МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Януковича прокосило на антиросійську риторику

01/28/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Ще недовго і він запишеться в українські націоналісти? Така метаморфоза вже трапилася з багатьма українськими політиками, проффесор - наступний?

Як передає УНІАН:

"Різке підвищення цін на газ ставить в катастрофічне становище економіку України… На наш погляд, ця позиція по відношенню до України є неправильною", - сказав В.ЯНУКОВИЧ.

Він підкреслив, що Партія регіонів не схвалює "таку позицію Росії". "Ми не схвалюємо таку позицію Росії, ми вважаємо, що така позиція Росії не може бути перспективною у відносинах з Україною", - зазначив лідер Партії регіонів.

Він вважає, що "Росія скористалася слабкістю влади і переговорної групи, яка працювала в цьому напрямі». «Але ми також чудово розуміємо, що ці учасники переговорів були вже загнані в глухий кут наприкінці року", - акцентував В.ЯНУКОВИЧ.

Одночасно він переконаний, що переговорний процес з газового питання не можна припиняти.

"Ми вважаємо, що цей процес у жодному випадку не можна припиняти. І на зустрічі з головою Ради національної безпеки Росії ІВАНОВИМ я про це сказав, як то кажуть, відкритим текстом", - сказав В.ЯНУКОВИЧ. (прим. Майдан-ІНФОРМУ - невже в фірмовому стилі про "козлів"?) При цьому він особливо зазначив, що "є конструктивні сили з однієї й іншої сторін, які повинні вибудовувати довгострокову перспективу, політику, і вона повинна задовольняти національні інтереси і Росії, і України".

За даними Майдан-ІНФОРМу антиросійська риторика Януковича пояснюється просто - після початку газової війни ПРУсаки почали стрімко втрачати рейтинг в "рідному краю" - на Донеччині.

Відповіді

 • 2006.02.21 | вася

  Re: Януковича прокосило на антиросійську риторику

  не готово наше общество к нормальной жизни...пока есть тема Ющенко или янукович и разделение народа практически 50/50...Это плохо
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.21 | Timeo

   Re: Януковича прокосило на антиросійську риторику

   вася пише:
   > не готово наше общество к нормальной жизни...пока есть тема Ющенко или янукович и разделение народа практически 50/50...Это плохо

   Он в американців було Буш/Керрі практично 50/50. І нічого, живуть собі.
 • 2006.02.21 | Timeo

  Їхні ігри.

  Це вже деякий час помітно: Путін старанно зображує, як гарно би він міг домовлятися з Януковичем. І виступ Януковича зрозумілий: погляньте, мовляв, як я відстоюю інтереси України!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua