МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У львівської влади дійшли руки до "Меморіалу". Нарешті.

02/09/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Проблеми львівського "Меморіалу" це не справа одного дня - це комплекс, який накопичився за 15 років. Маючи багатющий матеріял для увічнення гекатомб українського народу, ця організація працює практично вхолосту, час від часу відкриваючи меморіяльні дошки. Але створювалась вона з метою показати терор проти українського народу як систему стосунків влада-народ в комуністичні й державі. Про ці проблеми Майдан писав тут:
http://maidanua.org/static/mai/1132142011.html

Нарешті у львівської влади дійшли руки й до "Меморіалу". Очевидно, що описане в повідомленні інформаґенції знайде свій розвиток.

З 50 000 гривень, які було виділено Львівській обласній історико-просвітницькій правозахисній організації „Меморіал” імені Василя Стуса, 35 тисяч вкрадено – такі результати перевірки фінансово-господарської діяльності цієї організації оприлюднив сьогодні під час сесії Львівської обласної ради начальник КРУ у Львівській області Євген Романів. За його словами, на обліку не виявилось 13 тисяч гривень, виділених на перезахоронення, та 22 тисяч, виділених товариству „Арбас” для закупівлі зошитів.

Матеріали справи передали до Галицької прокуратури міста Львова і завтра сприває термін, коли має бути винесено якесь рішення. У сесійному залі прозвучала також пропозиція депутата Лариси Федорів звільнити керівника організації Євгена Гриніва, оскільки він не має морального права очолювати „Меморіал”.

„Гал-info”

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua