МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

США,Россия или Европа : сенсационный опрос в Донецкой обл.

02/02/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Артемовск,Донецкой области. Небольшой чистенький город на север от Донецка.

Сегодня одна местная телестудия провела в прямом эфире опрос. Вопрос был один единственный:" Найстратегічніший" партнер України?" Студия предлагала три варианта ответа: США, ЕС ,Россия.

В средине дня Россия лидировала со значительным отрывом от остальных (по всей видимости голосовали в основном пенсионеры). Однако после 17 часов ситуация начала довольно быстро меняться. И уже к 19,30 результаты были такие:
США - 73%; ЕС - 1% ; Россия - 26%

Далее:

20,30: США - 78% ; ЕС - 1% ; Россия - 21%
22,00: США - 82%; ЕС - 0% ; Россия - 18%
22,45: США - 84% ; ЕС - 0% ; Россия - 16%
24,00: США - 80% ; ЕС - 7% ; Россия - 13%

Видимо округление при подсчете велось до целых единиц, отсюда нули в разделе ЕС.

Відповіді

 • 2006.02.02 | SpokusXalepniy

  Никакой сенсации.

  Просто к концу дня посольство США успело поставить телефонные звонки на автомат. ;)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.02 | QuasiGiraffe

   Re: Никакой сенсации.

   SpokusXalepniy пише:
   > Просто к концу дня посольство США успело поставить телефонные звонки на автомат. ;)
   Сегодня надо говорить "резидентура" (с)ВВП.
   Ведь действительно, гады, хорошо работают - мониторят, видимо, не только Артемовск, а и Краснопупянск.:)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.02 | SpokusXalepniy

    Там было на редкость простое решение.

    QuasiGiraffe пише:
    > SpokusXalepniy пише:
    > > Просто к концу дня посольство США успело поставить телефонные звонки на автомат. ;)
    > Сегодня надо говорить "резидентура" (с)ВВП.
    > Ведь действительно, гады, хорошо работают - мониторят, видимо, не только Артемовск, а и Краснопупянск.:)

    Для мониторинга по сути ничего особенного не надо было предпринимать. Главное, разбросать по-больше камней вокруг. (Ну, конечно, не забыть помочиться под каждым).
  • 2006.02.02 | толя дейнека

   Re: Никакой сенсации.

   шановний Спокусе, а вам ніколи не спадало на думку, що новини пишуть люди, таки трохи розумніші за вас? Якби хоч раз спало, то ви б назавжди кинули звичку навіювати нам, що підхід до новин упереджений чи навіть чинить маніпулятивний вплив. Що поважна інформагенція, перш ніж подати факт на увагу загалові, все ретельно тричі перевірить, і за найменшого сумніву відкине новину.
   Якщо ви такий неуважний, то я проведу вас стежкою, де ви нічого суттєвого не помітили, що й призвело вас до сумнівних висновків. Самий навіть початок, де мова йде про "чистеньке містечко" мав налаштувати вас на доброзичливе сприйняття. Це безсумнівно Європа, Спокусе, а не зашугане янучарами до темно-синього стану місто, погодьтеся?
   Я вам скажу очевидну річ, якої ви лякаєтесь, але лякатися нема чого. Безсумнівно, ми бачимо перші вагомі ознаки пропагандиської кампанії уряду з роз'яснення переваг євроантлантичного співробітництва - саме те, що попередня кучмисько-янучарська влада надійно приховувала від маленьких українців. Тепер очі потрохи розплющуються, і совіцьке ярмо спадає саме.
   Якби одночасно з опитуванням провели ще одне, паралельне про наступні вибори, то переважна більшість тих, хто віддає перевагу З.С.А., проголосували б за НСНУ, тих кому до вподоби Є.Ю. проголосували б за БЮТ, а голоса тих, кому до вподоби путинська Московщина, розділилися між прихильниками ПРУ, блоку НеТак! і вітренківцями.
   Тож слід тепер дочекатися виборів.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.02 | SpokusXalepniy

    Белое и черное

    толя дейнека пише:
    > шановний Спокусе, а вам ніколи не спадало на думку, що новини пишуть люди, таки трохи розумніші за вас?
    Хіба що трохи...

    > Якби хоч раз спало, то ви б назавжди кинули звичку навіювати нам, що підхід до новин упереджений чи навіть чинить маніпулятивний вплив. Що поважна інформагенція, перш ніж подати факт на увагу загалові, все ретельно тричі перевірить, і за найменшого сумніву відкине новину.
    Цю преамбулу разом з моїм гумористичним дописом треба читати настільки уважно, з олівцем в руках, що... гадаю я вже не здатний асоціювати його з подальшим змістом. Самі ж кажете, що мені треба бути трохи розумнішим. Ось саме цього "трохи", мабуть, і не вистачає.

    > Якщо ви такий неуважний, то я проведу вас стежкою, де ви нічого суттєвого не помітили, що й призвело вас до сумнівних висновків. Самий навіть початок, де мова йде про "чистеньке містечко" мав налаштувати вас на доброзичливе сприйняття. Це безсумнівно Європа, Спокусе, а не зашугане янучарами до темно-синього стану місто, погодьтеся?
    Зараз дещо зрозумів - вся сила в слові "чистенький". Ось що по мисленню "коварного Запада" повинне перекрутити мозки пересічного громодянина, налаштувати його під вплив Сороса.

    Але я маю іншу звичку. Я починаю читати будь що завжди налоштований на доброзичливого автора. Він повинен надати мені докази, щоб я почав підозрювати в ньому агента впливу.
    Тому слово "чистенький городок" я зрозумів зовсім з іншої позиції, ніж ви. Поясннюю чому.

    Справа в тому, що на Південному Сході України є ДВА Артемівська. Один в Донецькій, інший - Луганській області. ("Смотри, Кутузов, не перепутай!"
    Різниця між ними, як між БІЛИМ і ЧОРНИМ.
    Той, що "чистенький" (Донецький)центр по видобуванню і дослідженню СОЛІ.
    Той що в Луганській ("грязненький") - існує тільки для здобичи ВУГІЛЛЯ.
    Перший Артемівськ (раніше - Бахмут) місто з 500-річною історією, забезпечував соллю всю Росію, а потім Радянський Союз. В ньому, навіть, заснували Науково-Дослідний Інститут Солі, а ще там є (був) філіал Київського Політеху. Окрім цього,поряд ше добувають гіпс, крейду. Там є (завжди були) ще досить культурні переробні виробництва харчової промисловості (м'ясо, молоко...)
    Другий Артемівськ - це вугіль, і нічого окрім вугля. Він навіть став містом за рахунок "подальшого розвитку вугільної промисловості СРСР". Він став містом за рахунок одномиттєвого завозу "робітників" з безкрайніх просторів Радянської держави.

    Внаслідок ось такої різниці між містечками ми можемо очікувати суттєві розбіги в громадьскій думці між мешканцями.

    Тому я скоріше гадаю, що "автор від Сороса" в данному випадку не мав ніяких жидомасонських прагнень, а простро ОДНИМ, але влучним словом "чистенький", підкреслив про яке місто йде мова (щоб Кутузови не переплутали). Інакше, він повинен був написати щось схоже, що я вам написав вище про географію.

    Але, незважаючи на все це, прошу пана не розслаблятися. Продовжуйте стояти на стрьомі, оберегаючи Україну від жидомасонської загрози. Це зараз актуально, як ніколи раніше!!!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.02 | Забойщик

     Пане SpokusXalepniy ! У назві стоїть "...в Донецкой обл."

     -----Поэтому можно было не разъяснять о двух Артемовсках.

     Справа в тому, що на Південному Сході України є ДВА Артемівська. Один в Донецькій, інший - Луганській області. ("Смотри, Кутузов, не перепутай!"
     Різниця між ними, як між БІЛИМ і ЧОРНИМ.

     --------Луганский Артемовск раза в два меньше Донецкого и, действительно, грязнее во много раз.

     Той, що "чистенький" (Донецький)центр по видобуванню і дослідженню СОЛІ.

     --------Соль добывается НЕ в Артемовске, а в городе -спутнике Соледаре. Это 15 км на восток от Артемовска.Промышленность Артемовска - заводы Цветмет,Вистек (угольная пр-сть), Радиан (эл.технический),Дориндустрия,Шампанский, Мебельная ф-ка....Много чего ещё. В том числе и мясо-молоко. А читстенький он НЕ потому, что в нем нет шахт. А потому, что в нем во власти профессионалы. Подчеркиваю -не проФФесионалы, а профессионалы. Даже в нынешние снегопады ходили троллейбусы. А в Донецке в это же время был полнейший бардак.

     Тому я скоріше гадаю, що "автор від Сороса" в данному випадку не мав ніяких жидомасонських прагнень,

     -------Автор - москаль москалем, выходец из Москвы (сестра там до сих пор живет). Так что сойдет за "шпигуна Московії", но не жидо-масоньського.

     а простро ОДНИМ, але влучним словом "чистенький", підкреслив про яке місто йде мова (щоб Кутузови не переплутали). Інакше, він повинен був написати щось схоже, що я вам написав вище про географію.

     --------Вы оба, видимо прозевали, что в названии указывалась Донецкая обл.

     Але, незважаючи на все це, прошу пана не розслаблятися. Продовжуйте стояти на стрьомі, оберегаючи Україну від жидомасонської загрози. Це зараз актуально, як ніколи раніше!!!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.02 | SpokusXalepniy

      Так и я про то...

      Определить в какой области какой Артёмовск - дело не такое уж простое. Для большинства украинцев это город где-то на Востоке Украины. Вполне возможно, что многие путают.
      Слово "чистенький" просто лишний (но не лишний) раз подчеркивает, о каком городе идёт речь. Тех, кто знает лишь Луганский Артёмовск, должны насторожиться при слове "чистенький" и хотя бы задуматься.

      А вообще... приятно, что старинный Бахмут держит марку! Всё-таки традиции и ядро населения города не так просто люмпенизировать.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.02 | Забойщик

       К сожалению пока НЕ Бахмут! Но будем надеяться.....

       А вообще... приятно, что старинный Бахмут держит марку! Всё-таки традиции и ядро населения города не так просто люмпенизировать.

       ---------Ты прав! На сегодня ожидаемый у нас результат "За" янука - 50-55%%. И это радует. Но подождем до выборов.И постучим по дереву. И плюнем три раза через левое плечр. :)
    • 2006.02.02 | Englishman

     Яка зухвалість!!!

     SpokusXalepniy пише:
     > > Перший Артемівськ (раніше - Бахмут) місто з 500-річною історією, забезпечував соллю всю Росію, а потім Радянський Союз. В ньому, навіть, заснували Науково-Дослідний Інститут Солі, а ще там є (був) філіал Київського Політеху. Окрім цього,поряд ше добувають гіпс, крейду. Там є (завжди були) ще досить культурні переробні виробництва харчової промисловості (м'ясо, молоко...)

     Яка зухвалість, згадуючи "досить культурні переробні виробництва" не згадати один з найбільших у Європі заводів шампанських вин ;).
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.03 | Забойщик

      Я його, до речі, згадав! (-)

     • 2006.02.03 | SpokusXalepniy

      О боже! Согласен на публичную порку!

      Englishman пише:
      > SpokusXalepniy пише:
      > > > Перший Артемівськ (раніше - Бахмут) місто з 500-річною історією, забезпечував соллю всю Росію, а потім Радянський Союз. В ньому, навіть, заснували Науково-Дослідний Інститут Солі, а ще там є (був) філіал Київського Політеху. Окрім цього,поряд ше добувають гіпс, крейду. Там є (завжди були) ще досить культурні переробні виробництва харчової промисловості (м'ясо, молоко...)
      > Яка зухвалість, згадуючи "досить культурні переробні виробництва" не згадати один з найбільших у Європі заводів шампанських вин ;).

      Заодно теперь есть полное объяснение страннному поведению телезрителей.
      Стоит только под вечер расслабиться бокалом шампанского... ;)
      А под расслабуху чего только душа не скажет.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.03 | Забойщик

       Расслабисси тут шампанЬским! Уже два раза цену подняли (-)

   • 2006.02.02 | один_козак

    Шо ви таке балакаєте?

    Хіба справа не в іншому? Може, справа в тому, що Артемівськ (Пардон, активні телеглядачі, що дивилися саме той канал саме в той час, мали можливість і бажання зателефонувати й проголосувати) переважно вважає, що США є стратегічним партнером, як вони кажуть, "ЦРУщенка", тобто ПОМАРАНЧЕВОЇ України?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.02 | Забойщик

     Исчо один хвантазер-придумщик. (-)

   • 2006.02.02 | star

    Re: А почему бют = европа?..

    Я думаю, что не стоит проводить такие паралели. В данное время скорее Америка со своей послегангстерской фобией террористов и закулисной политикой более напоминает стиль Лэди Ю, чем Европа с чуть более развитой демократической традицией.
  • 2006.02.02 | jz99

   посольство США у місті-державі Артемівськ?

   Бу-га-га…

   У понеділок чи вівторок на "Ері" (УТ1) було схоже опитування "Хто найбільший друг України". Десь у середині передачі першість була за Європою, але Росія відставала не дуже кардинально. Поступово стало помітно, що між "Європою" та "Росією" точиться планомірна боротьба. Цифри там і там нарощувалися досить плавно. В якийсь момент частота нарощування дзвінків за Росію помітно підстрибнула, а за Європу залишилася приблизно та сама, і "Росія" під кінець передачі обійшла "Європу" ("США" весь час було у глибокому хвості, за них оті "хтось" не "боролися"). Тож, дякую, Спокусе, тепер я знаю, що то було: у посольстві Росії стоїть менше телефонів, ніж в адміністрації Президента, і тому під кінець передачі вони звернулися по допомогу до Кремля! :lol:

   У новинах про телеопитування в Артемівську не вказані абсолютні числа, а без цього невідомо, наскільки важко зробити опитування тенденційним навіть одній людині. І взагалі, чого варті такі опитування, якщо повторні дзвінки не блокуються.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.02 | Забойщик

    Люблю "глубокие" рассуждения на мелких местах.

    У новинах про телеопитування в Артемівську не вказані абсолютні числа, а без цього невідомо, наскільки важко зробити опитування тенденційним навіть одній людині.

    -------Шановний дописувач ! Это я готовил эту новину. И, естественно, что абсолютные цифры звонивших у меня есть. По секрету рассказываю. В Артемовске около 100 000 жителей. Число звонивших изменялось так:
    19,30 - 4165
    20,30 - 5040
    22,00 - 6341
    22,45 - 7011
    23,35 - 7949
    24,00 - 8100

    ------Отбросьте школяров, молодняк, который на выборы не ходит и в опросах не принимает участия, наконец, просто пофигистов. У нас получится не менее 10% взрослого населения города.


    І взагалі, чого варті такі опитування, якщо повторні дзвінки не блокуються.

    ------Это действительно недостаток, НО... Даже при 5% погрешности результаты не могут не удивлять.Для особо ретивых сообщаю,что из ПЯТИ попыток дозвониться у меня не удалась ни одна. Было занято. А городе такие опросы проводятся довольно часто, но такой интерес редко бывает.

    ----Даю бесплатный совет:"Не нужно относиться к жизни по принципу- Если фвакты противоречат моей теории - тем хуже для фактов"
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.04 | толя дейнека

     Re: порівняння

     наприклад у вінниці (~350 тис жителів) опитування на місцевих каналах збирають десь кількасот голосів, правда протягом передачі за годину.
     А тих тисяч голосів, що ви навели, зовсім не посоромився б загальнонаціональний канал, той же 5й, де опитування добу.

     наскільки я розумію, якби всі голоси були б незалежні, ваш артемівський канал ходив би в чемпіонах телерейтингів. Як йому це вдається?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.04 | Забойщик

      Толян! Опрос опросу рознь....

      наприклад у вінниці (~350 тис жителів) опитування на місцевих каналах збирають десь кількасот голосів, правда протягом передачі за годину.

      ---------У нас такие опросы каждый будний день. На следующий день был вопрос: Чи припиняться газові суперечки?
      Ответило 1500 с лишним человек.

      ------Следующий вопрос вчера: Чому суперечаться "помаранчові"?
      Ответило менеее 500 человек.

      Всё зависит от интереса населения к той или иной теме.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.05 | толя дейнека

       Re: Толян!

       те що ви написали, якраз і свідчить про те, що відбулася значна інтервенція голосів. Сумніваюся, що газова суперечка хвилює людей кратно менше, чим америка-європа..

       Забойщик пише:
       > ------Следующий вопрос вчера: Чому суперечаться "помаранчові"?
       сперечаються або краще чубляться :)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.05 | Забойщик

        Re: Толян!

        У меня есть дурная привічка никогда не говорить о отом чего не знаю.

        Если бы ты внимательно читал дописи артемовцев, то знал бы,что американы у нас достаточно популяпны.

        А во вторых : дурной автомат ФИКСИРУЕТ номера звонящих.

        В третьих: эти опросы у нас хорошо известны. Они проходят каждый будний день.Кстати социологические опросы, которын у нас прошли , показали, что газовый вопрос в две первые десятки НЕ входит. Людей волнует совершенно иное.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.05 | толя дейнека

         Re: добре. Прийнято до відома (-)

 • 2006.02.02 | QuasiGiraffe

  Re: США,Россия или Европа : сенсационный опрос в Донецкой обл.

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Вопрос был один единственный:" Найстратегічніший" партнер України?" Студия предлагала три варианта ответа: США, ЕС ,Россия.
  >
  Може, справа в тому, що "найстратегічніший" було в лапках, а у артемівців незвичайно добре почуття гумору?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.02 | ans-mo

   Можливо для опитаних США це Сполучені Штати Ахметова(-)

 • 2006.02.02 | Kievlyanin

  Re: США,Россия или Европа : сенсационный опрос в Донецкой обл.

  Народ - не ломайте голову.. никакого феномена. Просто народу прусаки доходчиво объяснили что оранжи на зарплате у амеров, а самый главный оранж сейчас президент Украины... вот они сопоставиви эти два "факта" и в вопросе кто главный партнер увидели самую что ни на есть суть - в данной ситуации главным партнером у Украины есть США.

  Вот и вся загадка.
 • 2006.02.02 | Дарницький

  Re: США,Россия или Европа : сенсационный опрос в Донецкой обл.

  Достатньо було одного чоловіка з мобілкою, щоб надіслати 200 есемесок за США... Але молодець! Жарт вдався!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.02 | Забойщик

   Не 200 SMS, а 6 400. Учись считать,ШтЮдЭнт!(-)

 • 2006.02.02 | Забойщик

  Напрасно стараетесь, господа Фигляры! Опрос состоялся

  и результаты его зафиксированы.И какую бы фигню вы не писали, как говорится "ШИЛА в мешке не утаишь!"

  Чё, хлопцы, больно колется? Не вписывается в ваши схЭмы? :)))

  Телестудия, кстати, янучарская.

  Вот сегодня они же проводят опрос на тему:Прекратятся ли газовые споры?" Народу не интересно, поэтому участников на 16 часов зарегистрировано АЖ 247 штЮк.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.02 | jz99

   таки не вписується

   Що результати опитування, м’яко кажучи, ну дууууже несподівані, то це правда. А сенсаційні вони, якщо відбивають реальні настрої громадян! Тобто підстави радіти, навіть по-дитячому, є, лише якщо це справжній дзвіночок. А то щоб потім не було банального розчарування.

   Гаразд, я теж засік один дивний дзвіночок, але поки що боюся помилитися :) Ось недавно, здається, на вихідних, була акція від біло-синіх, розносили і роздавали нашим посадовцям статуетки, подарункові макети апельсинів, був про це репортаж на якомусь каналі, може, на 5-му. В одного хлопця, що стояв махав синім прапором, спитали, що це за акція. Той відповів так, що в мене щелепа відпала: "Вручаем приз «Янукович — оскомина года»". До нього негайно підійшов парубок-координатор, тут же перед камерою поправив його, мовляв, ти чого це, вважаєш, що Луценко гарний хлопець, а той чи то шлангом прикинувся, чи так збагнув "А-а-а, Луце-е-енко, нє-е-е-е" і засміявся. Потім координатор акції вже тет-а-тет на камеру вибачився за хлопця, бо той, каже… тільки-но приїхав з Донецької області на акцію, тому… не в курсі.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.02 | Забойщик

    Тут артемовцы - Дуся,Галопа..... Почитай

    Що результати опитування, м’яко кажучи, ну дууууже несподівані, то це правда. А сенсаційні вони, якщо відбивають реальні настрої громадян! Тобто підстави радіти, навіть по-дитячому, є, лише якщо це справжній дзвіночок. А то щоб потім не було банального розчарування.

    ---------"Розчарування" - в чём?
 • 2006.02.02 | галопа

  Re: США,Россия или Европа : сенсационный опрос в Донецкой обл.

  хочу жить как в америке, любить Россию не менее Украины, безо всяких стратегических отношений! Артемовск
  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Артемовск,Донецкой области. Небольшой чистенький город на север от Донецка.
  >
  > Сегодня одна местная телестудия провела в прямом эфире опрос. Вопрос был один единственный:" Найстратегічніший" партнер України?" Студия предлагала три варианта ответа: США, ЕС ,Россия.
  >
  > В средине дня Россия лидировала со значительным отрывом от остальных (по всей видимости голосовали в основном пенсионеры). Однако после 17 часов ситуация начала довольно быстро меняться. И уже к 19,30 результаты были такие:
  > США - 73%; ЕС - 1% ; Россия - 26%
  >
  > Далее:
  >
  > 20,30: США - 78% ; ЕС - 1% ; Россия - 21%
  > 22,00: США - 82%; ЕС - 0% ; Россия - 18%
  > 22,45: США - 84% ; ЕС - 0% ; Россия - 16%
  > 24,00: США - 80% ; ЕС - 7% ; Россия - 13%
  >
  > Видимо округление при подсчете велось до целых единиц, отсюда нули в разделе ЕС.
 • 2006.02.02 | ans-mo

  Нарешті мешканці Донеччини зрозуміли, що

  Сполученні Штати Америки це справжній друг українського народу.
 • 2006.02.02 | Dusia

  Re: США,Россия или Европа : сенсационный опрос в Донецкой обл.

  В Артемівську не один рік працівали проекти АМР США. Завдяки одному з них створено партнерство з американським містом Омага. В Омазі є багато ентузіастів, які, зокрема, збирають кошти для підтримки місцевого сиротинця, вони вже надали багато реальної допомоги місцевому "Малятку" і школі-інтернату. Крім того, налагоджено поїздки-обміни школярів та учителів Артемівська і Омаги, причому діти живуть у місцевих сім"ях. Оце й є пояснення.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.02 | Забойщик

   Dusia , могу дополнить.

   И сейчас,в Артемовске находится волонтер из Омахи Kelly L. Baehr. Встречалась в закрытом режиме (без ТЫ,прессы и без власти) с местными предпринимателями. Привезла 17 здоровенных коробок (как из под телевизора) подарков для дома грудного ребенка, а к 1 сентября она же привозила местному интернату целый компьютерный класс. А местные "шефы" интерната "не смогли" найти средства для его подключения. И я на свои деньги закупал провода, розетки...
 • 2006.02.02 | галопа

  Re: США,Россия или Европа : сенсационный опрос в Донецкой обл.

  Есть чему нам поучиться у американцев: их демократии, добровольному меценатству и т.д. В то же время мы- патриоты своей страны,нам как воздух нужны добрые отношения с соседями-славянами. Артемовск
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.02 | Забойщик

   Соседи-славяне :поляки,болгары,чехи,словаки,сербы....(-)

  • 2006.02.02 | один_козак

   Жаль, что соседи не всегда так же думают,

   а часто приносят наше добрососедство в жертву нехорошим амбициям.
 • 2006.02.02 | catko

  це ще одне підтвердження що оф...ний рейтинг янучар дутий(-)

 • 2006.02.03 | галопа

  Re: США,Россия или Европа : сенсационный опрос в Донецкой обл.

  Кто сказал, что Бахмутом правят вот уже 15 лет чистые люди? Считаю, что тем, кто использовал город для личного обогащения, тем, кто в гроб вогнал не одного своего избирателя, нет прощения. Пусть в прошлое уйдут и те подхалимы, которые счас задницу рвут за своих бояр-меров, крышующих их бизнес.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.03 | Забойщик

   Галопа! А на шо ж брехать. Брехать не гарно!

   Кто сказал, что Бахмутом правят вот уже 15 лет чистые люди?

   --------А где ж написано, что чистые?

   Считаю, что тем, кто использовал город для личного обогащения,

   ---------Правильно! Нужно использовать для личного разорения. Тогда людям будет лучше. :) :) :)

   тем, кто в гроб вогнал не одного своего избирателя, нет прощения.

   ----------Что это должно означать? Убил? Отравил? ЗарЭзал?

   Пусть в прошлое уйдут и те подхалимы, которые счас задницу рвут за своих бояр-меров, крышующих их бизнес.

   --------Предлагаю пари на ящик шампанского - мэр выиграет выборы. С отличным результатом. Потому, что народ интересует освещаются ли улицы, строят ли в городе жилье, асфальтируют ли и т.п. И если то, что происходит в городе устраивает его жителей, то даже десятки клевещущих "Событий" ничего не сделают.
 • 2006.02.04 | Горицвіт

  я не розумію ажіотажу навколо цих результатів

  Ну сказала більшість, що найстратегічнішим партнером є Америка. Але звідси ж НЕ випливає, що ці люди схвалюють це партнерство.
 • 2006.02.04 | Englishman

  Насправді, нічого сенсаційного

  Саме США відстоювала інтереси Донбасу під час газового конфлікту, а дехто на півочі їх поставив під загрозу.

  ок, ок, це жарт, але непогано було б на низовому рівні цю думку забросити місцевим.
 • 2006.02.04 | галопа

  Re: США,Россия или Европа : сенсационный опрос в Донецкой обл.

  Внимание!!! Забойщик ставит ящик шампанского в случае проигрыша правящего вот уже 15 лет мера на мартовских выборах?!!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.04 | Забойщик

   О шампанском: Мадам! Я Вам предложил пари, а Вы

   его пока не приняли.Давно я на халяву шампанЬского не пил.
   Так что,мадам? Вы принимаете пари? Али слабо?
 • 2006.02.07 | галопа

  Re: США,Россия или Европа : сенсационный опрос в Донецкой обл.

  Шампанское будем пить при любом раскладе. Извини, не пью с чужими, тем более из другого лагеря.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.07 | Забойщик

   Счастливого проигрыша!!! (-)

 • 2006.02.14 | Лагно Станіслав

  Re: США,Россия или Европа : сенсационный опрос в Донецкой обл.

  Брехня, вона й в Африці брехня... 12 років працюю на телебачені і тому знаю про що кажу... З повагою


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua