МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Візит Тимошенко до Брюселя: ажіотаж і блискучі відповіді (\)

02/02/2006 | Englishman
www.ПРАВДА.com.ua, 01.02.2006, 21:10
Верховний уповноважений ЄС з питань зовнішньої політики та політики безпеки Хав’єр Солана наголошує на відповідальності лідерів помаранчевої революції не лише перед українським народом, але й перед Європою.

Про це він заявив на зустрічі з лідером БЮТ Юлією Тимошенко у Брюсселі, повідомляє прес-служба БЮТ.

"На Вас (Тимошенко і Ющенко лежить відповідальність не тільки перед українським народом, але й перед усією Європою", - зазначив Солана.

Вони також обговорили розвиток політичної ситуації в Україні напередодні виборів до Верховної Ради, питання "можливої загрози енергетичній безпеці Європи, яка створилась внаслідок газової кризи та угоди від 4-го січня цього року", говориться в повідомленні.

Голова делегації Європарламенту в Україні Марек Шівіч зазначив, що візит Юлії Тимошенко до Брюсселю завершився успішно.

"Мабуть, за всю історію Європарламенту, візит політика не викликав такого інтересу і ажіотажу, як приїзд Юлії Тимошенко. Їй було поставлено найбільше запитань – 24. На всі запитання парламентарі отримали блискучі відповіді", - зазначив він.

Після Брюсселю Тимошенко відбула до Лондону, де 2 лютого 2006 року візьме участь у роботі "Chatham House". А 3-го лютого вона планує відвідати Запоріжжя.

Українська правда

Відповіді

 • 2006.02.02 | Englishman

  Про політреформу і газ (\)

  Тимошенко: Політреформа – це не шлях до демократії, а газова угода – не про газ


  1552, 1 лютого 2006 // Інтернет-прес-служба Юлії Тимошенко  Відповідаючи на запитання депутатів Європейського парламенту в Брюсселі у середу, 1 лютого, Юлія Тимошенко зазначила, що політична реформа, яка вступає в силу в Україні, була запланована представниками старої влади з метою зберегти свої позиції та вплив.

  "Політична реформа – це не шлях до демократії. Це технологія збереження влади колишньою владною командою", – пояснила вона.

  При цьому, додала Тимошенко, у ці кулуарні процеси також "включилися потужні сили Росії".

  "Наприклад, угода від 4 січня – це не газова угода, там немає економіки і ринку. Ця угода – це механізм керування українською владою з іншої держави, – заявила вона. – Наша політична сила категорично проти цих газових угод".

  Відповідаючи на запитання депутата Європарламенту від Литви Вітаутаса Ландсбергіса про зустріч Тимошенко з Путіним, яка нібито відбулася нещодавно, і про меседжі й обіцянки від російської сторони, Юлія Володимирівна зазначила: "Це запитання, на яке мені легко відповідати. В мене не було зустрічі з Путіним, тому не було і меседжів".

  "Я абсолютно переконана, що стратегічна мета Російської Федерації – це газотранспортні мережі України. Я ніколи не піду на жодні компроміси з політиками, які можуть завдати шкоди національним інтересам України", – пояснила вона.

  "Те, що відбувається сьогодні навколо газової теми – це енергетичний тероризм, а не ринок, – наголосила Юлія Тимошенко. – Коли я повернуся до влади, я лагідно, але жорстко покінчу з кланами в Україні".

  Цими словами вона завершила свій виступ у Європейському парламенті.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.02 | Shooter

   І трішки про публічні брехні

   Englishman пише:

   > Відповідаючи на запитання депутата Європарламенту від Литви Вітаутаса Ландсбергіса про зустріч Тимошенко з Путіним, яка нібито відбулася нещодавно, і про меседжі й обіцянки від російської сторони, Юлія Володимирівна зазначила: "Це запитання, на яке мені легко відповідати. В мене не було зустрічі з Путіним, тому не було і меседжів".

   І так маємо:

   Турчинов казав, Юля з Путіним не зустрічалася
   Тєрьохін казав, Юля з Путіним зустрічалася.
   Юля казала "мені потрібно було ще зустрічатися з Путіним, щоб газ для України був задурно" (Englishman'е, як Вам подобається подібнне "економічне мислення"?)
   Тепер Юля каже "в мене не було зустрічі з Путіним".

   Вже би хоч між собою домовилася - як саме брехати.

   > "Я абсолютно переконана, що стратегічна мета Російської Федерації – це газотранспортні мережі України. Я ніколи не піду на жодні компроміси з політиками, які можуть завдати шкоди національним інтересам України", – пояснила вона.

   "Правда це брехня". Якби Україна цього року не уклала компромісну угоду з Росією по газу, то наступного року газотранспортні мережі України би були контрольовані Росією а ля Молдова чи Білорусь - і ніяка Ітера би цьому не завадила.

   Одним словом, Юля "собі не зраджує".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.02 | Мартинюк

    В ефірі НТН вона ніби не заперечувала факту зустрічі.

    У всякому разі не заперечила по суті такого питання. Сказала що це дуже корисно зустрічатися із закордонними лідерами і необхідно для захисту національних інтересів..
   • 2006.02.02 | nick2

    Re: І трішки про публічні брехні

    Shooter пише:
    > І так маємо:
    >
    > Турчинов казав, Юля з Путіним не зустрічалася
    > Тєрьохін казав, Юля з Путіним зустрічалася.
    > Юля казала "мені потрібно було ще зустрічатися з Путіним, щоб газ для України був задурно" (Englishman'е, як Вам подобається подібнне "економічне мислення"?)
    > Тепер Юля каже "в мене не було зустрічі з Путіним".
    >
    > Вже би хоч між собою домовилася - як саме брехати.
    >

    Shooter, мабуть, вважає всіх форумчан дурнями. Бо хоч трохи думаюча людина розуміє, що "газ задурно" - це жарт.

    > > "Я абсолютно переконана, що стратегічна мета Російської Федерації – це газотранспортні мережі України. Я ніколи не піду на жодні компроміси з політиками, які можуть завдати шкоди національним інтересам України", – пояснила вона.
    >
    > "Правда це брехня". Якби Україна цього року не уклала компромісну угоду з Росією по газу, то наступного року газотранспортні мережі України би були контрольовані Росією а ля Молдова чи Білорусь - і ніяка Ітера би цьому не завадила.
    >

    Безпідставне твердження.

    > Одним словом, Юля "собі не зраджує".

    Та ні, це Shooter "собі не зраджує". Хоча й це не зовсім вірно: раніше Shooter хоча б намагався "доводити" свої звинувачення.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.03 | Shooter

     Re: І трішки про публічні брехні

     nick2 пише:
     > Shooter пише:
     > > І так маємо:
     > >
     > > Турчинов казав, Юля з Путіним не зустрічалася
     > > Тєрьохін казав, Юля з Путіним зустрічалася.
     > > Юля казала "мені потрібно було ще зустрічатися з Путіним, щоб газ для України був задурно" (Englishman'е, як Вам подобається подібнне "економічне мислення"?)
     > > Тепер Юля каже "в мене не було зустрічі з Путіним".
     > >
     > > Вже би хоч між собою домовилася - як саме брехати.
     > >
     >
     > Shooter, мабуть, вважає всіх форумчан дурнями. Бо хоч трохи думаюча людина розуміє, що "газ задурно" - це жарт.

     :) Це не Shooter вважає форумчан дурнями - це Юля вважає дурнями громадян України.

     Хоча я підкреслював дещо інше. А саме, що Юля і Ко не те, що не гребують дешевим популізмом, а просто публічно і відверто брешуть.

     > > > "Я абсолютно переконана, що стратегічна мета Російської Федерації – це газотранспортні мережі України. Я ніколи не піду на жодні компроміси з політиками, які можуть завдати шкоди національним інтересам України", – пояснила вона.
     > >
     > > "Правда це брехня". Якби Україна цього року не уклала компромісну угоду з Росією по газу, то наступного року газотранспортні мережі України би були контрольовані Росією а ля Молдова чи Білорусь - і ніяка Ітера би цьому не завадила.
     > >
     >
     > Безпідставне твердження.

     :) Абсолютно "підставне". Від 2007 р. "туркменський" газ ставав "російським". І в такій ситуації Росія би диктувала Україні, що хотіла. І ціна в 130 вже би була "за щастя", причому, навіть за це "щастя" довелося би віддати по-мінімуму половину труби.

     Як це відбувалося практично - див. білоруський, молдавський чи балтійський досвід, де Росія або повністю, або частково контролює "місцеві" труби.
 • 2006.02.02 | tomcat

  бла-бла-бла. краще були б блискучi результати ii прем'єрства (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.02 | Englishman

   Re: бла-бла-бла. краще були б блискучi результати ii прем'єрства (-)

   "Молодий, енергійний, впевнений у собі Уряд продемонстрував і макроекономічну культуру, і зростання соціальних стандартів. У вдалому поєднанні цих двох пріоритетів – формула сучасної економіки, яка заохочує сильних і підтримує слабких."


   З виступу Президента України Віктора Ющенка на Майдані Незалежності 24 серпня 2005 року
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.02 | SpokusXalepniy

    Невже ви не розумієте!

    Englishman пише:
    > "Молодий, енергійний, впевнений у собі Уряд продемонстрував і макроекономічну культуру, і зростання соціальних стандартів. У вдалому поєднанні цих двох пріоритетів – формула сучасної економіки, яка заохочує сильних і підтримує слабких."
    > З виступу Президента України Віктора Ющенка на Майдані Незалежності 24 серпня 2005 року

    Це ж він мав на увазі майбутній уряд Єханурова. ;)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.02 | Предсказамус

     А вот и нет.

     SpokusXalepniy пише:
     > Englishman пише:
     >> "Молодий, енергійний, впевнений у собі Уряд продемонстрував і макроекономічну культуру, і зростання соціальних стандартів. У вдалому поєднанні цих двох пріоритетів – формула сучасної економіки, яка заохочує сильних і підтримує слабких." З виступу Президента України Віктора Ющенка на Майдані Незалежності 24 серпня 2005 року
     > Це ж він мав на увазі майбутній уряд Єханурова. ;)
     Я так думаю, Виктор Андреевич просто прочел то, что ему написали на бумажке.
     А если серьезно, то с этим выступлением проблема: либо Ющенко знал истинную цену всем этим нефтяным, мясным и сахарным кризисам и говорил искренне, либо считал эти кризисы результатом деятельности правительства, но недостаточным для того, чтоб отправить Кабмин в отставку. А отправил только тогда, когда побеспокоили ЛД (любих друзів). С какого боку ни смотри, херня получается... :(
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.02 | толя дейнека

      Re: юлефанам більше двох в одній гілці не збиратися!

      існує ще третій варіант пояснення публічних виступів Ющенка: а саме принаймні до якоїсь частини своїх слів він ставиться як до бла-бла-бла. Йому, видатному діячеві сучасності, можна говорити що завгодно, єдине витримувати певну тональність. Юля, хитра, тоді була в тональності.

      та й народ вже звикає, президента можна слухати в півуха. Бла-бла-бла.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.02 | Дончанин

       Re: юлефанам більше двох в одній гілці не збиратися!

       Т.е Ющенко-ВЕЛИКИЙ!Как по мне,то уже нет.И европа так думает.Только не всегда говорит!
      • 2006.02.03 | star

       Re: юлефанам більше двох в одній гілці не збиратися!

       И четвертый: я например о своих наемных работниках не говорю плохо публично. Что бы они не делали. Если сделал человек ошибку - это вопрос двусторонний, либо с участием имеющих отношение людей. Когда ошибки накапливаются, тоже разговор личный. Если не помогает - завершение отношений, и тогда мне уже просто лень разъяснять в деталях почему. Хотя, когда человек хороший - делаю, чтобы понял и в будущем не ошибался.

       Так что хотя подход Ющенко в данном вопросе я не могу поддержать полностью, но понимаю прекрасно.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.03 | толя дейнека

        Re: на четверте не схоже..

        не помню точно цитати, але на Незалежності називати уряд "найкращим за всі часи", щоб через два тижні відставити і лаяти.. Не дуже схоже на "публічне необговорення". Міг би чеслово і промовчати зі сціпленими зубами.
        Я на підлеглих теж ніколи не сварюся публічно або тим більше поза очі, але не говоритиму що вони "найкращі", коли є суттєві проблеми. Є в лексиконі інші й фарби.

        особисто я Юща слухати вже не можу. Не можу відійти від почуття, що він живе в якомусь власному світі, в якійсь власній вигаданій україні. Йому треба землетрус, щоб привести трохи до тями.. можливо, таким землетрусом стануть вибори..
     • 2006.02.02 | ans-mo

      В речи от 24.08 Президент дипломатично прикрыл недостатки ЮВТ(-)

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.02 | Предсказамус

       Предположим.

       Я об этом и говорю: если он дипломатично прикрыл, а через неполных две недели отправил Кабмин в отставку, то выходит, что три кризиса для него мелочь по сравнению с наездом на ЛД.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.02 | SpokusXalepniy

        Дипломатично предположим, что дипломатии не существует.

        Предсказамус пише:
        > Я об этом и говорю: если он дипломатично прикрыл, а через неполных две недели отправил Кабмин в отставку, то выходит...
        ... то выходит, что это было не дипломатично. ;) Потому что в таких случаях дипломатично было бы хотя бы промолчать.
        В чем же дипломатия? В том, что выставлять себя дураком - уволить только что расхваленное тобою же правительство?
       • 2006.02.02 | ans-mo

        Re: Предположим - Системный раскол команды, начавшийся

        после выступления Зинченко, конечно был серьезней, чем локальные экономические кризисы.
        Стоит напомнить, что называемые вами л.д. были также отправлены в отставку, хотя доказанных обвинений до сих пор нет (хотя бы документированных фактов в прессе).
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.02 | Предсказамус

         Системный раскол команды начался с момента ее формирования

         ans-mo пише:
         > после выступления Зинченко, конечно был серьезней, чем локальные экономические кризисы.
         Если один высокопоставленный чиновник обвиняет в коррупции других высокопоставленных чиновников, нормальные люди временно отстраняют этих чиновников от должностей и проводят независимое расследование.

         > Стоит напомнить, что называемые вами л.д. были также отправлены в отставку, хотя доказанных обвинений до сих пор нет (хотя бы документированных фактов в прессе).
         Я не буду перечислять то, что документировано в прессе, не в этом дело. Отправить в отставку не только обвинителя и обвиненных, но и зачем-то Кабмин, могут как раз ненормальные люди. Как делают нормальные - см. выше.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.02.02 | ans-mo

          Наверное у Президента было больше информации

          о том, кто стоит за скандалом Зинченко. На следующий день после выступления Зинченко о своей отставке сам объявил близкий к ЮВТ Томенко.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.02.02 | Предсказамус

           Это тоже не при чем

           Если делать нормально, то нужно было, повторяю, временно отстранить от исполнения обязанностей обвинителя и обвиненных и провести независимое расследование. А что-то знать и из-да этого устроить тот бардак, который мы уже 5-й месяц выдыхаем - очень ненормально.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.02.02 | ans-mo

            Насчет того, что мы последние 5 мес. вдыхаем

            можно сильно поспорить. Спад начался при предыдущем правительстве. Сейчас идет нормальная прагматическая работа.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.02.02 | Предсказамус

             "Нормальная прагматическая работа" может обойдись дорого

             ans-mo пише:
             > можно сильно поспорить. Спад начался при предыдущем правительстве. Сейчас идет нормальная прагматическая работа.
             При предыдуцщем правительстве начался закономерный спад, т.к. кардинально поменялись люди во власти, а наша экономика от этого сильно зависит. Я говорю о развале "оранжевого" движения, который может не видеть только слепой.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.02.02 | ans-mo

              Прискорбный развал "оранжевого" движения был, как говорят

              отдельные наблюдатели, запрограммирован изначальной разницей во взглядах между членами команды (НУ, БЮТ, СПУ), а также личными амбициями.
              В условиях колоссального внешнего давления со стороны Москвы и внутреннего давления со стороны олигархических группировок вместо консолидации "оранжевой команды" получился ее распад ввиду безответственности отдельных ее членов и чрезмерных личных амбиций (на мой взгляд, за это несут личную ответственность Тимошенко, Порошенко, Зинченко).
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.02.02 | Предсказамус

               Есть такое понятие, как кадровая политика

               За кадровую политику личную ответственность всегда несет руководитель, независимо от того, в каких условиях он работает. Ведь Вы, когда обвиняете Тимошенко в плохой работе, не вспоминаете о составе Кабмина, который, скорее, работал не на Премьера, а против него? Примените это правило и к Президенту.
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.02.02 | ans-mo

                Год назад было очевидно, что первое правительство

                это абсолютно политическое образование, которое как бы отображает революционеров-победителей. Иначе в той ситуации и быть не могло. Такова объективная реальность. Для кропотливой экономической работы нужны не яркие политики, а тихие технократы-прагматики.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.02.02 | Предсказамус

                 Я не об этом

                 Перед Ющенко стояла простая и ясная задача: в течение того года, пока сохраняются прежние полномочия, сделать ситуацию в Украине необратимой, предметно доказав преимущества "оранжевого" движения. Он этого не сделал, а уж какими мотивами при этом руководствовался - пусть интересуются биографы.
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2006.02.02 | ans-mo

                  Хотел сделать - не удалось, или объективно не дали,

                  А скорее всего, просто у Президента не слишком грамотно поставлена информационно-разъяснительная работа.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2006.02.02 | Предсказамус

                   Это не оправдание, а приговор

                   В первые месяцы правления Ющенко мог практически все, с тем уровнем доверия, который у него был. Не воспользовался - значит не политик.
                   згорнути/розгорнути гілку відповідей
                   • 2006.02.02 | ans-mo

                    Что же он мог? Напечатать и раздать каждому по миллиону

                    или у всех плохих забрать награбленное и отдать хорошим?
                    Естественно, ошибки были. Однако не делается большая политика волею одного человека и за полгода.
                    Страна какой была, такой и оставалась. Та же коррупция, тот же парламент. Европа и США в этот первый период в основном ограничивались декларациями, а не помощью и инвестициями. Россия продолжала давить через собственные СМИ.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2006.02.02 | Предсказамус

                     Он мог трезво оценить свои возможности

                     Когда к Вам в дом приходит электрик и вместо того, чтоб починить проводку, сжигает полдома, Вы тоже начинаете рассуждать о том, что ему мешало выполнить работу, на которую он подрядился?
                     Мне есть что сказать о возможных путях, которыми можно было бы кардинально изменить ситуацию к лучшему, но я не любитель альтернативной истории. Покуда вижу, что на местах дела все хуже и хуже, вверху происходят непонятные назначения и подписываются непонятные бумажки, а Президент продолжает рассказывать о своих успехах. Это плохо. Очень.
     • 2006.02.02 | tomcat

      ВАЮ занадто вихований, не хотiв паплюжити команду аж поки.. (+)

      .. його зовсiм юля, зiнченко та турчинов не дiстали. всю цю рр-революцiйну компанiю не замiнив на спокiйних та розсудливих трудяг, в усякому разi на тих хто вмiє працювати в командi.
  • 2006.02.02 | Дончанин

   Re: бла-бла-бла. краще були б блискучi результати ii прем'єрства (-)

   Бла-бла-бла сейчас чаще слышиться от многочисленных выступлений Президента!Подобное рискуем выслушать от выступления Янека в Брюсселе,
   если таковое состоиться,в чем я лично сомневаюсь!А Юля нормально выступила,и нормально на 24 вопроса ответила!сказала,кстати,что в случае ее премьерства будет репривавтизация.Законная,на основании реще
   ния судов.Так что трепещите воры,список из 3000 предприятий грозит претвориться в жизнь.Пора билеты в Монте-Карло заказывать!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.02 | Предсказамус

    Янукович до выборов в Брюссель не поедет (сам сказал) (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.02 | Дончанин

     Re: Янукович до выборов в Брюссель не поедет (сам сказал) (-)

     ХА!Там-же на вопросы экспромтом отвечать надо!А он этого не умеет,даже по бумажке прочитать толком не может(Анна Андреевна Ахметова).Или депутатской неприкосновенности ждет.
     А вообще,как говорил известный персонаж в филме "место втречи..."
     Когда я в гости зову,ко мне ны цырлах бегут....!
     От такого приглашения нормальный политик никогда не откажется!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.02 | SpokusXalepniy

      А за это не беспокойтесь! Мартынюк обучит (обует, объе...)

      Дончанин пише:
      > ХА!Там-же на вопросы экспромтом отвечать надо! А он этого не умеет, даже по бумажке прочитать толком не может...

      А Мыртынюк на что?
      Наш спец по режиссуре. Он же нам давеча рассказал как можно в прямом эфире играть на публику по заранее разработанному сценарию (на примере Юли).
      Так что, Янук поедет в Бельгию на всё готовенькое.

      Правда, я ещё не слышал от Мартынюка во сколько миллионов баксов обошлись Юле двадцать четыре заранее подготовленных вопроса, заданных ей в Брюсселе.
      Но разве ж Януку на это святое дело Ахметик пожалеет денег?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.02 | tomcat

    не вiрю! (+)

    все помнят юлины 3000 объектов для реприватизации? где 3000 поданных в хоз.суды дел о расторжении договоров продажи? как было у Семенюк около 30 объектов так и осталось. вобщем юля - сплошная болтовня и кампанейщина.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.03 | star

     Re: теж не вiрю

     Этот список - как мифический персонаж, или оберіг якийсь :) возникал как по взмаху волшебной палочки.. и радовал иностранных инвесторов в особой мере.

     Я думаю максимум, на что Юлия Владимировна способна - это пополнить этими 3000 предприятиями портфолио своих бенефициаров. Вместо того, чтобы внедрить честные суды и заставить всех платить налоги. В Европе кстати законность собственников исторически вызывает сомнения, но в итоге система работает вполне социально справедливо.
 • 2006.02.02 | line305b

  Ну да, что им было еще сказать...

  Дипломатический этикет, блин; комфортабельная дистанция от украинских событий и оценка по словам, а не действиям. Если Тимошенко в своем блистательном себялюбии и управленческой некомпетентности приведет Украину к очередному кризису - ну, поставят очередной крестик на очередной неудавшейся демократии в том же Брюсселе. Тимошенко - не строитель государства, и не настоящий лидер.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.02 | Englishman

   Не слишком ли вы преувеличиваете способности Тимошенко?

   line305b пише:
   > Если Тимошенко в своем блистательном себялюбии и управленческой некомпетентности приведет Украину к очередному кризису - ну, поставят очередной крестик на очередной неудавшейся демократии в том же Брюсселе.

   Кто такая Тимошенко, чтоб поставить крест на демократичесих устремлениях государства Украина? Куда смотрят Прездент, премьер, армия, СБУ, и прочие "розбудовныки державы"?

   Она ведь даже не депутат, а вы ее таим Пиночетом рисуете.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.02 | Предсказамус

    Томущо это вместо "МАМА!!!"

    Не знаю, как Вы, а я уже привык.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.02 | Englishman

     форум этим просто пропитан. К такому трудно привыкнуть (-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.02 | Предсказамус

      Это стандартная тролиная практика

      Посмотрите на фактологическую сторону таких постингов, там всегда пусто. То есть, не стоит задача кого-то убедить - а зачем тогда? Imho для того, чтоб утопить очередную тему в волне флейма. Бесспорно, форум не то место, где можно много народу сагитировать, но именно здесь бывают люди, активные в реале. Представим, что сейчас он пообщался с очередным обсервером, а через час ему нужно со своим местным НСНУшником что-то совместное проталкивать. Бесспорно, что как-то договорится, но фон уже сформирован. Кому это надо? Опять-таки imho - выгодно партии войны в НСНУ. Расчет на полный раскол, сбор голосов не без помощи админресурса, а затем союз с Януковичем.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.02 | SpokusXalepniy

       Заметьте, ох, незря АДМИН отказался от оценок. Очко не железное.

       Предсказамус пише:
       > Посмотрите на фактологическую сторону таких постингов, там всегда пусто. То есть, не стоит задача кого-то убедить - а зачем тогда? Imho для того, чтоб утопить очередную тему в волне флейма.
       Не совсем согласен с вами - оптимистом заклятым.
       Вы никак не сможете объяснить процедурой "утопления-забалтывания" то явление на форуме, которое видно невооруженным глазом (особенно, такими людьми, как я, который здесь "раньше", чем форум был организован). Почему огромное число ОТКРЫВАЮЩИХСЯ НОВЫХ тем содержат не просто фактологическую или аналитическую пустоту, а лишь только явное говнометание в сторону Тимошенко.

       Причем, у меня сложилось полное впечатление, что это явление не только не встречает сопротивление АДМИНА, но и в некоторой степени поощряется. А иногда - инициируется (Мартынюк). Я уже не говорю о подленьком характере многих мессаджей с шакалиным подгавкиванием явным говнометателям. Время от времени им даже приходится оправдываться, заявляя, что они сохраняют непредвзятость по отношению к Юле.
       Глядя на резко обговнившийся форум, я даже не удивляюсь, что к Свистовичу подкатили с миллионом. (Ко мне, например, не подкатили бы). А тут, наверное, подумали - если они продались кому-то (неизвестно кому), то почему бы этот ресурс вовремя не перекупить?
       На их месте так поступил бы каждый, начитавшись вдоволь форума за последние месяцы.

       > Бесспорно, форум не то место, где можно много народу сагитировать, но именно здесь бывают люди, активные в реале.
       На таких и рассчитано.
       Говнометание не для аналитиков. Оно для создания фона - ауры вокруг БЮТ. Соответственно - вонючей ауры.

       > Представим, что сейчас он пообщался с очередным обсервером, а через час ему нужно со своим местным НСНУшником что-то совместное проталкивать. Бесспорно, что как-то договорится, но фон уже сформирован. Кому это надо? Опять-таки imho - выгодно партии войны в НСНУ. Расчет на полный раскол, сбор голосов не без помощи админресурса, а затем союз с Януковичем.
       Именно поэтому ЗДЕСЬ, на форуме, часто звучит "держи вора!". Это когда на разные лады именно Юлю обвиняют в связях с Кремлем, и намекают на её будущее объединение с Януком.

       Пронаблюдайте! Чем больше Юля публично заявляет о невозможности теперешней и будущей связи с ПРУ (а теперь уже заявляет и на международном уровне), тем чаще форум "уличает" её в обратном. Первое "уличение" началось сразу же после подписания мемарандума между НСНУ и ПРУ.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.02 | Englishman

        А что, от оценок окончательно отказались?

        Пани мне несколько раз говорила, что только до середины января. Полагодять- запустять.
       • 2006.02.03 | Михайло Свистович

        Re: Заметьте, ох, незря АДМИН отказался от оценок. Очко не железное.

        SpokusXalepniy пише:
        >
        > Причем, у меня сложилось полное впечатление, что это явление не только не встречает сопротивление АДМИНА, но и в некоторой степени поощряется.

        Параною треба лікувати.

        > Глядя на резко обговнившийся форум, я даже не удивляюсь, что к Свистовичу подкатили с миллионом.

        Знову параноя. Ці люди не читають навіть новин, а не тільки форуму :)

        > Ко мне, например, не подкатили бы

        Бо Ви нічого не можете, а ляпанина язиком на форумі нікому не потрібна.

        > А тут, наверное, подумали - если они продались кому-то (неизвестно кому), то почему бы этот ресурс вовремя не перекупить?

        Кол вилікуєте параною - ще раз уважно перечитайте моє повідомлення. Підкатили до чорної "Пори", а не до сайту "Майдан".

        > На их месте так поступил бы каждый, начитавшись вдоволь форума за последние месяцы.

        Див. вище, що вони не читають.

        >
        > > Бесспорно, форум не то место, где можно много народу сагитировать, но именно здесь бывают люди, активные в реале.

        Тут у більшості присутні балакуни, а не активні у реалі.
   • 2006.02.02 | line305b

    Re: Не слишком ли вы преувеличиваете способности Тимошенко?

    Englishman пише:
    > Кто такая Тимошенко, чтоб поставить крест на демократичесих устремлениях государства Украина? Куда смотрят Прездент, премьер, армия, СБУ, и прочие "розбудовныки державы"?

    Я имел ввиду не то, что Тимошенко поставит крест, а европейцы поставят крест на своих ожиданиях демократизации и развития Украины, в случае повтора кризисов, спровоцированных Тимошенко. Писалось это, конечно, для гипотетической ситуации - Тимошенко-Премьер, что-то вроде этого.

    Маловероятный, конечно, сценарий.

    > Она ведь даже не депутат, а вы ее таим Пиночетом рисуете.

    Честно говоря, Тимошенко до сих пор имеет большой кредит доверия - и могла бы - очень легко - собрать большую дополнительную тонну сторонников, если бы придерживалась более выверенной политики и риторики. Но, видимо, не судьба. Да и какая там судьба, если ее хард кор сторонники - судя по форумным - скорее всего не простили бы своей Юлечке такой вот более выверенной политики.
 • 2006.02.02 | IgorKko

  Ось для цього їх запросили в Брюссель...

  > "На Вас лежить відповідальність не тільки перед українським народом, але й перед усією Європою", - зазначив Солана.

  Це той message, заради якого їх туди викликали.
  Для проФФесора була заготовлена та ж фраза, тільки в іншій редакції: "Ти ета, тринди шо хош, але про понятія не забувай. За базар атвєчать прийдеться. Понял, да?"


  A propos, з сьогоднішньої статті в The Guardian:
  На запитання, наскільки дошкульними для неї є спроби її дискредитації, вона відповіла: "Ну, Христа розіп'яли..." :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.02 | Volodymir

   Re: Ось для цього їх запросили в Брюссель...

   IgorKko пише:
   > A propos, з сьогоднішньої статті в The Guardian:
   > На запитання, наскільки дошкульними для неї є спроби її
   > дискредитації, вона відповіла: "Ну, Христа розіп'яли..." :)
   - (C) Beatles
   Мама Анархія на злеті за миттевість до пробудження -
   щось мені підказує, що ПРУ по факту буде тупо здивована.
   Далі буде - Jesucristo Super Star -
   і прогнеться Вудсток.
   До цього, аля Мерелин десь там, на заході України, -
   I miss you, Mr. President, Мені так важко без Твоєї допомоги
   (дуже private, але із наголосом).
   Креатив пре і тільки за рахунок різноманітності вже є естетичним.
   Приходжу до висновку, що таки прошарок що голосує серцем -
   буде окучений не тільки за рахунок зосередженості.
   Людина набирає форми та наснаги.
   Локальний мінімум популярності пройдено.
   Далі буде.
   І стиль і тренд якісно контрастує
   із стилем автора Слова про "говнюків".
   Иляна Косиндзяна чел Маре перемагає Фєт Фрумоса чел Буне.
   Але хтось там зустрічався із Президентом, і у нього все ще
   крепкое рукопожатье.
   Чи не буде спроба перемогти за рахунок стиля
   на прикладі російських казок?
   Всі персонажі у сборі і дуже калоритні -
   і Мороз, і невмирущий, і піонери, і молдавани свої.
   Але ТАКе враження, що момент ліпити Олену Придуру
   вже пропущено,
   а про рівноправні домовленості
   треба було починати таки у понеділок.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.03 | Volodymir

    Re: Ось для цього їх запросили в Брюссель...

    Я таки ошибся с Вудстоком.
    Сжатое время поребовало скачка -
    презентация и заявление
    о Оси Зла
    - аншлюса ПРУ с НСНУ
    см. на сайте БЮТ
    в отчете о поездке в GB.
    Рейган был таким себе актеришкой,
    но тоже читал Библию.
  • 2006.02.02 | line305b

   Re: Ось для цього їх запросили в Брюссель...

   IgorKko пише:

   > A propos, з сьогоднішньої статті в The Guardian:
   > На запитання, наскільки дошкульними для неї є спроби її дискредитації, вона відповіла: "Ну, Христа розіп'яли..." :)

   Правда что-ли?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.02 | IgorKko

    Re:100%

    http://www.guardian.co.uk/g2/story/0,,1700035,00.html
    Asked whether she is hurt by attempts to discredit her, she replies: "Well, Christ was crucified. As a normal, earthly person, if you want to reach the end of a difficult road then you can only do it by going though ordeals that seem insurmountable."
  • 2006.02.02 | Englishman

   Типовий приклад того, про що говорив Спокус

   А саме підленької напівправди-напівбрехні

   IgorKko пише:
   > > "На Вас лежить відповідальність не тільки перед українським народом, але й перед усією Європою", - зазначив Солана.

   Насправді, на увазі він мав як Тимошенко, так іЮщенка. Звісно, що на Президенті країни її (відповідальності) трошки більше.

   >> A propos, з сьогоднішньої статті в The Guardian:
   > На запитання, наскільки дошкульними для неї є спроби її дискредитації, вона відповіла: "Ну, Христа розіп'яли..." :)

   Відповідь була не Гардіану, а з інтерв"ю НТН. Насправді от що вона тоді сказала:

   "І всі люди, які прийшли до нашої команди, або будуть слідувати за принципами, метою, позиціями, який сповідує наш блок, або вони не будуть в тій команді. Якщо ми з вами згадаємо історію, то навіть у Ісуса Христа серед апостолів було 10% тих, хто його зрадили. І тому я не виключаю, що і нашу команду можуть зрадити. Але ми головне, не зрадимо принципам."

   Як то кажуть, знайди три відмінності.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.02 | Volodymir

    Re: Типовий приклад того, про що говорив Спокус

    Способность к экспромту - показатель погружения в тему.
    Сказала и НТН, Гардиан.
    И не в первый раз используется Книга:
    - не успеют трижды петухи пропеть - и предадите меня дважды.
    Тема продвигалась в определенных кругах сразу после оставки.
    Думаю, этимология зрады (идеалов) первично -
    зрада апостолом Ющенко второго Исуса (который женщина).
    Потом фокус был удачно смещен.
    И даже не удивлюсь, если это сделал Томенко.
    Кстати, нехилая тема этак для кандидатской -
    отследить создание и мутацию симулякра.
    Не собственная разработка.
    Уж не знаю, как получилось, но технология библейских
    аллюзий еще раньше использовалась Ющенко, но и он не первый.
    А у Тимошенко есть собственный специалист.
   • 2006.02.03 | IgorKko

    Re: Типовий приклад сліпоти...

    Цілих чотири години тут висіла цитата і лінк на публікацію в газеті (зараз вони якраз над попереднім дописом про "типове"). На самому початку в газеті чорним по білому написано: "she tells Tom Parfitt", тобто автору (винятково компліментарної, що не дивно:-) статті в The Guardian.
    Аж раптом з'являється таке одкровення:
    > Відповідь була не Гардіану, а з інтерв"ю НТН. Насправді от що вона тоді сказала
    Або автор цієї фрази раптово втратив здатність читати, чого я аж ніяк не можу припустити. Або автор статті підлий злодій і плагіатор. Давайте на нього в суд подамо.

    > Як то кажуть, знайди три відмінності.
    Вже давно можна було зрозуміти, що пані Юлія вивчає напам'ять запитання і відповіді (включно з формою їх подачі), а потім виїжджає з цією програмою на гастролі за межі Києва. Досить переглянути послідовні ефіри на місцевих студіях ТБ і спробувати знайти відмінності. Зауважте, що я ніяк це не оцінюю, а просто констатую очевидне.
 • 2006.02.02 | Mykyta

  Це був далеко не експромт

  Депутатам Європарламенту перед зустіччю з Тимошенко роздали потрібні питання і тому Тимошенко змогла до них завчасно підготуватись. Правда, коли попадались "позапланові" питання, вона ніяковіла і суть підміняла величезною кількістю слів.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.02.02 | catko

  вірю. всі тащились. а тепер питання

  в якості кого тимошенко там побувала і які наступні дивіденди вона одержить з того візиту? ні. ось так - яка користь україні з блискучого піару тимошенки в європарламенті?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.02 | Englishman

   Красива розумна жінка, підвищила увагу до України

   Це якщо напряму на ваше питання відповідати.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.02 | catko

    згоден(-)

  • 2006.02.02 | SpokusXalepniy

   Відповідаю

   catko пише:
   > в якості кого тимошенко там побувала і які наступні дивіденди вона одержить з того візиту? ні. ось так - яка користь україні з блискучого піару тимошенки в європарламенті?

   Сітуація, коли дуже вагома політична людина (бувший прем'єр, лідер партії, людина року, та ін.) на міжнародному рівні заслуговує оплески поважних політиків, то - навіть, якщо б це був Янкуович - на мене це дуже впливає. Відчуваю внутрішній патриотичний подих. Що ж казати про Юлю, якщо я важаю її найдостойнішим політиком сучасної України (не знаю, мабуть тому, що інших на цьому рівні немає).

   Ще. Наприклад, я не дуже ціню Руслану, але коли вона зайняла перше місце на ТВ-фестівалі, я відчував щось схоже.
   Ще. Я вболівальник "Динамо", але коли "Шахтар" на міжнародному рівні виграє матч, я знову відчуваю теж саме.

   Нажаль, багатьом дописувачам цієї гілки не знайоме таке почуття.
   Як кажуть, "на нєт - и суда нєт".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.02 | catko

    згоден. ви піднялись духом і перейнялись її величчю. все? (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.03 | SpokusXalepniy

     Ні, це був той мінімум, що ви не можете подолати в себе.

     Що до мене, то я одержав підтвердження багатьох Юлених концепцій проголошених на МІЖНАРОДНОМУ рівні досить конкретно.
     Тобто, так, що Мартинюкам і Свистовичам зараз треба розшифровувати таємничий хід Юліних мислевірусів вже перед міжнародною спільнотою. Бо вона (Юля) взяла відповідальність за свої вислови на ДУЖЕ ВИСОКОМУ РІВНІ. Спалила за собою мости.
     Так що, якщо вона сказала, що з Януковичем об'єднуватись не буде, то не буде, інакше вона ризикує утратит довіру не у Свистовіча, а вже у Європі.
     Відчуваєте різницю?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.03 | catko

      знову переходите на особистості дописувачів. але менше з тим

      за що конкретно зараз відповідає юлька?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.03 | SpokusXalepniy

       Цим дописом я закінчую гру під назваю "Забалакати тему".

       catko пише:
       > знову переходите на особистості дописувачів. але менше з тим за що конкретно зараз відповідає юлька?

       Вона відповідає за свої слова, як бувша прем'єрка, сьогоденний реальний лідер політичної фракції в ВР і майбутня ОФІЦІЙНА політична сила, що претендує на високу позицію в Державі.
       Не замало?

       Це важливіше ніж, наприклад, виступи в таких же обставинах президентів США Картера, Клинтона, Буша ст. та інших, бо вони менш впливають на політику в своїх державах, порівняючи їх вплив з Юленим.

       Це елементарно, Ватсон!

       Прошу зауважити, що я закінчую гру під назваю "Забалакати тему", яку (гру) ви неодноразово розпочинаєте на форумі. Якщо ще щось турбує по зачатками політичної логіки - на Без Правил, будь ласка.

       Іншим дописувачам теж раджу не гратися.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.03 | catko

        хто б казав. себе уважно почитайте(-)

     • 2006.02.03 | star

      Re: Ні, це був той мінімум, що ви не можете подолати в себе.

      А що там до речі зі спаленими мостами із списком 3000 підприємств для приватизації?..

      Це ж дипломатія - рівень-то високий, але відповідальність... хіба є Україна членом ЄС? А про відповідальність дій булого уряду і посли європейських держав гадаю мають що розповісти своїм урядам.

      Цікаво було б, якщо б європейці спитали про результати ручного стримування цін на бензин, бо їм в своїх країнах такі експерименти не дають ставити..
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.03 | SpokusXalepniy

       Про гравців в "Забалакати..." - див.вище.

       star пише:
       > А що там до речі зі спаленими мостами із списком 3000 підприємств для приватизації?..
       А де там доречі було сказано про 3000?

       > Це ж дипломатія - рівень-то високий, але відповідальність... хіба є Україна членом ЄС? А про відповідальність дій булого уряду і посли європейських держав гадаю мають що розповісти своїм урядам.
       Про що ви повідомляєте? Що дипломатія має високий рівень відповідальності? А посли держав розповідають своєму уряду про сітуації в інших країнах?

       > Цікаво було б, якщо б європейці спитали про результати ручного стримування цін на бензин, бо їм в своїх країнах такі експерименти не дають ставити..
       Так вони ж - європейці - дурні!!! Не побачили того, що кожна star бачить і запросили Юлю для доповіді та перевиконали план по надальшим запитанням і оплескам. А про саме цікаве не здогодалися спитати.
       А ще Брюсель! Брюсель! Лондон вонючий! Кацапетовка - ось де істина!

       Все гра закінчилась. Див мій допис про гру трошки вище.
   • 2006.02.03 | star

    Re: Відповідаю

    Согласитесь, чувства имеют разные оттенки. Если на конкурсе автомобилей победит Лада, собранная в Запорожье, и все будут говорить ах какой прекрасный автомобиль сделали в Украине... у меня лично будут смешанные чувства.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.03 | SpokusXalepniy

     Гра. ["что наша жизнь - игра!"]

     star пише:
     > Согласитесь, чувства имеют разные оттенки. Если на конкурсе автомобилей победит Лада, собранная в Запорожье, и все будут говорить ах какой прекрасный автомобиль сделали в Украине... у меня лично будут смешанные чувства.

     Когда "Лада" будет претендовать на "Оскар", тогда и приходите.
     Мне бы ваши полёты фантазии...
  • 2006.02.03 | QuasiGiraffe

   Re: вірю. всі тащились. а тепер питання

   catko пише:
   > в якості кого тимошенко там побувала і які наступні дивіденди вона одержить з того візиту? ні. ось так - яка користь україні з блискучого піару тимошенки в європарламенті?

   В якості запрошеної туди особи.
   Ті самі, від яких відмовився Янукович. Чесний.
   Забороніть усім їздити за кордон. Яка з того користь Україні?
   Користь проста. Позитивні відгуки - користь. Негативні - навпаки. Все просто. А Ви не здогадувалися?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.03 | catko

    в чому позитив? в чому негатив? (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.03 | QuasiGiraffe

     Re: в чому позитив? в чому негатив? (-)

     Позитив - в позитивних відгуках. Негатив - в негативних.
     Хочете довести протилежне - попросіть когось із Вашої родини заспівати десь у гостях непристойну пісню (або щось інше - на вибір, головне - отримати негативне сприйняття) - і спробуйте насолоджуватися ставленням до всієї родини.
 • 2006.02.03 | Englishman

  Віце-президент Європарламенту: Дуже важливо... (|)

  Віце-президент Європарламенту: Дуже важливо, що Тимошенко заявила про необхідність єднання з Ющенком і неможливість коаліції з Януковичем


  1848, 2 лютого 2006 // Главред  "Дуже важливо, що Тимошенко ясно заявила: для неї "Наша Україна" Ющенка – найсерйозніший партнер у майбутньому, і вона не бачить можливості створення коаліції з Януковичем. Вона також наголосила, що потрібно знову буде створювати разом уряд і проводити спільну політику. На мій погляд, це був ключовий момент у її виступі", – заявив в інтерв’ю "Главреду" віце-президент Європейського парламенту Януш Онишкевич, коментуючи виступ Юлії Тимошенко перед європейськими депутатами у середу, 1 лютого.

  "Також для нас було дуже важливо почути від Тимошенко, що стратегічно Україна повинна бути орієнтована на Європейський Союз. Зізнаюся, що у деяких моїх колег були сумніви з цього приводу", – додав він.

  Загальне враження після спілкування з Юлією Тимошенко, за словами віце-президента Європарламенту, "залишилося таке, що створення коаліції Блоку Юлії Тимошенко і "Нашої України" можливе".

  Януш Онишкевич також підкреслив, що зазвичай "до Європарламенту політиків з опозиції не запрошують", і присутність Юлії Тимошенко "демонструє, що Україна – країна, яку тут вважають дуже важливою. І всі події, що відбуваються у ній, відслідковують з різних точок зору".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.03 | Scubo

   А тепер повністю -Віце-президент Європарламенту

   Європарламентсткое фиаско Тимошенко
   02.02.2006

   Вице-президент Европарламента Януш Онишкевич: «Тимошенко не убедила меня в том, что она – украинский Бальцерович».

   Вчера состоялась презентация Юлии Тимошенко в Европарламенте. Европейские депутаты пригласили лидера БЮТ, чтобы из первых уст узнать о внутриполитической ситуации в Украине.

    

   Она же не преминула заверить западных коллег, что будет поддерживать Виктора Ющенко и никогда не пойдет «на коалицию с Виктором Януковичем» - скорее, останется в оппозиции.

    
   Ранее свое видение ситуации в Украине изложил Борис Тарасюк. По долгу службы глава МИД сосредоточился на евроинтеграционных стремлениях Киева. А вот Виктор Янукович, которого также приглашали выступить в стенах законодательного органа ЕС, похоже, так и не определился, стоит ли ему посещать Брюссель с такой целью.


    
   Насколько убедительно звучали доводы Юлии Тимошенко, рассказал вице-президент Европарламента Януш Онишкевич.


    
   Господин Онишкевич, какое впечатление произвело на Вас лично и ваших коллег выступление Юлии Тимошенко? Услышали ли Вы от нее то, что хотели услышать?


    
   Очень важно, что Тимошенко ясно заявила: для нее «Наша Украина» Ющенко – самый серьезный партнер в будущем, и она не видит возможности создания коалиции с Януковичем. Она также подчеркнула, что нужно снова будет создавать вместе правительство и проводить общую политику. На мой взгляд, это был ключевой момент в ее выступлении.


    
   Также для нас было очень важно услышать от Тимошенко, что стратегически Украина должна быть ориентирована на Европейский Союз. Признаюсь, что у некоторых моих коллег были сомнения по этому поводу.


    
   По поводу внешнеполитической ориентации Тимошенко?


    
   Да. Я также спросил Тимошенко, насколько она поддерживает принципы рыночной экономики, потому что ее шаги  в бытность премьер-министром не совсем соответствовали рыночным принципам. В первую очередь это, конечно, вопрос  реприватизации. Вспомнить ту же дискуссию между Тимошенко и Ющенко по поводу того, сколько предприятий должны быть реприватизированы!


    
   И насколько убедительным был ее ответ?


    
   Меня Тимошенко не убедила в том, что она является украинским Бальцеровичем (смеется). Хотя личность, конечно, увлекательная! Вообще впечатление после встречи  осталось такое, что создание коалиции БЮТ и «Нашей Украины» возможно.


    
   Как отреагировал на Ваше приглашение выступить в Европарламенте Виктор Янукович: почему он так и не появился в Брюсселе? 


    
   Это не было так, что Тимошенко и Янукович должны были приехать вместе. План был таков, что они прибудут отдельно. Вообще я должен сказать, что в Европарламент политиков из оппозиции не приглашают (за исключением политиков из тех стран, которые нуждаются в особом внимании). Хотел бы заметить, что сейчас в Брюсселе точно так же находится беларусский оппозиционер Александр Милинкевич (единый кандидат в президенты от демократических сил Беларуси – ред.)


    
   Вы хотите сказать, что нынешние приглашения Тимошенко и Януковичу – сродни беспрецедентным?


    
   Может не так беспрецедентные, как необычные. Это показывает, что Украина – страна, которую здесь считают очень важной. И все события, которые происходят в ней, отслеживают с разных точек зрения.


    
   Но Вы рассчитываете на то, что Янукович все же появится в Европарламенте и поделится с вами  своим видением ситуации в  Украине?


    
   Насколько мне известно, он должен быть где-то на следующей неделе.


    
   А как Вы восприняли заявление Тимошенко о том, что из-за газового соглашения Украиной будет руководить другое государство, а все то, что сегодня происходит вокруг этой темы – не иначе как энергетический терроризм? Вы согласны с подобными оценками?


    
   Я не разделяю этого мнения, конечно. Это была только одна из тем, которая, к тому же, была затронута в конце ее выступления. Кажется, до конца мы всех деталей соглашения не знаем, но вообще этот договор окончательно не подписан, еще есть возможности для обсуждения. Но я не думаю, что этот договор - прямо какая-то социальная угроза для Украины. Тем более, у меня есть высокое доверие к Ющенко и другим людям, которые решали этот вопрос.


    
   Что касается выступления Бориса Тарасюка. В своей речи министр иностранных дел говорил о необходимости начала «консультативно-переговорного процесса» о заключении нового углубленного соглашения между ЕС и Украиной. По сути, речь шла о Европейском соглашении об ассоциации, которое включало бы перспективу приобретения Украиной членства в ЕС. Какие настроения доминируют в Европарламенте по этому поводу?


    
   Обязательно нужно, чтобы в этом договоре об ассоциации было сказано то, что было сказано, например,  в договоре между Польшей и Евросоюзом. Но надо также отметить, что сейчас ЕС находится в состоянии такого кризиса, что никто не хочет говорить о возможном приеме следующих членов Европейского Союза.


    
   В продолжение этой темы: Вы считаете, Украине не следует подавать заявку на членство в ЕС уже в этом году?


    
   Я думаю, что это было бы преждевременно, потому что ответ на эту заявку будет отрицательный. Зачем это делать? Надо подождать и сделать это в такое время, чтобы ответ был положительный.


    
   А Вы об этом сказали министру Тарасюку?


    
   Мы об этом конкретно не говорили. На мой взгляд, сейчас нужно все время подчеркивать, что Украина идет путем к членству в ЕС, но формализовать это в виде заявки я бы не советовал.
    
   По материалам издания Главред.
 • 2006.02.03 | Englishman

  Тимошенко: Ми підтримуємо демократичну опозицію в Білорусі (\)

  Тимошенко: Ми підтримували і будемо підтримувати демократичну опозицію в Білорусі


  1350, 2 лютого 2006 // Інтернет-прес-служба Юлії Тимошенко


  Під час свого виступу у Європарламенті у середу, 1 лютого, Юлія Тимошенко відповіла на запитання європейських депутатів щодо Білорусі.

  "Наша політична сила – Блок Юлії Тимошенко – підтримувала, підтримує і буде підтримувати демократичну опозицію в Білорусі", – заявила вона.

  Під час перебування у Брюсселі Юлія Тимошенко також зустрілася з делегацією об’єднаних демократичних сил Білорусі на чолі з Олександром Мілінкевичем. Під час зустрічі вона заявила про необхідність створення об’єднаної демократичної коаліції України й Білорусі для спільної боротьби за демократичні європейські цінності.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.03 | толя дейнека

   Re: Юля хитра. Що-що, а вона знає, що де від неї хочуть почути

   на засіданнях уряду приміром не могла нахвалитися на народного президента і його чуйне керівництво.
   А так юля може білоруську опозицію і підтримувати, а може дуже дружити із бацькою. Діалектичне пояснення знайдеться.
   Нема в нас ніби більшої антикучмістки ніж Юля, аж бач прохідний номер і весь харківський БЮТ поклали під організатора конгресу "Євреї за Януковича" (http://media.topping.com.ua/news/politics/2004/05/18/315845.html)
   цілком жіночка побудована з протиріч..
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.03 | Englishman

    Re: Юля хитра. Що-що, а вона знає, що де від неї хочуть почути

    толя дейнека пише:
    > на засіданнях уряду приміром не могла нахвалитися на народного президента і його чуйне керівництво.

    Вона і зараз про нього особливо поганого не говорить.

    > А так юля може білоруську опозицію і підтримувати, а може дуже дружити із бацькою. Діалектичне пояснення знайдеться.

    Коли вона з ним дружила?

    > Нема в нас ніби більшої антикучмістки ніж Юля, аж бач прохідний номер і весь харківський БЮТ поклали під організатора конгресу "Євреї за Януковича"

    Я так зрозумів, що він був не організатором, а учасником, хоча це не так суттєво. Щодо того, чи вона положила під нього "весь харківський БЮТ"- нічого не можу сказати. Це ви на Майдані експерт по всіх питаннях ;).

    (http://media.topping.com.ua/news/politics/2004/05/18/315845.html)
    > цілком жіночка побудована з протиріч..

    Зате ви - як на долоні. Дуже передбачувані ;).
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.03 | толя дейнека

     Re: Юля дуже хитра

     я просто пошлюса на свідчення харків'ян
     http://www2.maidan.org.ua/news/index.php3?bn=maidan_free&key=1138792668&action=view
     ну і там поруч по гілці.
     Крім того, Фельдман був саме одним з організаторів згаданого з'їзду, просто за своїм статусом керівника спілки і народного депутата.

     щодо бацьки - юля така, що полізе будь-куди, якщо відчує для себе зиск, в широкому розумінні слова. Наприклад, кучма або ющ гребують з'являтися серед недоброзичливців, мо' навіть бояться. А юля їде і в москву, і в донецьк в померанчевій футболці "Шахтаря", і до чорта в гості. Оскільки те що закидається брюсселем Лукашенку настільки туманне, то й обіцянки з цього приводу діалектично можна і виконувати і не виконувати. Пояснюючи "економічним співробітництвом", "недоцільністю тотальної блокади" і таке інше. Бацька потрібний Європі, а то без ньго все стане вже надто сірим :) Європа ж весь час славилася різноманіттям, а тут буде суцільний п-с.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.03 | Scubo

      То нехай організує конгрес "Євреї за Тимошенко"

      Бо якось негарно виходить - за Януковича викладався , а за нову шефиню не хоче - що його задарма взяли фракційно-списковий хліб їсти ?

      Я ще чув що у Фельдмана ( харківського) є якісь кримінальні історії стосовно заволодіння ринком у Харкові - там вбили його компаньйона, тоді нардепа від НДП.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua