МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Жаль чоловіка (Пан Хмара розкриває нам очі)

02/10/2006 | Карт
Пан Хмара розкриває нам очі.

От такі метаморфози трапляються з людьми, наразі – з паном Хмарою і пані Тимошенко.
Була Юля в опозиції, гарною дівкою ходила у п. Степана, а як виросла, так влади захотіла.
Все це відбулося раптово, з четвера на п’ятницю. Мабуть, коли пішла у віце-прем’єри до Ющенка. Ну, тоді п. Степан прохлопав цю подію, бо ж пані Юля – велика артистка. Зіграла борця з мафією, підмовила Кучму на деякий час сховати її у Лукьнівскому приюті, дуже довго благала підписати Ющенка подання Кучмі на її звільнення, а щоб у Кучми не було сумнівів, підбила Ющенка назвати Кучму рідним батьком.
І що головне – постійно дбала, щоб п. Степан ні про що не здогадався.
Ото ж, проспав він перевтілення і сприйняв за чисту монету акцію «Повстань Україно!». А то ж був спектакль, бо пані Юля є не тільки видатною артисткою, а ще й непересічним режисером. Або, як сказано – неординарною особою.
Та й пан Хмара – не останній стоматолог на селі. Не даремно з кг-бістами мав справу, так шо шпійон повз нього не проскочить.
Викрив таки. І тепер життя покладе, щоби Юлька до влади не прийшла.
Ти бач що робить! Умисно збільшила бюджет на 70%, щоб довірливий Ющенко у скрутному становищі опинився. Як йому тепер казати про свої успіхи, не згадуючи Юльку? А він примудряється .. Видно, що теж непересічна людина.
А довірливі громадяни! Скільки ж їх, ай-я-яй! Головне, що вони є розумні люди і патріоти, от шо пана Степана бентежить. Ну, звичайно, не такі, як сам пан Степан, та все ж таки ..
Отже, викривши шпійонку, пішов пан Хмара звідусіль, і з Батьківщини, і з БЮТу. І кращі люди звідти повиходили чи повилітали. Прізвищ їх тільки не пам’ятає ..
А залишилися гірші – Онопенко, Лук’яненко, Шкіль, клятий Турчинов ..
І тепер Тимошенко збирає до себе саміх кучмістів. Для чого, пан Степан поки що не дізнався, поки що думає, що Юлька мафію робить. Ну от Фельдман у неї. Це ж ще гірше, ніж Бродський, прости Господи. Той же Фельдман – друг Кушнарьова! Раз Кушнарьов не взяв свого друга із собою у Регіони, значить Фельдман пішов до Юльки шпійонити для свого друга ..
Ну навіщо їй бізнес у партії? От у комуністів нема бізнесу і нічого, живуть. Так здогадується пан Степан, що Юлька хоче знову у прем’єри. І це вже сташно, принаймні, пану Хмарі. Захмарила Юлька Степану небосхил .. Жаль чоловіка.

Відповіді

 • 2006.02.11 | Альберт

  А от іще яка несподіванка!! Хто така...

  Фельдмана Олександра Борисовна??? 8)))))))))))))))

  Котра фігурує у списку за адресою

  http://5tv.com.ua/forum/index.php?s=a9e0725ac810207c5f7454744eac9319&showtopic=4794&st=0&#entry61352

  серед володарів земельних ділянок у Пущі-Водиці?

  Тут, наприклад

  http://www.web777.kiev.ua/articles/?id=224

  вона ж фігурує, як Фельдман Олександра Борисовна

  Взагалі, цей сайт цікавий ще й тим, стосовно чого я наприклад тепер і зайнятий, а саме: на ньому є досье на Фельдмана Олександра Борисовича, АЛЕ:

  наприклад, у статті http://www.web777.kiev.ua/politic/?id=556&d_id=35

  12.04.2005] - Андрей Федур: Перспектива дела Колесникова - мусорная корзина

  йшла мова про зовсім іншого Фельдмана, ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО!


  А в статті за адресою http://www.web777.kiev.ua/articles/?id=1364

  [27.04.2005] - Нестор Шуфрич: «Тимошенко – добрая фея новой власти…»

  (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Пані - будь ласка, увага!!!!)

  взагалі абзац, але Є І ТАКИЙ АБЗАЦ!!! Уважно читайте!

  >>>> -А он говорит: «Как я могу сделать? Как бы я к этому ни относился, здесь будет работать глава государства, здесь принимают иностранные делегации. Ты представляешь, ЧТО будет, сколько времени будет тратить Президент, приезжая и уезжая с работы? Нет, это неправильно». И Медведчук эти шлагбаумы для Ющенко оставил. Пришел Ющенко, и его умники сразу под телекамеры срезали шлагбаумы. Так почему-то телекамеры не позвали, когда их устанавливали. А так «тыхесенько-тыхесенько» поставили их на место. Это еще раз показывает, что Ющенко хочет быть Кучмой. Теперь о Кучме я бы хотел сказать. Можно по-разному относиться к той эпохе. Но за два года и три месяца нашего коалиционного правительства не был арестован никто. Только, и то в 1998 году, Бродский. Но у него какие-то личные отношения были с Кравченко. Потом он после 43 дней ареста пришел в парламент.

  - Ту же Тимошенко арестовывали.

  - Не перебивайте, пожалуйста. Я по очереди обо всех скажу… Фельдман Саша поссорился с Азаровым – сел в тюрьму. Я за Бродского подписывался, еще не будучи депутатом, в 98-м – я Михаила уже приветствовал в Раде. И я знаю, как делалось постановление ЦИКа о том, что Бродский - депутат, как оно доставлялось и кто этому способствовал. Если мне этот человек разрешит – я расскажу. Фельдман Саша... Я подписывался за то, чтобы преследование против него прекратили и выпустили на поруки. И подписывал даже документ о его помиловании, если не ошибаюсь. Но на поруки – точно подписывал. Следующее: я протестовал против задержания ребят Шкиля и его лично. Хотя умом понимал, что нападать с бутылками с зажигательной смесью на Администрацию Президента - это не совсем правозаконно. Я бы хотел посмотреть, что было бы с гражданином Америки, который помчался бы на Белый Дом с бутылкой горючей смеси. Ну, думаю, лет 20 он бы имел возможность подумать об этом поступке. Когда арестовали Юлию Тимошенко, я голосовал за отставку Потебенько в знак протеста. Можете себе представить, что значит в 2001 году голосовать против Генпрокурора.

  Це інвертю із Шуфричем!!!! Це так - на початок.... Далі буде!!!! Ой, буде!!!! Хмарно комусь буде...

  Далі йдемо!

  Доречі - ім'я та по-батькові нашого Фельдмана, ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО є Борис Мордухович, якщо вірити Піскуну на тому ж сайті, в досье що присвячене виключно Олександру Фельдману!!! А сама ця стаття яка цікава!!!

  Ось адреса http://www.web777.kiev.ua/articles/?id=293

  особливо в цьому місті, цитую:

  >>>>В подтверждение стоит привести еще один отрывок откровенной лжи Генпрокурора про дела совсем недавних дней. Отвечая на вопрос «А вот, например, дело Бориса Фельдмана вам по ночам не снится?», он отреагировал так:

  - Нет. Начальник следственного управления не расследует дела лично. Решение по его делу вынес следователь, утвердила Генпрокуратура, а суд вынес приговор. Хотя, честно говоря, я не думал, что он будет так суров. Кстати, Борис Мордухович (Мордехайович - ред. Майдана) вместо того чтобы защищать себя так, как положено, вместе со своими адвокатами занимался политикой и демагогией.

  Короче, опять виноваты все. В том числе и Фельдман с адвокатами – потому что не так защищались, как Пискун себе это представляет. То есть, взяток ему не захотели давать. А сам Святослав Михайлович «на белом коне» и не при чем.

  В том, что Пискун лжет, и лжет беззастенчиво, можно убедиться, прочитав его «знаменитое» интервью в еженедельнике «Бизнес», которое называлось «Он – серьезный, а мы – несерьезные?..», демонстрирующее абсолютную правовую и нравственную деградацию этого деятеля от юриспруденции.

  Кстати, стоит напомнить, что «дело Фельдмана», вопреки распространенному заблуждению, никак не было связано с делами Лазаренко и Тимошенко. Генпрокуратура много лгала по этому поводу, но на самом деле разгром банка «Славянский» и судилище над Борисом Фельдманом были звеном в цепи наглой «прихватизации» Леонидом Кучмой и Виктором Пинчуком комбината «Криворожсталь». Тогда гендиректор Олег Дубина уже готовил комбинат к приватизации семейством Кучмы-Пинчука, а потому в его реконструкцию не только вкладывались сотни миллионов государственных денег, но и уничтожались все кредиторы, способные предъявить векселя для оплаты. Банк «Славянский» оказался самым несговорчивым, а потому по наводке Дубины Кучма дал приказ Азарову и Пискуну «разобраться» с преуспевающим банком и его владельцами. И эта преступная парочка полностью выполнила заказ.
  Кроме прочего, разгром банка «Славянский» должен был показать всем остальным банкирам в Украине их место, кто они есть по этой жизни и кому должны платить по первому же требованию. И, надо признать, Пискун и Азаров сумели своими действиями внушить банкам поистине животный страх.

  Далі буде...

  Ще цікавина - в біографії Саші Фельдмана на персональній сторінці анічогісінько не сказано про той ринок, який є найбільшим на сході України. Будь ласка - переконайтесь!

  http://www.feldman.org.ua/myself/file/
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.11 | Englishman

   Vam ne nabrydlo sche z cymy Feldmanamy rozbyratysja? (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.11 | Альберт

    Та невже ж нецікаво???(-)

   • 2006.02.11 | SpokusXalepniy

    Если вам набрыдло, то объясните следующее.

    Надеюсь вы, в отличие от большинства на форуме, не чувствуете себя в политике намного опытнее Юли Тимошенко ?
    Если так, то попробуйте объяснить её очевидный промах с включением в список такой одиозной фигуры, как харьковский (не днепропетровский) Фельдман. Если о его "проделках" известно не только С.Хмаре, но и харьковской общественности (включая и дописувачів на форуме, например Пані) то выходит Юля себя подставила на пустом месте.
    Зачем ей это понадобилось?

    Помнится, Свистович говорил об одиозных кандидатурах от БЮТ в местные советы в его районе. Но в то время, после замечания по этому поводу в БЮТ-центр, они хоть и не сразу, но убрали этих двух кандидатов.

    Здесь же, с Фельдманом, речь идёт о кандидатах в ВР. Это по-серьёзней будет. Может у них в штабе тоже перепутали двух Фельдманов? Не без помощи кого-то?
    В любом случае надо объяснить состояние.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.11 | Englishman

     Re: Если вам набрыдло, то объясните следующее.

     SpokusXalepniy пише:
     > Надеюсь вы, в отличие от большинства на форуме, не чувствуете себя в политике намного опытнее Юли Тимошенко ?
     > Если так, то попробуйте объяснить её очевидный промах с включением в список такой одиозной фигуры, как харьковский (не днепропетровский) Фельдман.

     именно потому, что не чувствую, объяснить не возмусь :). Могу только предположить, что Юле нужен Харьков, а Фельдман может в этом помочь. Юля- рациональный политик (я бы сказал, предельно), и вероятно, она посчитала, что репутационный ущерб от участия Фельдмана будет покрыт его помощью.     Если о его "проделках" известно не только С.Хмаре, но и харьковской общественности (включая и дописувачів на форуме, например Пані) то выходит Юля себя подставила на пустом месте.
     > Зачем ей это понадобилось?
     >
     > Помнится, Свистович говорил об одиозных кандидатурах от БЮТ в местные советы в его районе. Но в то время, после замечания по этому поводу в БЮТ-центр, они хоть и не сразу, но убрали этих двух кандидатов.
     >
     > Здесь же, с Фельдманом, речь идёт о кандидатах в ВР. Это по-серьёзней будет. Может у них в штабе тоже перепутали двух Фельдманов? Не без помощи кого-то?
     > В любом случае надо объяснить состояние.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.11 | SpokusXalepniy

      Интересно как по Харькову пройдёт голосование.

      Englishman пише:
      > SpokusXalepniy пише:
      > > Надеюсь вы, в отличие от большинства на форуме, не чувствуете себя в политике намного опытнее Юли Тимошенко ?
      > > Если так, то попробуйте объяснить её очевидный промах с включением в список такой одиозной фигуры, как харьковский (не днепропетровский) Фельдман.
      > именно потому, что не чувствую, объяснить не возмусь :). Могу только предположить, что Юле нужен Харьков, а Фельдман может в этом помочь. Юля- рациональный политик (я бы сказал, предельно), и вероятно, она посчитала, что репутационный ущерб от участия Фельдмана будет покрыт его помощью.
      Это "секрет" в стиле tomcatа.
      Тем не менее, если никаких "разоблачений" до выборов не последует, то можно будет зафиксировать чисто поставленный эксперимент.
      Мы узнаем насколько кандидат с кошельком, но без репутации, сильнее или слабее кандидата с репутацией, но без кошелька. Если сократить в этом взвешивании самого кандидата, то результатом будет - стоимость репутации, выраженная в деньгах. ;)
    • 2006.02.11 | Альберт

     Пане Спокусе - Ви, маю надію, звернули увагу на...

     ... те, в принципі, заради чого я цю працю доведу до логічного завершення не пізніше ранку понеділка?

     Що навіть моя помилка поперше:

     не едина в світі

     не є випадковістю

     Чи хіба Шуфрич теж помиляється, кажучи що Азаров "посаділ Сашу Фельдмана"? Куди??? В крісло почесного президента найбільшого ринку на сході???? 8)))))))))))))))))
    • 2006.02.11 | Сергій Вакуленко

     Один мікроскопічний наслідок

     У моєму особистому випадку саме Фельдман став тією краплиною, після якої я сказав собі: "за БЮТ голосувати не варто".
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.11 | SpokusXalepniy

      Один ???

      Сергій Вакуленко пише:
      > Один мікроскопічний наслідок. У моєму особистому випадку саме Фельдман став тією краплиною, після якої я сказав собі: "за БЮТ голосувати не варто".

      Це дуже принциповий вчинок. Я би погодився з вами... якщо б ще додадково ви показали мені, що у НСНУ, та у ПРУ на перших 43-х місцях нема жодного кандидата, який би міг бути такою самою тією краплиною, як Фельдманом - №43 по списку БЮТ.
      Як я розумію, у тих списках, як мінімум 33 богатиря... кожен - гордість України.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.11 | Предсказамус

       Это был ответ на совсем другой вопрос

       SpokusXalepniy пише:
       > Як я розумію, у тих списках, як мінімум 33 богатиря... кожен - гордість України.
       По крайней мере, четырех подобных богатырей я в списке НУ нашел минут за 10, как только он (список) появился на "Майдане". Причем это были не Третьяков с Порошенко и даже не Жвания с Червоненко. Где-то этот постинг валяется, лень искать.
       Подозреваю, что подобные соображения, может и неосознанно, преследуют другую цель, а именно объяснить себе, почему нужно голосовать за не менее "фельдманизированную" НУ или непроходную УНП. В действительности главным отличием этих политическуих сил является довольно большая национал-демократическая составляющая, но сказать об этом наши национал-демократы почему-то стесняются.
       Так уж исторически сложилось, что в последние годы национал-демократы пребывали в опасной близости от проходного барьера, и только появление на политической сцене Виктора Ющенко спасло их от окончательной маргинализации. Поэтому сейчас они так дружно на него нависли, отсюда и воинственный характер общения с остальными "оранжевыми" - политическое движение спасает себя, не особенно при этом думая об Украине.
       Imho. конечно...
      • 2006.02.11 | Сергій Вакуленко

       Re: Один ???

       SpokusXalepniy пише:

       > Це дуже принциповий вчинок. Я би погодився з вами... якщо б ще додадково ви показали мені, що у НСНУ, та у ПРУ на перших 43-х місцях нема жодного кандидата, який би міг бути такою самою тією краплиною, як Фельдманом - №43 по списку БЮТ.

       За НСНУ та ПРП я не збирався голосувати від початку.

       На мою думку, найпристойніший список у Костенка — Плюща. За них і голосуватиму, байдуже, прохідні вони чи непрохідні.

       Набридло дозволяти собою маніпулювати. Зі схожих міркувань (аби не комуняки) я один раз віддав був свій голос за Кучму. Годі вже.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.12 | Альберт

        Та ні - якщо б Ви були один...

        > Набридло дозволяти собою маніпулювати. Зі схожих міркувань (аби не комуняки) я один раз віддав був свій голос за Кучму. Годі вже.

        От саме і я також... Йшов зчиіпивши зуби на ту кляту дільницю, з однією думкою "Аби ж не комуняки!!!... Аби ж не комуняки!" чудово розуміючи, ЯКУ карту і ЯК розіграв Данілич, бо все ж бачили по телевізору!!! І з полегшенням зітхнув, коли нічого не трапилось - і Кучма знов став корольком!

        Чого ми тоді уникнули??? Думати навіть не хочу!!!! 8)))))))))) Чуєте??? Щонайменше - блокади світової спільноти, бардаку в майнових відношеннях, ТОТАЛЬНОГО БАНДИТИЗМУ і врешті решт, червоного терору. Якщо не громадянської війни із застосуванням ОМП із приєднуванням решток та шматків або до Росії, або до Польщі! То що найбільше... Дякувати Богові - не сталося.


        АЛЕ!!!! Зараз не президентськи вибори - я прошу, я дуже прошу пам'ятати про це! А вибори усієї гілки влади, яка мусить відповідати Вашім інтересам, що набагато важливіше!!! І насправді - то є Ваше право, зробити Костенка прохідним. Проте - я панікую, тому і буду голосувати за НСНУ (Хмара надощів, а Волкови стали останнею краплею щодо БЮТу), бо мені дуже хочеться, щоб у президента був ЗАХИСТ від дуже ініціативних Юль, Регіоничей, та іже з ними. Тому зараз треба зачищати і списки НСНУ також, як і БЮТу, і навіть більше!! Треба вивісити на Майдані усі біографії - Порошенка, Третякова, Мартиненка, щоб люди бачили, що у порівнянні із Кушнарьовим, Азаровим та Олександром Борисовичем Фельдманом, не родичем дніпропетровського Бориса Фельдмана - то є янголи небесні, а не люди. Навіть якщо Пахла взагалі вважати за людину, просто за людину, а не за гідну людину, якою він себе і зараз продовжує малювати, біс засушений! 8)))))

        Наприклад - до розгляду!!! Чому НСНУ повинен очолювати саме Ромця Безсмертний? Він же обіймав посаду Голови Адміністрації Президента при
        Кучмі??? Доречі, коли його погнав Кучма, я наскільки зрозумів, що той Ромця був гнаний зовсім не з принципових питань, а просто за свою некомпетентність (серветку може Папє не ту постелив, а може не зміг змахлювати чистенько ще якийсь заклад 8))))))) ). На фіг він Ющенкові, хоч вбийте, не можу зрозуміти... Може хтось мене просвітить на цю важливу тему швиденько і коротенько, га?

        І , взагалі, шампанство, я б пропонував саме і зосередитись не на кольорі спідниці та білизни Юлі чи кількості татуювань і волоося на сідницях у Иаиануковича, чи кількості кіловат/годин у німбі ВАЮ 8))))))) - а якраз на тому лай... лай-лай-лай, на тих "списочниках", що йдуть за тима "харизматичними лідерами", прости Господи!

        Нагадаю про те, що тепер завдання таких громадських об'єднань, як Альянс Майдан, дуууууууууууууже ускладниться, завдячуючи козлячої депутатської недоторканності, але - послухайте будь ласка сюди. ЖОДЕН ДЕПУТАТ не будує мостів, не перераховує грошей, не водить вантажівок - це все роблять люди, котрі відповідають перед законом у повній мірі!!!! Якщо навіть депутат у нас і буде користуватись правом СУЦІЛЬНОЇ недоторканості, що на мій погляд ДИКУНСТВО - все одне можна зробити його життя жахом, і ПРИМУСИТИ ПРОЦЕДУРНО працювати на людей, на виборців!!!! Головне - рухатись, рухатись, рухатись. 8))).... Тепер коментарі, прошу...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.12 | Schwarzkopf

         Re: Та ні - якщо б Ви були один...

         Не Ющенко,а його деякі "соратники" "пригріли" Ромцю не тільки завдяки провокативним здібностям,але й патологічній ненависті до Юлі, що гарантує тримати її на певній дистанції від Ющенка.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.02.13 | Альберт

          І це все???? Не вірю!

          І моє прізвисько Станіславський в даному випадку!

          Schwarzkopf пише:
          > Не Ющенко,а його деякі "соратники" "пригріли" Ромцю не тільки завдяки провокативним здібностям,але й патологічній ненависті до Юлі, що гарантує тримати її на певній дистанції від Ющенка.

          Повинно бути щось вагоміше... Не така страшна та Юля, як Ви її намагаєтесь показати - говорю це, як людина, хто мав щастя бачити все з середини.
       • 2006.02.12 | SpokusXalepniy

        І не такими як ви маніпулювали.

        Сергій Вакуленко пише:
        > SpokusXalepniy пише:
        > > Це дуже принциповий вчинок. Я би погодився з вами... якщо б ще додадково ви показали мені, що у НСНУ, та у ПРУ на перших 43-х місцях нема жодного кандидата, який би міг бути такою самою тією краплиною, як Фельдманом - №43 по списку БЮТ.
        > За НСНУ та ПРП я не збирався голосувати від початку.

        С вами (и не только с вами) играют, как с ребёнком. Играют на вашем менталитете, на подсознании, которое характерно для избирателей на всём постсоветском пространстве. Уже объяснял это пару раз. Коротко скажу ещё. Одним предложением эту общую черту можно обозначить так: избыток идеалистичного сознания (веры) за счёт прагматичного (реальности).

        Это качество очень хорошо используют политтехнологи (в России - на этом вообще построена почти вся современная пропаганда). Чаще всего для такой игры на идеалистическом подсознании избирателей пропагандисты-политтехнологи используют ключевые словосочетания: "У НИХ ТО ЖЕ", "ТАМ ТАК ЖЕ", "НИЧЕМ НЕ ОТЛИЧАЕТСЯ", "А ПОЧЕМУ ВЫ ТОГДА НЕ ГОВОРИТЕ, ЧТО ТАМ..." и т.д.
        Смысл всех этих закидонов один - найти в противостоящем лагере аналогичную отрицательную черту, чтобы донести ключевую мысль: все одинаково грешны. Это требуется тогда, когда нет сил ПОДНЯТЬСЯ до уровня противника, и используются все возможные методы, чтобы ОПУСТИТЬ его В СОЗНАНИИ граждан до своего уровня. А там уже - когда играют якобы "все на равных" - используются другие методы, чтобы выйти вперёд.

        Примеров - не счесть. "У них тоже тюрьма Абу-Грей" (косвенный ответ на беззакония в родных тюрьмах), "бомбардировки мирных Афганских поселений войсками коалиции" (как бы в ответ на военные дейтвия в Чечне), "у них то же нарушения при выборах, Флорида, Буш-Гор" (дабы посеять в головах избирателей нормальность ситуации с массовыми подтасовками результатов выборов), и т.д. и т.п.
        Слова - "то же", "так же" - не всем сразу удаётся разложить по полочкам. Потому что там ИМЕННО не так же, и не то же. Потому что там НЕ СРАВНИМО так же и ДАЛЕКО НЕ СОВСЕМ то же.

        Итак, игра идёт на присущем гражданам СНГ чувстве идеальности политических понятий. Идеальность - это всегда абстракция. Поэтому всеми силами они пытаются поддерживать и усиливать абстрактные чувства граждан взамен прагматическим. Чтобы даже времени не оставалось на детальное сравнение реального положения дел между двумя противостоящими лагерями.

        Аналогичные технологии используются и на текщих выборах: "у помаранчевих хіба ж краще? дивиться...", "а що, нова влада адмінресурсом не користується, а коли мер Косозалупенська надавив на міськраду...", ... Нет, дорогие, не так же и не то же! Да, всё это есть! Но не так, как было! Далеко не так, как было при Кучме! Однако удары идут целенаправленно - главное не подняться к оранжевым, а опустить, приблизить к своему бандитскому уровню!

        Ну, не успевают граждане подумать в деталях в чём именно не так, и разобраться почему не то же. Они не привыкли мыслить реальностями, они во многом ещё мыслят идеальными абстракциями.

        Самое худшее, что внутри оранжевых идёт борьба похожими методами. Никто не стремиться, например, подтянуться до Юлиного уровня убеждения масс при выступлениях, до её уровня красноречия, доказательности, харизматичности... Намного проще опускать её до своего уровня косноязычия и бормотания, объявляя все эти явные достоинства говорильней, пиаристостью и красованием перед публикой. То есть, качества, которые ценились ещё в древнем Риме и в античной Греции, и которые на вес золота в цивилизованном мире (если они присущи опытному политику), объявляются ничтожными. А публика - хавает! Потому что из-за своего подсознания витает в облаках, а умельцы-политтехнологи не дают опуститься на землю.

        Вот и у вас сработала точка кипения на "Фельдмане". Или вам сработали её. А вдруг, Юля возьмёт да и исключит Фельдмана и ещё двух-трёх подозрительных из своего списка? Побежите обратно?
        А если выяснится, что несколько аналогичных "подозреваемых" в НСНУ совсем даже наоборот - положительные бизнесмены. Тогда бегом в НСНУ?
        Получается, что политтехнологам достаточно посеять недоверие избирателей к одной какой-нибудь составляющей (из десятков, характеризующих партию) чтобы отогнать от неё массу поддерживающих. Вопрос - зачем мы (избиратели) облегчаем им (политтехнологам) задачу? Пусть отрабатывают свои деньги на полную катушку ;) А мы будем более критичны к... заметьте(!!!) сейчас не о партиях речь, а к уровню работы политтехнологов. ;)

        > На мою думку, найпристойніший список у Костенка — Плюща. За них і голосуватиму, байдуже, прохідні вони чи непрохідні.
        То, что нужно голосовать за тех кого уважаешь, согласен. Не имеет значения - проходные они или нет. В конце концов голоса помогут им стать проходными в следующий раз.
        Но мы же сейчас не об этом говорим. Мы говорим о "точке кипения" - о том что именно заставило вас отбросить мысль о голосовании за БЮТ.
        Наличие нескольких сомнительных бизнесменов.

        Так вот, если преимущества Костенко-Плюща главным образом заключается в этом, то я думаю, что здесь ваша ошибка. Это не Костенко-Плющ игнорируют большой бизнес. Это большой бизнес игнорирует эту парочку, зная что они слабопроходные.
        А сама партия выдаёт это за своё преимущество. И, кстати, правильно делает, в смысле, политтехнологии (не черной, а нормальной): "кто на это купится - я не виноват". Нормально. Партия не плохая. Слабопроходимая из-за отсутствия ярких личностей, но не плохая. На подхвате стоит после первого просеивания между крупняками.

        > Набридло дозволяти собою маніпулювати.
        Как это у Напалеона сказано: "...но не видят кольца в своём носу, за которое его водят хитрые и умные люди".

        > Зі схожих міркувань (аби не комуняки) я один раз віддав був свій голос за Кучму. Годі вже.
        А за комуняк було краще віддати голос?
   • 2006.02.11 | Альберт

    Хвилиночку!!!... то Ви вже знаєте, хто така ця Олександра....

    Борисівна Фельдмана???
   • 2006.02.11 | Альберт

    Стає ще веселіше!!! Ви думаєте, я погану тему взяв?

    Ха - Ви погано думаєте за Дніпро, як кажуть у них в Одесі!!!

    У мене тепер вже є два Волкови!!! І обидва Олександри!!! 8))))))))

    Тільки один той, котрий доправляє Україну туди, де я б його за ці слова хотів би крутити... Ви, мабуть чули про таке?

    А от інший завинив тільки тим, що відомий баскетболіст, один із шанованих мною в дитинстві, коли я сам закидав 5 з 5 з різних точок, та 3 з 5 зі штрафной лінії! 8) 44 у списку НСНУ, якщо вірити БЮТівцям.

    Тож ніби не чужий. Умовно охрестимо їх х..слов і баскетболіст.

    А тепер - до Вашої уваги, шампанство, чергова витівка БЮТівців, для котрих не тільки з Фельдманами, схоже, "наперсточнічєство" (доречі, наявність М'ячеславовича, із котрим була майже боротьба за його вонючий цинізм у списку БЮТ теж не додає мені оптимізму).

    Пропоную до уваги

    Катеринчук рассказал и показал как БЮТовцы раздают черный пиар против НСНУ. (ФОТО)

    http://censor.net.ua/full_news.php?id=18626

    в малюнках, так би мовити... Далі, далі буде!!!
  • 2006.02.11 | Михайло Свистович

   Re: А от іще яка несподіванка!! Хто така...

   Альберт пише:
   >
   > Доречі - прізвисько

   прізвище (а у Вас взагалі ім"я там написано)

   >
   > та по-батькові нашого Фельдмана, ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО є Борис Мордухович

   Мордехайович
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.11 | Альберт

    То хай Піськун в БОРИСА МОРДЕХАЙОВИЧА просить пробачень!!

    Доречі - я б теж хотів може вибачитись перед ним особисто, але не раніше Піськуна! 8))))))))) Готовий трошки спробувати прискорити цю подію! Щоб дійсно, пану Піськуну тоді наснилися не тільки матеріали справи, а і рядки вироку - в довгі ночі в одиночній камері...


    Щось я розмріявся...
 • 2006.02.11 | Михайло Свистович

  Re: Жаль чоловіка (Пан Хмара розкриває нам очі)

  Карт пише:
  >
  > Була Юля в опозиції, гарною дівкою ходила у п. Степана, а як виросла, так влади захотіла.
  > Все це відбулося раптово, з четвера на п’ятницю.

  Ні, не раптово. Все це відбувалося поступово і в болісних муках та неодноразових спробах врозумити Юлю.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.11 | Альберт

   Re: Жаль чоловіка (Пан Хмара розкриває нам очі)

   Пробачте, в такому стилі, як на цій гілці можна продовжити - чи може не треба? Потім скомпоную вже у більш менш серьозне щось - бо зараз це ще тільки процесс....

   Чекаю на відповідь.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.11 | Михайло Свистович

    Re: Жаль чоловіка (Пан Хмара розкриває нам очі)

    Альберт пише:
    > Пробачте, в такому стилі, як на цій гілці можна продовжити - чи може не треба?

    Це Ваше право обирати стиль.
 • 2006.02.11 | mirgor

  Хмара розкриває нам очі

  Дуже добре, що в цій гілці почалося конструктивне обговорення, того що написав Хмара, я дуже хотів попросити опонентів пока залишити несунів, Хмара не в "Нашій Україні" і не виконує замовлень Безсмертного, він в Українському народному блоці Костенка та Плюща, якщо хочете критикувати, то обговорюйте кандидатів цього блоку.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.11 | Предсказамус

   То-ли открывает, то-ли замыливает...

   mirgor пише:
   > він в Українському народному блоці Костенка та Плюща, якщо хочете критикувати, то обговорюйте кандидатів цього блоку.
   В том и беда, что электоральные шансы этого блока покуда выглядят нерадужно, поэтому можно позволить себе относительную его чистоту. Творенье Хмары никак не увеличит электорат его блока, зато оно объективно выгодно НСНУ и, в какой-то степени "голубым", т.к. повышает число разочаровавшихся, которые могут вообще не пойти на голосование.
   Поэтому, если пользоваться старой римской мудростью "кому выгодно", а также задуматься, почему это произведение появилось сейчас, а не тогда, когда Хмара вышел из БЮТ и действительно мог все это сгоряча выплеснуть в прессу, выводы получаются неутешительные.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.11 | SpokusXalepniy

    ...то-ли закрывает...

    Предсказамус пише:
    > Поэтому, если пользоваться старой римской мудростью "кому выгодно", а также задуматься, почему это произведение появилось сейчас, а не тогда, когда Хмара вышел из БЮТ и действительно мог все это сгоряча выплеснуть в прессу, выводы получаются неутешительные.
    Почему сгоряча?
    Он мог спокойно месяц, даже два, подумать и выложить всё это, не дожидаясь начала ПИАР-кампаний.

    Вообще-то, у него с временем промашки вышли. То поздняя реакция, то нетерплячка...
    Вот этот кусок из его обвинений, особенно, "удачен":
    http://maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1139256769&first=&last=&pattern=
   • 2006.02.11 | tomcat

    у вас є чим спростувати викладенi ФАКТИ?.. (+)

    здається що нi, бо iнакше не було б потреби переходити на особистiсть Хмари.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.11 | SpokusXalepniy

     О слове "факты" с вами уже беседа проводилась. (-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.11 | Предсказамус

     Я мог бы попробовать, но не уверен, что Вы готовы к такой беседе

     Покуда добрая половина Ваших постингов - только заголовки (которые со значком "-"), остальные, как правило, выглядят примерно так:
     ===
     09-02-2006 14:52, tomcat
     Майдан не індульгенція, а кредит довiри. а хто як його ..(+)

     ..використав - вже iнше питання. зiнченко, юля & Co вирiшили покласти кредит собi в кишеню.
     ===
     Дискутировать в подобном стиле я не привык, поэтому спрашиваю, Вы беретесь не бросаться фразами, а аргументировать свою точку зрения?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.11 | mirgor

   Александр Турчинов - многолетняя "правая рука" Юлии Тимошенко(л)

   Александр Турчинов - многолетняя "правая рука" Юлии Тимошенко и постоянный глава избирательных кампаний БЮТ. Кампания-2006, по собственным словам Александра Валентиновича, самая легкая из трех за все время существования Блока.Во всяком случае, наименее опасная.

   При этом БЮТ впервые не находится в совсем уж непримиримой оппозиции к власти. Хотя из слов главы штаба можно заключить, что как минимум лично он от этого не отказался бы. Бывших соратников по Майдану бывший же глава СБУ Турчинов, отставленный одновременно с правительством Тимошенко, чаще называет ставшим классикой словосочетанием "любi друзi", но иногда - и уголовным словом "фигуранты"...

   Свидание с главой штаба несколько задерживается – у него неожиданная короткая встреча с бывшим сослуживцем по СБУ в генеральском чине. Наконец, корреспонденты «Главреда» попадают в просторный кабинет Турчинова.

   Этот кабинет - настоящая мечта подростка (только без ложных истолкований!). На маленьком столике у стены - двадцатисантиметровая модель станкового пулемета, настоящие пистолет на стойке и револьвер без таковой. А прямо у двери, в ряд - классическая "трехлинейка", ППШ, ППД и ППС с примкнутыми магазинами, плюс еще какая-то автоматическая винтовка неизвестной нам западной системы тех же времен. Холодного оружия даже не считаем.

   Г-н Турчинов уверяет, что убойные металлоизделия начал собирать после своего прихода в Службу безопасности в феврале прошлого года. И что пистолеты-пулеметы сороковых вполне боеготовы, но он имеет все необходимые разрешения.

   Вообще-то разрешений на боеспособное автоматическое оружие у нас вроде не выдают. Так что насчет пригодности к бою коллекционных предшественников "калаша" Александр Валентинович, очевидно, шутит. Зато все остальные контроверсионные заявления произносит вполне серьезно.

   http://byut.com.ua/ukr/publications/publication-78
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.11 | SpokusXalepniy

    Ссылка некорректна. Первоисточник - ГлавРед, а не БЮТ. (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.11 | mirgor

     «Обкомовцев» ищут собаки во главе с самим Турчиновым(л)

     Не потрібно згадувати 1992 рік Хмарі, краще згадати 2005, і запитати себе чи має право колишній голова СБУ використовувати колишні зв'язки, фактично шантажувати законно вибраного президента України і чи є за це відповідальність.
     А ось як працював Турчинов:
     http://obkom.net.ua/articles/2005-08/03.1723.shtml
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.11 | Предсказамус

      Заодно прочтите ответ СБУ (л)

      Департаменту контррозвідки Служби безпеки України як органу дізнання, на підставі статей 66 «Збирання і подання доказів» та 227 «Повноваження прокурора по здійсненню нагляду за виконанням законів органами дізнання і досудового слідства» Кримінально-процесуального кодексу (КПК) України, Генеральною прокуратурою України 7 липня 2005 року було дане доручення про проведення оперативно - розшукових заходів з встановлення обставин вчинення незаконного прослуховування і запису телефонної розмови між Генеральним прокурором України Піскуном С.М. та послом США в Україні Джоном Хербстом та подальшого розміщення її змісту в мережі Інтернет.
      http://ru.obkom.net.ua/news/2005-08-06/1129.shtml
      Даже неудобно напоминать, кто так долго и упорно не желал уволить Пискуна...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.11 | mirgor

       Долю Пукача вирішила зустріч Фельдмана - Турчинова (л)

       Говорять, що Пукач співмешкає з родичкою Фельдмана...
       На сайті "Орд" частенько бувають знаючі люди:
       http://ord.com.ua/forum/thread/761/
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.11 | Предсказамус

        Тоже уже было (опровержение). Будьте внимательнее (-)

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.11 | Предсказамус

         P.S. Я к Турчинову в адвокаты не нанимался

         Поэтому на каждую Вашу ссылку реагировать не обещаю. Были у него ляпы, в том числе грубые. Но, если сравнить, к примеру, с Луценко (о Пискуне и не говорю), то результат будет явно в пользу Турчинова.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.02.11 | mirgor

          Але чому такий бруд почав виливатись на Хмару та Чобіта?(-)

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.02.16 | Михайло Свистович

          Re: P.S. Я к Турчинову в адвокаты не нанимался

          Предсказамус пише:
          > Поэтому на каждую Вашу ссылку реагировать не обещаю. Были у него ляпы, в том числе грубые. Но, если сравнить, к примеру, с Луценко (о Пискуне и не говорю), то результат будет явно в пользу Турчинова.

          Явно не на користь. На відміну від Луценка, Турчинов не провів ні переатестації, ні бодай якоїсь чистки СБУ. Всі залишились на своїх місцях.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.02.16 | Предсказамус

           Проверяете, а может таки нанимался?

           Михайло Свистович пише:
           > На відміну від Луценка, Турчинов не провів ні переатестації, ні бодай якоїсь чистки СБУ. Всі залишились на своїх місцях.
           Во-первых, это неправда. Во-вторых, о переаттестации в милиции я предлагаю не упоминать, чтоб не думать о Луценко еще хуже. В-третьих, и это главное, СБУшный беспредел при Турчинове был делом крайне единичным, а милиция при Луценко временами ведет себя еще наглее, чем при Белоконе.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.02.17 | Михайло Свистович

            Re: Проверяете, а может таки нанимался?

            Предсказамус пише:
            >
            > Во-первых, это неправда.

            Правда.

            >
            > Во-вторых, о переаттестации в милиции я предлагаю не упоминать, чтоб не думать о Луценко еще хуже.

            Турчинов не провів навіть такої переатестації.

            >
            > В-третьих, и это главное, СБУшный беспредел при Турчинове был делом крайне единичным, а милиция при Луценко временами ведет себя еще наглее, чем при Белоконе.

            Міліція поводить себе таки краще, а бєспрєдєл мєнтовський завжди був більший за есбеушний хоча б тому, що мєнтів більше. Тоді як есбеушників, які займалися політичним мочиловом, було набагато більше у відсотковому відношенні, ніж мєнтів. Луценко таких вичистив багатьох, а Турчинов - одиниць. Навіть сотні звільнених есбеушників-кучмістів при Турчинові не набереться. Боюсь, що навіть два десятки буде дуже оптимістичною цифрою.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.02.17 | samopal

             А тепер?

             Михайло Свистович пише:
             Навіть сотні звільнених есбеушників-кучмістів при Турчинові не набереться. Боюсь, що навіть два десятки буде дуже оптимістичною цифрою.

             А після скандальної відставки цього недостатньо оперативного рехворматора справи піщли на краще? Є цихри покращення "саночистки"?

             І ще одне есбеушників не усім видно. А от мєнтів - тих видно на кожному кроці. У тому числі і реєстраційно-дозвільний апарат (ДАЇ, паспортисти etc.), і простих "правєряющіх"...
             До речі, Турчинов кого звільняв, простих постових кгбістів чи когось іншлго?
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.02.17 | Михайло Свистович

              Re: А тепер?

              samopal пише:
              >
              > А після скандальної відставки цього недостатньо оперативного рехворматора справи піщли на краще? Є цихри покращення "саночистки"?

              Ні, нема. Тепер там повна бездіяльність. Можна сказати, що СБУ в країні немає.

              >
              > І ще одне есбеушників не усім видно. А от мєнтів - тих видно на кожному кроці. У тому числі і реєстраційно-дозвільний апарат (ДАЇ, паспортисти etc.), і простих "правєряющіх"...

              От тому до Луценка й більше критикують

              > До речі, Турчинов кого звільняв, простих постових кгбістів чи когось іншлго?

              Він звільнив тільки самих-самих вищих.
            • 2006.02.17 | Предсказамус

             Тяжело все знать, правда?

             Михайло Свистович пише:
             > Предсказамус пише:
             >> Во-первых, это неправда.
             > Правда.
             (х)

             >> Во-вторых, о переаттестации в милиции я предлагаю не упоминать, чтоб не думать о Луценко еще хуже.
             > Турчинов не провів навіть такої переатестації.
             Аттестация, по итогам которой уголовники в погонах стали аттестованными уголовниками в погонах - не тот подвиг, которым стоит гордиться.

             >> В-третьих, и это главное, СБУшный беспредел при Турчинове был делом крайне единичным, а милиция при Луценко временами ведет себя еще наглее, чем при Белоконе.
             > Міліція поводить себе таки краще
             Где? В Ирпене? Может быть, должны же они хоть где-то вести себя лучше. Про Киев Вам расскажет MentBuster, а насчет, к примеру, Харькова можете поверить мне на слово.

             > Тоді як есбеушників, які займалися політичним мочиловом, було набагато більше у відсотковому відношенні, ніж мєнтів. Луценко таких вичистив багатьох, а Турчинов - одиниць. Навіть сотні звільнених есбеушників-кучмістів при Турчинові не набереться. Боюсь, що навіть два десятки буде дуже оптимістичною цифрою.
             Турчинов, как Вы правильно отметили, начал чистить сверху, что более правильно, чем увольнять стрелочников и при этом отдать кадровую политику Москалю (читай - Порошенко), как это сделал Луценко.
             В результате толком не изменились обе службы, но у Турчинова потому, что не дали (не дали, не спорьте), а у Луценко потому, что не захотел.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.02.17 | Михайло Свистович

              Re: Тяжело все знать, правда?

              Предсказамус пише:
              >
              > Аттестация, по итогам которой уголовники в погонах стали аттестованными уголовниками в погонах - не тот подвиг, которым стоит гордиться.

              Але понад 4 тисячі зняли погони. В Турчинова навіть такого предмета гордості нема. В нього всі кримінальники залишилися в погонах.

              >
              > Где? В Ирпене?

              Всюди. А в Ірпіні взагалі.

              >
              > Турчинов, как Вы правильно отметили, начал чистить сверху, что более правильно, чем увольнять стрелочников и при этом отдать кадровую политику Москалю (читай - Порошенко), как это сделал Луценко.

              Турчинов не почав нічого чистити. Він просто замінив своїх заступників і все. І зупинився. І цим ще гордився. Навіть по областях не змінив начальників, як Луценко.

              > В результате толком не изменились обе службы, но у Турчинова потому, что не дали (не дали, не спорьте)

              Буду сперечатись, бо він сам не хотів нічого міняти. Навіть не пробував.

              > а у Луценко потому, что не захотел.

              А от Луценкові дійсно багато чого не дали.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.02.17 | Предсказамус

               БНГ (С) МС

               Михайло Свистович пише:
               > Предсказамус пише:
               >> Аттестация, по итогам которой уголовники в погонах стали аттестованными уголовниками в погонах - не тот подвиг, которым стоит гордиться.
               > Але понад 4 тисячі зняли погони. В Турчинова навіть такого предмета гордості нема. В нього всі кримінальники залишилися в погонах.
               Я даже знаю некоторых, с которых сняли погоны. И тех, кому их оставили. При том, что должно было быть наоборот.

               >> Где? В Ирпене?
               > Всюди. А в Ірпіні взагалі.
               Ваша уверенность переростает в наглость. Повторяю, в Харькове ситуация ухудшилась, в Киеве, если верить MentBuster (я ей верю) - тоже. Или думаете, что Вам виднее из общественной коллегии? Ну-ну...

               >> Турчинов, как Вы правильно отметили, начал чистить сверху, что более правильно, чем увольнять стрелочников и при этом отдать кадровую политику Москалю (читай - Порошенко), как это сделал Луценко.
               > Турчинов не почав нічого чистити. Він просто замінив своїх заступників і все. І зупинився. І цим ще гордився. Навіть по областях не змінив начальників, як Луценко.
               БНГ. В Харькове - сменил. Думаю, не только.

               >> В результате толком не изменились обе службы, но у Турчинова потому, что не дали (не дали, не спорьте)
               > Буду сперечатись, бо він сам не хотів нічого міняти. Навіть не пробував.
               Телепат?

               >> а у Луценко потому, что не захотел.
               > А от Луценкові дійсно багато чого не дали.
               Ага, понял, не телепат, а как обычно: "наши" хотят, но им не дают, "не нашим" дают, но они не хотят.

               Михаил, есть у меня опасение, что такой подход сделает Ваше пребывание в коллегии скорее вредным, чем полезным.
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.02.17 | Михайло Свистович

                То не Б

                Предсказамус пише:
                >
                > Я даже знаю некоторых, с которых сняли погоны. И тех, кому их оставили. При том, что должно было быть наоборот.

                І я знаю. Але з більшості зняли правильно. А Турчинов ні з кого не зняв. І не збирався. Його це влаштовувало

                >
                > Повторяю, в Харькове ситуация ухудшилась

                А інші харків"яни кажуть, що така сама фігова, як була. А був же час, що покращувалась. І Луценкові не давали її покращити.

                >
                > в Киеве, если верить MentBuster (я ей верю)

                Їй не можна вірити. Вона необ"єктивна. В неї завжди все погане, і всі погані, і взагалі в неї завжди катастрофічні настрої "Всьо прапало".

                >
                > Или думаете, что Вам виднее из общественной коллегии?

                Ні, мені видно з реального життя. Бєспрєдєл став меншим.

                І врешті решт є об"єктивні показники: вбивства, тяжкі тілесні ушкодження та тортури. Таки покращилось з цим.

                >
                > В Харькове - сменил. Думаю, не только.

                Можливо і не тільки в Харкові. А Луценко всіх змінив. До районів.Не порівняти з Турчиновим.

                >
                > Телепат?

                Ні.

                >
                > Ага, понял, не телепат, а как обычно: "наши" хотят, но им не дают, "не нашим" дают, но они не хотят.

                Це Ваша логіка. Бо Ви ж не маєте інформації, але захищаєте Турчинова виключно через його приналежність до БЮТ.

                >
                > Михаил, есть у меня опасение, что такой подход сделает Ваше пребывание в коллегии скорее вредным, чем полезным.

                Виходячи з Ваших попередніх опасінь щодо мене, за це можна не переживати.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.02.17 | Предсказамус

                 Именно Б

                 Михайло Свистович пише:
                 > Предсказамус пише:
                 >> Я даже знаю некоторых, с которых сняли погоны. И тех, кому их оставили. При том, что должно было быть наоборот.
                 > І я знаю. Але з більшості зняли правильно. А Турчинов ні з кого не зняв. І не збирався. Його це влаштовувало
                 Это было два подхода. Один (Луценко) заключался в попытке перешерстить весь личный состав, второй (Турчинов) - поменять руководство, чтоб те, в свою очередь, двинули кадровые измнения дальше. Оба подхода оказались неэффективными, но если Турчинов худо-бедно наладил работу центрального аппарата, у Луценко не работает ни центр, ни места, т.к. кадровые решения он отдал на откуп Москалю.


                 >> Повторяю, в Харькове ситуация ухудшилась
                 > А інші харків"яни кажуть, що така сама фігова, як була. А був же час, що покращувалась. І Луценкові не давали її покращити.
                 Среди этих харьковчан есть хоть один юрист? Если да, прошу на сцену, потолкуем с ним предметно.

                 >> в Киеве, если верить MentBuster (я ей верю)
                 > Їй не можна вірити. Вона необ"єктивна. В неї завжди все погане, і всі погані, і взагалі в неї завжди катастрофічні настрої "Всьо прапало".
                 У MentBuster сравнительно с Вами есть ряд преимуществ. Во-первых, она профессионал. Во-вторых, ее слова чаще, чем Ваши, находят объективное подтверждение. В-третьих, она не имеет никакого отношения к МВД (кроме избиения его сотрудников). Так что предпочту все же верить ей.

                 >> Или думаете, что Вам виднее из общественной коллегии?
                 > Ні, мені видно з реального життя. Бєспрєдєл став меншим.
                 Что Вы там делаете в этой реальной жизни, что Вам это видно?

                 > І врешті решт є об"єктивні показники: вбивства, тяжкі тілесні ушкодження та тортури. Таки покращилось з цим.
                 Писец. Это Вы об официальной статистике? Так там есть еще покруче, например коррупцию чуть-ли не искоренили. Если хотите, даже расскажу, как это делается.

                 >> В Харькове - сменил. Думаю, не только.
                 > Можливо і не тільки в Харкові. А Луценко всіх змінив. До районів.Не порівняти з Турчиновим.
                 Сменил. Другой вопрос - на кого.

                 >> Телепат?
                 > Ні.
                 Уже понял.

                 >> Ага, понял, не телепат, а как обычно: "наши" хотят, но им не дают, "не нашим" дают, но они не хотят.
                 > Це Ваша логіка. Бо Ви ж не маєте інформації, але захищаєте Турчинова виключно через його приналежність до БЮТ.
                 Не, таки телепат. Знаете, что я знаю и чего не знаю.

                 >> Михаил, есть у меня опасение, что такой подход сделает Ваше пребывание в коллегии скорее вредным, чем полезным.
                 > Виходячи з Ваших попередніх опасінь щодо мене, за це можна не переживати.
                 Уговорили.
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2006.02.17 | Михайло Свистович

                  То навіщо Ви Б?

                  Предсказамус пише:
                  >
                  > Это было два подхода. Один (Луценко) заключался в попытке перешерстить весь личный состав, второй (Турчинов) - поменять руководство, чтоб те, в свою очередь, двинули кадровые измнения дальше.

                  Не вигадуйте. І Луценко перешерстив далеко не всіх (на жаль), і Турчинов нічого не збирався міняти, окрім того, щоб поставити своїх людей на ключові посали. Мінімальні кадрові зміни були проведені швидко, а потім все зупинилося. Всі полковники полишались, всі, хто організовував репресії, стеження, підложні справи, всі ці слідчі, опера залишились. І він гордився, що нікого не звільнив.

                  >
                  > Среди этих харьковчан есть хоть один юрист?

                  З міліцією стикаються не тільки юристи.

                  >
                  > У MentBuster сравнительно с Вами есть ряд преимуществ. Во-первых, она профессионал.

                  Але більше маю справ з міліцією ;)

                  >
                  > Во-вторых, ее слова чаще, чем Ваши, находят объективное подтверждение.

                  Це Ви від непоінформованості стверджуєте :)

                  >
                  > В-третьих, она не имеет никакого отношения к МВД

                  Я теж не маю.

                  >
                  > Что Вы там делаете в этой реальной жизни, что Вам это видно?

                  Розслідую злочини, збираю докази, змушую міліцію порушуватит кримінальні справи або давати хід розслідуванню й передавати це до прокуратури, захищаю жертв міліцейської сваволі чи бездіяльності.

                  >
                  > Писец. Это Вы об официальной статистике? Так там есть еще покруче, например коррупцию чуть-ли не искоренили. Если хотите, даже расскажу, как это делается.

                  Не треба. Вбивства - не корупція, тут багато не підтасуєш. І зменшення скарг на тортури - не офіційна і не міліцейська статистика. Ви бачите багато бєспрєдєлу, Монтян теж, і я бачу не менше. Але, на відміну від Вас, можу скласти цілісну картину. І взагалі краще спитайте в Захарова. Я більше довіряю правозахисній тусовці (там не один Захаров далеко, там з усієї України), ніж Вам. І взагалі маю звичку спостерігати. Так от, мєнти по відношенню до простих громадян на вулицях почали ставитися не так нахабно. Бояться все ж таки переходити грань там, де не впевнені, що це не аукнеться.

                  >
                  > Сменил. Другой вопрос - на кого.

                  Більшість змін Луценка кращі, ніж були.

                  >
                  > Не, таки телепат. Знаете, что я знаю и чего не знаю.

                  Ваша одноманітність не є загадкою.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2006.02.17 | Предсказамус

                   Не надо ля-ля.

                   Чтоб много не рассказывать, покажу Вам наглядно, что нужно что-то понимать в том, о чем пишешь.

                   Михайло Свистович пише:
                   > Предсказамус пише:
                   >> Что Вы там делаете в этой реальной жизни, что Вам это видно?
                   > Розслідую злочини, збираю докази, змушую міліцію порушуватит кримінальні справи або давати хід розслідуванню й передавати це до прокуратури, захищаю жертв міліцейської сваволі чи бездіяльності.
                   Это раз.

                   >> Писец. Это Вы об официальной статистике? Так там есть еще покруче, например коррупцию чуть-ли не искоренили. Если хотите, даже расскажу, как это делается.
                   > Не треба. Вбивства - не корупція, тут багато не підтасуєш.
                   Это два.

                   А теперь показываю, как можно сделать так, чтоб в данном районе не было ни одного нераскрытого убийства.
                   В УК есть статьи №№115-119, где лишение жизни квалифицируется, как убийство. В есть часть вторая статьи 121, по которой наказывают за умышленное причинение тяжкого телесного повреждения, повлекшего смерть потерпевшего.
                   Итак, есть труп. Явно насильственный. При наличии подозреваемого его плющат до тех пор, покуда не признается. Если же не признается или вообще нет подозреваемого, то всего-то что надо - это доказать, что потерпевший после причинения повреждений еще хоть немного пожил.
                   В старые времена это стоило от пары бутылок до ящика коньяка, их следовало привезти в областное бюро судмедэкспертизы. Не думаю, что цены сильно возрасли. И теперь труп уже не убитый, а померший от причиненных телесных повреждений, т.е. в отчетности идет по совсем другой строке.
                   А бывают еще "падение в высоты собственного роста", самоубийство и прочие удобные вещи.
                   Вот так то, господин следователь.

                   > І зменшення скарг на тортури - не офіційна і не міліцейська статистика. Ви бачите багато бєспрєдєлу, Монтян теж, і я бачу не менше. Але, на відміну від Вас, можу скласти цілісну картину. І взагалі краще спитайте в Захарова. Я більше довіряю правозахисній тусовці (там не один Захаров далеко, там з усієї України), ніж Вам.
                   Не сомневаюсь. Но я себе доверяю больше, чем Захарову. И уж тем более - чем следователю Свистовичу.

                   Совет - не пытайтесь быть специалистом во всем. Чтоб не выглядеть смешно.
                   згорнути/розгорнути гілку відповідей
                   • 2006.02.20 | Михайло Свистович

                    То навіщо Ви ля-ля?

                    Предсказамус пише:
                    >
                    > А теперь показываю, как можно сделать так, чтоб в данном районе не было ни одного нераскрытого убийства.

                    Я писав не про розкриті вбивства, а про те, що кількість вбивств зменшилась.

                    >
                    > А бывают еще "падение в высоты собственного роста", самоубийство и прочие удобные вещи.

                    Такі речі + вбивства дають все одно менщу кількість таких речей + вбивств, які були раніше.

                    >
                    > Совет - не пытайтесь быть специалистом во всем. Чтоб не выглядеть смешно.

                    Тобто аргументів у Вас нема. А кількість скарг на тортури таки зменшилась.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2006.02.20 | Предсказамус

                     Ладно.

                     Михайло Свистович пише:
                     > Я писав не про розкриті вбивства, а про те, що кількість вбивств зменшилась.
                     Если Вы писали вообще о количестве убийств (даже не отчетном, а реальном), то их уменьшение или увеличение с работой милиции не связано никак. Не та категория преступлений. Это как если МинЧС припишет себе в заслугу нынешнее потепление.

                     >> Совет - не пытайтесь быть специалистом во всем. Чтоб не выглядеть смешно.
                     > Тобто аргументів у Вас нема.
                     Таких, как у Вас - нет.

                     > А кількість скарг на тортури таки зменшилась.
                     Ну и слава Богу.
                     - Больной перед смертью потел?
                     - Потел!
                     Это хорошо...
                     згорнути/розгорнути гілку відповідей
                     • 2006.02.20 | Михайло Свистович

                      Re: Ладно.

                      Предсказамус пише:
                      >
                      > Если Вы писали вообще о количестве убийств (даже не отчетном, а реальном), то их уменьшение или увеличение с работой милиции не связано никак. Не та категория преступлений. Это как если МинЧС припишет себе в заслугу нынешнее потепление.

                      Це так як КЕ писав, що зростання ВВП ще при першому уряді Ющенка-Тимошенко не їх заслуга

                      >
                      > Таких, как у Вас - нет.

                      Взагалі нема.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2006.02.21 | Предсказамус

                       Если коротко, то Вы неправы

                       Михайло Свистович пише:
                       > Предсказамус пише:
                       >> Если Вы писали вообще о количестве убийств (даже не отчетном, а реальном), то их уменьшение или увеличение с работой милиции не связано никак. Не та категория преступлений. Это как если МинЧС припишет себе в заслугу нынешнее потепление.
                       > Це так як КЕ писав, що зростання ВВП ще при першому уряді Ющенка-Тимошенко не їх заслуга
                       Спасибо за лестное сравнение, но отсутствие прямой связи между работой правоохранительных органов и количеством умышленных убийств придумал не я, а криминология (есть такая наука). Причина в том, что убийца крайне редко что-то планирует заранее и во время убийства меньше всего думает о том, поймают его или нет. Спросите у работников розыска, они Вам расскажут, что подавляющее количество убийств - спонтанные, мотивы хулиганские или бытовые, реже - корыстные. Вот должностные преступления - те да, действительно сильно зависят от работы органов, но тут есть другие тонкости.

                       >> Таких, как у Вас - нет.
                       > Взагалі нема.
                       Перестаньте задираться. Как раз аргументами реже всего балуете именно Вы.
                       згорнути/розгорнути гілку відповідей
                       • 2006.02.21 | Михайло Свистович

                        Re: Если коротко, то Вы неправы

                        Предсказамус пише:
                        >
                        > Спасибо за лестное сравнение, но отсутствие прямой связи между работой правоохранительных органов и количеством умышленных убийств придумал не я, а криминология (есть такая наука). Причина в том, что убийца крайне редко что-то планирует заранее и во время убийства меньше всего думает о том, поймают его или нет. Спросите у работников розыска, они Вам расскажут, что подавляющее количество убийств - спонтанные, мотивы хулиганские или бытовые, реже - корыстные. Вот должностные преступления - те да, действительно сильно зависят от работы органов, но тут есть другие тонкости.

                        Угу, і на тортури скаржаться також не плануючи.
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2006.02.21 | Предсказамус

                         Т.е. насчет убийств Вы поняли? Это хорошо.

                         Михайло Свистович пише:
                         > Угу, і на тортури скаржаться також не плануючи.
                         Я наведу справки о таких жалобах. Кому именно меньше жалуются?
                         згорнути/розгорнути гілку відповідей
                         • 2006.02.21 | Михайло Свистович

                          Ні, просто не став сперечатися

                          Бо Ви намалювали собюі картину і шукаєте під неї аргументи.

                          Предсказамус пише:
                          > Михайло Свистович пише:
                          > > Угу, і на тортури скаржаться також не плануючи.
                          > Я наведу справки о таких жалобах. Кому именно меньше жалуются?

                          Правозахисникам, прокуратурі. Також менше стали скаржитись на відмовні справи.
        • 2006.02.11 | mirgor

         Пукача знайшли? В чому "опровержение"

         Тим більше, що згадаються тіж особи, що і в дискусії Чобіта на передачі Шустера про документи про Могилевича.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.02.11 | Предсказамус

          Вы этим вопросом раньше интересовались?

          mirgor пише:
          > Тим більше, що згадаються тіж особи, що і в дискусії Чобіта на передачі Шустера про документи про Могилевича.
          А про утечку информации из ГПУ что-нибудь слышали?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.02.11 | mirgor

           Re: Вы этим вопросом раньше интересовались?

           Ще цікавіше:
           «В свою очередь, - отмечает в запросе Беспалый, - вызывает удивление сам факт должностного положения Фомина: сначала он адвокат Пукача, потом адвокат Пискуна - и представляет его интересы в Печерском суде г. Киева, который, в свою очередь, восстанавливает Пискуна в должности Генпрокурора, а 14. 12. 2004 г. Фомина назначают на должность старшего помощника Генерального прокурора Украины».
           Учитывая вышеуказанное, Беспалый просит проверить факт возможной причастности Фомина к организации срыва задержания Пукача за границей, а также дать правовую оценку действиям экс-Генпрокурора Пискуна в намеренном затягивании указанных и других уголовных дел.

           Але останні часом я не чув від БЮТ критики Піскуна, навіть було в інтерв'ю Юлі похвала, а фігура Триндюка в списку БЮТ, котрий має відношення до сім'ї Піскуна, не наштовхує на багато питань?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.02.11 | Предсказамус

            О. Прогресс есть.

            mirgor пише:
            > «В свою очередь, - отмечает в запросе Беспалый, - вызывает удивление сам факт должностного положения Фомина: сначала он адвокат Пукача, потом адвокат Пискуна - и представляет его интересы в Печерском суде г. Киева, который, в свою очередь, восстанавливает Пискуна в должности Генпрокурора, а 14. 12. 2004 г. Фомина назначают на должность старшего помощника Генерального прокурора Украины». Учитывая вышеуказанное, Беспалый просит проверить факт возможной причастности Фомина к организации срыва задержания Пукача за границей, а также дать правовую оценку действиям экс-Генпрокурора Пискуна в намеренном затягивании указанных и других уголовных дел.
            Как видите, никаких Фельдманш не прослеживается, зато есть прямая связь Пукач - Генпрокуратура.

            > Але останні часом я не чув від БЮТ критики Пискуна, навіть було в інтервью Юлі похвала, а фігура Триндюка в списку БЮТ, котрий має відношення до сім'ї Піскуна, не наштовхує на багато питань?
            Для вопросов нужна информация, иначе получится как с дочерью Гавриша. Если это все Вам действительно интересно, отследите события по попытке задержания Пукача в Израиле, там действительно много любопытного.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.02.11 | mirgor

             Дочка Піскуна працює в його фірмі і є членом наглядових рад(л)

             В списку БЮТ №84 Триндюк Юрій Григорович -1968 року народження, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", освіта вища, президент товариства з обмеженою відповідальністю "Хлібні інвестиції", проживає в місті Севастополі

             Однак при цьому підтвердив, що дочка генпрокурора працює в його фірмі і є членом наглядових рад двох підприємств – "Одеського портового холодильника" і Чернівецького хлібокомбінату.

             Що стосується Чернівецького хлібокомбінату, то вона має десять акцій з 1 000 000 акцій, що підтверджено реєстром акціонерів. Особисто я маю 10%, а вона – тільки десять акцій.

             Що стосується "Портового холодильника", то Тетяна Іващенко має три акції з півтора мільйонів. Що також підтверджено реєстром акціонерів.

             -Дійсно, Тетяна Іващенко є членом наглядової ради Чернівецького хлібокомбінату. Оскільки у мене бізнес не один, то вона є моїм помічником, топ-менеджером, здійснює цю діяльність. Тому їй фізично треба мати ці символічні акції, щоб займати вказану посаду.


             - Ви хоч знайомі з генпрокурором Піскуном?

             - Справа в тому, що з ним я практично не знайомий, я знайомий з його дочкою Тетяною Іващенко. Вона працює у мене як фахівець, вона знає три мови. Більше того – я працюю з Іващенко Тетяною вже не один рік. І ще до того, як вказана вами персона стала генпрокурором.

             - Але ж їй усього 20 років!?

             - Так, їй 20 років, але вона серйозна людина, одружена.

             http://pravda.com.ua/news/2003/10/20/30802.htm

             P.S.Вам самим вирішувать чи має він відношення до бізнесу родини Піскуна.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.02.11 | Предсказамус

              И?

              mirgor пише:
              > P.S.Вам самим вирішувать чи має він відношення до бізнесу родини Піскуна.
              Больше похоже на обычный в те времена "бартер": ты кормишь дочку большого дяди, большой дядя тебя крышует. В нормальной стране выглядело бы возмутительно, в нашей - вполне нормально. А что не выгнал ее с работы, когда поперли папу, так это вообще чуть ли не признак порядочности.
              Чтоб нормально ориентироваться в таких ситуациях, советую учесть, что средний и крупный бизнес без крыш в Украине не выживает в принципе. Да и малый тоже не без этого.
              Для меня пятном на биографии бизнесмена может быть не какая-нибудь там крыша или уклонение от уплаты налогов и т.п., а применение силовых методов (властных или бандитских) при решении деловых вопросов, разорение предприятий и массовое увольнение работников ради приватизации, скупка госимущества за копейки и т.п. Все остальное - наши реалии, которые не видно только с очень плотно закрытыми глазами.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.02.11 | mirgor

               Поживемо побачимо...

               Янукович після виборів запропонує Піскуна знову на Генерального прокурора, побачимо результати голосування БЮТ по цьому питанню.

               P.S. Але якщо я вгадаю, то ім'я Предсказамуса відасте мені.
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.02.11 | Предсказамус

                Не получится, генпрокурора назначает президент (-)

                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.02.11 | mirgor

                 Ось і добре

                 Будемо вважати статтю Хмари і книгу Чобіта, як відгук на акцію "Опори" - Хто є хто?
                 Виборці повинні знати за кого їм відавати голоси, чи за непрохідний ( по "продажним" як назвала Юля соціологічним опитуванням ) Український народний блок Костенка та Плюща, чи за блок БЮТ.
                 Буде дуже добре, якщо буде видана книжка про Костенка, Плюща, Хмару...

                 Виборці повинні знати правду. Ми вибираємо не прем'єра,а депутатів Верховної Ради.
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2006.02.11 | Предсказамус

                  Не вижу ничего хорошего

                  mirgor пише:
                  > Буде дуже добре, якщо буде видана книжка про Костенка, Плюща, Хмару...
                  А если про Ющенко, Еханурова, Мартыненко?

                  > Виборці повинні знати правду. Ми вибираємо не прем'єра,а депутатів Верховної Ради.
                  Да. Но не выборочно.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2006.02.11 | mirgor

                   Re: Не вижу ничего хорошего

                   Предсказамус пише:
                   > mirgor пише:
                   > > Буде дуже добре, якщо буде видана книжка про Костенка, Плюща, Хмару...
                   > А если про Ющенко, Еханурова, Мартыненко?
                   >
                   Про Ющенка підполковник ФСБ Путін разом з компанією пише постійно...

                   Єхануров слава Богу в політику дуже не лізе, хоч і №1 в несунів...

                   А Мартинюк, Жванія, Червоненко - політичні "трупи", ніякого впливу на політику вони вже майже не мають і не матимуть.

                   А про Рому Безсмертного "мертвого воробушка" я б і сам не проти написати книжку...діяльність цього персонажу заслуговує не на меншу увагу громадськості.
                   згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.02.11 | tomcat

  вiрнiше: Шкода людину. купуйте lingvo iз укр.словниками (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.11 | SpokusXalepniy

   Дуже прошу! Дайте посилення на словник - де купити. (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.11 | tomcat

    http://flesh-flash.narod.ru/dictionaries/ . free (-)

  • 2006.02.11 | Карт

   Re: вiрнiше: Шкода людину. купуйте lingvo iз укр.словниками (-)

   По-перше, не людину-взагалі, а саме чоловіка (рос. "мужчину"),
   а по-друге, такі "жаль" (так говорять жіночки, якщо їм "жалько" чоловіка).
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.11 | mirgor

    Давайте питання лінгвістики перенесемо в окрему тему(-)

 • 2006.02.12 | luka

  Re: Жаль чоловіка (Пан Хмара розкриває нам очі)

  S. Hmara about Y.Tymoshenko
  На варті національних інтересів (Чому я з Юлією Тимошенко)
  Link: http://www.tymoshenko.com.ua/ukr/exclusive/?recnum=120
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.12 | mirgor

   Re: Жаль чоловіка (Пан Хмара розкриває нам очі)

   А чому так переоцінив свої погляди Хмара, може і тоді в фракції БЮТ все вирішували Білоруси, Губські, Фельдмани?
   Могло в страшному сні присниться голосування за відставку уряду разом з проросійскими силами регіонами, мишами, нетаками, комуністами...
   Посилання підтверджує цілком чесність справжнього патріота Степана Ільковича Хмари, згадайте хто визволяв Юлю із-за грат - Хмара чи Фельдман?
   Тоді були важкі часи і Хмара був потрібен БЮТ, зараз його місце заняли довірені особи Януковича.
   Я також боготворив Юлю восени 2004 року, тим більше болить серце зараз, ми боролись за ідеали, а вона виявилось за крісло прем'єр-міністра, а ми ті що віддавали своє здоров'я, душу і готові були віддати своє життя.
   За що за "Барабашку" в Харкові?
 • 2006.02.13 | mirgor

  Закликаю всіх учасників обговорення задавати питання

  на інтернет - конференції Степана Хмари
  http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_pressk&trs=-1&key=1139821768&first=&last=


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua