МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Комуняки переходять за межі

02/09/2006 | ans-mo
У Верховній Раді сталася бійка: депутату розбили ніс


На початку сьогоднішнього пленарного засідання при спробі заблокувати народними депутатами із фракції КПУ крісло Президента України сталося зіткнення між депутатами із фракції «Наша Україна» і депутатами із фракції КПУ, повідомляє кореспондент ForUmу.

В результаті потерпів лідер фракції «Наша Україна» Олександр Мартиненко, якому розбили ніс.

Після цього в залі засідання з'явився спікер парламенту Володимир Литвин, який відновив порядок в залі і відкрив пленарне засідання.

Нагадаємо, сьогодні на ранковому засіданні парламенту Президент України Віктор Ющенко виступить із щорічним посланням до Верховної Ради України.

Як повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента України, послання містить аналіз досягнень і проблем першого року президентства Ющенка, в ньому окреслено шляхи вирішення актуальних проблем розвитку України.

В підготовці послання брали участь провідні українські вчені, експерти, фахівці неурядових аналітичних центрів і інституцій.

Організаційний, методичний і науковий супровід здійснював Національний інститут стратегічних досліджень при Президенті України.

Щорічне послання Президента до Верховної Ради передбачено статтею 106 Конституції України. Виступ Президента транслюватиметься на УТ-1 і “5 каналі”.
http://hotline.net.ua/content/view/21351/3/

Відповіді

 • 2006.02.09 | -Юрій-

  Re: Комуняки переходять за межі

  Якби не було приславутої недоторканності,пів фракції комуняк вже б сиділа за хуліганство.А так прийдеться і далі терпіти цих психічнохворих.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.09 | ans-mo

   Re: При чому тут недоторканість? Буцімто хтось раніше

   притягав депутатів ВР до кримінальної відповідальності.
 • 2006.02.09 | catko

  мартиненку зламали носа(л)

  http://www.obkom.net.ua/news/2006-02-09/1310.shtml

  Лидер «Нашей Украины» госпитализирован с подозрением на перелом носа коммунистом

  Лидер парламентской фракции «Наша Украина» Николай Мартыненко госпитализирован с подозрением на перелом носа, полученный в драке с депутатом-коммунистом.  Напомним, драка в Верховной Раде началась с того, что депутат от фракции коммунистов Александр Бондарчук повесил на трибуну, где выступают нардепы, транспарант с надписью «Где шаги навстречу людям?». Мартыненко попытался лозунг снять, но получил удар в лицо.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.09 | afterstep

   Кличка - в спікери (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua