МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

> Тимошенко: Проект угоди зі НСНУ, СПУ та Ющенком (л)

02/06/2006 | НеДохтор
http://www.byut.com.ua/ukr/news-800

--------------------------
Тимошенко запропонувала проект угоди про створення коаліції БЮТ-НСНУ-СПУ. Кому бути Прем’єром – визначать виборці

06 лютого 2006
16:46:58

Юлія Тимошенко на прес-конференції в Рівному 6 лютого оприлюднила проект договору про створення коаліції після парламентських виборів, який сьогодні буде передано в штаб «Нашої України» та особисто Президенту.

Документ пропонується підписати БЮТ, «Нашій Україні», СПУ та Віктору Ющенку.

За словами Тимошенко, в документі перераховано принципи, «про які говорили на Майдані під час Помаранчевої революції, за які люди вийшли на вулицю й отримали нову владу».

Натомість окремим пунктом у проекті договору стоїть зобов’язання про нестворення коаліції з Віктором Януковичем. «Я готова публічно поставити свій підпис і запевнити, що за моєї участі такої коаліції ніколи не буде створено, до цього мене не підштовхнуть ніякі обставини. Хочеться, щоб і Віктор Андрійович Ющенко, і Олександр Олександрович Мороз теж поставили свої підписи під цим зобов’язанням», - зауважила Юлія Тимошенко.

Що стосується змісту проекту угоди, то у першому пункті, за словами Тимошенко, учасники коаліції визнають виняткову актуальність проблеми корупції в Україні та потребу викорінити «не лише ту корупцію, що залишилась у спадщину від старої влади, а й ту, яка сьогодні руйнує нове життя України, в тому числі й у таких фундаментальних газових капітуляціях». Газові угоди, «що зруйнували стабільність української енергосистеми» пропонується скасувати.

В документі пропонується також забезпечити відокремлення бізнесу від влади, повернути в державну власність незаконно приватизовані стратегічні об’єкти.

Сторони мають відмовитися від використання адмінресурсу та брудних виборчих технологій.

Також учасники коаліції зобов’язуються притягти до відповідальності винних у фальсифікації результатів президентських виборів 2004 року та тих, хто поширював і популяризував ідеї сепаратизму, запроваджував репресії щодо ЗМІ.

Окремим пунктом виписана вимога розслідувати справу Ґонґадзе й назвати замовників його вбивства.

Документ зобов’язує підписантів розслідувати в повному обсязі злочини, скоєні екс-президентом Леонідом Кучмою та його оточенням. «Це ненормально, коли людина за десять років обібрала Україну на користь своїх кумів і сватів, а зараз живе на державній дачі за державний рахунок», - зауважила Тимошенко.

Озвучуючи вимогу скасувати недоторканність депутатів усіх рівнів, лідерка БЮТ заявила, що її політична сила наполягає на тому, щоб у парламенті вже сьогодні поставили на голосування це питання.

Проект угоди зобов’язує її учасників утриматись від консультацій про кулуарний розподіл посад. На думку представників Блоку Юлії Тимошенко, такі переговори мають вестися тільки після парламентських виборів, «коли народ скаже своє слово».

«Щоб не було інсинуацій на тему того, хто стане наступним Прем’єр-міністром, ми пропонуємо таке положення: яка політична сила займе перше місце в «помаранчевому» таборі – та й матиме право висувати свою кандидатуру на цю посаду», - заявила Тимошенко.


Повний текст проекту угоди додається:


--------------------------------------------------------------------------------Д О Г О В І Р


про створення коаліції демократичних сил у Верховній Раді України V-го скликання


Виходячи з турботи за долю майбутнього України, захисту національного суверенітету, прав та свобод людини, розвитку демократії, забезпечення прозорої чесної політики, налагодження рівноправного діалогу між суспільством та владою, ми, представники політичних партій та блоків, що підписалися нижче, заявляємо про створення Коаліції демократичних сил у Верховній Раді України V-го скликання, відповідно до частини шостої, статті 83 Конституції України.Учасники Коаліції демократичних сил України погодили головні принципи та засади її формуванняПРИНЦИПИ ТА ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ КОАЛІЦІЇ1.Учасники Коаліції визнають виняткову актуальність проблеми корупції в сучасній Україні і висловлюють готовність до спільного її подолання, виступають за повне і безумовне відділення бізнесу від влади за чіткою, законодавчо встановленою системою та пропонують всім кандидатам на державні посади звітувати перед суспільством не тільки про свої доходи, але й декларувати власні видатки та видатки членів своєї родини.


2.Учасники Коаліції обіцяють забезпечити виконання даних українському народові під час президентських виборів 2004 року зобов’язань щодо повернення у державну власність незаконно приватизованих стратегічних об’єктів української промисловості


3.Учасники коаліції зобов’язуються після формування нового Уряду забезпечити ріст стипендій до рівня, що перевищує прожитковий мінімум.


4.Учасники коаліції зобов’язуються зробити пріоритетною програму відновлення ефективної та доступної системи охорони здоров`я з одночасним збільшенням заробітних плат для працівників галузі та фінансування охорони здоров’я.


5.Учасники коаліції зобов`язуються втілити і реалізувати справедливі диференційовані підходи до системи шкільної і вищої освіти та забезпечити ріст заробітних плат для працівників системи освіти.


6.Учасники Коаліції відмовляються від використання адміністративного ресурсу та брудних технологій в ході виборів до Верховної ради України в будь-якій формі. Кандидати в депутати всіх рівнів від Учасників Коаліції, які займають посади в центральних та регіональних органах виконавчої влади на час виборчої кампанії ідуть у відпустку.


7.Учасники Коаліції висловлюють готовність, відповідно до чинного законодавства, домагатися притягнення до відповідальності винних у фальсифікації результатів виборів, переслідуванні опозиційних політичних сил, порушенні умов приватизації стратегічних об’єктів української промисловості, переслідувань та репресій щодо працівників засобів масової інформації, розповсюдженні та популяризації ідей зміни державного устрою, сепаратизму, федералізму.


8.Учасники Коаліції вимагають скасування будь-яких письмових чи усних зобов’язань та гарантій, наданих представникам колишньої влади щодо їх недоторканості, незважаючи на ранг чи статус чиновників і державних діячів, в тому числі зобов’язуються забезпечитиу повному обсязі розслідування злочинів, скоєних колишнім президентом Кучмою та його оточенням


9.Учасники Коаліції зобов’язуються довести до результату розслідування корупційних скандалів в енергетичному секторі України, розслідування резонансних політичних справ, публічного судового розгляду справи Георгія Гонгадзе, справ стосовно незаконної приватизації на основі даних допитів колишнього голови Фонду державного майна Чечетова.


10.Учасники констатують наявність серйозної кризи, що склалася на газовому ринку України і декларують готовність до першочергового і пріоритетного вирішення проблем, пов’язаних з енергетичною безпекою держави з перших днів роботи нового Уряду, що буде сформований на коаліційній основі після виборів до Верховної Ради 26 березня 2006 року. Учасники Коаліції вимагають перегляду руйнівних для економіки України газових угод, що підписані з початку 2006 року, проведення серйозного розслідування зловживань у енергетичному секторі, та притягнення до відповідальності чиновників, винних у зраді національних інтересів та завданні збитків державі.


11.Учасники Коаліції виступають за поновлення боротьби з контрабандою, удосконалення та спрощення регуляторної політики, проведення податкової реформи, реформи житлово-комунального господарства, забезпечення створення прозорого та привабливого інвестиційного клімату в країні.


12.Учасники Коаліції беруть відповідальність за соціалізацію державного бюджету України та формування сталих тенденцій до збільшення виплат по програмі захисту материнства і дитинства, учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, ветеранам та інвалідам війни.


13.Учасники Коаліції беруть на себе зобов’язання щодо скасування депутатської недоторканості для депутатів місцевих рад та внесення змін до Конституції щодо відміни дії статті 80 Конституції України, якою встановлено недоторканість для народних депутатів України.


14.Учасники коаліції зобов’язуються не вступати в переговори щодо формування коаліцій з тими політичними партіями та блоками, які виступали і виступають проти національних інтересів України та прагнуть до криміналізації влади, зокрема – з Партією регіонів Януковича.


15.Учасники Коаліції заявляють про відмову від будь-яких кулуарних домовленостей про розподіл посад. Політичні сили, які формують Коаліцію, отримають право на формування влади тільки за результатами народного волевиявлення і лише в залежності від отриманих на виборах до Верховної Ради України результатів. До парламентських виборів будь-які кадрові пропозиції не погоджуються і не розглядаються.


Головні принципи кадрової політики погоджено наступним чином:


Партії та Блоки політичних партій, які формують Коаліцію, беруть участь у розподілі державних посад відповідно до отриманих на виборах результатів.
Вибір та заповнення вакансій з загальної номенклатури посад серед учасників Коаліції здійснюється почергово, пропорційно до отриманого на виборах результату.
Партія чи Блок політичних партій, що набере найбільше голосів виборців на виборах до Верховної Ради серед інших учасників Коаліції (займе 1-е місце серед учасників Коаліції) пропонує свою кандидатуру на посаду Прем’єр-міністра України. Інші учасники коаліції не мають права вето на цю кандидатуру.
Президент України гарантує внесеннякандидатури Прем’єр-міністра на затвердження Верховною Радою, відповідно до частини 8 статті 83 та п.9 статті 106 Конституції України. Учасники Коаліції у Верховній Раді України підтримують цю кандидатуру одностайним голосуванням.


16.Цей договір відкрито для підписання іншими політичними силами, що розділяють принципи та засади діяльності Коаліції, та будуть мати фракції в майбутньому складі Верховної Ради України.


17.Гарантом виконання викладених в цьому Договорі принципів та засад діяльності Коаліції демократичних сил України є Президент України В.А. Ющенко, який підписує цей Договір разом зі лідерами політичних партій та блоків, що формують Коаліцію.


Договір підписали:Від Блоку Юлії Тимошенко


Від Блоку “Наша Україна”


Від Соціалістичної партії України
Президент України В.Ющенко“_____” лютого 2006 р.


--------------------------

Відповіді

 • 2006.02.06 | tomcat

  так, новий раунд мочiлова - хто бiльше всiх за об'єднання (+)

  юля вiдчула що запахло смаленим! "адназначна"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.06 | Sych

   Якраз tomcat тут мочіловом і займається.(-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.06 | Олег

   Re: так, новий раунд мочiлова - хто бiльше всiх за об'єднання (+)

   Совершенно ясно, что на всех форумах, в том числе и на этом, сидят оплаченные провокаторы. Пример - этот вот самый активный - fomcat.
   КОТ с ФОМкой, что-ли. Что бы Юля ни сделала, что бы ни предложила,
   они уже вонь распускают.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.06 | tomcat

    ще раз запитую - навiщо оголошувати проект коли йдуть ...(+)

    ..переговори? вона що - бiльш помаранчева за всiх iнших?

    Олег пише:
    > Совершенно ясно, что на всех форумах, в том числе и на этом, сидят оплаченные провокаторы.

    пинкертон! нет, мегрэ! адназначна!

    > Пример - этот вот самый активный - fomcat.

    вообще то TOMCAT, том и джерри смотрели?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.06 | Олег

     Чистое мочилово

     Отлично tomcat. Не люблю эту пустышку - мультик, о котором речь.
     Вы наверное и сами не поняли, что ваше саркастическое
     "Пинкертон" относится к вам в первую очередь.
     Что вы знаете истинного о Юле, еслм черпаете информацию из
     источников типа Том и Джеори. Начнете возражать, сразу отвечу,
     других нет. Так что совершенно ясно, что ваша задача - мочилово.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.06 | tomcat

      нич-чо не понимаю. поток сознания какой-то (-)

     • 2006.02.07 | Остап!

      А що Ви знаєте про Юлю такого, чого ми не знаємо? (-)

 • 2006.02.06 | STORM

  Ключевое положение договора!

  >окремим пунктом у проекті договору стоїть зобов’язання про нестворення коаліції з Віктором Януковичем

  Вот это самое главное.
  Можно даже организовать что-то вроде сбора подписей, меморандума (неважно что), чтобы ВЫНУДИТЬ их НЕ ВСТУПАТЬ в коалицию с януковичами.
  Все стороны процесса, а прежде всего "Наша Украина" и БЮТ должны дать чёткий сигнал своим избирателям, что никаких коалиций с януковичами не будет. В этом направлении надо и нам работать.

  Короче, сбор 1 млн подписей против коалиции помаранчевых партий с Януковичем. В любом виде. Пусть делают что угодно, но я лично не прощу им коалицию с Януком. Это будет означать, что они стали такими как он.
  Это будет для них самым большим позором за всю их историю.
  Надо, чтобы они это поняли твёрдо раз и навсегда.

  Малейшее заигрывание с януками - позор!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.06 | tomcat

   я думаю ключевые пункты 10 и 15 (+)

   10. про газовые контракты.
   15. премьер должен быть от партии набравшей больше голосов.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.06 | STORM

    Не стоит переоценивать газовые вопросы

    Понимаете, я уже давно и внимательно изучаю политическую ситуацию. У меня твёрдое понимание, что хуже, чем Янукович и "Регионы" нет ничего. Витренко и НеТак - аналогично. Прежде всего нам надо, чтобы эти АНТИУКРАИНСКИЕ силы не могли влиять на политику.
    Если Юля предлагает (пусть даже в числе прочих пунктов) ОТКАЗ ОТ КОАЛИЦИИ С ЯНУКОВИЧЕМ - это хорошо. Я назвал тот пункт, который важен для меня.

    Потому что если к власти придут януковичи, нас ждёт вот что:
    http://www2.maidan.org.ua/n/out/1139177788

    Я не сомневаюсь, что любые проблемы с газом, вплоть до его полного отсутствия, покажутся нам мелочью по сравнению с угрозой получить Чечню в Крыму или взрывы домов в Киеве. Этого вполне можно ждать от российской гебни.
    Уж лучше Юля. Хотя я лично на текущий момент больше склоняюсь к поддержке Блока Костенко-Плюща.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.06 | tomcat

     а я впевнений що цей пункт лише вiдволiкання уваги (+)

     10. згадайте слова Еханурова - реально украiна споживає 62 млрд кубiв газу, решта розкрадається або безгосподарно губиться. 76-62=14 млрд кубiв - це занадто ласий шмат, i можна чiтко вiдстежити чиi вуха стирчать.
     15. юля розумiє що це ii єдина можливiсть стати ПМ, бо навiть у можливiй коалiцii ну+спу+литвин > бют, а з ПР iй точно ПМ не свiтить.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.06 | STORM

      Re: а я впевнений що цей пункт лише вiдволiкання уваги (+)

      Да не в этом дело.
      Я предлагаю рассматривать отказ от коалиции с януками как тему для отдельного меморандума или сбора подписей. Понимаете?
      Саму по себе эту тему рассматривать отдельно. Какой там договор - это другой вопрос. Просто выйти с инициативой (например, путём сбора подписей), чтобы все помаранчевые партии ПУБЛИЧНО И ТОРЖЕСТВЕННО ОТКАЗАЛИСЬ ОТ ИДЕИ КОАЛИЦИИ С ЯНУКОВИЧАМИ.
      Одно это, вне зависимости от остального, стоит большой гражданской кампании.
     • 2006.02.07 | QuasiGiraffe

      А под одеждой они все равно голые! (-)

 • 2006.02.07 | Englishman

  Вінігрєт (-)

 • 2006.02.07 | Shooter

  Такий хитрий, проте відвертий пі-арний хід

  Бо апріорі зрозуміло, що, наприклад, газ в угоді бути неможе.

  Заодне БЮТ, як завжди, "вірна собі": спочатку вони заявляють, що проти розподілу посад, проте "розподіл" посади ПМ-а не забувають включити в договір, готуючи тим часом резервні гімнометальні потужності - щоб видерти на 0,5% більше, ніж НСНУ на виборах.

  **************

  Проте подібна угода сьогодні є потрібна.

  І якби я був на місці НСНУ, я би запропонував зустрічний хід. А саме - підписати угоду, в якій би декларувалися:

  а) загальні принципи співпраці
  б) зобов'язання не вступати в коаліцію з Яником
  в) визначення кандидатури майбутнього ПМ-а шляхом РЕЙТИНГОВОГО ГОЛОСУВАННЯ серед членів коаліції і "обов'язковість" цього голосування для членів коаліції. Себто, якщо Юля має 20%, НСНУ має 20%, ПОРА-ПРП має 3,5%, CПУ має 8,5% і Литвин 6,3%, то вага їхніх голосів є пропорційною до електоральних здобутків. Кожна сила має право запропонувати свого ПМ-а, потім по ньому проводиться рейтингове голосування - і переможець в ньому стає ПМ-ом.

  І тоді би - глянув я, якби викручувалася Юля. Яка прекрасно розуміє, що при такій системі ПМ-а їй не бачити.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.07 | Englishman

   Щось я не пам"ятаю, щоб Ви критикувани

   НУ, коли ті запропонували поділити посади вже зараз.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.07 | Shooter

    Я їх ще до того критикував, як вони це запропонували

    Бо вважаю сам принцип хибним. Який, доречі, спочатку був запропонований саме Юлею і саме щодо поста ПМ-а

    Не вірите - в дармодарана спитайтеся. Ми з ним мали довгу дискусію на тему.
 • 2006.02.07 | Shooter

  У середу Блок "Наша Україна" планує оприлюднити попередні...(л)

  http://www.pravda.com.ua/news/2006/2/6/38428.htm

  У середу Блок "Наша Україна" планує оприлюднити попередні підсумки домовленості з Блоком Юлії Тимошенко, Соцпартією, Блоком Костенка і Плюща і "Пора-ПРП" про створення коаліції.

  Про це заявив керівник виборчої кампанії "Нашої України" Роман Безсмертний в інтерв'ю журналістам у понеділок, повідомляє прес-служба Блоку.

  Він розповів, що у понеділок відбувся черговий раунд переговорів з цього питання.

  За словами Безсмертного, у вівторок планується провести ще одну зустріч, на якій політичним силам, які беруть участь у переговорах, буде запропонований проект документа про створення коаліції.

  "Думаю, за станом на середу можна сподіватися на якісь домовленості, що уже можна буде оприлюднити", - підкреслив Безсмертний.

  Він відмовився коментувати зміст проекту документу, що буде запропонований для підписання можливим учасникам коаліції, посилаючись на домовленість не коментувати хід переговорів.

  Відповідаючи на питання про те, є чи політичні сили, яким однозначно відмовлять у праві стати членами коаліції, Безсмертний визнав, що для нього особисто існують сили, з якими він узагалі не бажає вести переговори.

  Але при цьому керівник Блоку "Наша Україна" підкреслив, що він представляє політичну силу, і політрада зобов'язала його сісти за стіл переговорів, у тому і числі і з тими, з ким Безсмертний говорити не бажає.

  "Я не хочу співпрацювати з Тимошенко, але вона існує. І що, робити вигляд, що її немає? Усе рівно вона одержить на виборах свої відсотки, і з нею доведеться рахуватися", - зазначив Безсмертний.

  Як відомо, у понеділок БЮТ надіслав до штабів "Нашої України" та Соцпартії власний проект угоди про створення коаліції у майбутньому парламенті.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.07 | Englishman

   Re: У середу Блок "Наша Україна" планує оприлюднити попередні...(л)

   > Але при цьому керівник Блоку "Наша Україна" підкреслив, що він представляє політичну силу, і політрада зобов'язала його сісти за стіл переговорів, у тому і числі і з тими, з ким Безсмертний говорити не бажає.
   >
   > "Я не хочу співпрацювати з Тимошенко, але вона існує. І що, робити вигляд, що її немає? Усе рівно вона одержить на виборах свої відсотки, і з нею доведеться рахуватися", - зазначив Безсмертний.
   >


   Якщо НУ хоче провалити переговори, кращого виконавця не знайти.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.07 | Shooter

    Re: У середу Блок "Наша Україна" планує оприлюднити попередні...(л)

    Englishman пише:
    > > Але при цьому керівник Блоку "Наша Україна" підкреслив, що він представляє політичну силу, і політрада зобов'язала його сісти за стіл переговорів, у тому і числі і з тими, з ким Безсмертний говорити не бажає.
    > >
    > > "Я не хочу співпрацювати з Тимошенко, але вона існує. І що, робити вигляд, що її немає? Усе рівно вона одержить на виборах свої відсотки, і з нею доведеться рахуватися", - зазначив Безсмертний.
    > >
    >
    >
    > Якщо НУ хоче провалити переговори, кращого виконавця не знайти.

    с'mon...а вічна Юлина мантра "ПМ або я, або Янукович" - сприяє веденню переговорів?

    Бо ця фраза свідчить про те, що для неї НСНУ взгалаі "не існує".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.07 | Михайло Свистович

     Re: У середу Блок "Наша Україна" планує оприлюднити попередні...

     Shooter пише:
     >
     > а вічна Юлина мантра "ПМ або я, або Янукович" - сприяє веденню переговорів?

     Вона вже давно не співає цю мантру в якості пропозиції. В т. ч. не звучить вона під час переговорів.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.07 | Shooter

      Re: У середу Блок "Наша Україна" планує оприлюднити попередні...

      Михайло Свистович пише:
      > Shooter пише:
      > >
      > > а вічна Юлина мантра "ПМ або я, або Янукович" - сприяє веденню переговорів?
      >
      > Вона вже давно не співає цю мантру в якості пропозиції. В т. ч. не звучить вона під час переговорів.

      Проте все ще робить це на публіці. Не дальше, як 10 днів тому.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.07 | Михайло Свистович

       Re: У середу Блок "Наша Україна" планує оприлюднити попередні...

       Shooter пише:
       >
       > Проте все ще робить це на публіці. Не дальше, як 10 днів тому.

       Так робить чи робила? Бо 10 днів під час виборів - величезний відрізок.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.07 | Englishman

     так, в цьому питанні обоє рябоє. Визнаєте? (-)

  • 2006.02.07 | НеДохтор

   > Оприлюднили ... (л)

   http://razom.org.ua/ua/news/9455/
   -------------------------------
   Юлія Тимошенко не визнає Президента Ющенка лідером помаранчевої коаліції   Як заявив на своїх сьогоднішній прес-конференції перший заступник керівника штабу Блоку “Наша Україна” Роман Зварич, “вчора, 6 лютого, Блоком Юлії Тимошенко було порушено домовленості щодо перебігу переговорного процесу та оприлюднено свій варіант договору. “В цій ситуації, - зазначив Зварич, - ми просто зобов’язані поінформувати громадськість про зміст документу, який було напрацьовано нами в ході переговорного процесу”.

   “Нашою принциповою позицією та передумовами підписання Договору були і залишаються певні засади. – заявив Зварич. - По-перше, Президент України Віктор Ющенко є політичним лідером створюваної коаліції. По-друге, підписантами Договору мають бути усі помаранчеві сили”.

   Приман Зварич заявив, що Юлія Тимошенко не сприймає формату переговорного процесу, запропонованого “Нашою Україно”, вважаючи, що переговори варто проводити у форматі “трійки” – “Наша Україна”, БЮТ та СПУ.

   Однак, як зазначив Зварич, “ ініціатива «Нашої України» поклала початок переговорному процесу між «Нашою Україною», БЮТ, СПУ, Блоком Костенка-Плюща, Пора-ПРП. І нашою принциповою позицією було те, що учасниками переговорного процесу мають бути усі “помаранчеві”.

   “І ПРП, і Українська Народна Партія мають свої фракції у парламенті, - зазначив Зварич, - а тому ігнорувати їх з нашого боку було б як мінімум нечесно”. Він також наголосив, що “рейтинги – річ відносна”, а тому “Наша Україна” буде принципово відстоювати право і Блоку ПРП-Пора і УНБ Костенка-Плюща брати участь у переговорному процесі і долучити до підписання угоди.

   “Нас також здивувало, - заявив Зварич, - що у запропонованому БЮТ проектом угоди нема тези про те, що безумовним лідером помаранчевої коаліції має бути виключно Президент України, а створена помаранчева коаліція має реалізувати президентську програму розвитку країни. Ми готові йти на будь-якій компроміси, але тільки не в питанні лідерства помаранчевої коаліції, - заявив Роман Зварич.


   -------------------------------
 • 2006.02.07 | Shooter

  Блок "Наша Україна" не отримував від БЮТ проект угоди...(л)

  http://www.pravda.com.ua/news/2006/2/7/38442.htm

  Блок "Наша Україна" не отримував від БЮТ проект угоди про створення коаліції у майбутньому парламенті.

  Про це заявила керівник інформаційного департаменту штабу "Нашої України" Тетяна Мокріді, повідомляє прес-служба НУ.

  За її словами, "угода, про яку заявив БЮТ, до штабу "Нашої України" не надходила". "Це може бути звичайним піар-ходом", - наголосила Мокріді.

  "На сьогодні існує лише один проект угоди про відновлення помаранчевої коаліції, який є предметом переговорів для БЮТ, УНБ, СПУ і "ПРП-Пора". Ніякий інший документ під час перемовин не фігурує", - заявила керівник інформдепартаменту.

  Також за її словами, "Наша Україна" дотримується домовленостей щодо нерозголошення ходу переговорного процесу, оскільки блок має на меті не інформаційну кампанію навколо переговорного процесу чи виключно популістські прийоми ведення виборчої кампанії, а правдиву ціль - відновлення помаранчевої коаліції".

  "Ми ініціювали цей процес і будемо все робити для того, щоб відновити помаранчеву команду. І закликаємо усі політичні сили дотримуватися домовленостей", - заявила Мокріді.

  Як відомо, у понеділок прес-служба БЮТ повідомила, що передала до штабів блоку "Наша Україна" та Соцпартії проект договору про створення коаліції після парламентських виборів.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.07 | SpokusXalepniy

   На Майдані - є, а у НСНУ - немає. Зверніть увагу на дати

   Офіційне повідомлення с сайта НСНУ
   http://www.razom.org.ua/ua/news/9432/
   6 лют.2005 18:50
   В той же час проект угоди від БЮТ на Майдані вже обговорювався.
   Як це може бути? По блату? ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.07 | Shooter

    і?

    SpokusXalepniy пише:
    > Офіційне повідомлення с сайта НСНУ
    > http://www.razom.org.ua/ua/news/9432/
    > 6 лют.2005 18:50
    > В той же час проект угоди від БЮТ на Майдані вже обговорювався.
    > Як це може бути? По блату? ;)

    Ні, за старою пІ-аРною звичкою БЮТ.

    Публікуєм текст угоди, "забувши" при цьому її послати, власне, тим, з ким угода би мала бути підписана, а потім б'єм себе в груди - Ви ж бачите, ми були за помаранчеву єдність!

    Гідні учні тов. Мудведчука.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.07 | SpokusXalepniy

     Re: і?

     Shooter пише:
     > SpokusXalepniy пише:
     > > Офіційне повідомлення с сайта НСНУ
     > > http://www.razom.org.ua/ua/news/9432/
     > > 6 лют.2005 18:50
     > > В той же час проект угоди від БЮТ на Майдані вже обговорювався.
     > > Як це може бути? По блату? ;)
     > Ні, за старою пІ-аРною звичкою БЮТ.
     > Публікуєм текст угоди, "забувши" при цьому її послати, власне, тим, з ким угода би мала бути підписана, а потім б'єм себе в груди - Ви ж бачите, ми були за помаранчеву єдність!
     > Гідні учні тов. Мудведчука.

     Як мінімум за дві години до цього він вже був на офіційному сайті БЮТ і Тимошенко в цей час вже посилалась на нього на пресконференції в Рівному.
     http://www.byut.com.ua/ukr/news-800
     Таким чином електрону версію НСНУ на той час вже мали.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.07 | Майдан

      Я вам там на паркані написав проект угоди.

      Зїздіть і подивіться.

      На серйозному рівні таке не робиться.
      Тут навіть електронна пошта не завжди канає ( а можна було би хоча б так послати ).

      Як правило - посильний з пакетом, в отриманні якого розписується представник секретаріату.

      Тому припущення що головною метою цього була не угода а досягнення піар-ефекту має серйозні підстави.
     • 2006.02.07 | Shooter

      Cпокусе, Ви cтібаєтесь?

      Чи Ви серйозно?

      SpokusXalepniy пише:
      > Shooter пише:
      > > SpokusXalepniy пише:
      > > > Офіційне повідомлення с сайта НСНУ
      > > > http://www.razom.org.ua/ua/news/9432/
      > > > 6 лют.2005 18:50
      > > > В той же час проект угоди від БЮТ на Майдані вже обговорювався.
      > > > Як це може бути? По блату? ;)
      > > Ні, за старою пІ-аРною звичкою БЮТ.
      > > Публікуєм текст угоди, "забувши" при цьому її послати, власне, тим, з ким угода би мала бути підписана, а потім б'єм себе в груди - Ви ж бачите, ми були за помаранчеву єдність!
      > > Гідні учні тов. Мудведчука.
      >
      > Як мінімум за дві години до цього він вже був на офіційному сайті БЮТ і Тимошенко в цей час вже посилалась на нього на пресконференції в Рівному.
      > http://www.byut.com.ua/ukr/news-800
      > Таким чином електрону версію НСНУ на той час вже мали.

      Їй-богу, як дитина мала.

      Якщо БЮТ серйозно ставилися до переговорів, то мала направити проект відповідної угоди тим, з ким вона хоче, згідно проекту, домовлятися.

      А не публікувати текст цієї угоди на своєму сайті під час ведення вже власне переговорів на тему можливості майбутньої коаліції , а через дві години тут же ж вимагати "а хулі Ви не читали нашої пропозиції"?

      Зверніть увагу на подібні дії НСНУ - вони були направили проект своєї угоди безпосередньо можливим учасникам коаліції, а не просто вивісили її на своєму сайті. І зробили це ще до ведення переговорів, що є цілком логічно.

      З боку ж БЮТ даний проект угоди - чиста, та ще й бездарна, PR акція. Як по певних пунктах угоди, якими БЮТ виключно "грає на публіку", так і шляхом її презентації на своєму сайті (sic!) замість посилання її безпосередньо тим, кого це стосується, та ще й посередині переговорів, які вже тривають, і по яких вже досягнуто якісь попередні, принаймі, результати.

      Ще раз повторюсь - гідні, проте одинаково бездарні, учні "св.п." тов. Мудведчука.
    • 2006.02.07 | SpokusXalepniy

     Не, я вполне допускаю, что к тому времени...

     ...у НСНУ ещё не было официально полученного от БЮТ проекта договора.

     Я только сомневаюсь, что к тому времени, когда уже и на Майдане было, и в УП, и в новостях по радио и ТВ уже успели сообщить из выступлений Юли... что к этому времени Бессмертный понятия не имел обо всём этом. Он и прессекретарь вполне могли заявить, мол, что-то слышали, но официальных предложений пока не получили.

     Мне здесь интересны два момента:
     1. Когда получили проект договора СПУ и ПРП
     2. Почему бы не проверить (это не трудно) действительно ли БЮТ начала говорить о деталях договора, ДО ОФИЦИАЛЬНОЙ ПОСЫЛКИ документов НСНУ.

     Обычно посылают с уведомлением о вручении, или курьером. Короче, контора пишет.
     Поэтому считаю правильным колоть глаза даже этими мелочами и БЮТ, и НСНУ, и... если виноваты.
   • 2006.02.07 | Михайло Свистович

    Re: На Майдані - є, а у НСНУ - немає. Зверніть увагу на дати

    SpokusXalepniy пише:
    >
    > В той же час проект угоди від БЮТ на Майдані вже обговорювався.
    > Як це може бути? По блату?

    Так, бо "Майдан" - відверто протимошенківський сайт. Ви хіба цього не помітили?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua