МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Хто там?" "МИ-діти Кучми".Лісові справи.

01/30/2006 | Кіндрат
Заставити людину працювати, як писав один відомий німецький філософ, можна тільки страхом або матеріальним заохоченням. Звичайно є прошарок людей – фанатів,які працюють не через страх, ні за гроші – вони щасливі, від того що, мають можливість займатися улюбленою справою і дехто присвячує цьому все своє життя.
Але до наших персонажів, про яких піде мова нижче, це не стосується. Отже страх і жадоба грошей та влади саме страшніше, коли все це є і раптом через якихось "казлів", які заважають жити, може зникнути.
Тут вже приходиться самому брати шинель та йти на фронт.
Така доля спіткала природолюба і найзначимого лісівника сучасності - В.І. Самоплавського.
Система розкрадання лісу, створена і започаткована ще в 90–х роках минулого століття, чудово працювала до останнього часу, але починає давати тріщини.
Страх за те, що після березневих виборів можна із загратованого кабінету давати пояснення, як розкрадаються лісові ресурси і чому біля керма переважної більшості лісогосподарських підприємств стоять лісокради, підганяють організм до інтенсивних поїздок по областях на зустріч із виборцями – тими ж обкраденими працівниками лісової системи.
На зустрічах, які до речі проводяться в робочий час і нібито під маркою виробничих нарад, Пан Самоплавський з захопленням розповідає як би було добре, щоб він ще раз потрапив в народні депутати і як би відстоював лісові інтереси.
Розказує, як необхідно прийняти новий "Лісовий кодекс" і тільки в його редакції,бо якщо приймуть інший – буде катастрофа для галузі.

Ми вже знаємо, як будучи аграрієм (заєдистом) він відстоював "зелений кодекс" – сумнівної якості і змісту.
Не новий "Лісовий кодекс" відстоює Самоплавський. А ті положення які б не дали втратити з під його впливу ресурси деревної сировини, щоб і далі його фірми, зареєстровані на кумів–сватів, знайомих злодіїв, могли безперешкодно обкрадати ліси України.
Ті страшилки і галюцинації, які одного змісту, розповідає по областях Самоплавський, можуть зворушити хіба якогось дурня.

Ми ж, друже знаємо Ваші повадки і діла не так "давно минулих літ". Крокодилові сльози і показові прояви лісового патріотизму потрібні в першу чергу Вам самому.
Господар Народної Партії п.Литвин не дуже оцінив здібності земляка, обдарувавши сумнівно – прохідним 33 місцем. Так що, скільки друже, наагітуєте і обдурите , стільки і Вашого.
В кращому положенні два інші кандидати.
На 16 місці поліський лісоруб Шершун, який не переживає, бо на 100% надіється, що пройде.
На 432 місці – хто б ви думали – лісовий корифей з Тернопільщини Ігорчик Попадинець, який вже так нарубав дров і в області і навколо себе, що після виборів потрібно буде йти до своїх крутих друзів з правоохоронних органів і по- доброму просити VIP-камеру з видом на природу або покинути рідну Україну.
Цей за своє 432 місце не переживає – знає нема стільки на Україні дурнів щоб напхати в парламент стільки литвинових "народників", з другого боку, це ще 2 місяці імунітету від переслідування за добрі справи.
П.Самоплавський, поки ще Ви голова Товариства Лісівників і можете застосовувати свій адмін.вплив на колективи обдуреного лісового братста – працюйте бо інакше настане час розплати за скоєне.
Повірте, що те, що Ви творили з нами під час Президентських виборів, більше не буде!
Згадають лісники і за відкріпні талони, і підрахунки , скільки і хто в рідному селі проголосував ,за сумнівні рейди за межі лісгоспу і погрози про звільнення, про Ваші джерела прибутків.
Маємо дуже доброго і не злопам"ятного Президента, тому так безкарно все для Вас проходить (ще не дійшла до вас черга).

Пам”ятайте божу заповідь: Не крадіть, шануйте ближнього свого як самих себе.
Але Вас не змінити, Ви добрієте тільки перед виборами, або коли відчуваєте небезпеку.
Хватить , більше вірити в Ваші казки.

Лісове братство!
Підходять вибори, подумайте, за кого Ви віддасте свій голос.
Не голосуйте за лісових злодіїв – гнобителів.

Відповіді

  • 2006.03.11 | Саша

    Re: "Хто там?" "МИ-діти Кучми".Лісові справи.

    Читав статтю і не вірив, що таке може написати розумна людина, яка є фахівцем в даній галузі, та на жаль ця стаття не висвітлює реальний стан справ а є черговим PR-кроком перед парламентськими виборами. Хоча як правильно підмічено тільки в Народному блоці Литвина є люди, що знають про ліс, які зможуть захищати інтереси лісників.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua