МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тимошенко відкрито виступила проти Ющенка (л)

02/07/2006 | mirgor
Лідер БЮТ Юлія ТИМОШЕНКО відкрито виступила проти Президента України Віктора ЮЩЕНКА. Про це заявила УНІАН керівник інформаційного департаменту Виборчого блоку «Наша Україна» Тетяна МОКРІДІ.За її словами, агітаційний фільм БЮТ, який вчора транслювався на УТ-1 в рамках передвиборчої кампанії, свідчить про одне: «В неї (Ю.ТИМОШЕНКО) один головний опонент – це Президент України Віктор ЮЩЕНКО і його команда, а не лідер Партії регіонів Віктор ЯНУКОВИЧ».

Т.МОКРІДІ зауважила, що у фільмі Ю.ТИМОШЕНКО приписувалися всі позитиви, яких досягла команда Президента, і навпаки – у всіх особистих промахах Ю.ТИМОШЕНКО звинувачувала Президента і його команду.

З огляду на це, а також на висловлювання Ю.ТИМОШЕНКО у регіонах, де вона, за словами Т.МОКРІДІ, говорить, що існують лише дві політичні сили, за які варто голосувати – БЮТ і Партія регіонів, можна зробити висновок, що лідер БЮТ агітує за В.ЯНУКОВИЧА, підкреслила Т.МОКРІДІ.

Також вона вважає, що загроза реваншу старої влади стає реальною, оскільки головна стратегія виборчої кампанії БЮТ полягає в протиставленні Ю.ТИМОШЕНКО В.ЮЩЕНКУ.

UNIAN

http://unian.net/ukr/news/news-97972.html

Відповіді

 • 2006.02.07 | Майдан

  Чи хтось бачив цей фільм?

  Які враження?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.07 | mirgor

   Re: Чи хтось бачив цей фільм?

   Початок кліпа зроблено добре, про минуле...друга половина - тема: "чудовище"( Ющенко)та "красавица"(Тимошенко), в кінці повторюється:"Голосуйте за Тимошенко чи Януковича"
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.07 | Майдан

    Останнє серйозно

    Треба звичайно перевірити.
    З огляду піару - воно зрозуміле, з огляду на решту ...
   • 2006.02.07 | Woodstock generation

    Тимошенко бреше - але трохи не так

    Зміст приблизно такий:
    вибирається не парламент, вибирається прем'єр, фактично НОВИЙ ЛІДЕР ДЕРЖАВИ. Отож вибір тільки один - або Тимошенко - або Янукович.

    Взагалі дивно, що цю маніпуляцію ніхто не спростовує - вибирається парламент на пропорційній основі, а НЕ прем'єр.
    Не факт, що прем'єр буде з партії-переможця.
    Навіть не факт, що партія-переможець буде в більшості (згадуємо 2002р).
    Не факт, шо прем'єром буде лідер партії, ба навіть зі списку партії.

    Чи не розуміє цього Тимошенко?
    Розуміє.
    Просто маніпуляції технології в дусі мудачука.

    Насправді ніякого АБО-АБО на цих виборах нема.
   • 2006.02.07 | Михайло Свистович

    Re: Чи хтось бачив цей фільм?

    mirgor пише:
    > Початок кліпа зроблено добре, про минуле...друга половина - тема: "чудовище"( Ющенко)та "красавица"(Тимошенко), в кінці повторюється:"Голосуйте за Тимошенко чи Януковича"

    Це було? Якщо було, то вона - величезна редиска. Навіть, якщо наголос стояв як альтернатива.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.07 | Woodstock generation

     Re: Чи хтось бачив цей фільм?

     Михайло Свистович пише:
     > mirgor пише:
     > > Початок кліпа зроблено добре, про минуле...друга половина - тема: "чудовище"( Ющенко)та "красавица"(Тимошенко), в кінці повторюється:"Голосуйте за Тимошенко чи Януковича"
     >
     > Це було? Якщо було, то вона - величезна редиска. Навіть, якщо наголос стояв як альтернатива.

     Було. Саме так і було.
     "Ви вибираєте прем'єра. Прем'єром може бути тільки Тимошенко (яскраве кольорове фото на екрані зліва) або Янукович (бліде фото справа). Іншого не дано"

     І так далі.
  • 2006.02.07 | BIO

   Re: Чи хтось бачив цей фільм?

   Агрессивная местами и рваная эмоционально эклектика.
   Лучше бы эти полчаса показывали одно плюшевое сердце.
   Был бы шанс помедитировать. :(

   Дайошь ДЕБАТЫ !!!
 • 2006.02.07 | Марко Пічний

  Брехлива Т.МОКРІДІ (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.07 | observer

   Голослівний Марко Пічний (-)

 • 2006.02.07 | Михайло Свистович

  Це просто Мокріді дахом поїхала

  mirgor пише:
  > Лідер БЮТ Юлія ТИМОШЕНКО відкрито виступила проти Президента України Віктора ЮЩЕНКА.

  Не виступала.

  > Про це заявила УНІАН керівник інформаційного департаменту Виборчого блоку «Наша Україна» Тетяна МОКРІДІ.За її словами, агітаційний фільм БЮТ, який вчора транслювався на УТ-1 в рамках передвиборчої кампанії, свідчить про одне: «В неї (Ю.ТИМОШЕНКО) один головний опонент – це Президент України Віктор ЮЩЕНКО і його команда, а не лідер Партії регіонів Віктор ЯНУКОВИЧ».

  Ні про що подібне той ролик не свідчить. Що за манічка в любих друзів ховатися за спиною Ющенка? Остогидло вже.

  >
  > Т.МОКРІДІ зауважила, що у фільмі Ю.ТИМОШЕНКО приписувалися всі позитиви, яких досягла команда Президента, і навпаки – у всіх особистих промахах Ю.ТИМОШЕНКО звинувачувала Президента і його команду.

  Це був її передвиборчий ролик. Звичайно, що там йшлося про Тимошенко, а не про Ющенка. Були кадри з пресух. Так само в ролику несунів не йтиметься нічого про Тимошенко. І це нормально.

  >
  > З огляду на це, а також на висловлювання Ю.ТИМОШЕНКО у регіонах, де вона, за словами Т.МОКРІДІ, говорить, що існують лише дві політичні сили, за які варто голосувати – БЮТ і Партія регіонів, можна зробити висновок, що лідер БЮТ агітує за В.ЯНУКОВИЧА, підкреслила Т.МОКРІДІ.

  Показана вище неадекватність Мокріді спонукає не вірити її іншим словам.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.07 | Volodymir

   Re: Це просто Мокріді дахом поїхала

   Неадекватність маніпуляції про вибори прем'єра (теза про себе як єдиного живого лідера революції) - теж для розсувного даху. То є вдала, але маніпуляція - так як і заявляти, що Ющенко не допогає (безальтернативно - неблагодарний мужчина).

   Чи подумала Мокріді, чи факт продовження конкурентного піару під час переговорів про злуку сил Майдану треба було проковтнути (не про ролік, а про бюджет - тому що нинішній Єханурівський під нахилом не такий соціальний, своя версія угоди - але ящо там є один принципіально неможливий для виконання під час переговорів и.о пункт по газу - бо то вже не цяцьки із сверхнорамтивним відбором - то дає можлівість цікаво давати коментарії щодо іншіх пунктів - аж до таємної угоди із януковичем - що цікаво, самим, якщо знати що нічого не буде бо і не збираються, можна мати мовчазну угоду із афілійованим януковичу шуфричем) - то вже питання до неї (Мокріді).
   Фірмова коротка відповідь на кшталт "не подумала" - ваше право, але то не інформативно.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.07 | ans-mo

    Звичайно пані ЮВТ грає в складну гру,

    демонструя декілька облич: одне у Лондоні та Брюсселі, друге на заході України, третє - на сході та півдні. Чого ще від неї чекати?
    Моральності та послідовності?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.07 | Михайло Свистович

     Re: Звичайно пані ЮВТ грає в складну гру,

     ans-mo пише:
     > демонструя декілька облич: одне у Лондоні та Брюсселі, друге на заході України, третє - на сході та півдні. Чого ще від неї чекати?
     > Моральності та послідовності?

     От і дайте відповідь собі на це питання :)
   • 2006.02.07 | Михайло Свистович

    Re: Це просто Мокріді дахом поїхала

    Volodymir пише:
    > Неадекватність маніпуляції про вибори прем'єра (теза про себе як єдиного живого лідера революції) - теж для розсувного даху. То є вдала, але маніпуляція - так як і заявляти, що Ющенко не допогає (безальтернативно - неблагодарний мужчина).

    Маніпуляція все ж не відверта брехня. Я б на місці Юлі.. Не буду підказувати, але рейтинг би несунам попсував би сильно.
  • 2006.02.07 | tomcat

   Re: Це просто Мокріді дахом поїхала

   Михайло Свистович пише:
   > mirgor пише:
   > > Лідер БЮТ Юлія ТИМОШЕНКО відкрито виступила проти Президента України Віктора ЮЩЕНКА.
   >
   > Не виступала.

   сталiн проти ленiна теж прямо не виступав. як i гiтлер проти гiнденбурга.

   > > Про це заявила УНІАН керівник інформаційного департаменту Виборчого блоку «Наша Україна» Тетяна МОКРІДІ.За її словами, агітаційний фільм БЮТ, який вчора транслювався на УТ-1 в рамках передвиборчої кампанії, свідчить про одне: «В неї (Ю.ТИМОШЕНКО) один головний опонент – це Президент України Віктор ЮЩЕНКО і його команда, а не лідер Партії регіонів Віктор ЯНУКОВИЧ».
   >
   > Ні про що подібне той ролик не свідчить.

   свiдчить

   > Що за манічка в любих друзів ховатися за спиною Ющенка? Остогидло вже.

   вони - його команда. може вони його захищають?

   > > Т.МОКРІДІ зауважила, що у фільмі Ю.ТИМОШЕНКО приписувалися всі позитиви, яких досягла команда Президента, і навпаки – у всіх особистих промахах Ю.ТИМОШЕНКО звинувачувала Президента і його команду.
   >
   > Це був її передвиборчий ролик. Звичайно, що там йшлося про Тимошенко, а не про Ющенка. Були кадри з пресух. Так само в ролику несунів не йтиметься нічого про Тимошенко. І це нормально.

   є таке цiкаве слово - ПОРЯДНIСТЬ.

   > > З огляду на це, а також на висловлювання Ю.ТИМОШЕНКО у регіонах, де вона, за словами Т.МОКРІДІ, говорить, що існують лише дві політичні сили, за які варто голосувати – БЮТ і Партія регіонів, можна зробити висновок, що лідер БЮТ агітує за В.ЯНУКОВИЧА, підкреслила Т.МОКРІДІ.
   >
   > Показана вище неадекватність Мокріді спонукає не вірити її іншим словам.

   Показана вище неадекватність М.Свистовича спонукає надалi iгнорувати його пости.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.07 | Shura1

    Re: Це просто Мокріді дахом поїхала

    Взагалі Тимошенко і не може діяти інакше. БЮТ не має ідеології, оскільки в її списку майже немає її ідейних носіїв. Дуже мало їх є і в "Нашій Україні". Зазвичай, люди у нас голосують за популістів. Тому Тимошенко використовує будь-яку можливість, будь який інформаційний привід аби привернути до себе увагу. Агресія її блоку буде наростати, оскільки увагу людей фокусують саме на її персоні. Цей психологічний хід старий як світ. А от людей на нього піймається багато. Висновки: неадекватні вибрики політиків спиймати як хворобу. Таким самим політичним "мочиловим" займається і Р.Безсмертний. Тому обидва ці політики для мене огидні. Особисто я голосуватиму за Український Народний Блок Костенка і Плюща.
   • 2006.02.07 | Михайло Свистович

    Re: Це просто Мокріді дахом поїхала

    tomcat пише:
    >
    > сталiн проти ленiна теж прямо не виступав

    Сталін виконував настанови Леніна. Вчіть матчасть.

    >
    > свiдчить

    не свідчить

    >
    > вони - його команда. може вони його захищають?

    Вона на нього не нападала. Вона нападала на них. А в них нема мужності захищатися самим, тому всі нападки на себе видають за нападки на Ющенка. І взагалі... Не є вони його командою, слава Богу. Вже не є.

    >
    > є таке цiкаве слово - ПОРЯДНIСТЬ.

    Є. І її не видно з обох боків.

    >
    > Показана вище неадекватність М.Свистовича спонукає надалi iгнорувати його пости.

    То ігноруйте, будь ласка, і не постіть свою фанатичну ахінею у відповідь


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua