МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Наші "коммі" гірко плачуть...

02/06/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Цієї ночі у Чернівцях на приміщенні Чернівецького обкому КПУ невідомі зафарбували партійну вивіску обкому та обписали його стіни антикомуністичними закликами «Комуняку на гілляку», "Смерть комунофашистам!", "Смерть катам української нації", "Геть комуністів з України!".

Як передає кореспондент УНІАН, з цього приводу Чернівецький обком КПУ оприлюднив офіційну заяву, назвавши такі дії «хуліганськими», підозрюючи у цьому активістів місцевого ВО «Тризуб». Підозри базуються на тому, що зірвані з інформаційного стенду обкому (поряд з приміщенням) газети «Комуніст» та «Радянська Буковина» на ранок були обклеєні листівками з написами "Пам’ятай: Батурин, Січ, Крути, голодомор... Ні – новітній московській імперії" тощо.

Обком КПУ у згаданій заяві звинувачує «нову помаранчеву владу», яка, на думку буковинських комуністів, «настирливо і активно мусолить в своїх "чистих руках", як того вимагають заокеанські господарі, чергову антиросійську карту, зчиняючи при цьому антикомуністичну істерію».

Джерело: UNIAN

Відповіді

 • 2006.02.07 | mykola

  Re: Наші "коммі" гірко плачуть...

  прокляті комуняки!досить паскудити повітря!Геть з України!
 • 2006.02.07 | damoradan

  Им тяжело...

  Майдан-ІНФОРМ пише:

  > Обком КПУ у згаданій заяві звинувачує «нову помаранчеву владу», яка, на думку буковинських комуністів, «настирливо і активно мусолить в своїх "чистих руках", як того вимагають заокеанські господарі, чергову антиросійську карту, зчиняючи при цьому антикомуністичну істерію».
  >
  Коммуняки ставят на две карты - пророссийскую и антибуржуазную. При этом Россия - страна победившего олигархического капитализма. Те приверженцы коммунистов, которых это не пугает, т.е. больше ориентированные на пророссийскость, уже голосуют за ПР. Значит ли это, что тот остаток, который голосует за КПУ - верные ленинцы в чистом виде?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua