МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Андрій Садовий заявляє про загрозу реваншу „кучмістів”

02/08/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Андрій Садовий виступив сьогодні із заявою з приводу ситуації в Україні і у Львові зокрема. ”Ми маємо справу з чиновницько-номенклатурним заколотом. Люди, які, прикриваючись патріотичними гаслами і знаменами безжалісно розкрадали та руйнували Львів, хочуть робити це вічно і обрали свого” – з такою заявою виступив учора, 7 лютого, кандидат на посаду міського голови Львова, член партії Народний Союз ”Наша Україна” Андрій Садовий. Про це повідомила прес-служба Андрія Садового.

Раніше, попри підтримку Андрія Садового пропрезидентською партією ”Наша Україна”, кандидатом від блоку висунули ”рухівця” Василя Куйбіду. Поруч з тим, Садовий вкотре закликав до єдності усі демократичні сили – ”Нашу Україну”, БЮТ, ”Пору-ПРП” та Блок Костенка-Плюща - з метою недопущення реваншу ”кучмістів” на виборах доВерховної Ради.

Садовий закликав усіх львів’ян згуртуватись проти тих, хто ”за 15 років керування містом, довів його до зубожіння, а корупцією та зневагою до людини розігнав з міста фахових і мудрих людей, зробив його непривабливим для інвесторів. Громадяни Львова мають стати господарями міста”, – заявив Андрій Садовий.

„Гал-info”

Відповіді

 • 2006.02.09 | Юрій

  Re: Андрій Садовий заявляє про загрозу реваншу „кучмістів”

  Мені ексмер Львова Куйбіда запам"ятався найбільше своєю любовю до авіації.Фото мера-парашутиста,мера-пілота публікували львівські газети.А сам пан мер заявляв,що в майбутньому осилить пілотаж винищувача...Мабуть тепер настав час для пана Куйбіди шуганути в небо і пронестися над головами мирних львів"ян на бойовому літаку."Класне" пілотування асів для львів"ян закінчилося трагедією...Щоб трагедія не повторилася, треба громаді міста добре подумати і зважити на свій вибір мера.
 • 2006.02.09 | Юрій

  Re: Андрій Садовий заявляє про загрозу реваншу „кучмістів”

  За час головування у Львові пан Куйбіда мені найбільше запамятався своєю любовю до авіації - львівські газети друкували знимки голови-парашутиста,голови-пілота спортивного літака,а сам п.Куйбіда заявляв,що в майбутньому здійснить політ на військовому винищувачі.Мабуть,Куйбіда не змарнував часу,екстерном закінчив військове льотне училище і тепер буде дивувати електорат своїми польотами.Львів"яни - бережіться!!!Ваше життя у Ваших руках!!!Куйбіда ставши мером може стати пілотом боєвої машини!!!

  P.S.Це не якась вигадка,а суща правда.На жаль,я в даний час,не маю можливості привести номер і назву газети,може хтось з читачів допоможе.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua