МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Сьогодні винайдено ноу-хау для преси.

02/09/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Відтепер будь-якому політику чи взагалі будь-кому, хто знайде про себе недостовірні відомості в газеті чи журналі (наприклад переплутана дата чи якесь слово не сподобалось) можна всього за 17 грн. опублікувати в цій газеті все що завгодно і скільки завгодно (правда тільки в одному номері). Для цього треба:
а) подати в суд на газету про спростування недостовірної інформації
б) додати вимогу про право на відповідь
в) переконати суд в недостовірності інформації.

Саме ноу-хау, винайдене відомою пресс-суддею Саприкіною означеного суду, полягає в тому, що іменем України визнано: відповідь позивача, подана для публікації в газеті, не може бути обмежена ні за обсягом ні за змістом .

В даному випадку відповідь, яку зобовязали газету опублікувати (не як спростування, а додатково, крім спростування!) тягне на 3 газетні сторінки. При тому, що оспорювана стаття займає пів сторінки а недостовірної інформації (недостовірної на думку суду, який так потрактував оціночні судження - але це вже інша історія, і скоро вона буде висвітлена на Майдані) в самій статті - 3 абзаци. Ну а як же інакше - адже у "відповідь" треба було вмістити прямі образи редакції та газети і це все пересипати саморекламою чільного представника одної "не такої" структури.

Не вдаючись (поки що!) в правові аспекти абсолютно незаконної і абсурдної ситуації, скажемо тільки одне:
Шановні панове політики - налітай! Халява!

Відповіді

 • 2006.02.09 | catko

  від себе додам що "чільний представник" це стьопа-барабан(-)

 • 2006.02.09 | Валерій

  Re: Сьогодні винайдено ноу-хау для преси.

  рішення Шевченківського райсуду Києва вступить в силу(c)

  Ну скільки ж можна з мови знущатися. Здається все ж треба писати набере чинності. А вступають у інше. Можете видаляти, але ж наболіло оте калькування росіян
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.09 | catko

   яке рішення туди воно і вступить. виправив(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua