МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вiнниця. Молодь цiкавиться, хто грає в хованки?

01/27/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогоднi, 27 сiчня , в рамках молодiжного проекту "Хованки" активiсти громадських органiзацiй Вiнницi, що входять до коалiцiї "Подiльський майдан", вiдвiдали партiю "Християнсько-Демократичний Союз", i, як не дивно, цiкавилися списками кандидатiв до мiської та районних рад...

"Не дивно для нас, але напевно дуже дивно для них, бо зустрiли нас не зовсiм привiтно i ми на переважну бiльшiсть питань мали вiдповiдь, типу: "яке ваше дiло", "це нашi справи". Напевно нас сприйняли за шпигунiв з недружнiх партiй..." - розповідають молоді активісти.

Таким чином, вдалося "вивiдати", що списки ще не є сформованими, i "про все можна дiзнатися з обласних засобiв мас-медiа", пiсля того, як вiдбудуться з'їзди: обласний - завтра в м. Немирiв, мiський та районний - наприкiнцi наступного тижня. В майбутнiх списках будуть кандидати без судимостей (бо християни), кожен третiй буде молодою людиною, i безпартiйнi будуть включенi до списку за "фiльтром" ППП.

Вiнницька Опора

Відповіді

 • 2006.01.28 | Marta

  Re: Вiнниця. Молодь цiкавиться, хто грає в хованки?

  Якщо раптом Вам, пане чи мила пані, заманеться дізнатися, хто є тим достойником, що потрапив до списку партій чи блоків у вашому місті чи селі, Ви маєте зробити наступне:
  1. Піти до обласного (районного, міського чи сільського) штабу партії чи блоку і попрохати панів, які там отаборилися показати Вам списки.
  2. Якщо вас раптом запитають у відповідь “Яке ваше діло?”, ображатися не слід, адже люди ж мають Вас про щось спитати.
  3. Ще вам можуть сказати “Це наша справа”.
  4. І ще одне – у вас можуть поцікавитися, яку маєте освіту. Одразу скажу, що краще без паузи випалити “Кембридж, філософський факультет.”, бо люди, які вже виявили цікавість раніше за Вас, мають підозру, що саме брак у них вищої освіти не дозволив функціонерам від деяких партій та блоків довірити їм тайну за семи печатями.

  Я зараз ЦІЛКОМ СЕРЙОЗНО.
  Вельмишановні адміністратори ШТАБІВ ВІД ПАРТІЙ ТА БЛОКІВ, ЩО ПРАГНУТЬ ЗАСЛУЖИТИ ПОЧЕСНЕ ПРАВО СЛУЖИТИ НАРОДУ УКРАЇНИ.
  Я маю право знати, хто набивається мені у слуги. Я маю право знати, хто записав себе до того почесного списку.


  Коаліція “Подільський майдан”
  *** Подяка учасникам програми “Хованки”, які збагатили нас неоціненним досвідом, вже поспілкувавшись з партійними функціонерами. Щиро співчуваємо їм, що першими почули вельми ввічливі відповіді (наведено вище) від партійців.

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Сьогоднi, 27 сiчня , в рамках молодiжного проекту "Хованки" активiсти громадських органiзацiй Вiнницi, що входять до коалiцiї "Подiльський майдан", вiдвiдали партiю "Християнсько-Демократичний Союз", i, як не дивно, цiкавилися списками кандидатiв до мiської та районних рад...
  >
  > "Не дивно для нас, але напевно дуже дивно для них, бо зустрiли нас не зовсiм привiтно i ми на переважну бiльшiсть питань мали вiдповiдь, типу: "яке ваше дiло", "це нашi справи". Напевно нас сприйняли за шпигунiв з недружнiх партiй..." - розповідають молоді активісти.
  >
  > Таким чином, вдалося "вивiдати", що списки ще не є сформованими, i "про все можна дiзнатися з обласних засобiв мас-медiа", пiсля того, як вiдбудуться з'їзди: обласний - завтра в м. Немирiв, мiський та районний - наприкiнцi наступного тижня. В майбутнiх списках будуть кандидати без судимостей (бо християни), кожен третiй буде молодою людиною, i безпартiйнi будуть включенi до списку за "фiльтром" ППП.
  >
  > Вiнницька Опора


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua