МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Війна на самознищення

01/28/2006 | Йосип Решко
„ТЕРМІНАТОРИ ТАМ ПРАВЛЯТЬ БАЛ!“

Вкотре підтверджуються слова В. Винниченка: „Історію України не можливо читати без брому!“. Хоча, спостерігаючи за нашою так званою політичною „елітою“, майбутнім історикам навіть не допомагатиме значна доза брому, коли вони аналізуватимуть наше сьогодення.

У той час, коли агресивна політика Кремля по відношенню до України може на тривалий час фактично перетворити нашу державу на колонію Російської імперії, наші поводирі ведуть війну на самознищення. І при цьому піднімають вселенський галас про захист національних інтересів. У цій війні застосовуються всі наявні засоби масового знищення. В цьому чаду хоч про якусь пристойність вже не йдеться. Кожен отримує максимум задоволення від вилитого бруду на голову колишнього побратима.

Особливо показовим у цьому плані є інтерв“ю Романа Безсмертного „Газете по-киевски“ „7(507) від 13.01.2006 року, в якому на увагу заслуговують лише два перли.

Перл перший. „Вся эта группа людей, которые проголосовали за отставку“ Я их просто не могу назвать по-другому, кроме как говнюки“. Що тут можна сказати? Якби цей визначний історик був знаний широкій громадськості виключно як представник Л. Кучми в парламенті попереднього скликання, то це якось можна було б зрозуміти та пожаліти, бо лексика колишнього „гаранта“ загальновідома не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Але ж цей діяч уособлює собою політичну структуру, почесним Головою якої є високомаральний та інтелігентний президент В.Ющенко. І що, після цього наш гарант чи хоча б його однопартійці викинули з своїх лав такого високопоставленого хама, як це було б у будь-якій цивілізованій країні? Нічого подібного! Більше того, Безсмертний почував себе героєм на презентації блоку НСНУ.

Ще б пак! Його поради такі милі більшості його соратникам. У цій ситуації дивує позиція не тільки більшості політиків, але й журналістів. Вони якщо й коментують це висловлювання, то на зразок „Що ти візьмеш з Романа!“.

Перл другий, знаковий. „Наша вина в том, что мы не потребовали в прошлом году роспуска парламента. Хотя я говорил президенту: первое, что нужно сделать, - разогнать Раду. Толку от нее никакого не будет, а зубы показать могут“. Страшно тут навіть не те, що подібні романи дозволяють собі привселюдно закликати до порушення Конституції. Страшно те, що Г-А-Р-А-Н-Т Конституції тримає біля себе подібних радників! Чи не з подачі подібних радників В. Ющенко розпочав своє президенство, порушивши норми Конституції при призначенні голів обласних державних адміністрацій?. Хоча з іншого боку, знаючи й інших радників, дозволю собі стверджувати: що в Романа на язиці, то в інших на умі.

На початку минулого року було звільнено з займаних посад понад 18 тисяч державних службовців. Про це опозиція з гнівом, а переможці(?) Майдану з гордістю кричали по всіх засобах масової інформації. Але вже на той час було очевидно: не з того слід було починати Віктору Андрійовичу. В першу чергу необхідно було віддалити від себе подібних романів. Невже за час спільної чотирьох річної роботи не можна було взнати їм справжню ціну? Та той же Роман Безсмертний більше схожий на термінатора. Йому що не доручи, то все завалить.
Призначили його керівником виборчої кампанії Віктора Андрійовича - терміново змушені були шукати заміну із залученням Олександра Зінченка. Доручили займатись адміністративно-територіальною реформою - нарвались на шалену критику з боку опонентів через поверхневе розуміння суті предмета його автором. Але скільки часу, коштів і людських ресурсів було згаяно даремно!

На жаль, подібних „термінаторів“ предостатньо в найближчому оточенні й інших лідерів Майдану. Така вже склалася сумна традиція, що вони успішно перекочовують від одного лідера до другого, навіть не споглядаючи на свою ніби-то попередню орієнтацію. Ця сірість непотопляємо і, дивним чином, затребувана і після Майдану.

Саме завдяки їм навколо лідерів вибудована глибокоешелована оборона, основне завдання якої - не допустити тверезомислячих політиків і професіоналів. „Термінатори“ добре усвідомлюють, що ця оборона необхідна їм для відстоювання власних шкурних інтересів. Їм баждуже, що завдяки розв“язаній війні на самознищення до парламенту прийдуть януковичі, соломатіни, вітренки та іже з ними з відповідними наслідками для України, про національні інтереси якої вони так гаряче „вболівають“.

Ситуація з „термінаторами“ доведена до абсурду.
Юлія Тимошенко, яка маючи, як і її фракція, власні погляди та аргументи стосовно газової атаки Росії, проголосувала с-и-т-у-а-т-и-в-н-о разом з Регіонами та іншими „екзотичними“ силами в парламенті. Що тут почалося. Всі наявні ярлики миттєво було навішано на БЮТ та її лідера, а „термінатори“ з наполегливістю, гідного кращого застосування, намаються штовхути своїх колишніх соратників, у обійми до „несудимих“, „нетаків“ та вірних ленінців Кремля.

Переважна більшість учасників Майдану та його прихильників з жахом спостерігають, як власними зусиллями НСНУ та БЮТ заводять до парламенту на біло-голубому коні своїх непримиримих опонентів. Білше того, це протистояння, за законом маятника, на нижчому рівні набуває ще більшого розмаху. Але ж після виборів прийдеться працювати в одних радах, жити в одному населеному пункті, будинку! Хіба про це хтось думає?

Хіба не зрозуміло, що ворожнеча, яка зараз так культивується, в найближчому майбутньому матиме вкрай негативні наслідки? Насамкінець, хочеться порадити як Віктору Андрійовичу, так і Юлії Володимирівній: забороніть своїм „термінаторам“ несанкціоновано відкривати рота! Знайдіть у собі сили та мужність сісти за стіл переговорів, поки ще не пізно. Бо у разі приходу вчорашніх до влади персональна відповідальність ляже лише на вас. Ніхто не буде розбиратись, хто був правий, а хто ні і в якій мірі. Використайте той шанс, який дано вам Всевишнім та людьми на благо свого народу…

Йосип Решко, держслужбовець

Відповіді

 • 2006.01.28 | Большой Брат

  Re: Війна на самознищення

  Афигеть. Слова нет, а жопа есть... Прежде чем кого либо учить , самому грамотно надо научиться писать-говорить: " высокомАральный" ... это ж надо такое придумать.
  ЗЫ. А вещи надо называть своими именами, что Роман и сделал. До сих пор удивляюсь как Юлька смогла так всей стране мозги запудрить.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.28 | tomcat

   народ хочет ЧУДА а юля тут как тут (-)

  • 2006.01.29 | Михайло Свистович

   Re: Війна на самознищення

   Большой Брат пише:
   >
   > ЗЫ. А вещи надо называть своими именами, что Роман и сделал.

   Доназивається він, що мінімум 5 років буде в опозиції. Разом з тими, кого називав.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.31 | YT

    Re: Війна на самознищення

    Можe цe є підсвідомe прагнeння опинитися в опозиції? Бути в опозиції - цe на мою думку більш притаманнe помаранчeвій команді. Здійснювати владу - цe зовсім інша "пісня", тут трeба щось більшe ніж нeвпинна критика. Можe і Тимошeнко і Ющeнко в опозиціі - на своєму місці? Можe влада просто нe для них? Опинились нe на своєму місці?
    Цікаво, якби прeзидeнтом зараз був нe Ющeнко, алe Янукович - чи подібна критика і повeдінка Тимошeнко викликали б таку саму рeакцію на її дії в прихильників Ющeнка? Чи можe б вони в один голос кричали б "От молодeць, Юлька, дала їм (Януковичу і його уряду) прикурити"

    Як то кажуть шоб критикувати, трeба і нe трeба, багато розуму нe трeба (вибачтe за тафтологію), алe щоб дeржавою кeрувати ...
  • 2006.01.29 | QuasiGiraffe

   Re: Війна на самознищення

   Большой Брат пише:
   > Афигеть. Слова нет, а жопа есть... Прежде чем кого либо учить , самому грамотно надо научиться писать-говорить: " высокомАральный" ... это ж надо такое придумать.
   Це не придумано. Це спрацювала підкорка - автор думав пр Безсмертного.   > ЗЫ. А вещи надо называть своими именами, что Роман и сделал. До сих пор удивляюсь как Юлька смогла так всей стране мозги запудрить.
   Головне, щоб Безсмертному не запудрила. Він нам розповість, хто гавнюки, хто вороги і що треба робити. Він знає. Він вміє. Він вже й передвиборчою кампанією керував - довелося, правда, Зінченкові підключатися, щоб не була Жопа (ось в цьому випадку - з великої літери). Він двічі керував адмінреформою. Перше керування закінчилося тим, що він навіть не зміг пояснити нічого своїм землякам - макарівцям (от де, мабуть, гавнюки - вигнали реформатора), другий похід завершився переключенням на більш нагальні справи - партєйноє будівництво. Вибори покажуть, але якщо глянути на рейтинги...
   Поки що єдине, що Безсмертний робив успішно - представляв Кучму в парламенті. А далі - знов з великої літери. Штірліц, та й годі.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.30 | Большой Брат

    Как все запущено то...+

    Увы, приходится наблюдать издалека, что происходит на исторической родине. Поэтому, многое не знаю. Но! Очевидные вещи ,ведь, лежат на поверхности! Юлька, обыкновенная базарная баба! А, да что там говорить! обидно, чесслово.
 • 2006.01.29 | пан Roller

  Моральность политики команды Ющенко вражает(-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.29 | catko

   UVMOD: дублювання того самого допису по різних гілках(-)

 • 2006.01.29 | Карт

  Re: Війна на самознищення

  Шановний авторе, озирниться на рік, що минув, перелічить все, що міг зробити і чого не зробив Ющенко, і що він наробив. Думаю, що ви вхопитесь за голову.
  Невже Ви сподіваєтесь, що раптом він стане іншою людиною, мудрою, сміливою та дійсно моральною? Навішо ж дурити себе та інших, краще вже визнати, що такий у нас шлях, і підтримати хоча б Юлю.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.29 | леонід

   Війна на знищення

   Панове. В політиці є лише одне питання - кому вигідно? Всі ваші балачки лише на користь ляльководу, якому вигідна гризня між партячейками (до міжпартійних суперечок нам далеко, бо більшість партійців ще не читали партійних програм).
   Не вдалося розпочати українську дійсність з чистої сторінки. І не вдасьбся. Бо кожен з публічних політиків (т.зв. лідерів) має шлейф в реп'яхах. Замість того, щоб вибирати ці реп'яхи, ми по вигонах визбируємо лопушиння, аби ще щось начепити. А потім соромимося пояснити, чому в меморандумі хвости позчіплювалися, чому підручного Бакаєвого українським націоналістом титулюють, чому Ющенко з Плющем нас фашистами обізвали, а потім самі поюігли до нас у вожді.
   Щопрада, реп'яхи можна вибрати, коли бажання є.

   Вважаю таку дискусію без означення "кому вигідно" неконструктивною
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.29 | Сергій Кабуд

    так і є- ця діскусія Вами вірно оцінена(-)

 • 2006.01.29 | Scubo

  Що робити коли подруга с-и-т-у-а-т-и-в-н-о спить з ворогом?

  Йосип Решко пише:

  >
  > Особливо показовим у цьому плані є інтерв“ю Романа Безсмертного „Газете по-киевски“ „7(507) від 13.01.2006 року, в якому на увагу заслуговують лише два перли.
  >
  > Перл перший. „Вся эта группа людей, которые проголосовали за отставку“ Я их просто не могу назвать по-другому, кроме как говнюки“. Що тут можна сказати?
  >
  А що тут ще можна додати ?


  >
  > На початку минулого року було звільнено з займаних посад понад 18 тисяч державних службовців. Про це опозиція з гнівом, а переможці(?) Майдану з гордістю кричали по всіх засобах масової інформації. Але вже на той час було очевидно: не з того слід було починати Віктору Андрійовичу. В першу чергу необхідно було віддалити від себе подібних романів.

  Потоптатися по всіх хто його підтримував і організовував виборчу кампанію - а янучарів і фальсифікаторів залишити на місцях?

  >
  > На жаль, подібних „термінаторів“ предостатньо в найближчому оточенні й інших лідерів Майдану.
  >
  Голосуй за Чорновола (Партія Регіонів), Фельдмана - БЮТ ну і соратника по с-и-т-у-а-т-и-в-н-о - хронічному "мочінню" Ющенка Шуфричу.

  > Їм баждуже, що завдяки розв“язаній війні на самознищення до парламенту прийдуть януковичі, соломатіни, вітренки та іже з ними з відповідними наслідками для України, про національні інтереси якої вони так гаряче „вболівають“.
  >
  І хто ж почав цю війну і поновлює її при кожній нагоді?

  > Юлія Тимошенко, яка маючи, як і її фракція, власні погляди та аргументи стосовно газової атаки Росії, проголосувала с-и-т-у-а-т-и-в-н-о разом з Регіонами та іншими „екзотичними“ силами в парламенті. Що тут почалося. Всі наявні ярлики миттєво було навішано на БЮТ та її лідера, а „термінатори“ з наполегливістю, гідного кращого застосування, намаються штовхути своїх колишніх соратників, у обійми до „несудимих“, „нетаків“ та вірних ленінців Кремля.
  >
  А чого штовхати в обійми, коли предмет обіймів вже й так в їхньому ліжку і без "трусів" ? Причому ця с-и-т-у-а-т-и-в-н-а ситуація хронічно спостерігається починаючи з історичного "зачмирення" Порошенка у вересні минулого року.
  > Переважна більшість учасників Майдану та його прихильників з жахом спостерігають, як власними зусиллями НСНУ та БЮТ заводять до парламенту на біло-голубому коні своїх непримиримих опонентів. Білше того, це протистояння, за законом маятника, на нижчому рівні набуває ще більшого розмаху. Але ж після виборів прийдеться працювати в одних радах, жити в одному населеному пункті, будинку! Хіба про це хтось думає?
  >
  Єдино правильна думка - але БЮТ треба на початок.
  > Хіба не зрозуміло, що ворожнеча, яка зараз так культивується, в найближчому майбутньому матиме вкрай негативні наслідки? Насамкінець, хочеться порадити як Віктору Андрійовичу, так і Юлії Володимирівній: забороніть своїм „термінаторам“ несанкціоновано відкривати рота! Знайдіть у собі сили та мужність сісти за стіл переговорів, поки ще не пізно. Бо у разі приходу вчорашніх до влади персональна відповідальність ляже лише на вас. Ніхто не буде розбиратись, хто був правий, а хто ні і в якій мірі. Використайте той шанс, який дано вам Всевишнім та людьми на благо свого народу…
  >
  > Йосип Решко, держслужбовець

  Тут держслубовець сказав правду. Однак варто все таки попросити саму Юлію Володимирівну на деякий час не розкривати рота. Хто сумнівається може сходити на безмежно "ввічливий і тверезомислячий" сайт БЮТ і почитаи хоча б ось це: http://byut.com.ua/ukr/news-711
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.29 | Карт

   Re: Що робити коли подруга с-и-т-у-а-т-и-в-н-о спить з ворогом?

   Запхати ворога у буцигарню (-)
 • 2006.01.29 | один_козак

  Не з усим згодний, але

  дякую за потужний вигук про самознищення!
  Зізнаюся, я вже бережу своє здоров'я, намагаюся менше слідкувати за тим, як вони, роззяви, одне одного = самі себе втоплюють.
 • 2006.01.29 | anorma

  с-и-т-у-а-т-и-в-н-а зрада

  раз за разом під пісеньки "паралельні курси" та "мрію працювати з ющенко"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.31 | леонід

   Re: с-и-т-у-а-т-и-в-н-а зрада

   А в нас янучари, які перебрали етикетки УНП почали скавчати проти реального активу майдану-04 десь так - націоналісти є загрозою для міжнаціональної злагоди в області: тільки чинна влада врятує область від СДПУо. Хоча члени СДПУо присутні в списках т.зв. прохідних партій.
   А У вас?
  • 2006.01.31 | леонід

   Постійна позиція

   Доповню сам себе, оскільки вже не вперше завважую, після конкретизації мною запитання гілка сохне. Галалакати безвідносно про кепську Юльку на Херсонщині чи благоодного Вікторуарія на Волині всі навприсядки. Називайте конкретно зрадників і зраджених, ваших друзів і рідних. Червоним виділяйте тих, кому зрадили, синім - хто зрадив.
   Бо я, начитавшись цієї гілки, вірю Майдану - я зрадник, мене зрадили, я зрадив Майдану, бо Майдан зрадив мене, а хто не зрадник...
   Пропонує онкурс на самого "незрадника Майдану". Зобов'язуюся внести в призовий фонд повну пайку зекывськоъ передачы зразка 2006 року
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.01 | Сергій Кабуд

    люди розгублені- їм відкрилися прірви підлості феодалів(-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.01 | -Юрій-

     Re: А все ж таки це не війна-

     це всього навсього групове побиття.Зачувши велику загрозу своїм приватним інтересам ,Юля і К. (я бачу це тільки так)об"єдналися для знищення в зародку побудову нового суспільства,вільного від ШАХРАЇВ в великих кабінетах.Під призмою великої любові до НАС,до НАРОДУ знищується саме головне- початок віри в самих себе,віри в справедливість(вибачте за пафос).Згадайте з чого почалось.Ціла серія обвинувачень, і.... пшик,але процес пішов. Злодій кричить-"держіть злодія". Я впевненний ,що БЮТ і так звана опозиція б"єднанна мають чіткий план спільних дій на виборах і після них.Шкода ,що не видно відповідних кроків з боку президента,а може і не треба ,щоб було щось видно?...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua