МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Лікар проти всієї прокуратури Вінницької області

02/09/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Прокуратура Вінницької області під проводом старшого слідчого Сандуляка вже друге відмовляє в порушенні кримінальної справи відносно колишнього офіцера внутрішньої безпеки МВС України О.В. Вінницька правозахисна група вже скасовувала в суді постанову обласної прокуратури про відмову в порушенні кримінальної справи, але провівши «повне і всебічне розслідування», прокуратура знову не бачить ніяких протиправних дій в тому, що лікарі другої міської лікарні називають «хуліганським дебошем».

Справа знову в суді. 09 січня 2006 року о 16:00 в приміщенні Ленінського районного суду м. Вінниці (вул. Грушевського,17) в залі судових засідань (2й поверх) лікар Побережець буде вчити прокурора Сандуляка азам вітчизняного кримінального процесу, будуть названі факти службової недбалості та непрофесійності слідчого Сандуляка, вказано на його упереджене ставлення.

Суддя Кузьмішина матиме слушну нагоду винести окрему ухвалу на адресу прокуратури Вінницької області, в якій звернути увагу на непрофесійність і упередженість цього органу досудового слідства.

Лікар Побережець із фактами в руках покаже, що прокуратура не опитала очевидців подій, знехтувала розбіжностями в показах окремих свідків, проігнорувала можливість дослідити важливі речові докази! Чи побачить це суд? Чи буде процес справедливим?
Прийдіть і подивіться! А потім напишіть про це!

Відеозйомка дозволяється за рішенням суду в судовому засіданні!

Відповіді

  • 2006.02.10 | спостерігач

    судячи з відсутності новин, навчили т.з. правозахисну групу :)

    а не прокуратуру.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua