МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Перенесення виборів на осінь 2006 року

01/31/2006 | Сергій Крижанівський
Прес-реліз
Політичних партій та громадських організацій України, які приєдналися до меморандуму: «Про об’єднання політичних партій та громадських організацій України в політичну коаліцію «За диктатуру Закону та демократичні вибори в Україні» з метою протистояння дискримінації від представників політичних сил, які є власниками ЗМІ, представників політичних сил, які є державними службовцями, представників політичних сил, які застосовують нелегальні фінансові ресурси та брудні технології в виборчій компанії 2006 року.»
Виборча компанія 2006 року проходить в Україні з системними порушеннями норм законів, моралі та принципів демократії. На жаль, далеко не всі її учасники використовують законні та чесні методи. Багатьма політичними партіями та блоками порушуються Закони України «Про вибори народних депутатів України», «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів». Політичні сили, учасники виборчої компанії, використовують власні телевізійні та радіоканали для досягнення своєї мети: узурпації влади в Україні. Коаліція «За диктатуру Закону та демократичні вибори в Україні» буде протистояти таким проявам.
Закони «Про вибори народних депутатів України» та «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» є недосконалими та дискримінаційними, приймалися політичними силами, які сьогодні представлені в Верховній Раді України та мають за мету не допустити оновлення депутатського корпусу. В свою чергу вони намагаються узурпувати законодавчий орган України. Є факти купівлі та продажу місць у списках кандидатів у депутати від цих політичних сил, кандидатів у сільські, селищні, міські голови. Є факти прояву адміністративного та політичного тиску багатьох посадовців, представників політичних сил на ЦВК, Службу безпеки України, Президента України, для узурпації влади в Україні. Під їх політичним тиском, використовуються брудні технології та вплив на ЦВК, органи виконавчої влади, судові органи України, з метою недопущення обрання представників інших політичних партій України до законодавчого органу та місцевих рад.
Зміни до Конституції України, прийняті з порушенням Регламенту Верховної Ради України, використовуються, як один з елементів розбалансування взаємодії між усіма гілками влади в Україні. Дестабілізаційна політична ситуація в державі вигідна тільки тим політичним силам, котрі прагнуть отримати реванш та повернення свого впливу на громадян України, з метою збагачення окремих політиків та їх олігархічних кланів.
В виборчій компанії 2006 року ЦВК взяла на себе функції прокуратури та приймає постанови дискримінаційного змісту, які не дають можливості іншим партіям приймати участь у виборах, тим самим, порушуючи права кандидатів в народні депутатиУкраїни, кандидатів в депутати місцевих рад, кандидатів у сільські, селищні, міські голови та права Виборців.
Порушує закони про вибори Верховна Рада України, яка під час виборчої компанії вносить зміни в законодавство, незаконно відправляє Уряд України у відставку, чим дестабілізує виборчий процес в Україні.
Представники олігархічних політичних партій застосовують адміністративний вплив на хід виборчої компанії, розміщують в підконтрольних ЗМІ результати вигідних тільки їм соціологічних досліджень про рейтинги партій в передвиборчому марафоні або навіть очікувані результати виборів. Це можна цілком назвати зомбуванням Виборців, порушенням основних прав і свобод громадян, Віденської Конвенції, Декларації про чесні, демократичні вибори, підписаної учасниками країн СНД. При цьому, інструментом окремих політичних сил виступає як законодавча, так і виконавча, так і судова гілка влади.
Учасники політичної коаліції, яку ми створюємо, підпишуть Меморандум та звернення до Президента України з вимогою зупинити недемократичну виборчу компанію, як таку, що проходить з порушенням основних прав та свобод. В зверненні до Президента України, учасники Меморандуму, закликають Гаранта Конституції направити подання до Конституційного Суду України про встановлення конституційності Постанов, процедури прийняття законів України Верховною Радою України та до Верховної Ради України про перенесення строків виборів народних депутатів України та депутатів місцевих Рад, сільських, селищних, міських голів на новий термін – осінь 2006 року.
При ігноруванні Верховною Радою України подання Президента України, учасники політичної коаліції залишають за собою право, згідно статті 66 Закону України „Про вибори народних депутатів України”, проводити агітацію серед громадян України голосувати на цих виборах ПРОТИ ВСІХ - „Голосуєш ПРОТИ ВСІХ, голосуєш ЗА СИЛЬНОГО ПРЕЗИДЕНТА”, виражаючи тим самим на сьогодні волю більше, як 5 млн. членів політичних партій та громадських організацій і більше, як 15 млн. виборців України. Маємо надію, що до нас приєднаються більшість Виборців України. Також звертаємося до всіх політичних партій, громадських організацій, громадянам України - Виборцям, яким небайдуже демократичне майбутнє нашої держави: приєднуйтеся до нашої політичної коаліції!
Підписуючи Меморандум коаліції «За диктатуру Закону та демократичні вибори в Україні» , Ви маєте змогу приймати участь у створенні та роботі регіональних та Всеукраїнського штабів по фіксуванню порушень під час виборчого процесу 2006 року, поданні позовних заяв в місцеві суди, Верховний Суд України, Європейський Суд з прав людини, для визнаня цих виборів незаконними та недемократичними.
Оргкомітет по створенню політичної коаліції «За диктатуру Закону та демократичні вибори в Україні» закликає приєднатися до підписання Меморандуму партії, які приймають участь у виборах та із-за морально-етичних принципів зійдуть з дистанції нечесних, недемократичних виборів, партії, які не приймають участь у виборах, партії, які зняті з виборчих перегонів ЦВК, громадські організації, громадян України - ВИБОРЦІВ.
За довідками звертатися до прес-служби Оргкомітету коаліції «За диктатуру Закону та демократичні вибори в Україні».
Початок підписання Меморандуму учасниками відбувся 25 січня 2006 року о 14 годині в залі прес-центру агенства „Укрінформ” за адресою: місто Київ, вул. Богдана Хмельницького 8/16.
Відповідальний: Сергій Крижанівський, голова Ліберально-демократичної партії патріотів України (ЛДППУ)
Тел. +380-044-4923105,
моб. 8-050-469-27-15.
Email: ldppu@inet.ua

Відповіді

  • 2006.02.01 | Михайло Свистович

    А ось і романи козаки повилазили

    А хто казав, що їх не буде на ці вибори :) Ви б хоч маніпуляцію не таку тупу придумали. Коню ж зрозуміло, що заклик розрахований саме на прихильників президента, щоб зменшити кількість голосів насамперед "Нашої України". Бо ж ті, хто за слабкого президента, прийдуть і проголосують. І вибори будуть дійсними за будь-якої явки.

    Це не ваші сьогодні нам мільйон баксів пропонували на кампанію "Не зрадь Майдан?"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua