МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Цікава нова розклейка ЖоПи у Львові

02/06/2006 | otar
Ось така картинка:

http://img220.imageshack.us/img220/4907/jp4rr.jpg (82 кб)

Зацікавили мене кольори, на тлі яких зображені лідери. Цікаві асоціації намагається викликати "Громадянська партія", чи не так?

Відповіді

 • 2006.02.06 | НеДохтор

  > Пора: "Обережно: фальшивка!" (л)

  http://pora.org.ua/content/view/3202/172/

  ---------------------
  ОБЕРЕЖНО: ФАЛЬШИВКА!
  11:55 06.02.06

  На Львівщині та на Волині з’явилися фальшиві листівки, спрямовані проти Президента Віктора Ющенка та екс-Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко. Фальшивки виконано в стилістиці відомих листівок Громадянської кампанії ПОРА «ПОРА їх спитати». В даному разі Віктор Ющенко зображений на тлі американського прапора, підпис під листівкою – «ПОРА їх спитати, хто винен у безладі?» У вихідних даних вказано, що листівку виготовлено дрогобицьким ПП «Коло», проте ця інформація теж не відповідає дійсності.

  Партія ПОРА та Громадянський блок ПОРА-ПРП заявляють, що означена листівка, розповсюджена в західних областях України, є фальшивкою, і застерігають громадськість зважати на цей та інші подібні прояви брудних політтехнологій.


  ---------------------
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.06 | otar

   Дякую, тоді все ясно. В архів (-)

  • 2006.02.06 | catko

   о! замовники "не-так" себе спалили

   НеДохтор пише:
   > http://pora.org.ua/content/view/3202/172/
   >
   > ---------------------
   > ОБЕРЕЖНО: ФАЛЬШИВКА!
   > 11:55 06.02.06
   >
   > На Львівщині та на Волині з’явилися фальшиві листівки, спрямовані проти Президента Віктора Ющенка та екс-Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко.

   це зразу розумній людині видно що не пора цю листівку робила.

   >У вихідних даних вказано, що листівку виготовлено дрогобицьким ПП «Коло», проте ця інформація теж не відповідає дійсності.

   а отут "опозиційний" блок не-так себе і спалив. тому що про те що пп "коло" свого часу помаранчеву літературу та агітацію друкувало повним ходом і що воно якесь відношення до пористів мало під час виборів 2004 - знали мало хто. але це дуже добре знали сбу-шні бригади медведчука які то "коло" і спробували перед виборами замочити. причому наїзд був такий що власник мусив аж обладнання вивозити щоб сховати. тому тонка логіка з натяками що тут просвічується тільки від гебні цієї могла піти.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua