МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Настанови Українським Піснярам на "Вибори-2006"

01/27/2006 | observer
Настанови Українським Піснярам на "Вибори-2006"

В передчутті агітпропних концертів до "Виборів-2006" багатьох Українських Виконавців турбує питання: за кого грати? Із задоволенням виступали б за одних, але вони нічого не пропонують; натомість є пропозиції від інших політичних сил, але проти них постають власні Совість, Сумління, своє розуміння Життєвих Цінностей. Як буть?

Український Пісняре! Відповідь проста: ПРОДАВАТИСЯ! Продаватися усім й уся, якомога дорожче і якнайбільше! В ідеалі розклади мають бути такі:
– вранці Ти виступаєш на підтримку одного політблоку,
– в обід граєш за інший,
– в підвечірок тішиш глядача під гаслами третьої політичної сили, прямо протилежної до двох перших.
Доведи ситуацію до цілковитого абсурду, маячні, нісенітниці!!

І най не гризуть тебе, Рідний Виконавце, жодні докори сумління, мовляв, а потім люди скажуть, що в гонитві за масною гривнею Ти Україну зрадив. Хибний підхід. Він свідчить про недалекоглядне, містечкове, суто обивательське мислення на рівні заклопотаної домогосподарки. Успокойся, Співаче, ніхто нікого не зрадив.

Усі минулі вибори свідчать, що розмаїті зальотні агітцирки не впливають на рішення виборця. Тож тут Твоя, Співаче, совість чиста. Більше того, слухачеві в масі своїй глибоко до задниці, за кого грає-співає той чи інший виконавець і за кілька місяців по виборах усім буде байдуже, в чиєму таборі Ти гасав Україною на тачанці. Зате під час тої пропагандистської толоки Тебе, Пісняре, взріє зовсім новий глядач, який не бачить і не чує Твого доробку щодня у вітчизняному інфопросторі. Головне, аби пісні були добрі.

У період передвиборчого одурманення народу Ти, Співаче, повинен сколотити міцний капітал, аби потім мати за що робити свій розвій: записувати нові пісні, знімати більше кліпів, купувати своїм дітям цукерки, щоб вони не соромилися розповідати в пісочниці, же їхній татко – рокер.

Завдання Українського Співця до "Виборів-2006": косити капусту, рубати бабло і стригти у.о.! Чим більше, тим краще, без озирання на їдке шипіння Непосвячених. На кий всіх биків і до пердели громадську думку! Маючи після Березня-26.06 грубі гроші, Ти зможеш заткнути пельку усім шавкам! Повсюдна розкрутка – то непереборна сила: вона перемеле будь-яке осудливе ставлення до Тебе. Будь певен: нарід наш не злопам'ятний, за природою своєю лагідний і тебе не кине – за жмут добрих забійників усе простить. Швидше, ніж можна собі це уявити. Головне, аби Ти не трендів на загал неоковирних політичних гасел та дурниць. Будь мудрішим. Твоє діло – співай та мовчи!

А ось "чесні, але непідкупні" політики, рідний Виконавце, Тебе точно кинуть. Сьогодні вони з піною на губах чубляться, а завтра вже ручкаються та розціловуються в засос і ніхто навіть не ґеґне. Спочатку в них блоки, потім склоки, ну а Ти, Співаче, опиняєшся в цій грі розмінним дурнем.

Аби цього не сталося, ось Тобі настанова: на передвиборчі дійства усім, незалежно від кольору їхньої обгортки, ломи ціну втридорога від звичайної, а ще краще множ на чотири. За гуртове замовлення роби 15%-ву знижку, аби все по-чесному, опт є опт. Не піддавайся на скиглення, мовляв, занадто високі розцінки. Що??!! Високі розцінки, нензають? Та народний обранець за перехід з фракції у фракцію зриває до трьох мільйонів доларів, а при голосуванні за доброго збігу зірок кладе собі "лімон" баксюків йно за натиск кнопки, а тут, гнида, зажав кілька штук "паперів" на талант?!

Затям, Гудаче: у Верховній Раді бідних немає, хіба прибиральниці. Тому не соромся, дери з політиканів усі шкіри! Ти чужого не забираєш, лиш своє. Пора повертати вкрадені гроші в сім'ю! Співочу. Щоби потім надати нового поштовху вітчизняному шоу-бізові, вливши в нього свої Піснярські коштовкладення, зібрані під час "Жнив-2006".

Якщо Ти молодий і незнаний, то постав собі за мету під час виборчих перегонів заробити щонайменше 100 куснів $$. Коли ж Ти товчешся на підмостках з десяток літ, попоїздив світами з концертами і маєш за плечима не один кліп, тоді твоя нижня межа на сезон – "лімон" "зелених". Ну, а якщо Ти граєш у вищій лізі вітчизняної галузі видовищ, то чотири мільйони "паперів" за кампанію – твій свій смисл життя на найближчих два місяці.

Після впровадження цих настанов, Пісняре, сміливо заходь з торбою грошей на облюбовані Тобою радіостанції та ТБ-канали і спитай кожного, хто прибив Тобі на чоло тавро "нєформат": поговоримо про ЦЕ? Погутар з нєформатознавцями їхнім же "форматним язиком": ви хотіли бабла за ротацію? Ось воно – смачного! Але крутіть ту пісню, яку я, Український Пісняр, вважаю за потрібне. І спробуйте рявкніть щось про низьку якість!

Агов, Співаку! Тобі не дають ефір? Викупи його! ВЕСЬ.

© юрко зелений

Відповіді

 • 2006.01.27 | éé

  Re: Настанови Українським Піснярам на "Вибори-2006"

  Последние несколько недель на „Русском радио” с завидной частотой крутится „шлягер” воспевающий некую Юлю, которая „косу носить” і „зло покосить”. Предлагаем нашим читателям аудио и текстовой вариант песни.

  1-й куплет

  Жіночий розум гори рухає
  Краса жіноча війни зупиняє
  В жіночим серці стільки сили є
  Що 300 мужиків разом не мають
  Вона іде між них немов пливе
  Така тендітна, ніжна і красива
  Її слова торкаються живе
  Волшебна зброя то жіноча сила

  Приспів

  Юля косу носить, в серці сили досить
  Добро посіє, а зло покосить
  Юля косу носить, в серці сили досить
  (2)

  2-й куплет

  Жіночи руки - крильця ангела
  Тебе накриють і з біди врятують
  Душа жіноча хвилями тепла
  Пригріє, обійме і приголубить

  Приспів

  СКАЧАТЬ: http://censor.net.ua/audio/20060127121822.mp3
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.28 | observer

   Першими були "Мертвий Півень" з піснею "Юля" - 2001 рік

   éé пише:
   > Последние несколько недель на „Русском радио” с завидной частотой крутится „шлягер” воспевающий некую Юлю, которая „косу носить” і „зло покосить”. Предлагаем нашим читателям аудио и текстовой вариант песни.
   >
   > 1-й куплет
   >
   > Жіночий розум гори рухає
   > Краса жіноча війни зупиняє
   > В жіночим серці стільки сили є
   > Що 300 мужиків разом не мають
   > Вона іде між них немов пливе
   > Така тендітна, ніжна і красива
   > Її слова торкаються живе
   > Волшебна зброя то жіноча сила
   >
   > Приспів
   >
   > Юля косу носить, в серці сили досить
   > Добро посіє, а зло покосить
   > Юля косу носить, в серці сили досить
   > (2)
   >
   > 2-й куплет
   >
   > Жіночи руки - крильця ангела
   > Тебе накриють і з біди врятують
   > Душа жіноча хвилями тепла
   > Пригріє, обійме і приголубить
   >
   > Приспів
   >
   > СКАЧАТЬ: http://censor.net.ua/audio/20060127121822.mp3
  • 2006.01.28 | Михайло Свистович

   Слова писав явно якийсь проффесор літератури

   éé пише:
   >
   > Що 300 мужиків разом не мають

   Слово "мужик" в українській мові вживається лише у стьобних піснях. Бо взагалі це - русизм.

   >
   > Волшебна зброя то жіноча сила

   Може зброя таки чарівна?

   >
   > Юля косу носить, в серці сили досить
   > Добро посіє, а зло покосить

   То не та коса, що косить. Це - омоніми.
 • 2006.01.27 | ziggy_freud

  одне заперечення. але суттєве.

  observer пише:
  > Доведи ситуацію до цілковитого абсурду, маячні, нісенітниці!!

  Один з варіантів. Синій Вакарчук і помаранчева Повалій дискутують про переваги своїх обранців. Абсурд теж має свої межі ;-)

  > У період передвиборчого одурманення народу Ти, Співаче, повинен сколотити міцний капітал, аби потім мати за що робити свій розвій: записувати нові пісні, знімати більше кліпів, купувати своїм дітям цукерки, щоб вони не соромилися розповідати в пісочниці, же їхній татко – рокер.

  100%

  > Головне, аби Ти не трендів на загал неоковирних політичних гасел та дурниць. Будь мудрішим. Твоє діло – співай та мовчи!

  Грай інструментальну музику, а коли просять сказати щось в мікрофон,
  вказуй на замотане шаликом горло ;-)

  > Після впровадження цих настанов, Пісняре, сміливо заходь з торбою грошей на облюбовані Тобою радіостанції та ТБ-канали і спитай кожного, хто прибив Тобі на чоло тавро "нєформат": поговоримо про ЦЕ? Погутар з нєформатознавцями їхнім же "форматним язиком": ви хотіли бабла за ротацію? Ось воно – смачного! Але крутіть ту пісню, яку я, Український Пісняр, вважаю за потрібне. І спробуйте рявкніть щось про низьку якість!

  Тут в п.Зеленого фігня виходить. Якщо вже наші рок- та поп-зірки матимуть лаве як гною, треба створювати власні або частково підконтрольні ЗМІ. Ніж віднести свої трудові нахабним баригам з Інтера і Шансона. Хай підмосковні сидять на своїх ХВорматах і смокчуть солоний огірок.

  > Агов, Співаку! Тобі не дають ефір? Викупи його! ВЕСЬ.

  Починати треба з ліцензій на мовлення. Якщо не вистачить, з паперових видань. Як не вистачить і на це, Інтернет вам нащо, панове?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua