірною вважаю правлячу коаліцію НСНУ+БЮТ+СПУ+НПУ+ПРП, то сперачатися з Вами не буду.
                    Ну вот, наконец-то на чистую воду Вас вытянули.
                    >
                    > Проте повторюсь: наявність в списку Юлі людей, міцно пов'язаних з людьми зі списку Яника, та ще й такими знаковими засранцями, як Піськун, є фактом.
                    Могу только посочувствовать Вам: как же чистая и незапятнанная НСНУ войдет в блок с такими сволочами. Не плачьте сильно, ок? А Пискун, если не ошибаюсь, был у Юща прокурором. Но это doesn't count, does it?
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2006.01.26 | Shooter

                      Re: Я на гроші ніколи не сперечаюсь

                      damoradan пише:
                      > Shooter пише:
                      > > А оскільки все ще найбільш ймовірною вважаю правлячу коаліцію НСНУ+БЮТ+СПУ+НПУ+ПРП, то сперачатися з Вами не буду.
                      > Ну вот, наконец-то на чистую воду Вас вытянули.

                      :) Є речі більш ймовірні, а є менш ймовірні. Але це не означає, що останнє є неймовірне.

                      > > Проте повторюсь: наявність в списку Юлі людей, міцно пов'язаних з людьми зі списку Яника, та ще й такими знаковими засранцями, як Піськун, є фактом.
                      > Могу только посочувствовать Вам: как же чистая и незапятнанная НСНУ войдет в блок с такими сволочами.

                      Ймовірність цього є нижчою, ніж ймовірність входження Юлі в блок з Яником

                      >А Пискун, если не ошибаюсь, был у Юща прокурором.

                      Не в Юща, а на державній службі. І, якщо Ви ще не зауважили, Ющ його погнав (хоче це потрібно було зробити набагато швидше. але краще пізно, чим ніколи). Після чого вже аж Турчинов назвав його "складною, неоднозначною особистістю" (добре, що хоч не трагічною). І вже аж після чого Піскун з'явився у Яника, а дуже близький йому чєловєчєк - у Юлі. Не дарма ж Турчинов так над Піськуном "сокрушався" ;)
    • 2006.01.26 | catko

      а що - молитись на юлю? на юща ж вже не моляться...

      і взагалі - полізла в політику будь готова до.... всього.
  • 2006.01.26 | damoradan

    Мороз набивает себе цену

    среди оранжевых. Фактически он заранее объявляет о готовности блокироваться с ПР для того, чтобы НСНУ и БЮТ относились к нему более серьезно. В реальность блокирования СПУ с ПР я не верю.
  • 2006.01.26 | damoradan

    Еще интересные цитаты

    для тех, кому лень читать все.

    Питання: Добрий день.
    Скажіть, як Ви оцінюєте заяву пана Зварича від 24 січня про те, що Президент може погодитись або не погодитись вносити до Верховної Ради запропоновану коаліцією кандидатуру Прем"єр-міністра. Чи не здається Вам, що таке тлумачення Конституції є політичним ультиматумом - або прем"єр-"нашоукраїнець" або ніхто? Чи не зводить це на нівець мету політичної реформи, яку Ви, зокрема, підтримували?

    Відповідь: Я не просто підтримував, я ініціював політреформу. Проект змін до Конституції разом з Г.Крючковим, С.Головатим, С.Матвієнком ми внесли ще близько шести років тому. Він, в основному, і втілений у законі, прийнятому 8 грудня 2004 року.

    Президент зобов'язаний вносити кандидатуру, запропоновану коаліцією більшості. Якщо він не робить цього, це означає, що він порушить Конституцію. А президент - гарант дотримання Конституції. Тим паче, розумний президент, яким я вважаю Віктора Андрійовича.


    Питання: Олександре Олександровичу! Як на Вашу думку: чи виграє Ющенко у поєдинку під слоганом "референдум чи політреформа", за умови, що референдум стосовно змін до Конституції таки відбудеться ?

    Відповідь: 1. Спасибі за важливе запитання! З юридичної точки зору такий референдум, ймовірно, був би неконституційним. З політичної точки зору він ризикований для президента, бо йому не можна програвати, а виграти він не може. Це свідчить соціологія.


    Питання: Чи може СПУ піти на коаліцію з Януковичем, якщо він раптом стане соціалістом, так я ви зробили це з Деркачем і Бойком

    Відповідь: Членство в партії - справа індивідуальна. Не міг же я "зробити" 250 тисяч громадян партійцями. До речі, В.Бойко - безпартійний. А щодо А.Деркача - дивно, що вас не цікавила його позиція, коли він, ризикуючи всим, підтримував Майдан, як мало хто, найперше телеканалом "Ера".


    Питання: Як ви ставитесь до майбутнього прем'єрства Юлії Тимошенко?
    І хто для вас є компромісним прем'єром у новому уряді???

    Відповідь: Це питання треба розглядати після виборів.


    Питання: Пане Олександре! Тривалий час Юля Тимошенко звинувачувала Вас у співпраці з есдками. Життя показало, що все трошки не так. Ви вважаєте, що Тимошенко зрадили ідеали Майдану? У мене відчуття, що вона на 100% фальшива

    Відповідь: З мого боку некоректно оцінювати конкурента, та ще й в такий спосіб.

    Відносно співпраці з есдеками, то це, очевидно, стосується періоду підготовки змін до Конституції. Тоді ЮТ виступала проти змін до неї, сьогодні вона прибічник змін.


    Питання: У нас в стране 1 профессиональный политик - это Вы.
    Хотелось отметить как спокойно Вы готовитесь к выборам, и это может привлечь в "ваш лагерь" многих избирателей, которым надоели разборки между БЮТ и Нашей Украине.
    1. В случаи победы Вашей партии кого Вы будете выдвигать на посты спикера и премьер-министра
    2. Как бывший спикер ВР как Вы очениваете работу Литвина после Нового года.
    3. Есть ли в Украине человек, способный стать профессиональным премьер-министром, профессиональный менеджер

    Відповідь: 1. Я на этот вопрос только что ответил.

    2. После Нового года Владимир Литвин действовал иногда больше как лидер блока, чем как председатель ВР. Но решение парламента (даже те, с которыми не согласен) конституционны.

    3. Да, такие люди есть. В нашей партии также, и не только в нашей.


    Питання: Ув. Алекксандр Александрович, если бы перед Вами поставили условие, что Вы обязаны блокироваться только либо с НСНУ, либо с БЮТ, что бы Вы выбрали?

    Відповідь: Я ультиматумов не принимаю. Они неэффективны в любом случае. Блокироваться надо с теми, чьи практические действия будут способствовать более полному осуществлению предвыборной программы.


    Питання: Єхануров недавно сказав, що бачить у майбутньому парламенті коаліцію з центристськими силами, зокрема СПУ і Народним блоком Литвина. Чи можливий такий варіант коаліції і чи можуть співпрацювати Литвин і Мороз, а неп тільки поливати один одного брудом

    Відповідь: Я не знайомий з теперішньою позицією Єханурова. Співпрацювати можна з різними політичними силами. Не пригадую, щоб я десь поливав брудом Литвина, хоч співпраця з ним, з відомих міркувань, проблематична.


    Питання: Шановний Олександре Олександровичу!
    1. Як Ви ставитеся до підписання угоди (меморандуму) про чесні вибори? Яка користь від такого документа?
    2. Яка Ваша думка щодо укладання СПУ угоди з "Нашої Україною", БЮТ, Блоком Пора-ПРП, іншими силами, які у 2004 році підтримали Ющенка, про утворення коаліції у майбутньому парламенті? Навіщо такий документ потрібен і якій політичній силі він найбільш вигідний?
    Дякую за відповіді.

    Відповідь: 1.Підписати такий меморандум можна, хоча користі від нього не багато.

    2. Я дивився проект угоди від НУ, не вважаю доцільним його підписувати у такому варіанті. До того ж, подібні документи раціонально розглядати після виборів.
  • 2006.01.26 | ilia25

    Ну и что, что ПР войдет в коалицию?

    Неужели не понятно, что ПР в правительственной коалиции и Янукович-Президент -- это даже не разные лиги, это разные виды спорта!

    Будущее Украины будет определятся не личностями руководителей, а наличием независимых СМИ и сильной оппозиции, которые смогут говорить о власти горькую правду.

    В прямом эфире много не наворуешь, неужели не ясно?

    На самом деле оппозиционное Ющенко правительство улучшит обстановку по любому. Судя по всему, украинское телевидение уже готово снова засунуть язык в задницу -- а так хоть эти горе-журналисты просто смогут врубиться кому что лизать.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.26 | Михайло Свистович

      Re: Ну и что, что ПР войдет в коалицию?

      ilia25 пише:
      >
      > Будущее Украины будет определятся не личностями руководителей, а наличием независимых СМИ и сильной оппозиции, которые смогут говорить о власти горькую правду.

      Ні, воно визначатиметься домовленостями між бандюками різних кольорів.

      >
      > В прямом эфире много не наворуешь, неужели не ясно?

      Ще й як накрадеш. Не вперше.

      >
      > На самом деле оппозиционное Ющенко правительство улучшит обстановку по любому.

      Навпаки.
    • 2006.01.26 | Sean

      Стисло

      ilia25 пише:
      > Неужели не понятно, что ПР в правительственной коалиции и Янукович-Президент -- это даже не разные лиги, это разные виды спорта!
      >
      > Будущее Украины будет определятся не личностями руководителей, а наличием независимых СМИ и сильной оппозиции, которые смогут говорить о власти горькую правду.
      >
      > В прямом эфире много не наворуешь, неужели не ясно?
      >
      > На самом деле оппозиционное Ющенко правительство улучшит обстановку по любому. Судя по всему, украинское телевидение уже готово снова засунуть язык в задницу -- а так хоть эти горе-журналисты просто смогут врубиться кому что лизать.

      Ілля, ПР - це не опозиція. ПР це у кращому випадку клан. Ви якось відірвалися на мій погляд, від реалій.
      Я довго жив у Донецьку. Я то знаю. Вони чи їхні шістки ламали життя моїм друзям. І я на багато готовий задля того, щоби метастазів тих "понятій" не було, наприклад, у Києві. Якщо Ви вважаєте прихід до влади Ахмєтова, Януковича, Джарти, Піскуна, Азарова, Колєснікова, Кириченко, Кушнарьова нормальною платою за те, щоби можна було в них тицяти пальцом і казати, що то є опозиція - сорі, я того не розумію. Вони того пальця одразу, до речі, у дверях і затиснуть за нагоди.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.01.26 | ziggy_freud

        уточнимо деякі понятія

        Sean пише:
        > Ілля, ПР - це не опозиція. ПР це у кращому випадку клан.

        Поняття "опозиція" передбачає явно виражені політичні погляди, або хоча б погляди на життя, що відповідають законам країни. ПР (д) поки що демонструвала інші поняття. Це партія деяких регіонів, і партія деяких олігархів. Вони навіть в Києві помічені у відвертому бандитизмі, хоча і менш відвертому, ніж на Донеччині. Вже мовчу про Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя.

        > Я довго жив у Донецьку. Я то знаю. Вони чи їхні шістки ламали життя моїм друзям. І я на багато готовий задля того, щоби метастазів тих "понятій" не було, наприклад, у Києві.

        Метастази в Києві вже були помічені. В 2000-2004. "Еті пятна нам знакоми", на жаль. Заради справедливості зауважу, що проявів насильства в Києві з боку груп підтримки Я. підчас виборів-2004 мною помічено не було. Хіба що відбулось декілька розмов на підвищених тонах.
      • 2006.01.27 | ilia25

        Re: Стисло

        Sean пише:
        > Ілля, ПР - це не опозиція. ПР це у кращому випадку клан. Ви якось відірвалися на мій погляд, від реалій.

        Это вы никак не можете понять, что поведение людей определяется внешними обстоятельствами. К которым они приспосабливаются. Например, одни и те же люди могли нести смерть и пытки входя в состав эскадронов смерти, но несколько лет спустя добиваться своих целей через демократический процесс в составе правых политических партий.

        Вхождение в правительственную коалицию будет стимулировать у тех же донецких совершенно другое поведение, чем когда они обладали всей полнотой власти в Донбассе. Они будут вести себя как политическая сила, а не как преступный клан потому, что именно такое поведение будет в их собственных интересах.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.01.27 | Sean

          Ваші б слова та Васі Джарти у вуха, мрійнику (-)

    • 2006.01.26 | damoradan

      Ничего страшного не будет

      даже если Витренко войдет в коалицию. Время расставит все по своим местам. Но: для того, чтобы ПР сформировала парвительство без оранжевых, она должна создать коалицию с КП, БЛитвина и Витренкой. Я в такую перспективу не верю, поэтому единственный реальный шанс для ПР войти в коалицию - это привлечь НСНУ или БЮТ (т.к. одной СПУ может оказаться мало). Коалиция ПР-НСНУ или ПР-БЮТ - это электоральная смерть обоих участников коалиции на ближайших же выборах, которые совершенно очевидно будут досрочными. Пусть думают.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".