МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Томенко: проект нового соціального бюджету

02/05/2006 | Майдан-ІНФОРМ
«Команда Юлії Тимошенко готує проект нового, справді народного бюджету, головним пріоритетом якого буде соціальна політика», - заявив заступник керівника БЮТ Микола Томенко під час зустрічі з журналістами у Чернігівській області.

Він нагадав про те, що після президентських виборів головними зобов’язаннями нової влади було проведення ефективної соціальної політики. «Тому у державному бюджеті на 2005 рік було закладено цілу низку соціальних програм, спрямованих на покращення життя пенсіонерів, учителів, працівників культури, військовослужбовців. Усі ці програми були успішно виконані», - зазначив Микола Томенко. Він наголосив, що розширення соціальних програм та збільшення їх фінансування у бюджеті передбачалося урядом Тимошенко і надалі, у 2006-му році. «Але урядом Єханурова були зупинені майже всі програми, спрямовані на суттєве збільшення стипендій студентам, компенсацій потерпілим від Чорнобильської катастрофи тощо. Не була підтримана і жодна з програм централізованого фінансування дошкільної підготовки та позашкільного виховання», - зауважив Томенко.

«В основі нашої програми «Маніфест справедливості» – справедлива соціальна політика. Всі соціальні програми, які зараз зупинені, будуть відновлені у травні з формуванням нового уряду. Більше того, наша команда йде до нового парламенту і нового уряду з підготовленою редакцією соціального бюджету. І ми переконані, що вже у другому півріччі цього року Україна житиме за новим справедливим і соціальним бюджетом», - наголосив заступник керівника Блоку Юлії Тимошенко.

Відповіді

 • 2006.02.06 | Сергій Кабуд

  прекрасна ідея і головне- діаметрально протилежна

  брехливому підвиванню всякої перефарбованої з стукачів наволочі про 'вільнийринок' за умов сучасного україанського феодалізму

  правильний шлях- це в першу чергу за будь яку ціну підвищити добробут бідних

  а от шоб це вдалося суспільство буде вимушеним повикидати всі феодальні обмеження на економічне життя-
  в першу чергу порозганяти бюрократів і скасувати практично все існуюче
  шахрайське законодавство
 • 2006.02.06 | Nemesis

  Які молодці!

  З нетерпінням чекаю на саму програму.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.06 | Людмила Коваль

   Не програма, а шоколад .

   Nemesis пише:
   > З нетерпінням чекаю на саму програму.
   Клікніть тут: http://www.tymoshenko.com.ua/ukr/elections/manifesto/ і насолодіться.
   Тільки вважайте, щоб кишки не склеїлися від кількості солодких обіцянок. ;)
 • 2006.02.06 | Іщенко Богдан

  Re: Томенко: проект нового соціального бюджету

  Люди, ну Єхануров жеж фахівець і він відмінив пільги не через те, що не любить соціально незахищені верстви населення. У що обернулося підвищення пенсій ? В дуже велику інфляцію, яку ми тепер відчуваємо. Є один економічний закон: підвищувати соціальні виплати можна лише за умови росту економіки (валового внутрішнього продукту зокрема) (Норвегія (країна з найбільш швидко ростучаю економікою за думкою якоїсь Європ. орг-ї) не підвищує соц. виплати останні 12 років, а вкладає гроші в розвиток економіки). Без цього виходить, що підвищуючи пенсії зараз ми (вони) крадемо в себе гроші в майбутньому. 10 гривень зараз - це вже не ті 10 гривень, що рік тому (подумайте). Не можна за даної ситуації підвищувати пенсії та соціальні виплати, бо потім за ті ж самі гроші ми вже не купимо того ж самого і для пенсіонерів все якби залишиться таким, як і було, а от для людей, що працюють в небюджетній сфері таке "підвищення" ні до чого гарного не призведе. Кажу Вам як бакалавр права, що вивчав багато економічних дисциплін. Та й Ви самі можете подумати чи так воно є...
 • 2006.02.06 | tomcat

  справа за малим - хто дасть грошi. або в кого вiдiбрати (+)

  ну це вже просто ганьба. моя повага до томенка падає кудись в прiрву. а бют котиться до рiвня вiтренко.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.06 | Горбань

   Money, money, money

   Правду сказав Сівєц: Юля не Бальцерович. Але хто коли в цій країні бачив економіку? Коли це наші прості люди керувалось кредитними ставками, товарною масою чи законами ринку? Хто тут економічними важелями добився великого успіху? Пинзеник? Жорстка економія, жодної соціалки...

   А може спершу треба дати якийсь поштовх? Може трохи здорового популізму не завадить? Дати понюхати напівдохлій кобилі шкоринку хліба, перш ніж нав’ючувати? А гроші – гроші в цій країні ще й які гуляють, і в першу чергу з бюджету... Згадайте того ж Кірпу. Сотні тисяч для них не рахуються. Ющенко, який, зі своєї банкірської точки зору, підтримує лише великий капітал, цього не розуміє. 100 мільйонів сюди, 200 туди, 4 млрд в умі тримаємо. Те, що Юля називає "пошерстить", може й не так і погано. Може не обов’язково в золоті купатись, досить у ньому ходити?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.06 | tomcat

    Re: Money, money, money

    Горбань пише:
    > А може спершу треба дати якийсь поштовх? Може трохи здорового популізму не завадить? Дати понюхати напівдохлій кобилі шкоринку хліба, перш ніж нав’ючувати? А гроші – гроші в цій країні ще й які гуляють, і в першу чергу з бюджету...

    дефiцит бюджету - 2.6%, а грошi якi гуляють мають добрих юристiв i просто так не вiддадуться

    > Згадайте того ж Кірпу.

    знос залiзниць >90%, за 2004 рiк - придбано 1(один) новий вагон.

    > Сотні тисяч для них не рахуються. Ющенко, який, зі своєї банкірської точки зору, підтримує лише великий капітал, цього не розуміє. 100 мільйонів сюди, 200 туди, 4 млрд в умі тримаємо. Те, що Юля називає "пошерстить", може й не так і погано. Може не обов’язково в золоті купатись, досить у ньому ходити?

    "пошерстить" - це зветься "вiдкрити скриньку пандори". законнiсть - це зброя малоi людини, бо великi мають i охорону i "кишенькових" суддiв

    ps. аналIзуючi ваш пост ви - типовий прихильник Юлi
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.06 | Михайло Свистович

     Re: Money, money, money

     tomcat пише:
     >
     > ps. аналIзуючi ваш пост ви - типовий прихильник Юлi

     Аналізуючи Ваш пост, ви - людина, не здатна до аналізу ;) Бо Ваш опонент таки прихильник Юща ;)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.07 | Горбань

      Re: Money, money, money

      Я прихильник того, що треба не найкупніших дерібанщиків заохочувати, а середню ланку народу. А тих, хто в злиднях і в біді - їх треба просто врятувати від смерті. Якщо щоночі замерзає по 50 людей і нікому навіть у голову не прийде, що це трагедія (бо бач, це ж не породою привалило...) Соціальні програми - це не викинуті в болото гроші, це те що відрізняє нас від диких звірів. Право на життя, на лікування, на кусок простого хліба, на дах чи хоча б палатку над головою - це не суперечить економіці, це те що йде попереду неї.
 • 2006.02.06 | ans-mo

  Дешевий популізм - "відібрати та поділити"

  ЮВТ вже 7 місяців намагалась таке робить. Інвестори після цього почали сбігати. А "соціальний бюджет" зьїла інфляція.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.06 | Горбань

   популізм + реалізм

   Скажіть мені, чому Ющенко (разом з Юлею) кинулись як навіжені виконувати популістські обіцянки Бандюковича, а не признались людям чесно, що грошей СПРАВДІ нема, і краще їх людям не давати, бо їх, не дай боже, з"їсть міль, миш або інфляція. Ну дали, ну з"їла - але ж не зразу і не всі, а головне, Пинзеник - (це Пинзеник-то) казав що вони це зробили дуже нормально, йому навіть сподобалось ;-)
   Може це в нормальній економіці популізм, а в нашій хамсько-дерибанській якраз нормальний крок...
   Чи може Ющенко планує щось протилежне? Його-то плани на бюджет - соціальні чи асоціальні?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.06 | Shooter

    реалізм

    Горбань пише:

    > Може це в нормальній економіці популізм, а в нашій хамсько-дерибанській якраз нормальний крок...

    В тому то й весь фокус, що "хамській економіці" гаплик приходить.

    > Чи може Ющенко планує щось протилежне? Його-то плани на бюджет - соціальні чи асоціальні?


    Ющенко планує протилежне в рамці наповнення бюджету. Інвестори-робота-зарплати-податки-бюджет з'являють лише там, де економіка стає "нормальною", а не "в багатих забрати, бідним віддати".

    Подивіться на наших сусідів - екс-братів по соц-нещастю. Дєрібан і в них був (хоча й, можливо, не такий безпрєдєльний), проте де сьогодні ми - а де вони. І щоб хоч трохи зменшити цей розрив, потрібен прихід в Україну "масового великого капіталу". А туди, де йде реприватизація, як показує досвід, капітал не йде.

    Тому на завтра ще, можливо, вистачить "подєрібаніть подєрібанєноє". А от що буде післязавтра?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.07 | Горбань

     Re: реалізм

     Shooter пише:
     > Ющенко планує протилежне в рамці наповнення бюджету. >Інвестори-робота-зарплати-податки-бюджет з'являють лише там, де >економіка стає "нормальною", а не "в багатих забрати, бідним віддати".
     >
     ох, нема Олекси Довбуша, нема... а якщо лише в декого забрати, без жодного упередження перевіривши, лише згідно з існуючим законом. Адже дуже-дуже багатих небагато, і якимось дивом майже всі родичі одного гарного дідуся... ні, ні, не Лєніна...

     > Подивіться на наших сусідів - екс-братів по соц-нещастю. Дєрібан і в >них був (хоча й, можливо, не такий безпрєдєльний), проте де сьогодні >ми - а де вони. І щоб хоч трохи зменшити цей розрив, потрібен прихід >в Україну "масового великого капіталу". А туди, де йде >реприватизація, як показує досвід, капітал не йде.
     >
     у них декого й посадили, а в нас покликали на конференцію і зазирали грайливо в очі. І щось після цього не капітал прийшов, а розчарування більшості людей, змобілізованих-було майданом. А щоб зменшити розрив, потрібен СЕРЕДНІЙ клас, а не масове заохочення отруїтелів, головорубів і крадіїв-що-фінансували-і-фінансують повернення до СССР

     > Тому на завтра ще, можливо, вистачить "подєрібаніть подєрібанєноє". А от що буде післязавтра?
   • 2006.02.06 | ans-mo

    Якщо б країну не чекали доленосні вибори 2006, то

    Президенту варто було б розпочати своє правління прагматичною довгостроковою політикою. Неостаточна перемога Майдану накладала свій відбиток на дії Президента та команди, вони хотіли задовольнити занадті обіцянки та закріпити перемогу.
    "Соціальний бюджет" 2005 року не викликав, як кажуть соціологи, у більшості "соціума" підтримки. Поки що обьективна коньюнктура діє, на жаль, проти помаранчових.
   • 2006.02.06 | tomcat

    тому що чiтко знали та казали - де брати грошi... (+)

    фальшивий НДС, контрабанда-стоп, закрытие фальшивых зон и т.д.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.07 | Горбань

     Знати-то з нали, а от чи взяли?

     tomcat пише:
     > фальшивий НДС, контрабанда-стоп, закрытие фальшивых зон и т.д.
     це контрабанда - стоп???! це комп"ютери на кордоні - стоп, і то лиш на 2 тижні до місяця, потім - знов ґоу...
     халва-халва-халва


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua