МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Грузія запрошує до себе українських миротворців

02/11/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Грузія запрошує українських миротворців взяти участь у миротворчому мандаті в Південній Осетії.

Про це заявила голова парламенту Грузії Ніно Бурджанадзе на засіданні ради Міжпарламентської Асамблеї держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав.

"Ми будемо раді, якщо наші українські друзі й будь-які інші держави візьмуть участь у цьому мандаті і, звичайно ж, не виключаємо... участі і російських військових", - наголосила Бурджанадзе.

Вона повідомила, що участь тільки російських миротворців у цій зоні для Грузії зовсім неприйнятна, оскільки багато фактів вказують на те, що Росія є - не посередником, а стороною в цьому конфлікті.

А міністр оборони Іраклій Окруашвілі заявив, що Грузія планує запровадити візовий режим для російських миротворців.

Радіо Свобода

Відповіді

 • 2006.02.11 | stefan

  повний - вперед!

  Україна поинна зайняти достойне місце на теренах СНГ, де росіяни втрачають позиції із-за своїх ненажерливих імперських амбіцій.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.11 | Mary

   а у нас є "професійні" миротворці?

   ні, я не кажу, що нема. Просто між миротворцями і салдафонами є (має бути) велика ріжниця, а я собі мало уявляю, як в нашій армії готують миротворців. якщо хто знає, як - поділіться б.л..

   я взагалі не тому це питаю, що тему підняли, а тому що мені воно вже давно в голові крутиться - замість цієї фігні, якою в нас є військова повинність - професійна армія, але не просто так, а із спеціалізацію (чи частковою спеціалізацією) на миротворчих підрозділах. Це ІМНО єдина нормальна позиція на тему війська і армії в сучасних умовах, і ця позиція прийнятна навіть для пацифістів, як от я.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua