МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мороз вважає цинізмом закритість процесу Гонгадзе

02/01/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Про неправовий характер подібних дій української влади він відверто говорив з учасниками Ради Соцінтерну в Афінах і знайшов повне розуміння з боку керівництва цієї авторитетної міжнародної організації.

Лідер СПУ заявляє: "Від імені Соціалістичної партії України та від себе особисто висловлюю обурення рішенням апеляційного суду по справі Георгія Гонгадзе щодо закритості судового процесу. Переконаний, що подібні судові процеси повинні проходити максимально гласно і відкрито, поскільки справа Гонгадзе була і залишається по суті лакмусовим папірцем, що відображає реальний стан демократії і правосуддя в Україні.

Після публічних коментарів Лесі Гонгадзе, адвокатів потерпілої сторони – посилання суду на міфічну небезпеку розголошення начебто державної таємниці, виглядають відверто цинічними."

Повний текст заяви Олександра Морози ви можете прочитати тут:
http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_petit&key=1138816109&first=1138816109&last=1134054112

Відповіді

 • 2006.02.02 | Юрій

  Re: Мороз вважає цинізмом закритість процесу Гонгадзе

  А що ж то за така закрита міліцейська контора - служба зовнішнього спостереження? Як могло статися,що журналіст став об"єктом їхнього спостереження?Які підстави має ця служба,щоби у демократичній Україні вести спостереження за її громадянами? Хто і з чиєї вказівки може стати клієнтом контори? Чи не були її клієнтами - Чорновіл,Ємець,Єрмак,Гетьман, а в останній час Кирпа та Кравченко? Яка користь від неї новому міністру МВС п.Луценку?
  Вже той факт,що контору очолював перевертень генерал Пукач,що в убивстві Гіві разом з ним брали участь вищі офіцери міліції,говорить про те,що цю контору треба дослідити на предмет її діяльності.І дуже важливо - ХТО СПРЯМОВУВАВ РОБОТУ ЦЬОГО ТАК ЗВАНОГО ЗОВНІШНЬОГО СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА ЧАСІВ Кучми? Її,контору,необхідно розпустити,а особовий склад піддати люстрації.Це порада п.Луценку.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.03 | Михайло Свистович

   Re: Мороз вважає цинізмом закритість процесу Гонгадзе

   Юрій пише:
   > А що ж то за така закрита міліцейська контора - служба зовнішнього спостереження? Як могло статися,що журналіст став об"єктом їхнього спостереження?Які підстави має ця служба,щоби у демократичній Україні вести спостереження за її громадянами? Хто і з чиєї вказівки може стати клієнтом контори? Чи не були її клієнтами - Чорновіл,Ємець,Єрмак,Гетьман, а в останній час Кирпа та Кравченко? Яка користь від неї новому міністру МВС п.Луценку?
   > Вже той факт,що контору очолював перевертень генерал Пукач,що в убивстві Гіві разом з ним брали участь вищі офіцери міліції,говорить про те,що цю контору треба дослідити на предмет її діяльності.І дуже важливо - ХТО СПРЯМОВУВАВ РОБОТУ ЦЬОГО ТАК ЗВАНОГО ЗОВНІШНЬОГО СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА ЧАСІВ Кучми? Її,контору,необхідно розпустити,а особовий склад піддати люстрації.Це порада п.Луценку.

   Він вже розпустив її.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.03 | Albes

    Re: Мороз вважає цинізмом закритість процесу Гонгадзе

    Если он распустил полностью службу наружного наблюдения, а не просто провел чистку и отсев, то это ничто иное, как популизм, граничащий с дуростью. И, как минимум, свидетельство непонимания задач службы, которую он возглавляет.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.04 | Михайло Свистович

     Re: Мороз вважає цинізмом закритість процесу Гонгадзе

     Albes пише:
     > Если он распустил полностью службу наружного наблюдения, а не просто провел чистку и отсев, то это ничто иное, как популизм, граничащий с дуростью.

     Наружку ніхто не розпускав повністю, просто функції прослушки, як сказав Луценко, перейшли тепер до СБУ. І не з його волі.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua