МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Досягнення помаранчевих - позитив

01/31/2006 | Петро Тарасевич
Досягнення помаранчевих.

Необчислюване - Україна зрушила з місця і продовжила свій розвиток, що був уповільнився:

- В Україні зміцніла свобода особистості (міліцію стали менше боятися, ДАІ вже ніхто не боїться, судам довіряють більше, у МВС створено мобільні групи, до яких включено представників правозахисних організацій, які їздять по регіонах та виявляють порушення в місцях попереднього утримання, тощо). Зріс рівень особистої свободи, зменшився рівень страху.

- За один рік помаранчевим вдалося закласти добрий фундамент для змін, для подальших докорінних реформ, перш за все, судової реформи

- В країні досягнута реальна свобода слова, цензуру ліквідовано, жодне ЗМІ не було репресоване, вперше передвиборча кампанія проводиться при рівному доступі всіх політичних сил до ЗМІ

- Україну стали поважати в світі. Покращилися відносини України із Європою та США; Вікно в Європу і раніше відривалося, але завжди потім закривалося. Зараз воно широко відкрите вже понад рік.

- Україна отримала неофіційні запрошення до процесу вступу в НАТО; військо активно наближається до стандоартів НАТО. Є позитивні сигнали від Європи щодо вступу України до ЕС.

- Покращився бізнес-клімат та інвестиційний клімат; змінився менталітет бізнесменів; розвиток бізнесу продовжився за "київським варіантом" на противагу до "донецького", спростилися бізнес-процедури

- Борьба із корупцією перешла із царини гасел у реальне життя (можновладців звільняють за підозрою у корумпованості, коли раніше доведена корупція не вела до звільнень; поява людей, що не дають і не беруть "на лапу"; Україна спустилася у світових рейтингах корумпованності). МВС переслідує набагато ретельніше крадіїв на державній службі ніж раніше.

- Влада перестала займатися приписками та передвиборними подачками; звітність влади стала більш регулярною

- Розпочато пошук злагоди усього українскього народу, відповідні угоди пропонувалися всім політичним силам не залежно від кольору. Поняття "злагода" почало діставати більш соціальний характер.

-----------------------------------------------------------------------


Обчислюване:



- номінальні доходи населення збільшилися на 38.1% (при інфляції у 10.3% РЕАЛЬНІ доходи населення збільшилися на 19.8%)

- безробіття зменшилось на 10.2%

- збільшення доходів головним чином відбувалося у пенсіонерів, вчителів, лікарів, військовослужбовців, молодих батьків, тощо

- виведено наші підрозділи із Іраку

- іноземні інвестиції в Україну перевищили 6 млрд доларів за один рік - нечувана цифра в Україні (досі найбільше інвестицій за рік було отримано 1.5 млрд).

- Капітальні інвестиції в економіку за січень-вересень склали 60 млрд грв (той же період 2004 року - 49 млрд). При цьому капітальні інвестиції у Донецьку область за січень-червень склали 4 млрд (той же період 2004 - 3 млрд)

- витрати на науку перевищили 3 млрд грв (той же час 2004 року - 2.5 млрд)

- середній розмір пенсій збільшився із 182 грв до 316 грв на місяць

- крадіям дали по шапці - держава отримала справедливу ціну за Кріворіжсталь. Щербань, білоконь, боделан, бакай & со - чемодан вокзал росія.

- почали проводитись "українські" кампанії - "не словом, а ділом", "кохаймося", "Welcome to Ukraine", "думай по-українськи"

- Україна отримала статус країни із ринковою економікою від ЄС та США; поправка Веніка скасована; ЄС допустив українськи вироби легкої промисловості на свій ринок

- Держава вивела катастрофу голодомору на міжнародний рівень

- Замінено 20,000 нерадивих державних службовців

- 2,200 кримінальних справ було відкрито по фактах фальсифікації виборів

Відповіді

  • 2006.01.31 | Сергій Кабуд

    позытыва значно бильше за негатыв(-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.31 | Englishman

      Тоді навіщо ви поливаєте брудом цих "камуністів з кпсс"? (-)

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.01.31 | Сергій Кабуд

        як це? бо це так і є. з того шо сіріал кілер є гірший за кучму

        не випливає необхідність славити кучму


        до Ющенка в мене одні притензії,
        а до януковича, хехе- притензії тут до Ющенка, який блокує його арешт, незважаючи на обіцянку посадити гадіну в клітку.


        Янукович взагалі не є субєктом тут. так собі, свиня якась, напівлюдина напівсвиня. Обєкт гімна в ополонці.


        В певний момент навіть єльцина можна було підтримувати
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.01.31 | ans-mo

          Якщо б у помаранчових була гарна інформаційно-розьяснювальна

          робота, то зараз би рейтинг донецьких не сягав 30 відсотків. Треба Президенту більше працювати над "пи-аром".
  • 2006.01.31 | rais

    Досягнення, позитив і непочатий край роботи.

    Напевно шановний пан Тарасевич погодиться з тим, що просити дописувачів лише піддакувати кожному пункту визначених автором позитивних досягненнь є некоректним. Загально відомий одобрямц вже пішов у небуття, а думка особистості, як і повага до самої особистості дійсно стає головним досягненням Майдану. Ярлики деструктивізму щодо думок не схожих з вашими вже пожовтіли від часу. Думаю, що людей які вміють логічно мислити буде достатньо, а вних будуть "деструктивні" запитання. Тому майте мужність вислухати інші точки зору на висвітлені Вами явища та події які відбулися у суспільстві. Я ж хочу звернути увагу шановних читачив лише на проблему всепробачення і безпокараності. Як же неодноразово всюди казали головне гасло Майдану не реалізлване. Гасло яке поєднало на центральній площі Європи людей. Гасло яке дало змогу повірити новому лідеру. Гасло яке врешті стало головним (позитивним) аргументом для українців під час прийняття на роботу Президентом України Віктора Ющенка. І піде він з цієї роботи в одному піджаку ще не факт, а ось озвучена ним обіцянка - Бандити будуть сидіти в тюрмах - ним не виконана. І це факт! Що значить Кучму геть? Це куди геть, у Крим, Москву, Вашингтон? За грати, на вила! Що означає оце Ваше-

    крадіям дали по шапці - держава отримала справедливу ціну за Кріворіжсталь. Щербань, білоконь, боделан, бакай & со - чемодан вокзал, Росія.

    Який чемодан-вокзал? За грати, на вила! Дійсно люди перестали боятися. Але це ж саме налякало владоможніх злочинців. Вони всіляко підтримуютьв у суспільстві депресивний стан безпорадності. І вся ця депресія тримається на відсутності принципових кадрових змін. В країні поцвіла тотальна корупція, злочинні режими минулого максимально гальмують демократичні процеси в державі. Ні якої критики не витримують розмови про чисті руки в судах, прокуратурі та інших правоохоронних та державних установах.
    Безпокраними залишаються ті, хто 15 років створював для 90 відсотків українців нелюдські умови життя. В країні підіймаються будь які резонансні питання аби відвернути увагу суспільства від безпокараного панування злочинної, крадійкуватої еліти. Еліти , залишеної нам у спадщину комуністичним режимом. Навіть таке питання як функціювання комунального господарства розкриває великі проблеми зловживань і порушень багатьма держслужбовцями. Тотальна корупція і зрада національних інтересів зробили людей жебраками, а країну енергозалежною. То Кучму і далі геть?! Бакаям і Лазаренкам, як подарунок чемодан вокзал!? Вигідно продали, за справедливу ціну Україну? Кому? Багато питань до переможців виборчих перегонів 2004 року і претендентів 2006.

    А які позитиви і стабільність були при Кучмі! Якими тільки конструктивними позитивами не їздили нам по вухах Азарови, Медведчуки, Табачники. Розуміємо що методи заишилися тіж самі. І владі хочеться змінити все так щоб нічого не міняти. Навіть у судді в багатьох районних судах працюють за старими інструкціями, спираючись на кодекси 68-го року.

    Ви про позитиви. На чиє замовлення ви це пишите, шановний? Ви переконані що країну змінять ті, хто безпокарано грабував Україну та її народ на протязі останніх 15 років? Позитивно чефірим з комунобандитами, толерантно легалізуємо капітали злочинців, не загострюємо конфлікти з іноземними загарбниками.

    Не мороз і сніги сковали і запоршили Україну, а зрада і тотальна корупція. Тому важливе і коструктивне запитання до Президента залишається відкритим.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.31 | Сергій Кабуд

      ідеологічно Ви маєте рації більше за пана Тарасевича

      але тактично- до Вас питання:

      що робити КОНКРЕТНО в цій ситуації?

      не гасля які а ДІЇ які? і хто має їх провести?
      і що робити коли ті хто мають їх проводити будуть робити не правильні кроки, а протилежні?

      Що робити кожному з нас?

      мені?
      Тарасевичу?
      Мартинюку?
      Свистовичу?
      дядям і тьотям на вулиці?

      Шо робити будете ОСОБИСТО Ви?

      Можна відкоментувати будьласка по ділу?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.01.31 | rais

        Комунізм пасе владоможних шарікових

        Шановний Сергію, трохі пізніше відповім докладніше.
        Але відразу скажу - відповідь на запитання адресовані мені Ви самі окреслили - це виправлення деформованої свідомості українського суспільства. це сиратегічне завдання. Щоденність промивання це тактика. І не шукайте поводирів. Нова генерація як губка вбирає повітря правди і свободи. "ПОРА", Молода Батьківщина... Ви всі разом підсвідомо працюєте в потрібному напрямку. В Україні народжується Громадянське Суспільство (Народ України)і це той критичний момент коли потрібно всім загалом по всіх національних ЗМІ , з застосування всіх можливих і не можливих комунікативних технологій сприяти позбавленню злочинного минулого. Більше правдивої інформації ось чого завжди бояться комунобандити.

        Щоденний заСУД і поКАРАння комунобандитському режиму кучмаків!
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.01 | леонід

          Комунізм пасеться з владоможними шаріковомми

          Добродію. Давайте позбудемося комунізмук болай н цьому сайті. А то ; народ, народ, громада....
          Дві цитати-
          -А на громаду хоч наплюй,
          ВОНА _ КАПУСТА ГОЛОВАТА
          Тарас Шевченко

          Іноземною мовою
          Сосєд арьот, щто он народ,
          Што аснавной закон блюдьот.
          Мол, кто нє єст, тот і нє п'йот.
          І випіл кстаті
          Владімір Висоцький

          Де по іншому?
    • 2006.02.01 | один_козак

      "Все або нічого" - це ЗГУБНЕ гасло!!! (-)

    • 2006.02.01 | один_козак

      То ви скажіть, ви хочете тих змін? Чи хочете,

      щоб ми швидше й надовго махнули рукою й почали повторювати слідом за росіянами: "Нас використали..."

      Ви працюєте на те, щоб народ повернувся до безнадії? Щоб його не можна було відірвати від дачного горОду, коли треба Україну боронити? Щоб у відповідь на слова про побиття чергового активіста вам відповідали "я політікою не інтересуюся"?

      Давайте не поводитися як вередливі діти. Не дали йому цілого пирога, а тільки шмат, то він кричить "Не треба мені!"

      Ми можемо задовбати критикою владу й після виборів. А зараз треба... Ви що, такий нерозумний? Не розумієте, що час для агітації? Чи навпаки, й просто цілі у вас відмінні?
  • 2006.01.31 | ans-mo

    Re: Досягнення - додаток

    Ще можна додати
    - погасили заборгованність шахтарям
    - частково компенсували втрачені заощадження у Ощадбанку СРСР за рахунок комунальних платежів.
    - провели багато музичних та фольклорних українських фестівалей.
  • 2006.01.31 | Shadow

    Re: Досягнення помаранчевих - позитив

    Зазвичай такі "звіти про успіхи" є ознакою "успішного завершення" компанії по боротьбі зі злочинністю, хабарями тощо.

    Менше лошачого оптимізму.

    Незробленого на порядок більше, ніж зробленого. Загроза згорнення прогресу групою "Порошенко, Жванія і Ко" залишається.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.31 | Мартинюк

      Вперед на вітряки , ДонКіхоте!

      І це в той час коли біло голубі мають шанси все зруйнувати все що зроблено. При допомозі "обрізаних" та "ображених"
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.02 | rais

        Re: Вперед на вітряки , ДонКіхоте!

        Точно таке нам казали коли ми виходили на Майдан у 2004. Захищаючи цвинтареву стабільність комунобандитського режиму кучмаків, нас переконували у безперспективності бротьби із злочинцями.
        А ми надавали з грудня місяця того ж 2004 року аналітичні звіти до штабу Коаліції Сила Народу з прогнозом реваншу диструктивних сил старого режиму. Підставою такого аналізу стали і гризня Роми та Юлі, амбіції Пєті та повне невміння консолідувати однодумців майбутнього Президента. Блискавичний розкол штучний і дійсно послаблює помаранчевий табір. Сучасне небажання об'єднатися народжує запитання про тугодумість або цільоспрямовану сдачу України бандюкам.

        Вони (помаранчеві) хочуть партнерів і союзників на словах. Вони переконують що позбавлені романтики, але реалії кажуть про інше.
        Своїми діями вони дезоринтують народ, що активно підтримав демократичні зміни. Вони підставляють цей народ. Люди відкрилися - їх кинули без подяки за отримані посади і ганебно штовхаються біля корита.

        Дай Боже розуму нашим лідерам, збережи Україну!
  • 2006.02.04 | Євген Захаров

    Re: Досягнення помаранчевих - позитив

    Петро Тарасевич пише:
    > Досягнення помаранчевих.
    >

    По-перше, дякую за цікавий матеріал!
    По-друге, кожен позитив можна перетворит на негатив, в залежності від того, в якій системі координат дивитися. Взагалі, у нас зберігається ситуація, коли на будь-яке питання можна відповісти і "так", і "ні", і навести переконливу аргументацію в обох випадках. Спроьбую тут в деяких питаннях виступити в незвічній для себе ролі "адвоката диявола" :))

    > Необчислюване - Україна зрушила з місця і продовжила свій розвиток, що був уповільнився:
    >
    > - В Україні зміцніла свобода особистості (міліцію стали менше боятися, ДАІ вже ніхто не боїться, судам довіряють більше, у МВС створено мобільні групи, до яких включено представників правозахисних організацій, які їздять по регіонах та виявляють порушення в місцях попереднього утримання, тощо). Зріс рівень особистої свободи, зменшився рівень страху.
    >
    У дуже невеличкої (відносно) групи людей, яка, тим не менше, в більшості своїй не хоче витрачати сили на позитвні зрушення.
    Міліцію в масі бояться, як і раніше, більша довіра до судів ефемерна. Мобільні групи не виявляють порушення, а пишуть звіти про те, що побачили. які здають в міністерство і нікому більше не показують.

    > - За один рік помаранчевим вдалося закласти добрий фундамент для змін, для подальших докорінних реформ, перш за все, судової реформи
    >
    Покищо не заклали. Головними гальмами судової реформи є залежність її фінансування від виконавчої влади та місцевих влад, загальний нангляд прокуратури, який повернули. Розуміння, що таке сильна та незщалежна судова влада, - немає.

    > - В країні досягнута реальна свобода слова, цензуру ліквідовано, жодне ЗМІ не було репресоване, вперше передвиборча кампанія проводиться при рівному доступі всіх політичних сил до ЗМІ
    >
    Насправді деякі ЗМІ репресовані, але не владою, дійсно, а багатими. Свобода слова є нетривкою, журналісти тільки й чекають, коли їм дадуть наказ і запдатять за його виконання. Ця свобода слова, на жаль. майже нікому не потрібна.
    > - Україну стали поважати в світі. Покращилися відносини України із Європою та США; Вікно в Європу і раніше відривалося, але завжди потім закривалося. Зараз воно широко відкрите вже понад рік.
    >
    Це перебільшення. Поправку Джексона-Веніка залишили, про входження до ЄС можна тільки мріяти - нас там не хочуть. США та ЄС вже втомилися чекати якихось осмислених кроків влади. Захоплення Помаранчевою революцією вже забуто.

    > - Україна отримала неофіційні запрошення до процесу вступу в НАТО; військо активно наближається до стандоартів НАТО. Є позитивні сигнали від Європи щодо вступу України до ЕС.
    >
    Ой, як далеко до стандартів НАТО в нашому війську! А сигнали, здаєтьсяч, такі незначні, що їх і не помітно.

    > - Покращився бізнес-клімат та інвестиційний клімат; змінився менталітет бізнесменів; розвиток бізнесу продовжився за "київським варіантом" на противагу до "донецького", спростилися бізнес-процедури
    >

    Майже нічого не змінилося на краще.

    > - Борьба із корупцією перешла із царини гасел у реальне життя (можновладців звільняють за підозрою у корумпованості, коли раніше доведена корупція не вела до звільнень; поява людей, що не дають і не беруть "на лапу"; Україна спустилася у світових рейтингах корумпованності). МВС переслідує набагато ретельніше крадіїв на державній службі ніж раніше.
    >
    Крадії пересліджує не МВС, а прокуратура, і робить це дуже погано.

    > - Влада перестала займатися приписками та передвиборними подачками; звітність влади стала більш регулярною
    >

    Чи можна довіряти цим звітам? Дуже схоже на досягнення, які повідомляв партхозактив.

    > - Розпочато пошук злагоди усього українскього народу, відповідні угоди пропонувалися всім політичним силам не залежно від кольору. Поняття "злагода" почало діставати більш соціальний характер.
    >
    Пошук злагоди привів до відсутності кари тим, хто підкопвував виборців, погрожував, факльсифікував вибори. Вони почуваються безкарними, і тепер нагло стверджують, що ніяких фпальсифікацій не було. В результаті знову маємо ситуацію як пічвиборів-2004. Отака вийшла злагода.
  • 2006.02.04 | Євген Захаров

    Продовжую грати роль адвоката диявола

    А взагалі, дуже хочеться, щоб мене переконали у зворотньому.

    > -----------------------------------------------------------------------
    >
    >
    > Обчислюване:
    >
    >
    >
    > - номінальні доходи населення збільшилися на 38.1% (при інфляції у 10.3% РЕАЛЬНІ доходи населення збільшилися на 19.8%)
    >
    Це самообман. Реальні доходи не виросли - зменшилися суми в конвертах, більше стали платити через касу (що саме по собі таки добре). Звідси і немовби ріст реальних доходів. А насправді його немає!

    > - безробіття зменшилось на 10.2%
    >
    "Есть ложь, наглая ложь и статистика" (с)Марк Твен

    > - збільшення доходів головним чином відбувалося у пенсіонерів, вчителів, лікарів, військовослужбовців, молодих батьків, тощо
    >
    8500 за дитину призвело до народжуваності тільки для того, щоб отримати ці кошти. Краще б ці кошти віддали беспомічним старим!

    > - виведено наші підрозділи із Іраку
    >

    і підрозділи ці невлдоволені тим. що втратили пристойні кошти

    > - іноземні інвестиції в Україну перевищили 6 млрд доларів за один рік - нечувана цифра в Україні (досі найбільше інвестицій за рік було отримано 1.5 млрд).
    >

    Знов-таки нагадую про відомий афоризм Марка Твена. Ці дані ніяк не співпадають з твердженнями, що у 2005 році рівекнь інвестицій значно менший, ніж у 2004 р. Невже це за останні ч місяці такий скачок? Мабуть, врахували продаж Криворожсталі. Якщо так - то не треба нас дурити!

    > - Капітальні інвестиції в економіку за січень-вересень склали 60 млрд грв (той же період 2004 року - 49 млрд). При цьому капітальні інвестиції у Донецьку область за січень-червень склали 4 млрд (той же період 2004 - 3 млрд)
    >

    А як же ж, треба ж злагоду підгодовувати

    > - витрати на науку перевищили 3 млрд грв (той же час 2004 року - 2.5 млрд)
    >
    було дуже мало, й залишилося дуже мало.

    > - середній розмір пенсій збільшився із 182 грв до 316 грв на місяць
    >
    Це як середня тьемпература по шпиталю.

    > - крадіям дали по шапці - держава отримала справедливу ціну за Кріворіжсталь. Щербань, білоконь, боделан, бакай & со - чемодан вокзал росія.
    >
    та хіба ж дали? Вони усі - в списках!
    > - почали проводитись "українські" кампанії - "не словом, а ділом", "кохаймося", "Welcome to Ukraine", "думай по-українськи"
    >
    кампанії ці провінційні і нецікаві, скоріше відраджують.

    > - Україна отримала статус країни із ринковою економікою від ЄС та США; поправка Веніка скасована; ЄС допустив українськи вироби легкої промисловості на свій ринок
    >
    та же ж вона скасована? МАУП зробив у це свій внесок - скасування забрали.

    > - Держава вивела катастрофу голодомору на міжнародний рівень
    >
    Хіба? Якби так дійсно було!

    > - Замінено 20,000 нерадивих державних службовців
    >
    На ще більш нерадивих і непрофесійних.

    > - 2,200 кримінальних справ було відкрито по фактах фальсифікації виборів

    І де ж судові вироки по цим справам?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.04 | Сергій Кабуд

      і як тепер нам стратегічно позіціюнуватися по відн. до виборів?(

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.07 | rais

        За крок до перемоги.

        Шановний Сергію, думаю що нічого нового не скажу. В країні формується громадянське суспільчство. Критична маса людей, свідомість яких випрямляється, починає робити процес демократизації в Україні незворотнім. Бажання приписати комусь з сучасних політиків будь які заслуги некоректні (а з їх боку не скромні). Ці зміни є вимогою часу. Сучасна влада, як і Європа трохи навіть перелякані занадто швидким процесом перетворення України на сучасну демократичну державу. Пом'ятаєте Кравчуковську теорію еволюції, стартові умови Азарова... (Така повільність дає змогу негідникам зберегти свої комуністичні "завоювання".) На виборах треба підтримувати помаранчеву коаліцію, але вона нажаль ще далеко від стратегічних державницьких позицій. Українців вже ніхто не поставить на коліна, але ми все ще за крок до перемоги.
  • 2006.02.04 | Євген Захаров

    Зміна ролі

    А тепер додам ще позитиву!

    - Практика використання незаконних грифів обмеження доступу до нормативних актів припинена. Нормативні акти, які раніше були під цими грифами, тепер відкриті.

    - Представників громадськості радо запрошують до співпраці з державними органами. До парламенту вносяться законопроекти.ж розроблені громадськими експертами - раніше такого не було. Жоден законопроект не розглядається без громадської оцінки.

    - Проведені Перші Президентські слухання, на яких відбувся справжній діалог з громадськістю, щоб влада побачила її бачення головних пріоритетів.

    - вперше в історії України зібрано разом представників кусвіх зацікавлених органів влади та громадськості, які дійсно хочуть підготувати можерну правову, і зокрема судову,реформу, і взмозі це реаілзувати.

    - Остаточно відкликано проект Кримінально-процесуального кодексу, хоча він і був прийнятий у першому читанні. Прийняте рішення про створення зовсім нової версії КПК, роболча група зі створення є прогресивною і включає багато правозахисників.

    - Прийнято прогресивний Закон про доступ до судових слухань, введений в дію дуже прогресивний Кодекс про адмінсудочинство та інші прогресивні законодавчі акти


    Взагалі-то можна ще продовжувати.

    Я ждумаю, що ця ситуація - коли можнга перераховувати позитиви і негативи, є нормальною. Головне, що позитивів стало значно більше.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.04 | Сергій Кабуд

      продовжіть, будьласка, і зробимо ще матеріал про Позитив(-)



Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".