МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко пропонує розробити нову редакцію Конституції

02/09/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Президент України Віктор Ющенко пропонує створити Конституційну комісію для вироблення проекту нової редакції Конституції України, який буде винесений на Всеукраїнський референдум.Про це В.Ющенко заявив сьогодні, виступаючи у парламенті зі зверненням до депутатів у зв`язку з Посланням Президента України до Верховної Ради України “Про внутрішнє і зовнішнє становище України у 2005 році”.

В.Ющенко запропонував наступний план дій по проведенню “дійсно народної” політичної реформи:

“створити Конституційну комісію з представників політичних сил, громадськості, неурядових організацій, органів місцевого самоврядування, науковців, експертів з метою вироблення проекту нової редакції Конституції України;

провести всенародне обговорення виробленого проекту. Для цього проект нової редакції Конституції, напрацьований Конституційною комісією, винести на всеукраїнський референдум;

розробити та прийняти низку законодавчих актів, які розвинуть конституційні норми та забезпечать ефективну дію нової політичної моделі. Це, насамперед, закони про Кабінет Міністрів України, Президента України, Регламент Верховної Ради України та інші”.

При цьому В.Ющенко наголосив: “Як гарант додержання Конституції, прав і свобод людини і громадянина я вважаю цей шлях оптимальним з точки зору поєднання завдань участі суспільства і легітимності усього конституційного процесу. Переконаний, що досягнення загальносуспільного і політичного консенсусу навколо цього питання цілком можливе. З цією метою наголошую, що до виборів у Верховну Раду України не ініціюватиму розгляду у Конституційному Суді питання щодо закону №2222”.

Разом з тим В.Ющенко ще раз висловив свою стурбованість відсутністю у державі дієздатного Конституційного Суду. “Впевнений у тому, що вже в найближчі дні Верховна Рада України забезпечить приведення до присяги суддів, обраних з’їздом суддів та призначених Президентом України, а також обере свою частину суддів”, - зазначив він.

Відповіді

 • 2006.02.10 | Петро

  Re: Ющенко пропонує розробити нову редакцію Конституції

  Якої ще Конституції нам потрібно, щоб надалі тримати людей у рабстві і поневоленні?
  Так, трохи відчувши волю, побачивши як живуть люди в інших державах, наш народ не хоче бути вічним рабом у багатомільйонного державного чиновництва, яке всіма силами тероризує нас й досі.
  Знаходить людина вихід із скрутного становища, в яке нас кинуло ДЕРЖАВНЕ ЧИНОВНИЦТВО, так і тут потрібно знову гайки підкрутити. Давай нову Конституцію, давай ше наймемо чиновників для того, щоб народ неміг навіть і "пікнути".
  Кожен день дармоїди (чиновники) до Законів України дописують і вводять в дію нові й нові ІНСТРУКЦІЇ. Досить часто доходить до того, що прийняті Закони не можуть виконуватись через наявність Інструкцій до нього, Закони перекреслюються повністю.
  Яка ж буде Нова Конституція: манархія? Диктатура? Безкарність державного чиновника? На кожного рядового громадянина 5 наглядачів? Вічне рабство?
  Бездарі чиновники - тремтіть перед Всевишнім, ваші діяння проти народу - найбільший гріх!!!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua