МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Трагедію звати „Шуфрич”

02/03/2006 | Майдан-ІНФОРМ
"Демаґоґи завжди були для суспільства небезпечними, але, якщо їх усунути від впливу на суспільство, то вони зникнуть, бо вони не здатні до коструктивних дій, чи пропозицій, для цього потрібно мати розум."

Наш дописувач з Канади вважає народного депутата з прізвищем, винесеним в заголовок, трагедією, і має до цього такі підстави:

Звичайно – демократія! Але ж демократія не демаґоґія, не хаос, який намагаються створити саме отакі „народні вибранці”, тобто, „народні купленці.” Демократією можуть маніпулювати саме отакі люди, які ще недавно були притягнені до відповідальності за незаконно набуті маєтки, ліси та інше і лише депутатська недоторканість врятувала їх перед законом. Гадаю, що було б доречнішим запитувати Шуфрича, а як ти дачу придбав, як ліс та інші нерухомості придбав, хто заплатив отим понад 2 тисячі виборцям по 20 гривень?

З повним текстом листа Йосифа Сірки з Торонто, Канада Ви можете ознайомитись тут:
http://maidan.org.ua/static/lysty/1138985997.html

Відповіді

  • 2006.02.04 | Марія Okсана

    Re: Трагедію звати „Шуфрич”

    Дуже дякую пану Йосипові за вдале окреслення трагедії. Сподіваюся,що з кожним днем вона зменщуватиметься та просто пропаде з лиця землі. Майдан-ІНФОРМ пише: > "Демаґоґи завжди були для суспільства небезпечними, але, якщо їх усунути від впливу на суспільство, то вони зникнуть, бо вони не здатні до коструктивних дій, чи пропозицій, для цього потрібно мати розум." > > Наш дописувач з Канади вважає народного депутата з прізвищем, винесеним в заголовок, трагедією, і має до цього такі підстави: > > Звичайно – демократія! Але ж демократія не демаґоґія, не хаос, який намагаються створити саме отакі „народні вибранці”, тобто, „народні купленці.” Демократією можуть маніпулювати саме отакі люди, які ще недавно були притягнені до відповідальності за незаконно набуті маєтки, ліси та інше і лише депутатська недоторканість врятувала їх перед законом. Гадаю, що було б доречнішим запитувати Шуфрича, а як ти дачу придбав, як ліс та інші нерухомості придбав, хто заплатив отим понад 2 тисячі виборцям по 20 гривень? > > З повним текстом листа Йосифа Сірки з Торонто, Канада Ви можете ознайомитись тут: > http://maidan.org.ua/static/lysty/1138985997.html


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua