МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Відкритий лист народному депутату України Кульчинському

01/26/2006 | Любов Шайдур
Шановний Миколо Георгійовичу!

Я не планувала писати Вам листа, але почувши з Ваших вуст 22 січня на мітингу в підтримку уряду Єханурова: «Тимошенко – ні !!!», почувши, що організатори мітингу називають Юлію Володимирівну зрадницею України, а зазомбовані літні жінки зі злістю в очах запитують мене скільки в нас ще є ножів у спину Ющенка? – я не змогла мовчати.

Пройшло трохи більше року, як ми з Вами були «Силою народу», я була заступником керівника міського виборчого штабу В.Ющенка і Ви мене не можете звинувачувати в недостатній самовідданості, бо працювала без графіка і часто без вихідних – дуже хотілось нашої спільної перемоги. Я уявляла, як в перспективі Україна на двох крилах – Ющенко, Тимошенко – стрімко піднімається вгору, і заради цього можна було і мерзнути і недосипати, а то й забувати поїсти.

А чи зміг би перемогти Ющенко без підтримки його Юлією Володимирівною та її прихильниками і однопартійцями? Ні!

Та й самого Майдану без Юлі в такому вигляді не було б. Вона не давала йому згасати, вона була двигуном, локомотивом, зарядом. А хто ініціював акцію «Повстань Україно» і був серед людей вночі 16 вересня 2002 року, коли змітали намети? Її зраджували, вона ж – ніколи. Не дивлячись ні на що, вона завжди прагнула об’єднання, стягувала всіх докупи, щоб побороти режим Кучми, а потім кримінальну банду Януковича. І всі ті досягнення, виконання обіцянок В.Ющенка, якими він хвалиться, не були б можливими без Юлії Володимирівни. Було б ще більше досягнень, якби Порошенко та інші «любі друзі» не ставили палки в колеса. Навіть в таких умовах вона змогла зі своїм Урядом спрацювати так, що ще й у 2006 році по інерції будуть працювати соціальні програми.

А як можна приписувати Урядові Єханурова повернення державі і продаж за чесну ціну «Криворіжсталі»? Та Єхануров же був проти цього, будучи губернатором Дніпропетровщини. Він просто не зміг зупинити розкручений маятник. Ви не можете не знати, що це те, що встигла Юлія Тимошенко повернути людям перед тим, як її зупинили. Тепер, поки вона не повернулася, нікому цим далі займатися, хоч Ющенко і обіцяв повернути усе вкрадене.

Єхануров ніколи не був опорою Віктору Ющенку, так як Юлія Тимошенко. Він тільки підводить Президента. Як Ви не стараєтесь викривити, перевернути з ніг на голову газову проблему, але ж зрада національних інтересів Урядом Єханурова – незаперечний факт для людей, не схильних до зомбування.
Є угода до 2009 року, ну якого біса її розривати собі на шкоду? Болгари, бачте, не повелися на таку аферу, вони себе поважають і готові захищати. А нам слабо? Нащадки козацької слави! Захисники національної ідеї! Патріоти України! – Все мильна бульбашка. Гірко і сумно. Та хоча б вже пристали на пропозицію Путіна на три холодних місяці залишити стару ціну на газ. Ой і далеко ж ще до нового Уряду, ще стільки бід можна чекати від Єханурова! Важко буде Юлії Володимирівні знову розгрібати завали.

Я все більше розчаровуюсь, на жаль, у Президентові, незрозумілі його кроки. Але ми про це не кричимо. Юлія Володимирівна заборонила нам чіпати Ющенка. Вона вірить, що буде знову разом з ним. На жаль, оточення Ющенка не хоче цього допустити. І Ви, Миколо Георгійовичу, підігріваєте своєю заявою розбрат, конфлікт, що на руку нашому минулому і теперішньому справжньому і найнебезпечнішому противнику – Януковичу. Уявляю, як радіє цьому регіонал А.Кукоба – непотопляємий тіньовий мер. Нам же з Вами треба бути разом, щоб протистояти цій диявольській силі. Знову в міськраді хазяйнуватиме Кукоба, якщо серед нас буде розбрат.

Записати у зрадники, політичні маріонетки! Зла і образлива, брехлива листівка. Мені за Вас соромно. Ніяких задекларованих кроків Ющенко без Юлі не зробить, він сам себе потопить за Вашої допомоги, за допомоги своїх лукавих порадників і друзів. А Юля була щитом і опорою.

Смішно, що її звинувачують у дестабілізації, у впливі на Парламент. Це велика похвала.

Яким треба бути лідером, щоб бути ніким і ніде, а так впливати!
Стабільність, як на кладовищі, нам не потрібна. Нам потрібен рух. Краще разом і в один бік. Чи не так? Разом обирали Президента, тепер треба разом повернути йому опору, Україні – надію, обравши разом Прем’єра – Юлію Тимошенко!

З повагою,
голова Полтавської міської організації
партії «ВО «Батьківщина» Шайдур Л.М.

Відповіді

 • 2006.01.27 | Шпилєвой

  Re: Відкритий лист народному депутату України Кульчинському

  Пані Шайдур вочевидь сама зазомбована. ЇЇ оспівування Тимошек нагадує монологи баптистів. З ними, як відомо, дискусію весит марно. За них можна тільки молитися. Жаль просто людей.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.27 | леонід

   Re: Відкритий лист народному депутату України Кульчинському

   Пане Шпильовий. Якшо авторка листа, на Вашу думку, зомбована, то чому пан Кульчинський досі не назвав поіменно тих "зрадників" які голосували за відставку уряду Ющенка? Я не належу до прихильників Тимошенкової, але скажіть, будь ласка, кого ж вона зраджувала? Кому присягала, а потім зламала присягу? Невже Єханурову? От Янукович підпитсував меморандум, "янучари" голосували за призначення Єханурова ПМ, чому Кульчицький їх не називає зрадниками?
   Вибачте, це навіть не баптизм, це якийсь специфічний буддизм, яким екстатично перейнялися пан Кульчицький со друзі.
 • 2006.01.28 | Bogdan

  Re: Відкритий лист народному депутату України Кульчинському

  "Стабільність, як на кладовищі, нам не потрібна."
  Шановна, Ви маєте рацію! Якої стабільності можна чекати від кладовищенської "Білої Діви з косою"?

  Лише Ющенку вдалося на деякий час погасити її амбітну агресію, тому,думаю, їй краще було б триматися за нього, а не лізти в Тирани. Пора ЮВТ переглянути свої можливості й придивитись до свого оточення, що штовхає її на необдумані наполеонівські кроки.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.29 | QuasiGiraffe

   Re: Відкритий лист народному депутату України Кульчинському

   Bogdan пише:
   > "Стабільність, як на кладовищі, нам не потрібна."
   > Шановна, Ви маєте рацію! Якої стабільності можна чекати від кладовищенської "Білої Діви з косою"?
   >
   Утримати стабільність - теза ще Кучми. У сенсі "не чіпати друзів" і "припинити реприватизацію". Часи змінилися, а внутрішнє наповнення тез - ні.

   А чому "кладовищенської"?

   Вже час влаштовувати конкурс на кращий епітет. Тут, на форумі багато поетів - де там Джангірову та Корчинському з Піховшеком-мухомором.

   > Лише Ющенку вдалося на деякий час погасити її амбітну агресію, тому,думаю, їй краще було б триматися за нього, а не лізти в Тирани. Пора ЮВТ переглянути свої можливості й придивитись до свого оточення, що штовхає її на необдумані наполеонівські кроки.
   На який час? Дасте точні дати? І тезу про Тиранів розшифруйте, будь ласка.
   І вона неправа тільки в силу можливостей?
   І теза про оточення - крадена. Тимошенко робить власні помилки сама.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua