МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Як ви думаєте?

02/02/2006 | Daisy
Думаю, що мало хто не погодиться, що робота з засобами масової інформації та формування власного позитивного іміджу є одним із слабких місць нинішньої влади. У них нема ані професіоналів у цій сфері, ані ресурсів на це.

До того ж, якими б вони не були неефективними, неорганізованими, іноді нещирими та непрофесійними, все одно у порівнянні з тою "стабільністю," яку пропонували нам їх опоненти, деякі речі змінюються на краще. Хоча б те, що на них можна впливати.

Як я розумію, серед дописувачів є багато журналістів та людей, які мають стосунок до медіа. Може, нам варто було б допомогти їм, щоб не втратити хоча б ті мізерні здобутки, які ми отримали цього року? Написати та розповсюдити статті про те, що дійсно змінилося, і яка роль цих змін для майбутнього. І як тепер народ може займати більщ активну позицію та чогось добиватися.

Лишається надія, що коли закінчиться період постійної передвиборної кампанії, вони більш активно візьмуться до реформ. А ми їм допоможемо. Бо "Регіонам" ми не дуже потрібні

Відповіді

 • 2006.02.02 | ans-mo

  Хто заважає тому ж сайту Майдан розробити,

  виготовити та розповсюдити інформаційно-пропагандистські листівки накшталт "Досягнення помаранчової революції".
  В часи "помаранчової революції" був наприклад сайт "Народна листівка", де кожен міг надіслати свої варіанти листівок, а хто хотів: друкував та розповсюджував.
 • 2006.02.02 | Сахаров

  Re: Як ви думаєте?

  Daisy пише:
  > Думаю, що мало хто не погодиться, що робота з засобами масової інформації та формування власного позитивного іміджу є одним із слабких місць нинішньої влади. У них нема ані професіоналів у цій сфері, ані ресурсів на це.
  >
  В Україні дійсно немає професіоналів з паблік рілейшнз. Пресслужбами керують в кращому разі фахові журналісти, але журналіст і фахівець з PR - це різне. А бува й гірше - беруть людину будь звідки, але не з фахового середовища. Таких фахівців треба готувати, навчати. Оскільки в Україні цьому навчитися нема де (не в університеті ж Поплавського), кандидатів на керівників пресслужб сьогодні необхідно навчати за кордоном.
  З другого боку голова пресслужби це не виконавець вказівок керівництва, а активний член команди, котрий розробляє PR стратеґію і інформаційні кампанії. В певному розумінні він є другою фіґурою в команді у тому що стосується інформаційного забезпечення, відносин зі ЗМІ, створення іміджу команди і її керівників.
  Відтак маємо з одного боку відсутність фахівців, з другого (що, можливо, найважливіше) відсутність розуміння ролі керівника пресслужби першими особами команди (це одна з вад загальної політичної культури). І будь які намагання допомогти налагодити цю роботу зі сторони, хай до цього зголосяться навіть найкращі журналісти, будуть марними. Бо не член команди не може тут зарадити, на це є багато причин. Тобто поки політична культура нашої недоеліти не доросте до загальносвітового рівня, марно мріяти про фахових піар-менеджерів.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.03 | Daisy

   Re: Як ви думаєте?

   Я мала на увазі не виконувати за них роботу ПР менеджера, а спробувати хоч трошки перебити той негативний фон, який існує перед виборами. Для цього не треба бути в команді. Можна просто написати статтю про те, що хоч якісь досягнення були.

   Інформаційний простір неадекватно переповнений негативом. Але не все так погано. І це треба говорити. А потім, коли вже вони вкоріняться на 4 роки нищівно критикувати та пропонувати свої варіанти дій
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.03 | Майдан

    Прикладом є стаття Тарасевича.

    Про позитиви помаранчової влади.

    До речі ще було кілька гілок на цю тему. Це варто систематизувати і написати у зрозумілому для простих людей вигляді.
 • 2006.02.03 | ans-mo

  Можливо Майдану треба ввести нові підрозділи,

  якто "Досягнення помаранчової революції", "Не дай їм взяти реванш", "Народна листівка" на підртимку досягнень помаранчової влади та щоб забезпечити інформаційне протистояння обнаглілим "вчорашнім".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.03 | Daisy

   Не треба про реванш

   Бо вони це використовуватимуть для згуртування своїх прибічників. нікому не подобається, коли їх називають бандитами. А сприймається це, як образа цілого регіону. Тим більше, якщо жодної голосної кримінальної справи не довели до кінця.

   Треба просто писати та розповсюджувати у різних виданнях спокійні, не заполітизовані статті про те, які, хоч і маленькі, але практичні кроки робить ця влада. У сфері прав людини, судової реформи, залучення громадськості та ін.

   Якщо у когось є така можливість, то, на мою думку, це треба робити. Бо це важливіше, ніж суперечки про білість і пухнастість політиків. Ми (тобто народ) зрушили ситуацію з місця, то невже ми тепер дамо замилити собі очі так званій опозиції та їхнім телеканалам та пресі, що створюють негативний фон?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.03 | ans-mo

    Для цього все рівно потрібні якісь мозгові центри

    та координаційні структури. Бо кожне ЗМІ має свого хазяїна, а хто платить, той і заказує музику. Окремим особам вести таку роботу можливо, але дуже важко.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.03 | Daisy

     Як розміщувати статті в інтернет виданнях?

     Їх читає багато народу, особливо більш схильного думати. Всі ті, хто щось конкретно роблять, надто зайняті, щоб щось писати. А ті, хто лише спостерігають, кричать про розчарування. Причому всі. Треба це якось ламати
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.03 | ans-mo

      Re: Напевно кожне інет-видання має свого господаря та свою

      спрямованність. Можна спробувати послати їм якісь матеріали на електронну адресу, але результат від цього невідомий. Можна ходити по різним інет форумам (у тому числі форумам сайтів ТБ, газет) та розповсюджувати інформацію про досягнення помаранчових.
      Зараз, на мою думку, потрібно було б створити цілу хвилю нових сайтів, газет та інформаційних засобів з розьясненням досягнень помаранчової революції. На все це потрібні гроші...
     • 2006.02.03 | Майдан

      Абсолютно вірно (-)

 • 2006.02.03 | пан Roller

  Re: У них нема ані , ані ... ані ... ані ...

  Daisy пише:
  > Думаю, що мало хто не погодиться, що робота з засобами масової інформації та формування власного позитивного іміджу є одним із слабких місць нинішньої влади. У них нема ані професіоналів у цій сфері, ані ...
  >

  >
  > Може, нам варто було б допомогти їм, щоб не втратити хоча б ті мізерні здобутки, які ми отримали цього року? >


  > Лишається надія, що коли закінчиться період постійної передвиборної кампанії, вони більш активно візьмуться до реформ. А ми їм допоможемо. Бо "Регіонам" ми не дуже потрібні

  Регионом, партии, не нужны не только вы, но и ни ваши голоса.

  Думаю, каждый должен заботиться о своем имидже.

  Влада о своем.
  Партия регионы о своем,
  а народ о своем.

  Сравнивать имидж влады с имиджем Регионров не есть корректно.Это разные вещи, как партия и блок кумовей.

  К тому же, если судить об имидже по рейтингу, то с имиджем регионов не все так плохо, как, к примеру с имиджем влады.

  Влада имеет свои гилки, и пропануя нам улучшать имидж влады, треба обязательно указывать, именно гилок какой влады вам хочется улучшать имидж.

  Верховной Влады?

  Президентской?

  Правительственной?

  (Оранжевой оппозиции?)

  Если вы пропунуете улучшать имидж президента, то так и треба говорить.Но, сегодня это не так актуально, его перевыбjры не скоро, делать это треба разве что из опасения импичмента.

  Имидж ВР И правительтства не нуждается в улучшении, скоро первыборы.И работать треба над имиджем новых составов.

  Что до имид;а президента,то это скорее вопрос мовный.И действительно очень серьезный,

  Своим имиджем президент наносит удар по украинской мове, то есть по самому джерелу украинской государственности.Это треба осужддать, как измену родины.

  Писательница Забужко пыталась защитить имидж Ющенко.
  Она отметила баналость его речей.
  Что его спичи сответствуют уровню седьмого класса средней щколы. Но, она объяснила это тем, что так это делается специально. Спичи пишутся в рассчете на пересичного украинца, так поступают в США. Так говорят американские президены. Сравните с Путиным. Путин говорит не так.

  Поэтому, треба поднимать имидж народа в глазах самого народа.Ведь, верховенсто влады принадлежит народу.Эту мысль треба и укреплять.

  Треба почаще перетряхивать президентов, и появится уважение к народу.

  Кстати, Литвин правильно заметил, что представители влады уже уступают многим народным представителям.То есть, администрации президента треба пересмотреть свои штампы и установки.

  Что касается имиджа Регионов, то должен отметить, что прошлогоднее выступление Людмилы Янукович, было лучшим и ярчайшим не поофессиональным пиаром. В нем чувстуется именно та народность, духовность которую нельзя подделать, которая отвечает имиджу народа.

  Это дучший пиар Регионам. Это сродни Ноне Мардюковой, именем которой названа планета в космосе.Видимо, поэтому у Регионов и высокие результаты.

  Brgds
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.03 | Volodymir

   Re: У них нема ані , ані ... ані ... ані ...

   Вы то сами этот поток прозы мысли госпожи Забужко пытались читать?
   Препинаясь через запятые и наворачиваясь о тире с дефисами,
   у вас во время процесса чтения предложений
   в четыреста слов и четверть абзаца
   в слух
   с расстановкой
   возникло
   совместное с Забужко впечатление,
   что у Ющенко лексика - седьмого класса?
   Замахалась ти, "золотце". Ох, замахалась.
   Имхо проблема в том, что слов умных там хватит института,
   психологии,
   а смысл не понятен, - хоть и для седьмого класса.
   "Я володію всіма пунктами тих спічей" -
   также как и to have it off -
   обладать женщиной, совершать половой акт.
   И все это в трауре, медленно и печально.
   Но уже как есть - и не самая большая проблема
   на фоне эффективного менеджмента.

   По сути -
   раскручивать можно и рускоязычный филиал Майдана.
   С одесситами или харьковчанами.
   Статьи публиковать - в УП (в последнее время идет все,
   откровенно пустое, и, даже облаянное предварительно в форумах),
   можна и на российских сайтах про моду
   в антропологическом контексте
   исторического потока сознания.
   Типа Гуляй-поле. Но потребуется соответсвующий поток.
   Из самого интересного - делать дайжесты, самиздат -
   и хватит. Нельзя объять необъятное.


   пан Roller пише:
   > Что до имилда президента,то это скорее вопрос мовный.И действительно серьезный,
   >
   > Своим имиджем президент наносит удао по украинской мове, то есть по самой государственности.
   >
   > Писательница Забужко пыталась защитить имидж Ющенко. Она отметила баналость его речей. Что его спичи сответствуют уровню седьмого класса средней щколы. Но она объяснила это тем, что так это делается специально. Спичи пишутся в расчете на пересичного украинца, так поступают и в США.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.03 | пан Roller

    Ющенко-вопрос мовный, гуманитарный.

    Volodymir пише:
    > Вы то сами этот поток прозы мысли госпожи Забужко пытались читать?
    Я его видел два раза по ТВ, на єтой недели. И должен сказать мне понравилось.

    Я перепрошую за механические повреждения в моем тексте. Это влияние плохого освещения.Но, люди любят чужие ошибки. Почему и не доставить им приятное ощущение их превосходства. Это их встряхивает.

    Кстати, Забужко олицетворяет Блок Ющенко, ее пригласили. Но, она вроде как не отказалась.

    Руками она машет как Рыбачук. Но, книжек у нее дома много.

    Еще мне понравилось ее мысль об гуманитарорй катастрофе, украинской.

    В связи с ее промовой про семь классов Ющенко, это выглядит еще актуальней.

    Brgds
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.03 | Volodymir

     Re: Ющенко-вопрос мовный, гуманитарный.

     пан Roller пише:
     > Volodymir пише:
     У нас много общего - мы смотрим телевизор.
     Разное освещение и память -
     впрочем, почему бы не доставить людям удовольствие: -
     зрение, похоже, тоже, я не вижу буквы только при ярком
     освещении, если матрица плохая;
     и привычки цитировать г=жу Забужко -
     в тексте о ней же - у нас разные.
     Я цитировал про полевые испытания,
     их художественного произведения.
     Я тоже смотрел ее дважды на пятом канале (VIP-жінка): -
     не пошла в ВР потому, что есть призвание
     складівать слова в стрип;
     и ее же выступление на форуме, -
     что прошлая власть оставила новой Украину на грани.
     Я не жінка, страсть мне недоступна.
     Забужко не мудрая, а может просто активная, и в потоке,
     но мне показалось, что превосходство свое перед мужчиной
     она как раз демонстрировать не будет.
     Мне так показалось.
     Несмотря на постаянное заворачивание верхней
     губы от страсти и переполнения мелатонином - что ей не идет,
     когда надо у нее превосходно получается и в официальном стиле.
     А вы что имели ввиду?
     Если угодно, вопрос риторический.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.03 | ans-mo

      Пани Роллер та Володимир перевели тему діскусії зовсім

      в не тей бік. Починалося з захисту помаранчової революції, а кінчається брудом проти Президента.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.03 | Volodymir

       Re: Пани Роллер та Володимир перевели тему діскусії зовсім

       Хорошо еще, что Забужко, которая наше все,
       (ее кривое цитирование из-за плохого освещения
       выдавалось за оценочное суждение из уст),
       не цитировалась для анализа движенй Тимошенко.
       Вот тогда бы и набежали специалисты.
       Но для этого Забужко надо не смотреть, а почитать.
       С чего начали и чем кончили - демонстрация для
       человека, который собирается вести пропаганду.
       Замещения образа. Первичная схема -
       для ххх не специалист
       и следующая за ххх не мужик (или, если
       май прешес - то мужик).
       Моему предыдущему корреспонденту надо было
       цитировать не Забужко, а Кравчука
       (его пассажи о том, что Ющенко держался
       невпевненно на дебатах) - но я ведь сдержался?.

       Что делать для защиты и как растпространять -
       высказался по сути в первой реакции на пост.
     • 2006.02.03 | пан Roller

      Re: А вы что имели ввиду? НИ СЛОВОМ -НИ МОВОЙ.

      Volodymir пише:

      > А вы что имели ввиду?
      > Если угодно, вопрос риторический.


      Я имел ввиду имидж влдады.

      Автор темы не указал чей имидж вызывает у него обеспокоенность.
      В своем посте он делится своим жахом по поводу отсутствия агрументов в пользу влады.

      Тем не менее он обращается с просьбой о создании положительного имиджа владе, пугая имиджем партии Януковича.

      То есть, если не быть уверенным, что это не провакация , то можно прийти к мысли о том, что автор обращается с просьбой дезинформировать общественность,автор не видит в украинской среде профессиональных дезинформаторов, и упрекает в этом журналистов.

      Что же я имел ввиду.

      Ну, во первых я уточнил, чей имидж, какой власти автор предлагает исказить.И понял, что имидж Ющенко. И партии, членом которой она стал.

      Партийный президент, это что-то новое в украинском сезоне.Не в ней ли, партийности, причина упадка.

      Так как автор приводит Регионы, которые сегодня не во власти, не "угрызают",то возникает подозрение в том, что он просит подправить имидж власти президента и его команды представленой правительством.

      Не вдаваясь в глубокий анализ можно показать, что иминдж, выраженный рейтином не сильно зависит от усилий политтехнологов.

      Раз имидж Януковича не падает, а ростет, то теряется тезис о не профессионализме украинских пиарщиков. Пофессионализм в данном случае состоит в том, что не треба робыть пиара.

      Нет пиара-нет базара.

      Напротив, "Ни словом, а делом" президентский лозунг Ющенко, на поверку оказал не рабочим.

      Слово, в виде мовы, становится едва ли не единственным пиар ходом Януковича. Янукович пропанует федеральное устройство, и напрямую связывает его с мовой, со словом. А Ющенко говорит НИ.
      Как видим теза Януковича, слово его является действенным.

      Но, оно разрушительно для самой Украины. Об этом выражается Тимошенко, к примеру.

      И за него голосуют, что характерно.
      Значит народ голосует не за Украину, он не идентифицирует себя с ней. Вот что на практике означает "Ни словом"

      Идем дальше. Если ни словом, то может делом?

      Янукович назывет дело Ющенко одним словом-Порожняк.Гнать порожняк.

      Я сослался на авторитетное мнение Забужко, по той причине, что она не специально, но авторитетно сказала, что слово Ющенко туфта.Ведь она спец по слову. Она пишет и издается.Она указывает на опасность гуманитарной катастрофы.Я с ней согласен. Это заслуга Ющенко.

      Вот я и сегодня услышал напутствие слово Ющенко, олимпийцам.Порожняк.

      Ни Янукович, ни Забужко не виноваты в том, что сказал Ющенко. Оцените сами.

      "Вы должны прибыть в Украину с победой." Не важно какой.


      Именно это требует Ющенко, победы.Вернее фикции победы.

      О победах рапортуют нам и его газовая команда, вспомните Ивченко,и он сам, Ющенко рапортует.

      Это становится уже не смешным. Когда в прямом эфире на ICTV,
      женщина сообщает, что у нее сорок лет трудового стажа, размер пенсии соответсвует прожиточному минимуму,(350) и трое детей на воспитании, Рыбачук советует ей родить, что бы получить пособие Ющенко.Это пустобрех, который работает главным администратором.

      Что тут можно пиарить? Вся тактика, пропаганда направлена на то, что бы отбрехаться. Говорить о победах, или на худой конец компромисах .

      Я так же хочу заметить, что звание народный президент, не соответствует действительности. Есть звание народный артист.
      Но, нет звания полународный артист.

      Да и звания себе присваивал последний раз, разве что, Брежнев.

      Brgds
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.03 | Volodymir

       Re: А вы что имели ввиду? НИ СЛОВОМ -НИ МОВОЙ.

       И Ющенко не партийный, и цитаты Забужко перевраны.
       Все Не Так. Щетильней нада, щительней.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.03 | пан Roller

        Re: " Ющенко був i лишається членом партiї". тчк.Бессмертный.тчк


        Volodymir пише:

        > И Ющенко не партийный, и цитаты Забужко перевраны.
        > Все Не Так. Щетильней нада, щительней.

        Учим матчасть.станьте 86-ым.

        переглядів: 85

        -- Ранiше Президент вiдкрито показував свою приналежнiсть до вашої партiї, потiм заявив про свою "прихильнiсть до всiх демократичних сил" i вам довелося прибрати його прiзвище з назви виборчого блоку. Як випливає з останнього iнтерв"ю Вiктора Ющенка однiй британськiй газетi, вiн знову ототожнює себе з "Нашою Україною". Чим зумовленi такi змiни?        -- Ющенко був i лишається членом партiї "Наша Україна", вiн очолював однойменний блок ще в 2002 роцi. Особисто я не зауважував названих вами маневрiв глави держави.

        // переглядів: 85 // URL: http://www2.maidan.org.ua/n/free/1138884194

        >цитаты Забужко перевраны.

        Я не приводил цитату, на которую вы ссылаетесь.По этой причине не мог ее переврать.Цитата ставится в "..... ".

        Дайте ее. И убедитесь в ложности вашего утверждения.

        Ваше мнение субьективно.Тема не посвещена вашим советам на адресу участников.

        Тема не касается и Забужко.

        По этой причине, и по просьбе одного из участиков, я не стану переводить стрелки на Забужко и лишать тему развития.

        Наполягаю на том, что Забужко ввела понятие "гуманитарная катастрофа".И про Ющенко она выражалась в словах близких по смыслу.

        Маю право связать Гуманитарную катастрофу с именем Ющенко.


        // переглядів: 85 // URL: http://www2.maidan.org.ua/n/free/1138884194
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.03 | Volodymir

         Re: Да пожайлуста. Еще он сказал, что все гавнюки. тчк (-)

         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.02.04 | Михайло Свистович

          Він багато чого сказав, але Ролер правий

          Ющенко є членом Народного Союзу "Наша Україна" і його Почесним головою. Він має партійний квиток №1. Крп.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.02.04 | пан Roller

           Вот, что значит смотреть в нужные очи.

           Спасибо,ваше слово закон.

           А то я уже устал оправдываться по не обоснованным обвинениям, да еще и советы при этом выслушивать.

           Brgds
         • 2006.02.04 | пан Roller

          И гавнюк тоже. Бессмертный не брехал.(-)

 • 2006.02.03 | Михайло Свистович

  Не зрозумів суть цієї фрази

  Daisy пише:
  >
  > Бо "Регіонам" ми не дуже потрібні
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.03 | Daisy

   Re: Не зрозумів суть цієї фрази

   Вони і без нас знають, як дерибанити. Тому, нікого ні до чого не допустять, якщо не свої і не по поняттях
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.04 | Михайло Свистович

    Ще більше не зрозумів

    Ви хочете підказати помаранчевим як треба деребанити? Чи Ви хочете, щоб Вас допустили до деребану? А якби Ви виявились запитаною Регіонами, то пішли б до них?

    Daisy пише:
    > Вони і без нас знають, як дерибанити. Тому, нікого ні до чого не допустять, якщо не свої і не по поняттях
 • 2006.02.04 | Сахаров

  Re: Як думають інші, пересічні

  Щойно надійшла інформація про склад списку НСНУ на Дніпропетровську обласну Раду. Перша трійка - Микола Швець (голова обласної ради), Сергій Бичков (казачок у НУ) і Надія Дєєва (голова обладміністрації).
  Доборолися - колишня команда Лазаренка (теперішня владна) відтворює себе через НСНУ. Я після цього не знаю, що може мене змусити голосувати за НСНУ і чим НСНУ відрізняється від Заєди. На реґіональному рівні - нічим. Зрозуміло що відбулося але від того не легше. І зрозуміло чому у Дніпропетровську рейтинг блоку Ющенка 6 відсотків. Після оприлюднення списків він напевно ще понизиться. Як у такому разі підвищувати рейтинг нової влади? Хто повірить?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua