МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Юлія Тимошенко агітувала виробників вантажівок, ...

01/30/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Візит Юлії Тимошенко у Кременчук минулого тижня не мав комерційного характеру. Він був політичним і "прив'язаним" до випуску 800 тисячного "КрАЗу".

Десять років тому, у 1996-у, нинішня лідерка БЮТ успішно вибила з Кременчуцького автозаводу тисячу вантажівок. 27 січня 2006 року, на цьому ж підприємстві, колишня газова принцеса і колишній Прем'єр-Міністр України згадувала про своє бізнесове минуле та розповідала про власне бачення свого політичного майбутнього. Політика ж, як зауважила перед учасниками мітингу ораторка, це брудна справа, але не всі політики брудні...

На мітинг, котрий на автозаводі провели на честь випуску ювілейної вантажівки, кожен діставався як міг. Журналістів зі всієї області привозили організовано. Робітники йшли з цехів дружніми шеренгами. Організатори та гості - приїжджали на власних джипах та "Мерседесах".

Тож на трибуні працівники підприємства побачили саму Юлію Тимошенко, власника заводу - Костянтина Жеваго, який отримав у списках БЮТ 62 номер, губернатора Полтавщини Степан Бульбу та одразу трьох кандидатів в майбутні мери Кременчука - діючого міського голову Миколу Глухова, і його майбутніх опонентів: Олега Надошу та Володимира Матицина.

З динаміків лунали полум'яні слова Юлії Володимирівни, котра згадала як їй за часів керівництва відомої газової корпорації доводилося "виносити з заводу тисячу КрАЗів на руках."

Для працівників Кременчуцького автозаводу подія була святкова - не кожен день кременчуцький автомобільний випускає ювілейну вантажівку, але на мітингу йшлося більше про політику: що буде коли блок Юлії Тимошенко й вона сама прийде до влади?

Боротися ж за владу, як вважає ця красива жінка у шикарному плащі з норковими манжетами та косою у зачісці, доведеться лише її блоку та партії "Регіонів". "Цього разу людям дають можливість обирати прем'єр-міністра, а Янукович є уособленням злиття влади і капіталу. Блок, який я очолюю десять років поспіль, бореться проти злиття бізнесу та влади. До того ж, не Віктор Янукович є обличчям партії регіонів України. Головний у "регіонах" - мільярдер Ренат Ахмедов. Всі інші партії слабкі", - зауважила ораторка.

Слова щодо слабкості колишніх помаранчевих однодумців не означають, що екс-прем"єрка ухиляється від критики нинішнього уряду. Останній вона звинувачує у тому, що вантажівок КрАЗ немає в українській армії та сільському господарстві України. "Це банальна корупція", - стверджувала гостя через гучномовці.

Нинішніх урядовців Юлія Тимошенко звинувачує у розвалі роботи промисловості - тому ж автозаводу призначено скоротити споживання природного газу, що неодмінно відіб'ється на економічних показниках.

Що ж до конкретних закликів, то ораторка закликала присутніх підтримувати тих, хто не заробляє на політиці грошей - тих, хто розуміється на державних проблемах.

"Перший раз людям дається право обирати не лише президента, але й прем'єр-міністра", - зауважила вона у своїй промові. Блок БЮТ і сама Юлія Тимошенко за посаду Прем'єр-Міністра боротимуться серйозно.

Останнє - про самих робітників, окремим з яких цього дня подарували білого шарфика з емблемою блоку. Лідерка БЮТ пообіцяла їм, далеко не найбільш оплачуваним городянам, потрійне збільшення розміру заробітної плати. Це станеться у випадку досягнення рівня виробництва у 5 тисяч вантажівок щороку. Власник підприємства, олігарх і мільйонер, нардеп Костянтин Жеваго, який стояв поруч біля Юлії Тимошенко на трибуні, твердження свого лідера не спростовував.

Олександр Курилов

Відповіді

 • 2006.01.31 | Bogdan Kurkov

  Re: Юлія Тимошенко агітувала виробників вантажівок, ...

  Нівже хтось може цїй горгоні Медузі повірити?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.31 | Михайло Свистович

   Re: Юлія Тимошенко агітувала виробників вантажівок, ...

   Bogdan Kurkov пише:
   > Нівже хтось може цїй горгоні Медузі повірити?

   Навіщо заспамлювати форум риторичними запитаннями? Ви ж чудово знаєте, що їй багато хто вірить.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua