МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Відставка Уряду-це вимога підключити ВР до газового дєрібану (л)

01/30/2006 | observer
Погорєлова - молодчінка

уривок:
~~~
Втім, як відомо, голосів хоч би й двох фракцій – БЮТ та СДПУ(о) (Не так!) – для ведення таких торгів за участь в розподілі тіньових газових грошей в парламенті не вистачить. Так вони й голосували не самі.

Але цей мотив – участь в диктуванні умов розподілу дивідендів від транспортування та продажу в Україні суміші російсько-азійського газу, - ставить на місця всі безглузді голосування щодо уряду, якими бавився останнім часом парламент.

Я готова навіть щиро вибачитись перед тими, кого звинувачувала саме в безглуздому голосуванні. Визнаю свої помилки. Більше не повториться.

Дурнів таки в нашому парламенті, - немає. А мистецтвом шантажу тут оволоділи краще мистецтва парламентаризму. Або розуміють це як те саме.

Тому і пропозиція соціалістів створити наглядову раду в НАК "Нафтогаз України", і голосування за звільнення з посади міністра Плачкова, - ніби для того, щоб не міг підписати "зрадницькі" угоди про створення СП та контракти на нових умовах з Росією, - мають абсолютно прикладне значення.

Ці голосування не можуть відмінити "Росукренерго", в якому ніби вже закладено досі не опублікованими угодами інтереси певних осіб з України.

Але вони, мабуть, можуть примусити і цих осіб, і офіційних представників уряду враховувати інтереси інших фінансово-політичних груп, що також цікавляться грошима, спрямованими повз бюджет і державні витрати, скажімо, на ГТС.

Врешті, щоб врахувати всі ці інтереси – дійсно можна витиснути навіть РУЕ, та замінити його на якусь зовсім нову, але не менш посередницьку і втаємничену структуру – тільки з іншими бенефіціантами. Тож коли експерти з сумом говорять, що саме переписування паперів зараз там, на переговорах і відбувається – може, вони саме це й мають на увазі?
~~~

повністю:
http://www.pravda.com.ua/news/2006/1/30/38165.htm

Відповіді

 • 2006.01.30 | observer

  дивно, що ніхто не коментує сю версію

  між тим вона пояснює певні ніби нелогічні і самовбивчі дії багатьох політиків
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.30 | Мартинюк

   Я цю версію вже давно викладав

   Тимошенко і решта намагаються зривати газові переговори до тих пір поки українська влада і суспільство не здадуться і не віддадуть ведення цих переговорів Тимошенко. Навіть якщо Тиомшенко буде включена у переговорну команду як один із членів, вона буде і далі діяти так само, тільки в межах команди, допоки всі інші члени переговорної комісії не здадуться і дозволять їй керувати цим процесом одноосібно.

   Мотивом цього на моє глибоке переконання є прагнення відродити газову імперію ЄЕСУ, або щось подібне і стати вже не газовою принцесою, а повноправною газовою королевою без лазаренків, кучм та ющенків з усілякими порошенками. Схоже це і є та сама мрія "яка збувається" , котра намальована на бігбордах Тимошенко розставлених по всій Україні. Однак це не є моя мрія , і я не бажаю аби ради цієї "мрії" морочили голову моїм добросердечним і легковірним співвітчизникам, громили ті делікатні зачатки державності які в нас появилися, а саму цю державність ставили на грань життя і смерті.

   Зятеві Шону для повноти сімейного щастя очевидно конче потрібен якийсь "скромний" шотландський чи нешотландський замок. То нехай сам собі на нього заробить, а не "напрягає" цією проблемою свою полумяну тещу і разом з нею всю Україну.

   Якщо комусь не сподобалося те що я написав, нехай відведе душу на сайті БЮТу читанням якогось тексту про тих хто " смугастих купальниках" чи чогось подібного.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.31 | media

    Re: Я цю версію вже давно викладав

    Друже мій, а слухати Бориса Безпалого вам не набридло? Почитайте новини останні з "газового фронту", заступник держсекретаря США вже висловлив сумнів, що РУЕ є прозорою структурою, а в той час її зіцпредседатель висловлює на каналі інтер погрозу підняти ціни на газ. Чи це не приниження для "нашої нації"?
    "Соглашеніє" це була лише прелюдія. І Тимошенко тут ні до чого.
    Глас волаючого. Люди, зараз не 2001 рік, зараз не Кучма при владі. Скидається на те, що ви хочете формально жити "у вільній країні", радіти що в нас "антиросійський президент", який жодного антиросійського кроку не зробив.
   • 2006.01.31 | catko

    нічого в юльки не вийде - "а хто вона така і де вона живе"(-)

 • 2006.01.30 | Сергій Кабуд

  так і є і це очевидно всім(-)

 • 2006.01.30 | Stefan Seitz

  Та невже?

  Бо інша сторона каже про підключення НАРОДУ до як ви висловилися "дєрібану". :)
 • 2006.01.31 | Volodymir

  Re: Відставка Уряду-це вимога підключити ВР до газового дєрібану (л)

  Цікава така втаємничена структура із виконавчим директором - начальником юр. департаменту Газпрому.
  Подивіться любу схему із SPV, і ви побачите, що вона передбачає у кращому випадку такий кадровий ресурс.
  А далі вже розклади прості.
  Якщо республика, за рахунок якої створюють маржу є сильною, половину бюджету дерибанить Президент, іншу половину пропускає скрізь пальці, до газового дерибану не допускають нікого.
  Якщо сильна опозиція, то маржа від газових оборутків не є критичною, опозиція має можливість мати свою маржу за внутрішній торгівлі газом, а Предзидент ричаг давити на опозицію на внутрішні олборутки із газом.
  Та ситуація яка зараз є - не є абсолютним злом.
  Вона таким стане, коли будуть розгублені всі позиції на перемовинах, опозиція кожна отримає свої відкати, буде проведена операція премьєр взамін та все, що хочете.
  А потім Путін реально зробить не те, про що домовилися під трибуною.
 • 2006.01.31 | BIO

  Re: Відставка Уряду-це вимога підключити ВР до газового дєрібану (л)

  Уже наслушались до звона версий прикрытия от своры беспалых
  бобиков, а тут еще и медийное охвостье решило посолировать.
  Ну какая к бесу из кривого правила дирижерская палочка ?
  Надо уже журикам учиться уметь отличать цифровую запись от цифр
  газового баланса, хотя бы на интуитивном уровне.
  Или лыко в статью можно надергать из любого лаптя ?
  Или кто-то решил взять нахрапом спокойную аналитику ЗН ?
  Так не надо было гондурас расчесывать - предупреждали ведь.
  А теперь лови этих корыстных блох по всему телу государства
  заповедной коррупции и непуганных интеллектом генпрокуроров.

  Да, не 2001 на дворе, но труппа-то не съезжала с репертуара.
  Афиши только обновились. Новые даты старых премьер.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua