МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мдя, Дзеркало перейшло на режим роботи "вибори": ДТ про газ(л)

02/04/2006 | 123
http://www.zerkalo-nedeli.com/ie/show/583/52513/
Починається з анонсування додаткових підписаних документів, що викликають шок. При прочитанні виявляється, що нічого шокуючого там нема. Нема навіть нічого просто цікавого - окрім низької ціни на використання українських газових сховищ. Але що в цьому дивного -- якщо нам дають дешевий газ, то ми дешево даємо сховища...

Стаття буквально прямо звинувачує Ющенка у продажності -- без наведення аргументів. Більш того, автори самі констатують, що при чесних представниках України у новому газовому СП нічого поганого це СП зробити Україні не зможе. Це ясно навіть їжаку - адже керівником СП буде представник української сторони. Без його підпису - підпису чиновника, призначеного Нафтогазом - газове СП нічого зробити не зможе. Не зможе шантажувати українських бізнесменів, не зможе робити нічого того, чим лякають автори статті. Автори кажуть, що цим керівником є Воронін - але ж це неправда, він є тимчасовою особою.

Аргументація авторів статті просто смішна -- українські чиновники (точніше, "погані чиновники" -- а це Плачков, Івченко і Ющенко; головні вороги названі) продали Україну, оскільки нове СП буде "басмачити" (як висловились автори). А "басмачити" воно буде тому, що "погані чиновники" призначать у СП представляти Україну запроданців. Коло замкнулося - Ющенко продажний сьогодні, оскільки він призначить запроданців завтра; бо ж якщо не призначить, то він не буде продажним (це прямо сказано в статті авторами!). Це такий спосіб доведення!

Що маємо: СП, яке нічого поганого не зробить для України, бо жодного рішення цього СП без підпису його голови - фактично українського чиновника - не буде. А український чиновник має можливість чинити погано і без СП, якщо влада йому це дозволяє (це ми спостерігали за часів Кучми).

Більше того - маємо СП, яке сплачуватиме податки в Україні, так само як і Нафтогаз їх би сплачував, якби займався цією роботою. Половину прибутків від роботи СП треба віддати росіянам - це, дійсно, наша плата.

Крім того, маємо газ по 95 -- дуже дешево. Маємо гарантії того, що ціна на газ не може бути змінена "зі стелі". Тобто як і раніше - як домовились з Ніязовим, стільки і коштуватиме газ. Якщо газ Ніязов продаватиме за тією ж ціною - у РУЕ не буде ніяких підстав змінити свою ціну. Тобто нічого не втратили.

Завжди маємо можливість почати сперечатись спочатку. Хоч би і скориставшись формальними проколами, на які вказує ДТ. На цій підставі всі ці угоди можна визнати недійсними - і початку все з початку. Але є щось, що можна мацати вже зараз: найдешевший газ в Європі (якщо не брати Білорусь) впродовж року, і на тлі чіткого розуміння промисловцями -- треба впроваджувати технології.

Хотів би відзначити -- панику мають далеко не всі промисловці. Так, дуже спокійно поводяться індуси, власники найбільшого в Україні металургійного комбінату. Більш того, днями вони заявили про наміри збільшити випуск продукції цього року на 20% і заявили про свою цікавість до приватизації підприємств гірничого профілю. Пінчук, який контролює чи не найбільше української металургії, також заявив, що не наляканий і готовий працювати з дорогим газом. Це серйозні сигнали - якщо половина бізнесу готова до дорогого газу, то і решта мусять з цим справлятись.

Відповіді

 • 2006.02.04 | Предсказамус

  Спасибо, что обратили внимание на эту статью

  Вынужден признаться, что меня чуть было не развели. Я поверил, что правительству удалось зафиксировать цены на газ на тот же срок, на который фиксированы цены на транзит. И, хотя РУЭ от конторы "Рога и копыта" отличается только названием и фамилией руководителя, все-таки были какие-то возможности бороться.
  Но фиксированные цены транзита до 2030 года и халявные газохранилища, при фактическом отсутствии обязательств даже РУЭ на поставки газа по таким же фиксированным ценам, с одной стороны, меня отрезвили, а с другой - поставили перед сложным вопросом.
  Скажите, что нужно сделать с украинским патриотом, чтоб он, как многие на этом форуме, отстаивал интересы российского и международного криминалитета в ущерб интересам своей страны?
  Я не издеваюсь и не прикалываюсь. Скажите, ребята, что с Вами?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.04 | tomcat

   уявiть собi - свiтовi цiни впали, украiна вимагає зниження.(+)

   звикайте жити в реальному свiтi, нiщо не вiчне у цьому свiтi, i за все треба боротися. це оборотна сторона свободи. як казав Лiнкольн - "той хто готовий вiддати свободу за безпеку - не отримає нi першого нi другого"
   :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.04 | Предсказамус

    Замечательная цитата

    tomcat пише:
    > як казав Лiнкольн - "той хто готовий вiддати свободу за безпеку - не отримає нi першого нi другого"
    А теперь попробуйте над ней подумать.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.04 | tomcat

     задуматься не получается. засыпаю.. (-)

  • 2006.02.04 | 123

   Будьте ж об*єктивним, нарешті!

   Предсказамус пише:
   > Вынужден признаться, что меня чуть было не развели. Я поверил, что правительству удалось зафиксировать цены на газ на тот же срок, на который фиксированы цены на транзит.

   Так і є - хоча можливість зміни зміни ціни все ж передбачається, в угоді обумовлена природа обставин, які повинні мати місце для цього.

   > И, хотя РУЭ от конторы "Рога и копыта" отличается только названием и фамилией руководителя, все-таки были какие-то возможности бороться.

   І засновниками - половина компанії належить Газпрому.

   > Но фиксированные цены транзита до 2030 года и халявные газохранилища, при фактическом отсутствии обязательств даже РУЭ на поставки газа по таким же фиксированным ценам,

   Предсказамусе, ви або не зрозуміли, або мініпулюєте.

   До 2030 року Нафтогаз пообіцяв: недорого зберігати 15 млрд газу РУЕ (тобто той газ РУЕ, який вона продаватиме за кордон, на якому вона зароблятиме) і транспортувати газ, що належить РУЕ, у кількості 15 млрд, за ставкою 1,6. Тут не йдеться про газпромівський газ - якого тільки в 2006 року буде прокачано 128 млрд., що все одно більше ніж минулого року. Тобто Нафтогаз прокачуватиме, окрім газу для Газпрому, ще і газ для РУЕ. Ціна транзиту для Газпрому аж ніяк не фіксована до 2030 року. Фіксована ціна транзиту для РУЕ -- але цього газу все одно небагато.

   Суть домовленостей, як я розумію, полягає в тому, що РУЕ дає Україні дешевий газ, а Україна дає РУЕ пільгові умови для заробляння грошей в Європі. Як наслідок, РУЕ не потребуватиме високих прибутків від діяльності з продажу газу в Україні - він відіб*є гроші на бізнесі в Європі.

   Але головне -- ніяких зобов*язань Нафтогаз щодо транзиту російського газу до 2030 року не давав.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.04 | SpokusXalepniy

    Все просто, як 123

    123 пише:
    > Предсказамус пише:
    > > Вынужден признаться, что меня чуть было не развели. Я поверил, что правительству удалось зафиксировать цены на газ на тот же срок, на который фиксированы цены на транзит.
    > Так і є - хоча можливість зміни зміни ціни все ж передбачається, в угоді обумовлена природа обставин, які повинні мати місце для цього.
    Ви маєте на увазі землетрус?

    > > И, хотя РУЭ от конторы "Рога и копыта" отличается только названием и фамилией руководителя, все-таки были какие-то возможности бороться.
    > І засновниками - половина компанії належить Газпрому.
    В тому і біда. Ось, якщоб навнаки - пів Газопрома належив би РосУкро, то тоді з "Рогов и копыт" можна було б щось зтягти, коли треба буде відповідати майном.
   • 2006.02.05 | QuasiGiraffe

    Re: Будьте ж об*єктивним, нарешті!

    В статті є ще одна тема, яку ніхто не хоче чіпати. Про фінансовий баланс "Нафтогазу".
    Навіть якщо піднімуть ціну на внутрішнє споживання газу бюджетниками (теж політично непогано. Для тієї сторони), бюджет "Нафтогазу" виглядає передбанкрутним. Це ж йому вже відмовляють в кредитах, а його борги перекупає "Газпром"? Що ще залишається, щоб віддати борги? Про трубу і сховища гучно заявляють - Не віддамо! - а що віддамо? Є ще наші родовища газу, в тому числі перспективні, на шельфі. От скоро і почуємо про "спільне" видобуття газу на Чорному морі.
    Я аніскільки не сумніваюся, що ця угода тричі прорахована на всі дадцять років. Але певен, не з нашого боку. Навіть якщо б і могли прорахувати, не встигали б. Бо підписали 4-го свіжезапропонований варіант. Купилися на ціну 95 ( а як же ж, Президент вимагав тільки низької ціни, більше нічого!).
    Розрахунку власних дій як не було, так і немає. Тільки гасимо пожежі.
 • 2006.02.04 | Englishman

  Re: Мдя, Дзеркало перейшло на режим роботи "вибори": ДТ про газ(л)

  123 пише:
  > http://www.zerkalo-nedeli.com/ie/show/583/52513/
  > Починається з анонсування додаткових підписаних документів, що викликають шок. При прочитанні виявляється, що нічого шокуючого там нема. Нема навіть нічого просто цікавого - окрім низької ціни на використання українських газових сховищ. Але що в цьому дивного -- якщо нам дають дешевий газ, то ми дешево даємо сховища...

  Вибачте, що за дурня? Хто нам дає дешево газ? Газпром збирється продавати за 230, плюс суміш з туркменським газом. Ціну, як виявилося, ніхто не зафіксував на 4 роки. Хоча імхо головна проблема-росіяни отримали доступ до внутрішнього українського ринку- це не набагато краще, ніж втрата ГТС.

  > Що маємо: СП, яке нічого поганого не зробить для України, бо жодного рішення цього СП без підпису його голови - фактично українського чиновника - не буде.

  у вас подібна ж аргументація, у якій ви звинуватили ДТ. Дійсно, як можна не вірити українському чминовнику, що матимите спільний комерціний інтерес з Газпромом.

  > А український чиновник має можливість чинити погано і без СП, якщо влада йому це дозволяє (це ми спостерігали за часів Кучми).

  От тільки зараз відповідальності та офіційних зобов"язвань трошки поменьшало.

  > Більше того - маємо СП, яке сплачуватиме податки в Україні, так само як і Нафтогаз їх би сплачував, якби займався цією роботою. Половину прибутків від роботи СП треба віддати росіянам - це, дійсно, наша плата.

  Та невже? І чи не забагата плата за газ, що вже коштує 115?

  >
  > Крім того, маємо газ по 95 -- дуже дешево. Маємо гарантії того, що ціна на газ не може бути змінена "зі стелі". Тобто як і раніше - як домовились з Ніязовим, стільки і коштуватиме газ. Якщо газ Ніязов продаватиме за тією ж ціною - у РУЕ не буде ніяких підстав змінити свою ціну. Тобто нічого не втратили.
  >

  див. вище. Про гарантії- не смішить. Якщо нас не змогли захистити міждержавні домовленоті, то не захистять і плачкови, що брешуть про 95 доларів на 5 років.

  > Завжди маємо можливість почати сперечатись спочатку. Хоч би і скориставшись формальними проколами, на які вказує ДТ. На цій підставі всі ці угоди можна визнати недійсними - і початку все з початку. Але є щось, що можна мацати вже зараз: найдешевший газ в Європі (якщо не брати Білорусь) впродовж року, і на тлі чіткого розуміння промисловцями -- треба впроваджувати технології.

  півроку, поки що. плюс найдевший транзит, найдешевші сховища, і половину прибутків від реалізації.

  >
  > Хотів би відзначити -- панику мають далеко не всі промисловці. Так, дуже спокійно поводяться індуси, власники найбільшого в Україні металургійного комбінату. Більш того, днями вони заявили про наміри збільшити випуск продукції цього року на 20% і заявили про свою цікавість до приватизації підприємств гірничого профілю. Пінчук, який контролює чи не найбільше української металургії, також заявив, що не наляканий і готовий працювати з дорогим газом. Це серйозні сигнали - якщо половина бізнесу готова до дорогого газу, то і решта мусять з цим справлятись.

  А ви в курсі, що металургія не дуже й то залежить від природнього газу?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.04 | Михайло Свистович

   Re: Мдя, Дзеркало перейшло на режим роботи "вибори": ДТ про газ(л)

   Englishman пише:
   >
   > Хто нам дає дешево газ?

   РУЕ

   >
   > Газпром збирється продавати за 230, плюс суміш з туркменським газом.

   В цілому для України виходить по 95. Дуже дешево.

   >
   > головна проблема-росіяни отримали доступ до внутрішнього українського ринку- це не набагато краще, ніж втрата ГТС.

   Це - набагато краще, ніж втрата ГТС.

   >
   > І чи не забагата плата за газ, що вже коштує 115?

   Звідки 115?

   >
   > А ви в курсі, що металургія не дуже й то залежить від природнього газу?

   Ну тоді все іще набагато краще.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.04 | Englishman

    Re: Мдя, Дзеркало перейшло на режим роботи "вибори": ДТ про газ(л)

    Михайло Свистович пише:
    > Englishman пише:
    > >
    > > Хто нам дає дешево газ?
    >
    > РУЕ

    Відповідайте на суть того, що я написав. Я не папуга повторювати по 10 раз те саме.


    > >
    > > Газпром збирється продавати за 230, плюс суміш з туркменським газом.
    >
    > В цілому для України виходить по 95. Дуже дешево.

    Тільки на півроку. А зараз вийде в кінці 115.

    >
    > >
    > > головна проблема-росіяни отримали доступ до внутрішнього українського ринку- це не набагато краще, ніж втрата ГТС.
    >
    > Це - набагато краще, ніж втрата ГТС.

    Не набагато. Якщо не забувати про фіксовану плату на транспортування, дешеві сховища, заборону експорту газу та втрату контролю над укрїнським оптовим ринком. За ГТС треба було б платити, а так Газпром все отримав майже нашару.

    >
    > >
    > > І чи не забагата плата за газ, що вже коштує 115?
    >
    > Звідки 115?

    5- транспортування по мережі країни, плюс 15 прибутку вони беруть за "посередницькі послуги".


    >
    > >
    > > А ви в курсі, що металургія не дуже й то залежить від природнього газу?
    >
    > Ну тоді все іще набагато краще.

    Не краще, бо приклад було підібрано невдалий. Треба було поцікавитись наслідками для хоча б для хімічної промисловості.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.04 | Михайло Свистович

     Re: Мдя, Дзеркало перейшло на режим роботи "вибори": ДТ про газ(л)

     Englishman пише:
     >
     > Відповідайте на суть того, що я написав.

     Я й відповів. РУЕ нам продає дешево газ.

     >
     > Тільки на півроку. А зараз вийде в кінці 115.

     Теж дуже дешево.

     >
     > Не набагато.

     Набагато

     >
     > За ГТС треба було б платити, а так Газпром все отримав майже нашару.

     Отримав лише послуги, а не ГТС. Послуги в обмін на дешевий газ.

     >
     > Не краще, бо приклад було підібрано невдалий. Треба було поцікавитись наслідками для хоча б для хімічной промисловості.

     Краще, бо якби ще й металургія додалась до хімічної промисловості, було б гірше. А наслідками для хімічної я цікавився. Не настільки страшні, щоб не пережити (в Європі ж якось живуть з газом по 230). Менше ховатимуть прибутків в офшорах, більше пускатимуть на модернізацію.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.04 | Englishman

      Re: Мдя, Дзеркало перейшло на режим роботи "вибори": ДТ про газ(л)

      Михайло Свистович пише:
      > Краще, бо якби ще й металургія додалась до хімічної промисловості, було б гірше. А наслідками для хімічної я цікавився. Не настільки страшні, щоб не пережити (в Європі ж якось живуть з газом по 230). Менше ховатимуть прибутків в офшорах, більше пускатимуть на модернізацію.


      і де ж ви ними цікавилися? До речі, от деякі відомості про металургію. Виробництво у січні в порівнянні з минулим роком впало на на 29%. Щодо модернізації, навіть суперринковики - американці визнають, що перехід повинен бути значно плавнішим. Відвойовувати втрачені ринки буде дуже важко.


      Ukraine cut ferroalloys production by 29% in January 2006
      128 words
      3 February 2006
      DZI - Ukrainian Commodities
      English
      (c) 2006 DerzhZovnishInform, All Rights Reserved.
      In January 2006, Ukraine decreased ferroalloys production by 29% to 111 ths tons. Ukraine's scrap supplies moved down by 23% to 360 ths tons. At the same time, coke production moved down by 13% to 1.579 mn tons, metal ware output - by 12% to 25 ths tons, and manganese ore production - by 46% to 86 ths tons.

      In 2005, Ukraine increased rolled metal production by 0.5% to 32.183 mn tons but steel production moved down by 0.2% to 38.636 mn tons, cast iron production - by 1% to 30.773 mn tons, wire products output - by 7% to 440 ths tons, and coke production - by 14% to 18.858 mn ths. Source: ukrrudprom.com.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.04 | Михайло Свистович

       Re: Мдя, Дзеркало перейшло на режим роботи "вибори": ДТ про газ(л)

       Englishman пише:
       >
       > і де ж ви ними цікавилися?

       У ЗМІ, звичайно.

       >
       > До речі, от деякі відомості про металургію. Виробництво у січні в порівнянні з минулим роком впало на на 29%. Щодо модернізації, навіть суперринковики - американці визнають, що перехід повинен бути значно плавнішим. Відвойовувати втрачені ринки буде дуже важко.

       Хто їм лікар, що вони виділені на модернізацію кошти пустили на вибори Януковича?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.04 | Englishman

        Re: Мдя, Дзеркало перейшло на режим роботи "вибори": ДТ про газ(л)

        Михайло Свистович пише:
        > Englishman пише:
        > >
        > > і де ж ви ними цікавилися?
        >
        > У ЗМІ, звичайно.
        >
        > >
        > > До речі, от деякі відомості про металургію. Виробництво у січні в порівнянні з минулим роком впало на на 29%. Щодо модернізації, навіть суперринковики - американці визнають, що перехід повинен бути значно плавнішим. Відвойовувати втрачені ринки буде дуже важко.
        >
        > Хто їм лікар, що вони виділені на модернізацію кошти пустили на вибори Януковича?


        Добре, вмовили. Хай йому грець, тому янучарському краю. Будемо експортувати буряки.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.04 | Михайло Свистович

         Re: Мдя, Дзеркало перейшло на режим роботи "вибори": ДТ про газ(л)

         Englishman пише:
         >
         > Добре, вмовили. Хай йому грець, тому янучарському краю. Будемо експортувати буряки.

         Навіщо? Треба просто більше коштів пускати у модернізацію, а менше у проїдання.
  • 2006.02.04 | 123

   Re: Мдя, Дзеркало перейшло на режим роботи "вибори": ДТ про газ(л)

   Englishman пише:
   > 123 пише:
   > > http://www.zerkalo-nedeli.com/ie/show/583/52513/
   > > Починається з анонсування додаткових підписаних документів, що викликають шок. При прочитанні виявляється, що нічого шокуючого там нема. Нема навіть нічого просто цікавого - окрім низької ціни на використання українських газових сховищ. Але що в цьому дивного -- якщо нам дають дешевий газ, то ми дешево даємо сховища...
   >
   > Вибачте, що за дурня? Хто нам дає дешево газ? Газпром збирється продавати за 230, плюс суміш з туркменським газом. Ціну, як виявилося, ніхто не зафіксував на 4 роки. Хоча імхо головна проблема-росіяни отримали доступ до внутрішнього українського ринку- це не набагато краще, ніж втрата ГТС.

   Так-сяк - але зафіксували.

   Більш того - як можна зрозуміти, у разі суперечки щодо ціни газ постачатиметься, а суперечку вирішуватиме український суд.

   У разі ж свавільного припинення поставок газу РУЕ залишиться без солодких прибутків від свого бізнесу з Європою - українська сторона так само припинить виконувати свої зобов*язання зі сприяння цьому бізнесу.

   > > Що маємо: СП, яке нічого поганого не зробить для України, бо жодного рішення цього СП без підпису його голови - фактично українського чиновника - не буде.
   >
   > у вас подібна ж аргументація, у якій ви звинуватили ДТ. Дійсно, як можна не вірити українському чминовнику, що матимите спільний комерціний інтерес з Газпромом.

   У мене аргументація зовсім не подібна. Українського чиновника можемо призначити будь-якого. Виходити з того, що апріорі український чиновник буде чинити шкоду державі - просто нелогічно. Див. нижче.

   > > А український чиновник має можливість чинити погано і без СП, якщо влада йому це дозволяє (це ми спостерігали за часів Кучми).
   >
   > От тільки зараз відповідальності та офіційних зобов"язвань трошки поменьшало.

   Облиште - чого це поменшало? Побільшало - з*явилась політична конкуренція, отже -- політична відповідальність.

   > > Більше того - маємо СП, яке сплачуватиме податки в Україні, так само як і Нафтогаз їх би сплачував, якби займався цією роботою. Половину прибутків від роботи СП треба віддати росіянам - це, дійсно, наша плата.
   >
   > Та невже? І чи не забагата плата за газ, що вже коштує 115?

   Не зрозумів про 115.

   А плата не велика -- невже у Нафтогаза прям надприбутки від торговлею газом? І ще - яка користь державі від цих його прибутків? Податки - ми і без цього отримаємо.

   > > Хотів би відзначити -- панику мають далеко не всі промисловці. Так, дуже спокійно поводяться індуси, власники найбільшого в Україні металургійного комбінату. Більш того, днями вони заявили про наміри збільшити випуск продукції цього року на 20% і заявили про свою цікавість до приватизації підприємств гірничого профілю. Пінчук, який контролює чи не найбільше української металургії, також заявив, що не наляканий і готовий працювати з дорогим газом. Це серйозні сигнали - якщо половина бізнесу готова до дорогого газу, то і решта мусять з цим справлятись.
   >
   > А ви в курсі, що металургія не дуже й то залежить від природнього газу?

   А Дзеркало (об*єктивне? ;)) так не вважає:

   Седьмое. В стране создаются условия для использования механизма СП с целью передела собственности. В первую очередь это касается химической, цементной и металлургической промышленности.

   И что будут делать в ситуации, когда газ можно взять только у СП, владельцы химических заводов? То же, что и владельцы цементных, и незащищенных, с точки зрения систем энергосбережения, металлургических заводов, — отдаваться.

   Доречы, щодо цементних заводыв: як я розумію, їх давно вже забрали в українців французи (історія з Жердицьким).
 • 2006.02.04 | Михайло Свистович

  Дзеркало давно перейшло на режим роботи "вибори"

  І не лише тому, що Юлі - подруги. Тут є як мінімум один відвідувач, якому відома керівна і спрямовуюча фраза колективу ДТ, що перші сторінки для об"єктивності, а решта - можна за гроші. До того ж беруть недорого, як для такої газети.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.04 | Englishman

   Критикуйте по суті статті

   Хоча завжди легше кого-то обізвати продажним.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.04 | Михайло Свистович

    Суть в пісок

    Мені не цікаво жувати вже сто разів пережоване. Я впевнений, що в існуючій ситуації кращого варіанту ніхто б не видряпав, а також розумію, що жити за рахунок Росії немає можливості і не потрібно.

    Englishman пише:
    > Хоча завжди легше кого-то обізвати продажним.

    Особливо, коли точно знаєш це :) Світ тісний, і слова не кури грипозні :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.04 | Englishman

     Re: Суть в пісок

     Михайло Свистович пише:
     > Мені не цікаво жувати вже сто разів пережоване. Я впевнений, що в існуючій ситуації кращого варіанту ніхто б не видряпав, а також розумію, що жити за рахунок Росії немає можливості і не потрібно.

     Ви не розумієте простої річі: боротьба за належне тобі по праву і за економічну незалежність не обов"язково має дорівнювти "життю за рахунок Росії".
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.04 | Михайло Свистович

      Re: Суть в пісок

      Englishman пише:
      >
      > Ви не розумієте простої річі: боротьба за належне тобі по праву і за економічну незалежність не обов"язково має дорівнювти "життю за рахунок Росії".

      Це Ви не розумієте простої речі: не можна бути незалежним від Росії, отримуючи від неї газ за пільговою ціною.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.04 | Budweiser

       Re: Суть в пісок

       А Росія купляє газ в туркменів за 45$, то це також означає що росіяни живуть за рахунок туркменів?

       Добре, то Азія. Але от чомусь-то балтійцям та туркам вдалося сторгуватися на 110$, тобто фактично як Україна. І то без усіляких тіньових Росукренерго і без монополістів росіян на газовому ринку. Мабуть що тому що в них безграмотних любих друзів немає та і Конгресу Українських Націоналістів, який давно вже варто переіменувати на Конгрес Українських Зрадників.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.04 | Михайло Свистович

        Re: Суть в пісок

        Budweiser пише:
        > А Росія купляє газ в туркменів за 45$, то це також означає що росіяни живуть за рахунок туркменів?

        Ні, це означає, що туркмени продають газ за такими цінами. Росіяни ж за такими не продають.

        >
        > Добре, то Азія. Але от чомусь-то балтійцям та туркам вдалося сторгуватися на 110$, тобто фактично як Україна.

        То які проблеми, якщо так само? А взагалі не торгуватись треба з фактичним ворогом, а диверсифікувати джерела постачання. А газ з інших, незалежних від Росії джерел, також виходить за 200.
    • 2006.02.04 | SpokusXalepniy

     Фраза року (не треба плутати с "жінкою року").

     Михайло Свистович пише:
     > Я впевнений, що в існуючій ситуації кращого варіанту ніхто б не видряпав...

     Останній раз я чув щось подібне про владу з боку простої людини, яка виступала з трибуни на честь відкриття пам'ятника Туркенбаши. Той взагалі (а не тільки в існуючій ситуації) приймає найкращі варіанти дій.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.04 | Михайло Свистович

      Re: Фраза року (не треба плутати с "жінкою року").

      SpokusXalepniy пише:
      >
      > Останній раз я чув щось подібне про владу з боку простої людини, яка виступала з трибуни на честь відкриття пам'ятника Туркенбаши.

      І що казала та людина?

      Розумієте, Спокусе, я намагаюсь підходити об"єктивно, а не сидіти на канапі і вимагати від влади речей, які можна зробити хіба що за допомогою чарівної палички. Критика мажє бути контруктивною, а не "ви мені дайте так, бо я так хочу, а як ви це зробите - мене не цікавить". Я також знаю, як задовбують владу отакі люди своїми вічними скаргами та недосяжними вимогами, відриваючи купу людей на відповіді. А пишуть же часто страшну ахінею, сам бачив. Взагалі половина дописувачів до органів влади - це потенційні мешканці дурдомів.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.04 | SpokusXalepniy

       З цим яне можу не погодитись.

       Михайло Свистович пише:
       > Розумієте, Спокусе, я намагаюсь підходити об"єктивно, а не сидіти на канапі і вимагати від влади речей, які можна зробити хіба що за допомогою чарівної палички. Критика має бути контруктивною, а не "ви мені дайте так, бо я так хочу, а як ви це зробите - мене не цікавить". Я також знаю, як задовбують владу отакі люди своїми вічними скаргами та недосяжними вимогами, відриваючи купу людей на відповіді. А пишуть же часто страшну ахінею, сам бачив. Взагалі половина дописувачів до органів влади - це потенційні мешканці дурдомів.

       Так это всегда так было и будет.
       Но не надо путать мешканців дурдомів з авторами статьи в ДТ. Более аналитичной и выдержанной критики я в Украине не читал.
       А у вас выходит, что это какая-то пиар-кампания по выливанию грязи на любимого президента. Вы равняете всех под одну гребёнку.
       Конструктивность критики - совершенно не обязательное условие. Иногда даже вредное, т.к. может сбить мысль на то, что кто-то хочет протолкнуть свою "ещё лучшую" идею, и потому критикует уже хорошее.
       В данном случае статья в ДТ - просто шедевр аналитической критики.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.04 | Михайло Свистович

        Re: З цим яне можу не погодитись.

        SpokusXalepniy пише:
        >
        > А у вас выходит, что это какая-то пиар-кампания по выливанию грязи на любимого президента.

        Так воно і є, хоча президента, який мене постійно дратує, улюбленим назвати не можу. Це не означає, що проплачена піар-кампанія не може містити правдивих відомостей.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.04 | SpokusXalepniy

         Натяк зрозумів

         Михайло Свистович пише:
         > SpokusXalepniy пише:
         > > А у вас выходит, что это какая-то пиар-кампания по выливанию грязи на любимого президента.
         > Так воно і є, хоча президента, який мене постійно дратує, улюбленим назвати не можу. Це не означає, що проплачена піар-кампанія не може містити правдивих відомостей.

         Якщо хтось проплачує в якості піар-акції ПРАВДИВИ ВІДОМОСТІ, то знайдеться багато бажаючих в Україні підтримати це проплачення навіть своїми грошми. Така вон тяга багатьох до правди. ;)

         Але я розумію на що ви натякаєте. Невже це правда, що той, хто проплачує правдивий піар, це і є та людина з правдивим поглядом в очах? Я маю на увазі Безсмертного. ;)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.02.04 | Михайло Свистович

          Я ні на що не натякав

          SpokusXalepniy пише:
          >
          > Якщо хтось проплачує в якості піар-акції ПРАВДИВИ ВІДОМОСТІ, то знайдеться багато бажаючих в Україні підтримати це проплачення навіть своїми грошми.

          Піар-акція на те і є піар-акції, що правдиві відомості там гуто доповнюються вигадками, припущеннями й катастрофічними висновками і прогнозами.

          >
          > Але я розумію на що ви натякаєте.

          У Вас знову неадекватне розуміння. Я ні на що не натякав.

          >
          > Невже це правда, що той, хто проплачує правдивий піар, це і є та людина з правдивим поглядом в очах? Я маю на увазі Безсмертного.

          Ні, це неправда. Я навіть не думав про Безсмертного.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.04 | observer

     Михайло, а тебе не насторожує (ред.)

     що цю угоду в Україні підтримує лише Плачков з Івченко + весільний генерал Ющ? А всі профільні міністри (фінансів, зовнішініх справ, економіки) і прем'єр відкрито виступили проти.
     Не насторожує, що підписано ще 6 таємних угод, текст яких до цього часу Уряду достеменно не відомий?

     тепер щодо "Я впевнений, що в існуючій ситуації кращого варіанту ніхто б не видряпав". А чого ж прибалти мають ціну $110 без ЖОДНИХ втрат?


     Юля звісно дура, та істина дорожче...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.04 | SpokusXalepniy

      Но Юля-дура прошла меж глаз ему на закате дня.

      observer пише:
      > Юля звісно дура...

      Моё мнение, что ни Юля, ни Ющ, ни Янукович, ни даже Витренко - никто из них не дураки/дуры.
      По-моему,это очевидно. Даже Жириновского можно обзывать кем угодно, но только не дураком. И вообще, если человек способен насобирать даже 0.1% голосов избирателей, то он уже не дурак. Потому что 0.1% - это 40 тысяч людей - хороший стадион.

      Вы согласны?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.04 | observer

       Re: Но Юля-дура прошла меж глаз ему на закате дня.

       SpokusXalepniy пише:
       > observer пише:
       > > Юля звісно дура...
       >
       > Моё мнение, что ни Юля, ни Ющ, ни Янукович, ни даже Витренко - никто из них не дураки/дуры.
       > По-моему,это очевидно. Даже Жириновского можно обзывать кем угодно, но только не дураком.

       Якраз його - точно не можна.
       А Юля на рівному місці втратила динаміку свого рейтингу після безглуздого голосування за відставку Єханурова. Це до речі і її оточення визнає.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.06 | Shooter

        Re: Но Юля-дура прошла меж глаз ему на закате дня.

        observer пише:
        > SpokusXalepniy пише:
        > > observer пише:
        > > > Юля звісно дура...
        > >
        > > Моё мнение, что ни Юля, ни Ющ, ни Янукович, ни даже Витренко - никто из них не дураки/дуры.
        > > По-моему,это очевидно. Даже Жириновского можно обзывать кем угодно, но только не дураком.
        >
        > Якраз його - точно не можна.
        > А Юля на рівному місці втратила динаміку свого рейтингу після безглуздого голосування за відставку Єханурова. Це до речі і її оточення визнає.

        Це був лише "фінальний акорд". Якщо порівняти рейтиг Юлі і НСНУ у вересні і зараз, то підтверджується те, що я казав ще восени: тупе гімнометання, яке ініціювала БЮТ, буде печальним для обох таборів і, як показує практика, особливо для БЮТ.

        А могла ж ще восени так "красіво" підтримати уряд Єханурова, а не займатися банальним і неефективним шантажем, і вмити собі при цьому руки, показавшии, що і за "дєржаву" дбає, проте залишила би собі всі можливості для критики.

        Чесно кажучи, часами я ніяк не можу второпати - за що саме грубі бабки башляють/у списки включають всяких видріних та їм подібних. Окрім Пі-аРу себе, коханих, ці особи мало на що варті. Хіба на розвод на бабки "політичних" лохів...
     • 2006.02.04 | SpokusXalepniy

      І про закупівлю

      observer пише:
      > що цю угоду в Україні підтримує лише Плачков з Івченко + весільний генерал Ющ? А всі профільні міністри (фінансів, зовнішініх справ, економіки) і прем'єр відкрито виступили проти.
      Так хіба ж ви не знаєте?
      Юля спочатку купила Юлю (Мостову), а та вже зробила масову закупку міністрів.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.04 | observer

       Re: І про закупівлю

       SpokusXalepniy пише:
       > observer пише:
       > > що цю угоду в Україні підтримує лише Плачков з Івченко + весільний генерал Ющ? А всі профільні міністри (фінансів, зовнішініх справ, економіки) і прем'єр відкрито виступили проти.
       > Так хіба ж ви не знаєте?
       > Юля спочатку купила Юлю (Мостову), а та вже зробила масову закупку міністрів.

       Якби не позиція Єханурова, то я б не здивувався, до речі.
     • 2006.02.04 | 123

      Не всі міністри проти

      observer пише:
      > що цю угоду в Україні підтримує лише Плачков з Івченко + весільний генерал Ющ? А всі профільні міністри (фінансів, зовнішініх справ, економіки) і прем'єр відкрито виступили проти.

      Єхануров не виступав проти - це натяки Мостової. Публічно він був завжди "за".

      Про те, що якісь міністри "проти" -- каже лише Мостова. Публічно незадоволений був лише Яценюк. Він Пинзеника або Тарасюка не було чути ані слова.

      Крім того, серед міністрів-противників Мостова не називає Головатого. Відзначте - вона пише, що документи про невідповідність угод українському законодавству готував МЗС, хоче це скоріше парафія Мінюсту.

      Якщо вже казали про позицію міністра оборони, то могли б і сказати про позицію, наприклад, віце-прем*єра (хоч і гуманітарного) Кириленка, у фаховості, порядності та почуттях до Росії ніхто не начебто не має сумнівів. Те само, до речі, можна сказати і про Головатого.

      Тобто точно не всі міністри проти, не всі.

      > Не насторожує, що підписано ще 6 таємних угод, текст яких до цього часу Уряду достеменно не відомий?

      Навіть якщо дійсно невідомий - що там воєного, у тих 6 угодах? Що там такого, шр мало б бути погоджено з міністром оборони чи траспорту та зв*язку? Нормальні цілком угоди. Головатий вже пояснював, і цілком слушно - втручатись у господарницьку діяльність Нафтогазу міністри взагалі не мають права.

      > тепер щодо "Я впевнений, що в існуючій ситуації кращого варіанту ніхто б не видряпав". А чого ж прибалти мають ціну $110 без ЖОДНИХ втрат?

      Ну не знаю звідки Ви взяли про 110. Наприклад, тут - 120-140 Латвія, 100 - Естонія, 150 - Литва: http://inosmi.ru/translation/224777.html

      У когось з прибалтів, якщо не помиляюсь, великі спільні бізнеси з Газпромом...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.04 | observer

       Нащо перекручувати?

       Де я писав що "всі міністри проти"?

       123 пише:
       > observer пише:
       > > що цю угоду в Україні підтримує лише Плачков з Івченко + весільний генерал Ющ? А всі профільні міністри (фінансів, зовнішініх справ, економіки) і прем'єр відкрито виступили проти.
       >
       > Єхануров не виступав проти - це натяки Мостової. Публічно він був завжди "за".

       Це його великий плюс і він цим позитивно відрізняється від Юлі: суперечки вирішуються лише всередині команди.

       > Про те, що якісь міністри "проти" -- каже лише Мостова. Публічно незадоволений був лише Яценюк. Він Пинзеника або Тарасюка не було чути ані слова.

       Це звісно Ваше право не вірити Мостовій, я й сам їй не особливо довіряю. Тому передзвонив "джерелу, що побажало залишитись анонімним" - все підтвердилось.
       З іншого боку, в міністрів є можливість спростувати твердження Мостової. Плачков наприклад вже. Підтвердив, що таки приховав від колег по кабміну факт підписання 6ти угод. Це нормально?

       > Крім того, серед міністрів-противників Мостова не називає Головатого. Відзначте - вона пише, що документи про невідповідність угод українському законодавству готував МЗС, хоче це скоріше парафія Мінюсту.

       Може він як завжди у Брюселі? ;-)
       >
       > Якщо вже казали про позицію міністра оборони, то могли б і сказати про позицію, наприклад, віце-прем*єра (хоч і гуманітарного) Кириленка, у фаховості,

       В яких питаннях? Газових? Економічних?

       > Тобто точно не всі міністри проти, не всі.

       Ще раз, я НЕ писав що всі міністри проти.

       > > Не насторожує, що підписано ще 6 таємних угод, текст яких до цього часу Уряду достеменно не відомий?
       >
       > Навіть якщо дійсно невідомий - що там воєного, у тих 6 угодах?

       Зауважте, я не писав про зміст угод. Мене насторожує, що підписано 6 стратегічних угод (термін їх дії > 20 років), і міністр цілий місяць приховував їх від Кабміну. Більше того, місяць тому він збрехав, що тих угод не було. Вас це не насторожує?

       > Що там такого, шр мало б бути погоджено з міністром оборони чи траспорту та зв*язку?

       А фінансів і економіки? Я вже не кажу про прем'єра

       > > тепер щодо "Я впевнений, що в існуючій ситуації кращого варіанту ніхто б не видряпав". А чого ж прибалти мають ціну $110 без ЖОДНИХ втрат?
       >
       > Ну не знаю звідки Ви взяли про 110. Наприклад, тут - 120-140 Латвія, 100 - Естонія,

       І чим не 110?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.04 | Михайло Свистович

        Re: Нащо перекручувати?

        observer пише:
        >
        > Мене насторожує, що підписано 6 стратегічних угод (термін їх дії > 20 років)

        Мені найбільше термін не подобається. Не можна підписувати на такий термін такі угоди.
      • 2006.02.04 | Михайло Свистович

       Re: Не всі міністри проти

       123 пише:
       >
       > Навіть якщо дійсно невідомий - що там воєного, у тих 6 угодах? Що там такого, шр мало б бути погоджено з міністром оборони чи траспорту та зв*язку? Нормальні цілком угоди. Головатий вже пояснював, і цілком слушно - втручатись у господарницьку діяльність Нафтогазу міністри взагалі не мають права.

       Щоб назвати угоди нормальними - їх треба прочитати, як мінімум. Втручатись у госпдіяльність права не мають, але народ має право знати, що там укладає державне підприємтсво.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.04 | 123

        Re: Не всі міністри проти

        Михайло Свистович пише:
        > 123 пише:
        > >
        > > Навіть якщо дійсно невідомий - що там воєного, у тих 6 угодах? Що там такого, шр мало б бути погоджено з міністром оборони чи траспорту та зв*язку? Нормальні цілком угоди. Головатий вже пояснював, і цілком слушно - втручатись у господарницьку діяльність Нафтогазу міністри взагалі не мають права.
        >
        > Щоб назвати угоди нормальними - їх треба прочитати, як мінімум. Втручатись у госпдіяльність права не мають, але народ має право знати, що там укладає державне підприємтсво.

        Мої судження - на основі інформації Мостової. Яка зробила з цієї інфи висновок про зраду Ющем національних інтересів - я ж не бачу у них нічого особливого.

        Угода на 20 років - не з Газпромом, а з РУЕ. Це в обмін на довгострокові поставки нею газу ми довгостроково сприяємо її бізнесу. Все справедливо :)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.04 | Михайло Свистович

         Re: Не всі міністри проти

         123 пише:
         >
         > Угода на 20 років - не з Газпромом, а з РУЕ.

         Все одно фігово
     • 2006.02.04 | Михайло Свистович

      насторожує

      observer пише:
      > що цю угоду в Україні підтримує лише Плачков з Івченко + весільний генерал Ющ? А всі профільні міністри (фінансів, зовнішініх справ, економіки) і прем'єр відкрито виступили проти.

      Треба розібратися детально, чого вони не підтримують (може через вибори?). Все може бути, а кричати відразу - стомився вже ці крики слухати.

      > Не насторожує, що підписано ще 6 таємних угод, текст яких до цього часу Уряду достеменно не відомий?

      Насторожує. Вони мали б усе пояснити. Хоча фахові речі пояснити важко, а попіаритись під час виборів на їх критиці охочих багато. Але я б пояснив на їх місці. Простими словами.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.04 | observer

       за@#$бали

       Михайло Свистович пише:
       > observer пише:

       > > Не насторожує, що підписано ще 6 таємних угод, текст яких до цього часу Уряду достеменно не відомий?
       >
       > Насторожує. Вони мали б усе пояснити. Хоча фахові речі пояснити важко, а попіаритись під час виборів на їх критиці охочих багато. Але я б пояснив на їх місці. Простими словами.

       Вони або ідіоти (у випадку коли угоди - нормальні і приховувати немає що) або таки зрадники.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.04 | Михайло Свистович

        Re: за@#$бали

        observer пише:
        >
        > Вони або ідіоти (у випадку коли угоди - нормальні і приховувати немає що) або таки зрадники.

        Або ідіоти, які уклали не зовсім нормальні угоди і тому їх приховують. Або ідіоти, які не вміють лаконічно і просто пояснити виборцям, що угоди - нормальні. Або там є вимушені ненормальні з точки зору Закону речі, які може пробачити здоровий глузд, але не виборець.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.06 | Shooter

         Re: за@#$бали

         Михайло Свистович пише:
         > observer пише:
         > >
         > > Вони або ідіоти (у випадку коли угоди - нормальні і приховувати немає що) або таки зрадники.
         >
         > Або ідіоти, які уклали не зовсім нормальні угоди і тому їх приховують. Або ідіоти, які не вміють лаконічно і просто пояснити виборцям, що угоди - нормальні. Або там є вимушені ненормальні з точки зору Закону речі, які може пробачити здоровий глузд, але не виборець.

         І як приклад - зверну увагу лише на один "виборний нюанс" угод, на які чомусь БЮТ поки-що не звернула увагу :) - падіння рейтингу Нафтогазу.

         Проте цьому існує цілком логічне пояснення - за ціну в 95 заплатили відмовою від реекспорту, і саме останнє й вплинуло на рейтинг нафтогазу. Себто, за низьку ціну для всіх укр. споживачів "заплатив" Нафтогаз. І "мені" це зрозуміло, і нічого страшного в цьому я не вбачаю. Але спробуйте пояснити це виборцю...
     • 2006.02.06 | Shooter

      Про істину

      observer пише:
      > А чого ж прибалти мають ціну $110 без ЖОДНИХ втрат?

      Росіяни мають доля в Балтійських трубах - чит. все тих же офіційних осіб Газпрому.

      І ще мають 100% білоруської, 60% молдавської (при 110), 16% словацької (49% - іноземні інвестори). 100% чеської мають, доречі, німці.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.07 | observer

       "Нащо платити більше?" (с)

       Shooter пише:
       > observer пише:
       > > А чого ж прибалти мають ціну $110 без ЖОДНИХ втрат?
       >
       > Росіяни мають доля в Балтійських трубах - чит. все тих же офіційних осіб Газпрому.

       По-перше не в усіх Балтийських трубах.
       По-друге: краще віддати (неконтрольний) пакет труби, ніж, компрометуючі себе зв'Язками з Могілевичем:
       - віддавати весь газовий ринок (і внутрішній і зовнішній),
       - дешево транзитувати і
       - дешева аренда ПГС
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.07 | observer

        Це те, про що я писав (л)

        http://www.korrespondent.net/main/144532

        observer пише:
        > По-друге: краще віддати (неконтрольний) пакет труби, ніж, компрометуючі себе зв'Язками з Могілевичем:
       • 2006.02.07 | anorma

        откуда такая разборчивость?

        >По-друге: краще віддати (неконтрольний) пакет труби,

        а зачем им неконтрольный?

        >ніж, компрометуючі себе зв'Язками з Могілевичем:
        хехе, а с каких пор Ниязов или вся гапром-гоп-компания стали лучше?


        >- віддавати весь газовий ринок (і внутрішній і зовнішній),

        есть сомнения в том, что внешний рынок на страну работате, а не на чей-то карман, при этом за счет государства, выбивающего дешевый газ

        про внутренний рынок тоже история еще та

        >- дешево транзитувати і
        нормально, пока у нас цены на газ ниже европейских в 2,5 раза, о каком дешевом траните вы говорите?

        >- дешева аренда ПГС
        а недешева но никому не нужная кому на пользу?
        в этом году сколько использовали россяине пгх и какой нам от пустых пгх прок?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.08 | observer

         та економіко-математична освіта, хай їй грець

         каже вона мені що наразі підписано щось вкрай невигідне

         anorma пише:
         > >По-друге: краще віддати (неконтрольний) пакет труби,
         >
         > а зачем им неконтрольный?

         тобто? у них в більшості країн - неконтрольний

         > >ніж, компрометуючі себе зв'Язками з Могілевичем:
         > хехе, а с каких пор Ниязов или вся гапром-гоп-компания стали лучше?

         тим що з ними мають стосунки уряди країн Європи, а Могілевіч - міжнародний злочинець

         > >- віддавати весь газовий ринок (і внутрішній і зовнішній),
         >
         > есть сомнения в том, что внешний рынок на страну работате, а не на чей-то карман, при этом за счет государства, выбивающего дешевый газ

         офігенна логіка. не можемо навести лад на газовому ринку, то ж давайте його віддамо іноземцям

         > про внутренний рынок тоже история еще та
         >
         > >- дешево транзитувати і
         > нормально, пока у нас цены на газ ниже европейских в 2,5 раза, о каком дешевом траните вы говорите?

         ціна на газ збільшилась майже в два рази, на транзит - в півтора. тому і кажу що дешево транзитуємо

         до речі, в Молдові газ - дешевше

         > >- дешева аренда ПГС
         > а недешева но никому не нужная кому на пользу?

         як це нікому?! Газпром нездатен підтримувати стабільне постачання газу до Європи без цих газосховищ

         мало б бути:
         1. частину труби (<<50%)- Газпрому
         2. формула ціни газу і транзиту: доходи від транзиту мають перекривати потреби в газі на 100%
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.02.08 | Shooter

          хай їй грець

          observer пише:

          > anorma пише:
          > > >По-друге: краще віддати (неконтрольний) пакет труби,
          > >
          > > а зачем им неконтрольный?
          >
          > тобто? у них в більшості країн - неконтрольний

          Є різниця між країнами ЄУ, де Газпром "в долях", і "західними" країнами СНД, де Газпром контролює трубу (Молдова та Білорусь). Чому Ви припускаєте, що в Україні вони би погодилися на неконтрольний пакет акцій?

          > > >ніж, компрометуючі себе зв'Язками з Могілевичем:
          > > хехе, а с каких пор Ниязов или вся гапром-гоп-компания стали лучше?
          >
          > тим що з ними мають стосунки уряди країн Європи, а Могілевіч - міжнародний злочинець

          :) Я от ніяк не можу зрозуміти - звідки така жилізна впевненість, що до РУЕ є причастний Могилевич? Юля розказала? ;)

          Спробуйте мені пояснити банальне: зачєм Могилевич, навіть чисто теоретично, би мав бути в РУЕ? що саме від нього залежить, щоб з ним ділитися прибутком?

          > > >- віддавати весь газовий ринок (і внутрішній і зовнішній),
          > >
          > > есть сомнения в том, что внешний рынок на страну работате, а не на чей-то карман, при этом за счет государства, выбивающего дешевый газ
          >
          > офігенна логіка. не можемо навести лад на газовому ринку, то ж давайте його віддамо іноземцям

          мова не про це. а про те, що, з одного боку, якщо країна імпортує 2/3 такої специфічної сировини, як газ, але при цьому ще й умудряється його ре-екпортувати - щось явно "нечисте" в цьому питанні (а якщо точніше - приватні інтереси "навколонафтогазпромівських" кучморилих).

          з іншого боку, ще раз - якщо платою за перехідний період для промисловости України є занижена ціна на газ в обмін на припинення ре-експорту Нафтогазпромом - то мені це виглядає цілком нормально.

          > > про внутренний рынок тоже история еще та
          > >
          > > >- дешево транзитувати і
          > > нормально, пока у нас цены на газ ниже европейских в 2,5 раза, о каком дешевом траните вы говорите?
          >
          > ціна на газ збільшилась майже в два рази, на транзит - в півтора. тому і кажу що дешево транзитуємо

          Ви невірно рахуєте. Порахуйте, скільки би "заробила" Україна, якби імортувала біля 55 млрд кубів по 230-250 (Румінія платить 275, наприклад) і чи покрили би таке зростання ціни підвищення транзиту до 3-3,5 за 1000 км тих 110-120 млрд. кубів, які проходять через Україну на Захід.

          > до речі, в Молдові газ - дешевше

          ? В Молдові газ по 110 з 60% віддачею труби - де саме дешевше?

          > > >- дешева аренда ПГС
          > > а недешева но никому не нужная кому на пользу?
          >
          > як це нікому?! Газпром нездатен підтримувати стабільне постачання газу до Європи без цих газосховищ
          >
          > мало б бути:
          > 1. частину труби (<<50%)- Газпрому

          То найгірший з можливих варіантів. Частину труби, в принципі, можна віддавати тільки консорціуму із залученням західних споживачів і при відсутности блокуючої ролі Газпрому (як це сталося, наприклад, в Словаччині). Але, як Ви розумієте, таке питання не вирішується навіть за півроку, не те, що в умовах газового цейтноту.

          І, доречі, в такому випадку Газпром би на суттєве зниження ціни не йшов. якщо взагалі би йшов.

          > 2. формула ціни газу і транзиту: доходи від транзиту мають перекривати потреби в газі на 100%

          :) Фантазія. Ніколи і ніде такого не було і не буде.
        • 2006.02.08 | observer

         до речі, а Ви в курсі

         що 95 - це ціна газу для СП? сподіваюсь Ви розумієте, що СП - не благодійна організація і кінцева ціна для споживачів буде мінімум 110-120

         між іншим, що ви скажете, якщо ціна для сп з 1 липня(жовтня, грудня...) буде не 95 а 150?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.02.08 | Shooter

          А Ви в курсі,

          Що укрпідпприємства вже давно газ по десь 80-85 отримували? (А Єхануров стверджує, що ЄЕСУ за нього ще в далекому 1997 стільки ж платили)

          Спробуйте застосувати свої "економічно-математичні" знання ;) : скільки коштував Україні газ, якщо при закупівлі 40 млрд туркменського по 45-50, Україна віддавала РУЕ 37,5% з нього?

          observer пише:
          > що 95 - це ціна газу для СП? сподіваюсь Ви розумієте, що СП - не благодійна організація і кінцева ціна для споживачів буде мінімум 110-120
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.02.09 | SpokusXalepniy

           Згідно з такою логікою...

           Shooter пише:
           > ...укрпідпприємства вже давно газ по десь 80-85 отримували? (А Єхануров стверджує, що ЄЕСУ за нього ще в далекому 1997 стільки ж платили)
           Таким чином підвищення ціни газу десь в двічи ніякої загрози економіці не створює? Абсурд-с!
           Як на мене, то якщо при 50 баксів ціна для СП була 80-85, то згідно з нової угоди при 95 доларів, треба очікувати ціну для СП десь в 140-160.
           Інакше треба притягувати до відповідальністі уряд за минуле (крминальне?) співвідношення 50 - закупівля, 85 - для СП.

           > Спробуйте застосувати свої "економічно-математичні" знання...
           Спробуйте спростувати вищенаведене ще до того, як впроваджувати економічно-математичні моделі.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.02.09 | Михайло Свистович

            Re: Згідно з такою логікою...

            SpokusXalepniy пише:
            >
            > Як на мене, то якщо при 50 баксів ціна для СП була 80-85, то згідно з нової угоди при 95 доларів, треба очікувати ціну для СП десь в 140-160.

            Уряд вже ввів на 5 років граничну ціну на 5 років 110. ТОму Ваші очікування не справдились.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.02.09 | SpokusXalepniy

             А остальное - из налогов (с вашего кармана)? (-)

   • 2006.02.04 | Сергій Кабуд

    беруть і дають. це широко відомо і платять за замовлені матеріа

    матеріали в рази більше ніж офіційні говнорари.

    точніше замовна писанина і є справжнім заробітком, а решта- панти
 • 2006.02.04 | Sean

  Свєт мой, Дзеркальце, скажи...

  хто на свєтє всєх мілєє...?

  От воно і підказує.

  Після приховано-апологетичних статтей про рехворму не дивуюся. Нормально. Хвайно вродила цього року капуста.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.04 | S@nya

   Шоне, простіше за все пояснити все цим

   Але почитай оце, якщо думаєш, що Мостова працює на ТЮВ. Це стаття людини, яка спеціалізується на цій темі і не є прихильником ЮВТ. І знов таки, зверни увагу на несподівані лікарняні, висилку Яценюка тощо. Зверни увагу на гарантії в 1%.

   http://pravda.com.ua/news/2006/2/3/38337.htm
 • 2006.02.04 | Volodymir

  Мдя (частковий / і л)

  Насправді, довбані еліти таки задовбали.
  І цей блядський газовий бізнес можна б було скласти і краще -
  ніякої політкоректності не достає, щоб виправдовувати.
  Наприклад - спророкувати кризис у третьому кварталі,
  коли викупалися за 150 баксів газ в ПГХ,
  настояти на відокремленні транзиту від середньоазійського
  та закупок, настояти на продажах на умовах франко ПГХ
  для споживачів (деякі крупні можуть також мати ліцензії),
  європейські тарифи за транзит і ПГХ та контракти.
  Навіть якщо є зрозуміла схема розпилу різниць між
  оптовою у ПГХ та продажами споживачам - не думаю,
  що обійдеться без товарних заліків та розпилу
  операційного прибутку десь на Кіпрі.
  Що із ТД та централізованими закупками НАК
  було не так легко оставити без документального
  підтверження.
  МДЯ.
  Якщо б сфінктр не передавив мозок переговірників
  від захоплення щодо перспектив взяти участь.
  Будемо спасатися кожний окремо.
  Не в перший раз.
  Ард туди суди - дійсно невеликі гроші.

  Кому цікаво - інтерпретації щодо протоколів
  http://obkom.net.ua/news/2006-02-04/1015.shtml
  Хай буде як конспект. Про важливість технічних деталей ПГХ - до БІО.

  Щоб знову не флеймити про мирний атом,
  цитата про вірну стратегію (фільтруйте) із країни,
  що дещо запізнилася із із технічним прогрессом,
  але не запізнилася із юристами:
  http://www.oblgazeta.ru/home.htm?st=2.sat&dt=04.02.2006
  "
  ...
  — Руководитель Росатома подчеркнул — в 2005 году потребление энергии в России опередило запланированный сценарий. Через 15 лет оно увеличится еще в 1,4 раза. На это энергетика не рассчитывала — ТЭС и ГЭС не строятся, а АЭС строятся недостаточно. Газа через 25 лет не будет. Угля много, но он заполонит всю железную дорогу. Не проехать. Грозит сплошная пробка.
  Необходимо за 15 лет удвоить мощность АЭС. Но урана для этого в России не хватает.
  Выход — быстрые реакторы. Для них имеется в природе топлива в 60 раз больше, чем для тепловых реакторов. И объемы перевозки в 1000 раз меньше, чем угля. Выигрыш в 60000 раз.
  В мире все обстоит аналогично. Из-за роста цен на газ и нефть Япония построила быстрый реактор, президент Франции поручил построить быстрый реактор к 2020 году.
  ...
  — Что является приоритетом, быстрый реактор?
  — Нет, приоритетными являются добыча урана, выделение плутония из отработавшего топлива и изготовление плутониевого топлива. Здесь «конь не валялся». Для БН-800 завод нужен в 2012 году, для БН-1800 - в 2020-м.
  Далее нужно расширять завод и серийно сооружать коммерческие БН-1800. До определенного соотношения с тепловыми реакторами, при котором БНы будут «кормить» их своим избыточно нарабатываемым топливом, как раньше они БНы «кормили».
  — Кириенко принял эти предложения?
  — Сначала системотехники обработают предложения и составят отчет. Предварительно они отметили, что основные идеи групп совпадают, логические развилки совпадают, временные точки совпадают. Группы не сошлись по финансам, но это доделает рабочая группа, которую должны создать для дальнейшей разработки концепции.
  — Финансы большие?
  — Не очень. Терпимые. Можно взять у газовиков. Один атомный энергоблок сберегает 2 миллиарда кубометров газа в год. За 7 лет, которые строится энергоблок, это 2,8 миллиарда долларов. Энергоблок стоит вдвое меньше. Можно поделиться. Вернем, когда построим.
  — Международное сотрудничество будет?
  — В научной области и, возможно, в поставках. В производстве нет, так как это уже вопрос конкуренции. Кто кого.
  — Итак, стратегия Росатома основывается на быстрых реакторах. Это открывает хорошие перспективы для Белоярской АЭС, а значит — и для Заречного. Спасибо, Николай Николаевич, за добрую весть!
  "
  Российские атомщики считают газ по 200 долларов, блоки - по 1,3 млрд.
  Что интересно, из цены газа следует, что прогноз цен проектных, в том числе на нефть, сильно отличается от соответсвующих официальных прогнозов.
  Арівидерчи.
 • 2006.02.04 | tomcat

  подивився суть контрактiв у чистому виглядi на УП.. (+)

  посмотрел краткое содержание бумаг в новости УП. если абстрагироваться от политики - обычные коммерческие контракты, услуги транспортировки и хранения, никаких передач труб. единственное что плохо - низкие цены услуг, но это уже расплата за дешевый газ и гарантии прибылей Ахметова, коломойского, таруты и тд.
  :)

  ps. уважаемые пламенные революционеры и революционерки. ВАС РАЗВОДЯТ РИТОРИКОЙ И ДЕМАГОГИЕЙ люди которые 15 лет как присосались к газовой трубе. прошу подумать - в 1970г украина потребляла 70млрд, сейчас при падении производства - 76млрд. смутные сомнения не терзают? прошу посмотреть содержание доп.контрактов в новости УП, там он без "джинсы" возможно вам удасться проанализировать объективнее.
  :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.04 | afterstep

   все одно починаючи з квітня все зміниться

   крім одного - на форумі майдану далі будуть виясняти, хто помаранчевіший і який з варіантів пори - більша жопа. А тим часов "синьори апельсини" - не суттєво якої кольорової тональності - далі обдиратимуть не Україну - ні - не якусь голу абстракцію, а нас з вами. І щасливими будуть ті, хто будуть лакузами у можновладців, і матимуть можливість поцупити безкарно державне майно. Все як завжди.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.04 | ОРИШКА

    Re: Господа, вы шутить изволите?

    Все хорошо, прекрасная маркиза? А, значит, на любое прав-во можно плевать, на настойчивое требование министров прояснить ситуацию и снять напряжение можно плевать, премьер-министр берет на себя ответственность - а чем он ее подкреплять будет? Своей отставкой? Своими миллионами? Так мне к одному месту колесо его отставка, а его миллинов не хватит окупить Украине газовый трындеж ее чиновников. Антимонополист за 2 часа порсвечивает рентгеном нечто непонятное и дает добро? А кто у нас монополист? А, ПР! Спасибо, господа, не знаю как вам, с многочисленным лабиринтом оправдательных пассажей здесь легко разговаривается, а мне кажется, что простому Анискину понятно - дело ясное, что дело темное. И если Ехануров соподельники не разъяснит - мдя-я.

    Налицо, кстати раскол в министерской команде. Для Ющенко - это пришло время разгонять команду. Есть же такая хорошая традиция - не согласен 1 - гоним всех.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.04 | tomcat

     Re: Господа, вы шутить изволите?

     ОРИШКА пише:
     > Все хорошо, прекрасная маркиза? А, значит, на любое прав-во можно плевать, на настойчивое требование министров прояснить ситуацию и снять напряжение можно плевать

     видеосъемка споров у вас есть? протесты министров в СМИ есть? протестные отставки есть? ТАК ЧТО Ж ВЫ ТУТ НАМ МОЗГИ ПУДРИТЕ?

     > Антимонополист за 2 часа порсвечивает рентгеном нечто непонятное и дает добро?

     а что газУкраины, НАК, укрЗализница - не монополисты? давайте закроем их. короче - они продают по ценам как скажет НКРС.

     > А кто у нас монополист? А, ПР! Спасибо, господа, не знаю как вам, с многочисленным лабиринтом оправдательных пассажей здесь легко разговаривается, а мне кажется, что простому Анискину понятно - дело ясное, что дело темное. И если Ехануров соподельники не разъяснит - мдя-я.
     >
     > Налицо, кстати раскол в министерской команде. Для Ющенко - это пришло время разгонять команду. Есть же такая хорошая традиция - не согласен 1 - гоним всех.

     то-ли все юлефаны по природе истеричны, то-ли у них стиль такой.
     :(
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.04 | Englishman

      Re: Господа, вы шутить изволите?

      tomcat пише:
      > ОРИШКА пише:
      > > Все хорошо, прекрасная маркиза? А, значит, на любое прав-во можно плевать, на настойчивое требование министров прояснить ситуацию и снять напряжение можно плевать
      >
      > видеосъемка споров у вас есть? протесты министров в СМИ есть? протестные отставки есть? ТАК ЧТО Ж ВЫ ТУТ НАМ МОЗГИ ПУДРИТЕ?
      >
      > > Антимонополист за 2 часа порсвечивает рентгеном нечто непонятное и дает добро?
      >
      > а что газУкраины, НАК, укрЗализница - не монополисты? давайте закроем их. короче - они продают по ценам как скажет НКРС.

      Естественные монополии могут сществовать, но либо в госсобственности, либо жестко регулируемы.
  • 2006.02.04 | ОРИШКА

   Re: tomcat, вот это да!

   А я и не заметила, что вы уже юлефан...

   Поздравляю, вашего полку прибыло.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.05 | SpokusXalepniy

    Це і є їх принциповість. Сказано в морг, значить в морг.

    ОРИШКА пише:
    > А я и не заметила, что вы уже юлефан...

    Ну, чому тільки він один? А, наприклад, обсервер:
    http://maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1139040117&first=&last=

    Зараз вам вони почнуть розповідати, що це така у них принциповість.
    Гадаю, що їм дали команду збирати раніш розкидане гівно в зад.

    Мене більш цікавить як це буде робити аксакальний генералітет Майдану.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.05 | Михайло Свистович

     Re: Це і є їх принциповість. Сказано в морг, значить в морг.

     SpokusXalepniy пише:
     >
     > Гадаю, що їм дали команду збирати раніш розкидане гівно в зад.
     >
     > Мене більш цікавить як це буде робити аксакальний генералітет Майдану.

     Ніяк. Нам же не можуть дати команду.
    • 2006.02.05 | observer

     "Якщо Ви такі розумні, то чого ж строєм не ходите?"

     SpokusXalepniy пише:
     > ОРИШКА пише:
     > > А я и не заметила, что вы уже юлефан...
     >
     > Ну, чому тільки він один? А, наприклад, обсервер:
     > http://maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1139040117&first=&last=
     >
     > Зараз вам вони почнуть розповідати, що це така у них принциповість.

     І чому мені юлєфани так нагадують відставного генерала з цього анекдоту?

     > Гадаю, що їм дали команду збирати раніш розкидане гівно в зад.

     Ваше гівно - ви і прибирайте. Вважайте це за комнаду.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.05 | ОРИШКА

      Re: Мне очень не нравится

      та мышиная война,ую "помаранчові" ведут друг против друга. Уныло уже спрашивать, кому это на руку. Но есть одно маленькое замечание. Я читаю "Майдан", ФУП "Обоз" и еще чего-то там достаточно. Наблюдение: т.н.юлефаны выступают с критическими замечаниями по поводу действий президента (типа - поздно спохватиться с неприкасаемостью Рад (или есть другое мнение? Закроем глазки?, в ответ - "юлефобы" начинают кусать выступивших. Наоборот - редко. На самом деле - поклонники (фаны?) Ющенко АБСОЛЮТНО не хотят видеть его проколы (имею в виду ники tomcat сотоварищи). Нехорошо получается. Спасать президента нужно указывая ему на ошибки. Вообще, если бы он перестал выдавать себя за "мессию" (здесь - абсолютно точно подметила Коробова), умел публично признать свои ошибки (та же недоторканість, отсутствие информационой политики,отсутствие внятной стратегии внутри страны, заигрывание с криминальными талантами из ПР, при этом делая вид, что речь идет о жителях востока, для которых был послан месседж - вы все воры и т.п.), в конце концов, пригласил бы грамотных спичмейкеров (или он не слушает никого?) - рейтинг его взлетел бы разительно.

      Даже само название ветки - спасать президента - говорит о том, что сам он рулить не в состоянии...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.05 | Volodymir

       Re: Не в ту ветку

       Как в воду глядел: зашебуршилась тектоника, заколебались замшелые шлейфы и глубинные пласты, повыползали, щурясь, на свет божий гномы и гоблины, носящие гордую кличку "Профессионалы". И застрочили подметные письма в обход автора - прямиком в редакцию.
       Блин, не в ту ветку. Писал ролевикам :) (С) не я.
 • 2006.02.05 | catko

  сподіваюсь всі в курсі що мостова - дружина гриценка? (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.05 | ОРИШКА

   Re: Прошу прощения, не в ту ветку попало(-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.06 | Scubo

    В ту саме вітку і попало

    Бо Гриценко з Турчиновим та Юлею у свій час бігали до американського посла просити добро на переворот, коли уряд ЬТимошенко відправляли у відставку.
    Посол добра не дав і "настукав" Ющенку наступного дня.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.06 | Englishman

     вам посол про це теж настукав?

     а що, Гриценка Ющенко міністром залишив по шіротє душєвной?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.06 | Михайло Свистович

      Re: вам посол про це теж настукав?

      Englishman пише:
      > а що, Гриценка Ющенко міністром залишив по шіротє душєвной?

      Так.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.07 | Englishman

       Re: вам посол про це теж настукав?

       Ne viru.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.07 | Михайло Свистович

        Re: вам посол про це теж настукав?

        Englishman пише:
        > Ne viru.

        З вірою - до церкви. А на цей поважний форум з інформацією.

        Між іншим, Ваш покірний слуга також в міру своїх сил доклався, щоб Гриценка пробачили за участь в юліанському нічному поході до посла й залишили на посаді міністра.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.07 | anorma

         ну и как по прошествию некоторого времени

         оцениваете свое вмешательство за Гриценко? оно того стоило?

         вам хоть сказали о чем с послом речь шла и вообще какой у них план был?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.02.07 | Михайло Свистович

          Re: ну и как по прошествию некоторого времени

          anorma пише:
          > оцениваете свое вмешательство за Гриценко? оно того стоило?

          Так

          >
          > вам хоть сказали о чем с послом речь шла и вообще какой у них план был?

          Мова йшла не про переворот, звичайно, а про стуацію в країні. Я не можу знати їхніх планів, тим більше, що Юля відрізняється тим, що в неї жодного плану до кінця ніколи нема, все на авось або як у Леніна - "ввязаться в драку и посмотреть, что из этого выйдет", тобто вона діє за ситуацією, яку сама створює. Тому поїздка була з розвідувальною метою - вивідати погляди посла. Їхня розмова залежала від того, що скаже посол. Оскільки посол офігів, що до нього вночі приїздять вирішувати внутрішньопомаранчеві проблеми й не був схильний видавати свої погляди, гості також усіх карт не виклали, і все обмежилось розмовою про ситуацію в Україні. Вони пояснювали - він слухав. Про це можна було поговорити і вдень :)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.02.07 | anorma

           Re: ну и как по прошествию некоторого времени

           >Так

           ну дай бог, у меня мнение - гнать поганой метлой
           единственные сомнения - а кого вместо


           >Мова йшла не про переворот, звичайно, а про стуацію в країні. Я не можу знати їхніх планів, тим більше, що Юля відрізняється тим

           ну с Юли спрос один, а с министра обороны все таки другой
           чем то же он думал, какие-то варинаты прикидывал, когда влез в такую авантюру... чем они собирались занятися если бы посол решил не только про погоду поговорить? для чего этот зондаж проводили?

           несовместимо это все... особенно для силовика...
        • 2006.02.07 | Englishman

         Re: вам посол про це теж настукав?

         Михайло Свистович пише:
         > Englishman пише:
         > > Ne viru.
         >
         > З вірою - до церкви. А на цей поважний форум з інформацією.

         A de bula informacija? "Tak. Ni. Buv. Ne buv."?

         >
         > Між іншим, Ваш покірний слуга також в міру своїх сил доклався, щоб Гриценка пробачили за участь в юліанському нічному поході до посла й залишили на посаді міністра.

         Mova jshla pro te, scho nibyto Grycenko prosyv amerykans'kogo posla, razom z inshymy "zakolotnykamy", daty "добро на переворот". Ja rozumiju, scho vy potujnyj polityk, do dumky jakogo mabut duje uvajno prysluhajet'sja Yuschnko, ale do takoji miry?..
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.02.07 | Михайло Свистович

          Re: вам посол про це теж настукав?

          Englishman пише:
          >
          > A de bula informacija?

          В мене.

          >
          > Mova jshla pro te, scho nibyto Grycenko prosyv amerykans'kogo posla, razom z inshymy "zakolotnykamy", daty "добро на переворот".

          Такого не було.

          >
          > Ja rozumiju, scho vy potujnyj polityk, do dumky jakogo mabut duje uvajno prysluhajet'sja Yuschnko, ale do takoji miry?

          На жаль, і не потужний, і не політик, і Ющенко до моєї думки не прислухається (він мене якось забуває запитати, що я думаю :) ), але тоді рішення приймалося в муках, Ющенко болісно переживав таку поведінку Гриценка, тому опитували не просто любих друзів, а й трохи ширше вузьке коло обмежених людей :) Я висловився за те, щоб залишити Пинзеника і Гриценка. Також сказав про Кириленка і Луценка, на що мені відповіли, що їх і так залишають.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.02.07 | Englishman

           Re: вам посол про це теж настукав?

           Михайло Свистович пише:
           > Englishman пише:
           > >
           > > A de bula informacija?
           >
           > В мене.
           >
           > >
           > > Mova jshla pro te, scho nibyto Grycenko prosyv amerykans'kogo posla, razom z inshymy "zakolotnykamy", daty "добро на переворот".
           >
           > Такого не було.

           отож. а я відповідав на цей допис:

           06-02-2006 12:24, Scubo
           В ту саме вітку і попало

           Бо Гриценко з Турчиновим та Юлею у свій час бігали до американського посла просити добро на переворот, коли уряд ЬТимошенко відправляли у відставку.
           Посол добра не дав і "настукав" Ющенку наступного дня.
    • 2006.02.07 | alx_1904

     И после этого ещё говорят, что

     Scubo пише:
     > Бо Гриценко з Турчиновим та Юлею у свій час бігали до американського посла просити добро на переворот, коли уряд ЬТимошенко відправляли у відставку.
     > Посол добра не дав і "настукав" Ющенку наступного дня.
     из Оранжевой "революции" не торчат уши дяди Сэма.....:lol:
     Торчат, ещё как, кстати и кэтрин от гражданства США так и не отказалась.... :(
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.07 | Михайло Свистович

      Re: И после этого ещё говорят, что

      alx_1904 пише:
      > из Оранжевой "революции" не торчат уши дяди Сэма

      Не стирчать

      > Торчат, ещё как, кстати и кэтрин от гражданства США так и не отказалась.

      Відмовилась
 • 2006.02.06 | observer

  Пинзеник підтверджує правдивість написаного у ДТ (л)

  http://www.pravda.com.ua/news/2006/2/6/38404.htm
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.06 | Shooter

   Цей...Пинзенки сьогодні - вже конкурент

   і хоча, звісно, суттєвішо мудріший та поміркованіший, ніж Юля унд Ко, проте, все-таки, конкурент.

   Що ще дивує - його "необізнаність". Наскільки відомо, про переговори детально відомо Васюнику, а Васюник і Пинзеник - давні колєґи.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.06 | Englishman

    Це вже смішно

    Всі, хо сміє задавати незручні запитання- "конкуренти". Яценюк теж конкурент, чули?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.06 | Shooter

     Яценюк - настоящій буйний

     Таких уважаю ;)

     Пинзеник же ж - таки конкурент. (хоча це й не означає відразу, що він в даному питанні неправий.)

     Englishman пише:
     > Всі, хо сміє задавати незручні запитання- "конкуренти".

     Я, все-таки, був би безмежно радий, якби хоча би хтось з тих, "хто сміє задавати незручні запитання", запропонував реальну і кращу альтернативу.

     Поки-що я такого не дочекався ні від нікого. Тому вже не гнівайтеся, але ці "незручні запитання" up to now - суцільне бла-бла-бла.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.06 | Englishman

      Re: Яценюк - настоящій буйний

      Альтернатив було багато, треба було лише прислухатися, а не відмітати магічною мантрою "бл-бла-бла".
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.06 | Shooter

       Re: Яценюк - настоящій буйний

       Englishman пише:
       > Альтернатив було багато, треба було лише прислухатися, а не відмітати магічною мантрою "бл-бла-бла".

       хех :)

       Розкажіть про альтернативи. Поки-що я чув лише про одну - безплатний газ для України як наслідок кількох зустрічей Юлі з Путіним.

       Вам відомі ще?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.06 | Englishman

        Re: Яценюк - настоящій буйний

        Shooter пише:
        > Englishman пише:
        > > Альтернатив було багато, треба було лише прислухатися, а не відмітати магічною мантрою "бл-бла-бла".
        >
        > хех :)
        >
        > Розкажіть про альтернативи. Поки-що я чув лише про одну - безплатний газ для України як наслідок кількох зустрічей Юлі з Путіним.
        >
        > Вам відомі ще?
        1) Настояти на дійсному контракті з Росією (Болгарія вже має успіхи)
        2) Скористатися залежністю Росії від української труби.

        це так, стратегічно. а тактично- не пускати козла (Газпром) в город внутрішнього ринку України з поділом прибтків, не давати за безцінь газосховища, не кричати про нібито гарантії ціни у 95 на 4 роки, коли цього близько немає, не гарантувати 1.6 без гарантій цін на газ, не підписувати договір із сумнівною компанєю і т.д.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.06 | Shooter

         Re: Яценюк - настоящій буйний

         Englishman пише:
         > Shooter пише:
         > > Englishman пише:
         > > > Альтернатив було багато, треба було лише прислухатися, а не відмітати магічною мантрою "бл-бла-бла".
         > >
         > > хех :)
         > >
         > > Розкажіть про альтернативи. Поки-що я чув лише про одну - безплатний газ для України як наслідок кількох зустрічей Юлі з Путіним.
         > >
         > > Вам відомі ще?
         > 1) Настояти на дійсному контракті з Росією (Болгарія вже має успіхи)
         > 2) Скористатися залежністю Росії від української труби.
         >
         > це так, стратегічно. а тактично- не пускати козла (Газпром) в город внутрішнього ринку України з поділом прибтків, не давати за безцінь газосховища, не кричати про нібито гарантії ціни у 95 на 4 роки, коли цього близько немає, не гарантувати 1.6 без гарантій цін на газ, не підписувати договір із сумнівною компанєю і т.д.

         Це все - суцільне бла-бла-бла на фоні проблеми-2007 року, а саме - відсутности с/а газу (біля 2/3 імпортного балансу) для України.

         І вже наступного року Україну би чекав "молдавський варіант": газ по 110 і 60% труби у розпорядженні Газпрому.

         І поки "хтось" не розповість - яким чином було потрібно вирішувати саме ЦЮ проблему, на решту можна просто не звертати уваги.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.02.06 | Englishman

          Re: Яценюк - настоящій буйний

          Shooter пише:
          > Englishman пише:
          > > Shooter пише:
          > > > Englishman пише:
          > > > > Альтернатив було багато, треба було лише прислухатися, а не відмітати магічною мантрою "бл-бла-бла".
          > > >
          > > > хех :)
          > > >
          > > > Розкажіть про альтернативи. Поки-що я чув лише про одну - безплатний газ для України як наслідок кількох зустрічей Юлі з Путіним.
          > > >
          > > > Вам відомі ще?
          > > 1) Настояти на дійсному контракті з Росією (Болгарія вже має успіхи)
          > > 2) Скористатися залежністю Росії від української труби.
          > >
          > > це так, стратегічно. а тактично- не пускати козла (Газпром) в город внутрішнього ринку України з поділом прибтків, не давати за безцінь газосховища, не кричати про нібито гарантії ціни у 95 на 4 роки, коли цього близько немає, не гарантувати 1.6 без гарантій цін на газ, не підписувати договір із сумнівною компанєю і т.д.
          >
          > Це все - суцільне бла-бла-бла на фоні проблеми-2007 року, а саме - відсутности с/а газу (біля 2/3 імпортного балансу) для України.
          >
          > І вже наступного року Україну би чекав "молдавський варіант": газ по 110 і 60% труби у розпорядженні Газпрому.
          >
          > І поки "хтось" не розповість - яким чином було потрібно вирішувати саме ЦЮ проблему, на решту можна просто не звертати уваги.

          Знаєте, моє бла-бла нічим не гірше Вашого. Але я хоча б аргументую свою позицію (я вже наводив цифри, що якщо Газпром продавав би азіатький газ по 230, підвищення на транзит до 5-6 доларів могло б покрити витрати).
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.02.06 | Shooter

           Re: Яценюк - настоящій буйний

           Englishman пише:
           > Shooter пише:
           > > Englishman пише:
           > > > Shooter пише:
           > > > > Englishman пише:
           > > > > > Альтернатив було багато, треба було лише прислухатися, а не відмітати магічною мантрою "бл-бла-бла".
           > > > >
           > > > > хех :)
           > > > >
           > > > > Розкажіть про альтернативи. Поки-що я чув лише про одну - безплатний газ для України як наслідок кількох зустрічей Юлі з Путіним.
           > > > >
           > > > > Вам відомі ще?
           > > > 1) Настояти на дійсному контракті з Росією (Болгарія вже має успіхи)
           > > > 2) Скористатися залежністю Росії від української труби.
           > > >
           > > > це так, стратегічно. а тактично- не пускати козла (Газпром) в город внутрішнього ринку України з поділом прибтків, не давати за безцінь газосховища, не кричати про нібито гарантії ціни у 95 на 4 роки, коли цього близько немає, не гарантувати 1.6 без гарантій цін на газ, не підписувати договір із сумнівною компанєю і т.д.
           > >
           > > Це все - суцільне бла-бла-бла на фоні проблеми-2007 року, а саме - відсутности с/а газу (біля 2/3 імпортного балансу) для України.
           > >
           > > І вже наступного року Україну би чекав "молдавський варіант": газ по 110 і 60% труби у розпорядженні Газпрому.
           > >
           > > І поки "хтось" не розповість - яким чином було потрібно вирішувати саме ЦЮ проблему, на решту можна просто не звертати уваги.
           >
           > Знаєте, моє бла-бла нічим не гірше Вашого. Але я хоча б аргументую свою позицію (я вже наводив цифри, що якщо Газпром продавав би азіатький газ по 230, підвищення на транзит до 5-6 доларів могло б покрити витрати).

           :) Ви знаєте транзит по 5-6? Доречі, а що робити з транзитом згруба 30-32 млрд с/а газу з СА в Україну? на відстань вдвічі більшу, ніж "укр. труба"? з чого покривати? ;)

           ну і далі: пропонуєте при ціні в 230 на вході Нафтогазу продавати його споживачам по 50?

           гарна би така економіка в нас вийшла...
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.02.06 | Englishman

            Re: Яценюк - настоящій буйний

            Shooter пише:

            > :) Ви знаєте транзит по 5-6? Доречі, а що робити з транзитом згруба 30-32 млрд с/а газу з СА в Україну? на відстань вдвічі більшу, ніж "укр. труба"? з чого покривати? ;)
            >
            Уважніше, Шутере. Повторюю: за ціною СА газу у 230 доларів, забудьте про той транзит За умовою задачі, весь їх газ належить Росї.

            > ну і далі: пропонуєте при ціні в 230 на вході Нафтогазу продавати його споживачам по 50?
            >
            > гарна би така економіка в нас вийшла...

            в тому-то й справа, що якби Газпром підняв ціни на азійський газ, ми могли б відповісти підняттям цін на транзит до тих пір, поки не покрилася б різниця.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.02.06 | Shooter

             Re: Яценюк - настоящій буйний

             Englishman пише:
             > Shooter пише:

             > в тому-то й справа, що якби Газпром підняв ціни на азійський газ, ми могли б відповісти підняттям цін на транзит до тих пір, поки не покрилася б різниця.

             :) Навіть якщо забути на реакцію Європи як наслідок стрімкого зростанння ціни на газ, Ваша пропозиція - пардон, але брєд. При будь-якому незалежному розгляді в суді максимум, чого Україна би могла добитися - середньозваженої для регіону ціни на газ при середньозваженій для реґіону ціни на транзит. В реаліях же ціна газу для України є нижчою, ніж для всіх, крім "напівнезалежної" Білорусі з 100% власністю труби в Газпрома.

             І ще тільки нагадаю, що Україна є підписантом "Енергетичної транспортної хартії" (чи як там її точна назва), згідно якої, де-факто, використання монополії на трубу власником є неможливе. Росія не є підписантом цієї хартії.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.02.06 | Englishman

              Re: Яценюк - настоящій буйний

              Shooter пише:
              > Englishman пише:
              > > Shooter пише:
              >
              > > в тому-то й справа, що якби Газпром підняв ціни на азійський газ, ми могли б відповісти підняттям цін на транзит до тих пір, поки не покрилася б різниця.
              >
              > :) Навіть якщо забути на реакцію Європи як наслідок стрімкого зростанння ціни на газ, Ваша пропозиція - пардон, але брєд. При будь-якому незалежному розгляді в суді максимум, чого Україна би могла добитися - середньозваженої для регіону ціни на газ при середньозваженій для реґіону ціни на транзит.

              ну і які ж ціни на транзит є середньозваженими? В Польші- біля трьох доларів, вже щось. Плюс що Ви вважаєте "регіоном"? Білорусь, Польшу, Словаччину, Приблтику? ;)

              В реаліях же ціна газу для України є нижчою, ніж для всіх, крім "напівнезалежної" Білорусі з 100% власністю труби в Газпрома.
              >
              > І ще тільки нагадаю, що Україна є підписантом "Енергетичної транспортної хартії" (чи як там її точна назва), згідно якої, де-факто, використання монополії на трубу власником є неможливе. Росія не є підписантом цієї хартії.


              і як в цій хартії розписані відношення між підписантами і не підписантами?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.02.06 | Shooter

               Re: Яценюк - настоящій буйний

               Englishman пише:
               > Shooter пише:
               > > Englishman пише:
               > > > Shooter пише:
               > >
               > > > в тому-то й справа, що якби Газпром підняв ціни на азійський газ, ми могли б відповісти підняттям цін на транзит до тих пір, поки не покрилася б різниця.
               > >
               > > :) Навіть якщо забути на реакцію Європи як наслідок стрімкого зростанння ціни на газ, Ваша пропозиція - пардон, але брєд. При будь-якому незалежному розгляді в суді максимум, чого Україна би могла добитися - середньозваженої для регіону ціни на газ при середньозваженій для реґіону ціни на транзит.
               >
               > ну і які ж ціни на транзит є середньозваженими? В Польші- біля трьох доларів, вже щось. Плюс що Ви вважаєте "регіоном"? Білорусь, Польшу, Словаччину, Приблтику? ;)

               + Румунію, Молдову, Грузію, Вірменію. Середньозважена ціна газу буде десь під 160.

               При якій укр.промисловість би вклякла. А ситуація холодної війни з Росією в газовій сфері би залишалася ще на роки.

               > В реаліях же ціна газу для України є нижчою, ніж для всіх, крім "напівнезалежної" Білорусі з 100% власністю труби в Газпрома.
               > >
               > > І ще тільки нагадаю, що Україна є підписантом "Енергетичної транспортної хартії" (чи як там її точна назва), згідно якої, де-факто, використання монополії на трубу власником є неможливе. Росія не є підписантом цієї хартії.
               >
               >
               > і як в цій хартії розписані відношення між піписантами і не підписантами?

               то Ви в Єрьоменко спитайтеся - вона ж в нас на пару з Мостовою головні спеціалісти по газу ;)

               якщо ж серйозно - знайдіть точну назву хартії в Єрьоменко, а далі - Ґуґль всьому голова :) наскільки ж я розумію і здогадуюсь, підписанти не мають права використовувати своє монопольно становище щодо необґрунтованого підвищення ціни на транзит. непідписанти ж можуть, що хочуть :)
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.02.06 | BIO

                Re: Яценюк - настоящій буйний

                Зря Вы так надрывались, а то не знаете, что у брехни
                всегда короткий поводок и ежовый ошейник...
                Не надо делать себе дополнительно больно.

                Ему про цену на транзит (молчу за ПГХ, молчу - я все уже сказал :) ),
                а воно только отгавкиваться не в ту степь. Холллодная война, жжжуть...

                Вот послушал я это все и так и не понял: а зачем на 25 лет-то ?

                Может Ваш хозяин знает более точный ответ ?

                Пусть крутанет магнето хвоста - послушаем пластинку.

                Или будете как вчера Терещенко на плюсах распинаться про 2,25 без
                объявления сроков аренды ?

                Грош цена таким 1/10 правдивым аргументам.
               • 2006.02.07 | Englishman

                Re: Яценюк - настоящій буйний

                Shooter пише:
                > + Румунію, Молдову, Грузію, Вірменію. Середньозважена ціна газу буде десь під 160.

                > При якій укр.промисловість би вклякла. А ситуація холодної війни з Росією в газовій сфері би залишалася ще на роки.

                Нічого подібного. Стабльні 160 є ненабагато більше, ніж 95 на півроку, які до того ж покривалися б підвищеням цін на транзит хоча б до 3 доларів. При цьому все було б прозоро, на державному рівні, без шарових сховищ та відкриття внутрішнього ринку для Газпрому.

                > якщо ж серйозно - знайдіть точну назву хартії в Єрьоменко, а далі - Ґуґль всьому голова :) наскільки ж я розумію і здогадуюсь, підписанти не мають права використовувати своє монопольно становище щодо необґрунтованого підвищення ціни на транзит. непідписанти ж можуть, що хочуть :)

                Я так розумію, що у разі систематичного порушення прав України внаслідок її участі в цьому договорі, вона мала б повне право з нього вийти.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.02.07 | Михайло Свистович

                 Re: Яценюк - настоящій буйний

                 Englishman пише:
                 >
                 > Нічого подібного. Стабльні 160 є ненабагато більше, ніж 95 на півроку, які до того ж покривалися б підвищеням цін на транзит хоча б до 3 доларів.

                 Набагато більше, а транзит по 3 відгукнувся б і нам транзитом по 3.

                 >
                 > Я так розумію, що у разі систематичного порушення прав України внаслідок її участі в цьому договорі, вона мала б повне право з нього вийти.

                 А її б прав у цьому договорі ніхто не порушував. Бо підвищення ціни не є порушенням нічиїх прав, та й порушення цих прав виникли б не внаслідок дії цього договору. Якщо вже зовсім формально підійти.
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2006.02.07 | Englishman

                  Re: Яценюк - настоящій буйний

                  Михайло Свистович пише:
                  > Englishman пише:
                  > >
                  > > Нічого подібного. Стабльні 160 є ненабагато більше, ніж 95 на півроку, які до того ж покривалися б підвищеням цін на транзит хоча б до 3 доларів.
                  >
                  > Набагато більше, а транзит по 3 відгукнувся б і нам транзитом по 3.

                  Михайло, перш ніж відповідати, раджу читати, як розвивалася дискусія. Інакше це виглядє як неповага до співрозмовників. Ми це обговорювали вище.

                  >
                  > >
                  > > Я так розумію, що у разі систематичного порушення прав України внаслідок її участі в цьому договорі, вона мала б повне право з нього вийти.
                  >
                  > А її б прав у цьому договорі ніхто не порушував. Бо підвищення ціни не є порушенням нічиїх прав, та й порушення цих прав виникли б не внаслідок дії цього договору. Якщо вже зовсім формально підійти.

                  Знову- читайте вище.
  • 2006.02.06 | tomcat

   підтверджує як - повнiстю, з застереженнями, частково..(+)

   поки що я тiльки почув що вiн пiшов у вiдпустку i замiсть себе пiдставив заступникiв.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.06 | Englishman

    Чукча нє чітатєль?

    Обзервер надав лінк, важко зайти?

    www.ПРАВДА.com.ua, 06.02.2006, 11:22
    Міністр фінансів Віктор Пинзеник заявляє, що газова угода, підписана між НАК "Нафтогаз" та "РосУкрЕнерго", не забезпечує стабільність ціни на російський газ та його баланс.

    "Ця угода не є настільки надійною, щоб країна відчувала себе спокійно і з погляду балансу газу, і з погляду ціни на нього", - сказав Пинзеник в інтерв’ю "Львівській газеті".

    Водночас міністр зазначив, що його відомство не брало участь у переговорах і не знало його нюансів.

    "А звідки мені було знати про нюанси переговорів? Я за тиждень до того написав заяву й пішов у відпустку... Міністерство фінансів (залежно від того, що нам надавали) робило свої висновки", - сказав він.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.06 | tomcat

     Чукча сравнивает статью ЗН и слова Пинзеника (+)

     что именно он подтверждает? выводы ЗН, сканы документов, описание заседания кабмина?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.06 | Englishman

      вы придираетесь к форме, а суть ведь на виду

      татика слабаков.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.06 | tomcat

       на виду только ваши домыслы. еще раз ЧТО ИМЕННО он подтвердил (-

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.06 | Englishman

        Подтвердил, что с Кабмином не советовались (-)

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.06 | tomcat

         брехня, не говорил он этого! (+)

         "А звідки мені було знати про нюанси переговорів? Я за тиждень до того написав заяву й пішов у відпустку... Міністерство фінансів (залежно від того, що нам надавали) робило свої висновки", - сказав він.

         умыл руки, чистоплюй! а минфин был в курсе, готовил документы
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.02.07 | Englishman

          Это вы врете

          Пинзеник четко сказал: Міністерство фінансів (залежно від того, що нам надавали) робило свої висновки".

          Плюс

          "Крім того, Пинзеник сказав, що не володіє точною інформацією про умови створення газового спільного підприємства і не бачив остаточного варіанта угоди.
          "Хочу зауважити, що Міністерство фінансів цікавила не стільки ціна на паливо, скільки її прив’язка до транзиту. Бо ціна газу має безпосередній стосунок до ставки на транзит. Хочу вам нагадати, що 7,5 млрд. кубометрів газу використовують на сам процес “прокачки” голубого палива. Власне, мене турбує, чи в остаточному варіанті угоди згадано про ці 7,5 млрд. газу", - сказав він.

          Т.е. из его слов следует, что по крайней мере Минфин получил весьма ограниченную информацию.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.02.07 | tomcat

           Re: Это вы врете

           Englishman пише:
           > Пинзеник четко сказал: Міністерство фінансів (залежно від того, що нам надавали) робило свої висновки".

           ну i ?

           >
           > Плюс
           >
           > "Крім того, Пинзеник сказав, що не володіє точною інформацією про умови створення газового спільного підприємства і не бачив остаточного варіанта угоди.

           i що? мiнфiн отримував тiльки необхiдну для себе частину iнформацii. навiщо йому наприклад схема маршрутiв прокачки?

           > "Хочу зауважити, що Міністерство фінансів цікавила не стільки ціна на паливо, скільки її прив’язка до транзиту. Бо ціна газу має безпосередній стосунок до ставки на транзит. Хочу вам нагадати, що 7,5 млрд. кубометрів газу використовують на сам процес “прокачки” голубого палива. Власне, мене турбує, чи в остаточному варіанті угоди згадано про ці 7,5 млрд. газу", - сказав він.
           >
           > Т.е. из его слов следует, что по крайней мере Минфин получил весьма ограниченную информацию.

           я не бачу незадоволення що давали ЗАМАЛО iнформацii
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.02.07 | Englishman

            мені з вами нецікаво (-)

           • 2006.02.07 | Михайло Свистович

            Re: Это вы врете

            tomcat пише:
            >
            > i що? мiнфiн отримував тiльки необхiдну для себе частину iнформацii. навiщо йому наприклад схема маршрутiв прокачки?

            Навряд чи б Пинзеник казав таке, якби Мінфін не отримав лише маршрутів прокачки. Щось там таки націоналіст Івченко з москалем Плачковим мутять. І мова не заважає.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.02.07 | Volodymir

             Re: Это вы врете

             Михайло Свистович пише:
             >Плачковим мутять. І мова не заважає.
             Плачков не москаль і не український націоналіст, йому є де мутити і в Київенерго.
             А от із націоналістами біда.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.02.08 | Михайло Свистович

              Re: Это вы врете

              Volodymir пише:
              >
              > Плачков не москаль

              Він знає рідну болгарську?

              >
              > і не український націоналіст

              звичайно

              >
              > йому є де мутити і в Київенерго

              Є, але ж масштаб...

              > А от із націоналістами біда

              Не з усіма.
            • 2006.02.08 | BIO

             Re: Это вы врете

             Кто Вам виноват Миша, что у Вашей музы хронический авитаминоз ?
             Может МАУП ?
             Вы совершенно не переносите аллегорий перенося все на свою персону,
             а на самом деле лично мне она абсолютна пофиг в любом виде.
             Перед Господом все равны и если не хотите оказаться в компании с
             газовыми переговорщиками в божьем приемнике на процедуре
             принудительной очистки от астральных паразитов не спешите реагировать
             на позывы стиранием пророчеств - позывы идут не из той чакры.

             Смешно надеяться, что ТАМ помогут БНГшные мантры. :)

             Музайтеся
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.02.08 | tomcat

              музаюсь! бiльше нiчого не залишається (-)

             • 2006.02.08 | Михайло Свистович

              Re: Это вы врете

              BIO пише:
              > Кто Вам виноват Миша, что у Вашей музы хронический авитаминоз ?

              З нею все в порядку, на відміну від Вашої, яка чомусь вважає, що кількість зможе замінити погану якість графоманства.

              >
              > Вы совершенно не переносите аллегорий

              Переношу легко, а от пустомельства не переношу.

              >
              > перенося все на свою персону

              Це Вам так хочеться

              > а на самом деле лично мне она абсолютна пофиг в любом виде

              Судячи з Вашої підвищеної уваги до мене - таки не пофіг ;)
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.02.08 | BIO

               Re: Это вы врете

               >Судячи з Вашої підвищеної уваги до мене - таки не пофіг

               Рівної той любови до тихушного тертя чужих дописів бо, погодьтеся,
               це, друже, відвертий сальєрізм котрий непомітно отруює Вашу душу.
               Я ж хочу зберегти раритетний екземпляр міського партизана
               нехай навіть шляхом самозаспиртування але ж не формалином і
               не у таких дозах.

               Чи Ви проти ?
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.02.09 | Михайло Свистович

                Re: Это вы врете

                BIO пише:
                >
                > Рівної той любови до тихушного тертя чужих дописів

                Брехати не гарно, а дописи Ваші ледь не всі заслуговують витирання як злісний нарцисичний спам.
 • 2006.02.06 | otar

  Цитата

  Я дуже дякую тим журналістам, які можуть адекватно оцінювати ситуацію. Тому що сама перша преса не мусить мовчати, коли такі здачі в Україні відбуваються. І коли я сьогодні читаю, наприклад, "Дзеркало тижня", то я хочу подякувати і Юлії Мостовій, і Рахманіну, і Аллі Єрьомєнко. Хочу подякувати всім журналістам, Тетяні Коробовій, Марині Пирожук, що люди не мовчать. І в той же час я хочу звернутися до тих, хто мовчить. Дорогі мої, та невже ж ми з вами не здатні спільними громадськими зусиллями зупинити такі проекти? Невже, якщо люди сьогодні, які далекі від влади, далекі від газу, якщо ці люди не здатні сьогодні зрозуміти деталі, невже так звана наша еліта не може чітко, зрозуміло, в унісон сказати про ті речі, те, що вони варті?..

  Юлія Тимошенко, 29 січня
  в ефірі телеканалу НТН

  http://www.tymoshenko.com.ua/ukr/exclusive/interview/2615
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.06 | Englishman

   І шо? (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.06 | Shooter

    І те, що Мостова - коліжанка Юлі.

    А стаття Єрьоменко - гола і відверта заказуха.

    Доречі, Вам не довелося знайти хоч трохи подібні за змістом статті в, скажімо, FT чи WSJ?

    Бо мені якось ні....;)

    Нічого це Вам не говорить?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.06 | Englishman

     Re: І те, що Мостова - коліжанка Юлі.

     Том Ворнер з ФТ. Це так, до речі. А особливої заказухи я не побачив- пів Кабміну цей договір не подобається. Конкренти, що з них взяти...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.06 | Shooter

      Re: І те, що Мостова - коліжанка Юлі.

      Englishman пише:
      > Том Ворнер з ФТ. Це так, до речі.

      Том Ворнер не є економічним оглядачем, а є кор. по Україні. Це теж - так, доречі.

      То як Ви думаєте - чому характер публікацій в ДТ суттєво відрізняється від характеру публікацій по цій самій темі в FT та WSJ?

      >А особливої заказухи я не побачив-

      в Єрьоменко? ціла стаття - відверта заказуха

      >пів Кабміну цей договір не подобається.

      Їм, швидше, не подобається характер самих переговорів. Як і окремі положення договору. Про які, знову ж таки, можна було і треба було говорити і в рамках уряду.

      Проте, як Ви зауважуєте, ніхто з них не називає договір "національною зрадою" і не закликає, на відміну від "декого", до його денонсації.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.06 | Englishman

       Re: І те, що Мостова - коліжанка Юлі.

       Shooter пише:
       > Englishman пише:
       > > Том Ворнер з ФТ. Це так, до речі.
       >
       > Том Ворнер не є економічним оглядачем, а є кор. по Україні. Це теж - так, доречі.
       >
       > То як Ви думаєте - чому характер публікацій в ДТ суттєво відрізняється від характеру публікацій по цій самій темі в FT та WSJ?

       Може тому, що вони мають бльше інформації?


       >
       > Проте, як Ви зауважуєте, ніхто з них не називає договір "національною зрадою" і не закликає, на відміну від "декого", до його денонсації.

       Це не означає, що потенціно договір не може бути зрадою.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.06 | Shooter

        Re: І те, що Мостова - коліжанка Юлі.

        Englishman пише:
        > Shooter пише:
        > > Englishman пише:
        > > > Том Ворнер з ФТ. Це так, до речі.
        > >
        > > Том Ворнер не є економічним оглядачем, а є кор. по Україні. Це теж - так, доречі.
        > >
        > > То як Ви думаєте - чому характер публікацій в ДТ суттєво відрізняється від характеру публікацій по цій самій темі в FT та WSJ?
        >
        > Може тому, що вони мають бльше інформації?

        Чи може тому, що в них заказуха набагато дорожче коштує? ;)

        І, доречі, якою саме інформацією диспонує ДТ, якої так бракує FT та WSJ для того, щоб прийти до таких самих висновків, як і Єрьоменко-Мостова?

        > > Проте, як Ви зауважуєте, ніхто з них не називає договір "національною зрадою" і не закликає, на відміну від "декого", до його денонсації.
        >
        > Це не означає, що потенціно договір не може бути зрадою.

        Ги :)))) В принципі те, що, Ви здатні втримати в руках пістолет, скажімо, не означає, що потенційно Ви не можете бути вбивцею.

        Будемо Вас судити вже чи трохи пізніше? ;)
     • 2006.02.06 | tomcat

      справа не в тiм що не подобається, кращi варiанти є? (-)

   • 2006.02.06 | tomcat

    власть любой ценой (-)

    1. просто брехня (басманный суд, сдача ГТС хранилищ и баланса, незакрытие дела в России, подписание СП в ночь на 30.1.06)
    2. личные оскорбления НУ и объявление ВАЮ беспомощным идиотом.
    3. использования ситуации с газом кторую сделала россия и сама юля (протоколы на следующий год ВСЕГДА подписываются летом до начала сезона - когда Юля еще была премьером). почему юля ни протокол не подписала ни объявила о проблеме?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.06 | Englishman

     Re: власть любой ценой (-)

     tomcat пише:
     > 1. просто брехня (басманный суд, сдача ГТС хранилищ и баланса, незакрытие дела в России, подписание СП в ночь на 30.1.06)

     чєво?

     > 2. личные оскорбления НУ и объявление ВАЮ беспомощным идиотом.

     брехня.

     > 3. использования ситуации с газом кторую сделала россия и сама юля (протоколы на следующий год ВСЕГДА подписываются летом до начала сезона - когда Юля еще была премьером). почему юля ни протокол не подписала ни объявила о проблеме?

     чому їй про це не нагадав Ющ?
   • 2006.02.06 | otar

    Кілька висновків

    Деталь номер один: у ЗМІ взагалі-то не заведено згадувати інші ЗМІ, якщо на них не посилаються. Про це чудово знає і Юлія Володимирівна, як і всі інші політики: піарити конкурентів - поганий тон. У цьому випадку було перелічено не лише журналістів, але й назване одне видання. Для порівняння, цитата з телесюжету Першого каналу, що безпосередньо стосується ефіру на НТН: Так сказала лідерка свого виборчого блоку Юлія Тимошенко в ефірі одного з українських телеканалів.

    Отже, цю заяву Юлії Володимирівни можна розцінювати як свідомо рекламну: читайте "Дзеркало Тижня".

    Деталь номер два: серед журналістів, яких ЮВТ називає поіменно, є троє авторів "ДТ", а також
    - журналіст інтернет-видання "Обозреватель", що належить Бродському;
    - Марина Пирожук - дружина і соратниця В.Полохала, №50 виборчого списку БЮТ.

    Отже, цю заяву Юлії Володимирівни можна розцінювати також як натяк для телеглядачів: читайте правильні видання.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.06 | Englishman

     Ющенко еру хвалив -ганьба? (-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.06 | otar

      Ганьба тут ні до чого

      З Ерою, до речі, вийшла значно смішніша ситуація, але це інша тема.

      Йдеться про те, що подібне паблісіті "дружнім" засобам масової інформації в ефірі "недружніх" (нагадаю, НТН належить представникові Партії Регіонів) робити не заведено. Якщо Юля порушила цю неформальну, але загальновідому заборону, то лише тому, що їй ДУЖЕ треба було привернути увагу глядачів до "своїх" ЗМІ. До яких, як бачимо, належить і Дзеркало Тижня.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.06 | Englishman

       те, що вона їх похвалила,

       не означає, що вони їм належать. ДТ, до речі, її теж критикує. Наскільки цього заслуговує політик не при владі.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.06 | otar

        Хіба хтось каже, що ДТ належить Юлі?

        ДТ належить редакційному колективу, і гуртом не продається - лише вроздріб. Але дорого. Див. вище, кондукатор написав відомий принцип, за яким працює ця газета: перші сторінки для іміджу, далі можна за гроші. А якщо гроші дуже файні або від добрих друзів, то можна й перші сторінки за гроші.

        Річ не в тому, що "Дзеркало" публікує брехливу інформацію: факти можуть бути правдивими, і стаття "Совершите вы массу открытий..." насправді вражає. Річ у тому, що могла бути опущена - та, власне, і є опущена - маса інших правдивих фактів, публікація яких ЮВТ невигідна. Ці факти публікуються в інших виданнях, але не настільки авторитетних.
       • 2006.02.07 | observer

        так і лазаренку вона не належала

        але кому треба - знали, що кілька сторінок - Його
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.07 | SpokusXalepniy

         А по мне, так пусть ДТ належить хоть Гитлеру...

         ... лишь бы я имел возможность читать столь грамотные, аналитические статьи.
         Приведите мне пример более убедительных и корректно составленных. Тогда и поговорим. Где достойные опровержения? Линк на бочку!
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.02.08 | observer

          100%. просто не треба бути наївними і вважати що статті в ДТ -

          це чиста аналітика. треба брати лише інформацію, а висновки робити самим
 • 2006.02.08 | Резонер

  Re: Мдя, Дзеркало перейшло на режим роботи "вибори": ДТ про газ(л)

  В огороді бузина, а в Києві дядько.
  Все хорошо, прекрасная маркиза, за исключеньем пустяка.

  Неможна на змістовну, підкріплену цифрами й фактами
  критику газової зради, яку оприлюднило ДТ, відповідати
  емоційними балачками. На дуже невибагливого читача
  розраховуєте, пан автор.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.08 | 123

   Re: Мдя, Дзеркало перейшло на режим роботи "вибори": ДТ про газ(л)

   Резонер пише:
   > В огороді бузина, а в Києві дядько.
   > Все хорошо, прекрасная маркиза, за исключеньем пустяка.
   >
   > Неможна на змістовну, підкріплену цифрами й фактами
   > критику газової зради, яку оприлюднило ДТ, відповідати
   > емоційними балачками. На дуже невибагливого читача
   > розраховуєте, пан автор.

   Я цифри і факти не заперечую. Як раз емоційними балачками вважаю висновки авторів статті - на що обгрунтовано вказав у своєму дописі.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua