МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Юрій Костенко: за часи незалежності ще не було чесної влади

02/07/2006 | STORM
Дуже багато говорили про те, що не такий президент, що уряд неправильно щось робить. Я, як людина, котра 16 років професійно займається політикою, завжди говорив і говорю: проблема в іншому, проблема в тому, що жодного разу за часи незалежності в Україні не було української і чесної влади. І саме в цьому корінь українського зла.

http://www.unp-ua.org/clients/unp.nsf/0/F5288BD59DBA0341C225710D005337F9?OpenDocument&subname=1&

Тепер давайте подивимось, хто вийшов на вибори, і що являє собою Український Народний Блок Костенка і Плюща?!

В першу чергу, щодо нашої політичної сили. Це та політична сила, на плечах якої повставали ідеї незалежності тієї держави, в якій ми сьогодні живемо, ідеї демократії. Якщо хтось скаже, що незалежність Україні подарувала Москва, то той бере на себе величезний гріх, тому що за незалежністю нашої держави стоять десятки поколінь, які воювали, які клали голови за цю незалежність, які виборювали її в концтаборах, на мітингах біля пам’ятника Шевченка, які розпочалися не лише наприкінці 80-х років, а ще у 60-х, 70-х. роках. Це все були кроки до незалежності. Ми, отримавши нашу державу, отримавши юридичну незалежність, не отримали більшості національної демократії в Парламенті. Але, тим не менш, досягли успіхів, тому що ми заклали фундамент законодавства незалежної України, і це дуже добре робив тодішній голова ВР Іван Степанович Плющ, один з лідерів нашого виборчого блоку. Ми добилися ухвали Київської Конституції, з 1993 року ми опікувалися майбутнім президентом України Віктором Ющенко. Саме наша політична сила, і особисто я, переконували у 1999 році Кучму призначити на посаду прем’єр-міністра Ющенка, а потім у ВР ми 1,5 роки тримали уряд Ющенка і охороняли його від нападків олігархів. Ми добилися незвичайної перемоги, коли Ющенко став президентом. Тому нам є про що звітувати перед виборцями. Не обіцяти багато ковбаси і сала, як це роблять інші політики, і забувати, коли вони сідають у владне крісло. Ми звітуємо за склад своєї команди перед виборцями. У нас немає популярних артистів, популярних олігархів – це список, який представлений потужними політиками, що 16-20 років, а Степан Хмара – 30 років, боролися за ідею незалежної України. Люди, що незаплямовані своєю роботою у владі . Я був шість років міністром, Іван Заєць був два роки міністром. Ви чули щось про корупцію Костенка чи Івана Зайця?!

Відповіді

 • 2006.02.07 | STORM

  Против Костенко и Плюща идёт социологическая война

  Лідер політичного виборчого народного блоку «Костенка-Плюща», народний депутат України Юрій Костенко переконаний, що його політична сила на парламентських виборах набере щонайменше 7-10% голосів виборців. Про це він заявив на сьогоднішній прес-конференції у Чернівцях, де він перебував у рамках виборчого туру по Західній Україні.

  Коментуючи низький рейтинг своєї політичної сили, оприлюднений різними соціологічними службами в Україні, Ю.Костенко назвав це «справжньою соціологічною війною», яку здійснюють опоненти проти його блоку.

  “Це ми спостерігали на минулих виборах із замовними рейтингами проти Ющенка, а ще раніше – проти “Нашої України”, а тепер це роблять проти нас”, - заявив він, не уточнюючи які саме політичні сили він має на увазі.

  Як приклад, Ю.Костенко розкритикував нещодавнє соціологічне опитування, проведене фондом «Демократичні ініціативи». За його словами, “коли кореспонденти підійшли до члена Української народної партії у Рівному і запитали, за кого він голосуватиме на виборах і той відповів, що за УНП, цієї партії не виявилося в анкеті серед славної так званої прохідної шістки”.

  Водночас лідер блоку зазначив, що вже сьогодні, після того, «як запущено в ефір рекламні ролики і політичні публікації у пресі», рейтинг блоку «Костенка-Плюща» сягнув позначки 4%. «І це лише початок», - підкреслив Ю.Костенко.

  Джерело: УНІАН

  http://www2.maidan.org.ua/n/free/1139037037
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.07 | Мартинюк

   Краще б вони виборців переконували

   А не себе і спонсорів.
   Головним джерелом "антисоціологізму" є Червоній. Зраз він розповідає те саме що і на президенських виборах 1999 року.

   Однак результат був жорстоко переконливим - Костенко не став президентом і навіть не пройшов у другий тур.

   Скільки набрав - дивіться на сайті ЦВК.

   За моїми спостереженнями націонал-демократичні тусовки дуже схильні до самообману і соціолого-нігілізму.

   Врешті як переконаєш кандидатата і спонсора тратити бабло на кампанію і утримувати тисячі задіяних у цьому?

   Я згоден що в УНП є реальні шанси. Але досягти цього можна всім, лише не критикою соц-опитуваннь.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.07 | леонід

    Краще б вони виборців переконували?

    Я буду цинічним щодо цієї гілки. Коли Фракція УНП ставила на голосування проект Постанови ВР про створення слідчолї комісії по Василькову, і в дрібницях по моїй справі, "поллітв'язня Ковальчука" з ініціативи Костенка та Червонія, Плющ намагався зняти птання з голосування, рятиуючи "хрещеника" Толю Засуху. Наа Київщині сьогодні погром в УНП - вичищаються від активістів "Київущини без Засух". Про яку довіру виборців може йтися.
    Мені по людськи шкода Костенка, перед яким Засухи замикали двері. Тепер Жовтяк не пустить Костенка на вільне спілкування з виборцями в Фастові (проблема Шевченки), Білій Церкві (проблема Якимчук). Борисполі (проблема Полюхович). Костенка вставили унпісти з обойми безсмертних. А Юрій .. Це не Брюсель і не СТрасбург.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.09 | STORM

     Костенко

     >Коли Фракція УНП ставила на голосування проект Постанови ВР про створення слідчолї комісії по Василькову, і в дрібницях по моїй справі, "політв'язня Ковальчука" з ініціативи Костенка та Червонія, Плющ намагався зняти птання з голосування, рятиуючи "хрещеника" Толю Засуху.
     Если можно - расскажите подробнее.

     >На Київщині сьогодні погром в УНП - вичищаються від активістів "Київущини без Засух". Про яку довіру виборців може йтися.
     В остальных крупных партиях ещё хуже. Я уже говорил, что надо отделять список в Раду от региональных. Если брать список в ВР, то у костенковцев - пока самый лучший. Костенко, Заяц, Хмара - это лучше, чем Порошенко или Ахметов (про список БЮТ молчу - читайте того же Хмару).
     Вобщем, сначала надо привести в порядок ВР. Только после этого будет реально навести порядок в регионах.

     >Мені по людськи шкода Костенка, перед яким Засухи замикали двері. Тепер Жовтяк не пустить Костенка на вільне спілкування з виборцями в Фастові (проблема Шевченки), Білій Церкві (проблема Якимчук). Борисполі (проблема Полюхович). Костенка вставили унпісти з обойми безсмертних. А Юрій .. Це не Брюсель і не Страсбург.
     Да, внутрипартийные проблемы есть ВЕЗДЕ. Назовите мне тогда партию, за которую вы считаете возможным голосовать?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.09 | леонід

      Голосувати за Костенка -то Ваша справа.

      Пане Сторме.
      Про ролю Плюща в "підтягуванні" Засух, чи про перепетії навколо Василькова в 1999-2002 році - довго розповідати. То буде вже газетний матеріал. Оскільки мені довелося все це відчути як то кажуть "пальчиками", я просто наводжу факти, які мені достеменно відомі.
      Щодо порівняння внутріпартійної ситуації УНП та інших (Батьківщмина, НСНУ, КУН, Ж"Пора", РІПки) і "зачисток" там. то УНП мала і поки що має добру структурованість і тисячі "робочих конячок", які виконували найважчу роботу на місцях в 2003 та 2004 роках. От їх "товаришочки" з штабів НУ використали як гарматне м'ясо. Варто було Костенко задекларувати власну політичну позицію (праву, консервативну чи ще можна по-европейськи - народну) та заявити про місце УНП під владним сонцем - пішло вилучення тих, хто здатен проводити власну лінію і вигравати місцеві вибори. Щоб не заважали "НСНУ". Натомість створюються опереткові УНП, списки яких за номенклатурно-господарським змістом до болю нагадують аналогічні з порахованих Вами. Тобто, УНП на місцях вже не вирізняється з загалу. У нас на Київщині - такий самий вигляд, як в єдунів 2992 року. За декілька хвилин поставлю першу десятку УНП до Київської облради.
      А щодо порад, за кого голосувати, то на ВФ - як на мене, дорослі люди. Щоправда, частина з них бавиться в каламутну іграшку - криком кричать, за кого не голосувати з колишньої опозиції. Я таких порад не даю нікому. Єдине, що не приховую, що буду голосувати за ВО "Свобода" на всіх рівнях.
     • 2006.02.09 | леонід

      Перша десятка УНБ на Київщині

      1. Жовтяк Євген, голова Київської ОДА
      2. Ніна Карповець, журналістка радіо "Голос Київщини"
      3. Петро Мороз, генеральний дтректор СП "Укрінтерм"
      4. Любов Онищук, директор фастівського заводу ВАТ "Оболонь"
      5. Микола Стельмах, перший заступник голови обласної організації УНП
      6. Вадим Гуржос, голова Державної служби автомобільних доріг України
      7. Валерій Душко, голова обласної організації партії "Соборна Україна"
      8. Роман Мулик, заступник директора будівельної компанії "МОМ"
      9. Юрій Ковбасюк, заступник голови Київської ОДА
      10. Ігор Михайлишин, заступник голови обласної організації УНП

      газета "Вісник Київщини" №15, 9 лютого 2006 р.

      PS. В десятці не знайшлося місця для Віталія Шевченка чи будь-якого партійного активіста з Київської області.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.09 | damoradan

       Куда смотрит Хмара? На БЮТ!!!

       леонід пише:
       > 6. Вадим Гуржос, голова Державної служби автомобільних доріг України

       - бизнесмен (б. владелец "Галактона" на паях с Хорошковским, б. директор Un Momento)
       - российский агент (Хорошковский теперь в Москве)
       - кучмист (член КОП, финансируемого зятем Кучмы)
       - подельник СДПУ (о) (Хорошковский купил "Интер", хорошему человеку не продали бы)
       - запроданец олигархам (член КОП, финансируемого Пинчуком)
 • 2006.02.07 | STORM

  Тест для Свистовича!

  Михаил! Это тест для вас ;)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.07 | Михайло Свистович

   Re: Тест для Свистовича!

   STORM пише:
   > Михаил! Это тест для вас ;)

   Тест на що? Ви сподіваєтесь, що я повірю у фантазії Костенка?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.07 | xobbit

    так давайте зробим чесне опитування? (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.07 | Михайло Свистович

     зробіть (-)

   • 2006.02.09 | STORM

    Отдыхайте, Михайло. С Вами ясно всё.

    >Тест на що?
    На интеллект.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.09 | Михайло Свистович

     Re: Отдыхайте, Михайло. С Вами ясно всё.

     STORM пише:
     > >Тест на що?
     > На интеллект.

     Побачите розмір мого інтелекту на виборах ;) Саме цікаво, що й після виборів Ви не визнаєте, що помилялись ;)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua