МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кучмісти-янучари в Маріупольському списку НСНУ

02/11/2006 | Майдан-ІНФОРМ
На ІІ конференції Маріупольської міської організації НСНУ затверджено список кандидатів у депутати до Маріупольської міської і Донецької обласної рад.

Зокрема кандидатами в міську раду висунуто 20 осіб (при загальній кількості 75 місць), в обласну - 3 особи (при загальній кількості 4).

Кандидатами до міської ради стали голова ММО НСНУ Олег Толстенко (колишній член ПРУ, власник кількох ринків у місті) (№1 у списку), головний лікар міськлікарні №3 Валентин Гуров (колишній член ПРУ, у 2004 р. активно підтримував В.Януковича) (№2), директор ринку „Космос” Євген Хармишев, якого тісно пов”язують з кримінальним авторитетом Згарою (що контролює разом з Толстенком ринок „Космос”), під час виборів-2004 керівник одного з тіньових штабів Януковича (№4), відомий в місті українофоб директор ЗОШ №25 Віталій Вікторов (активний член Русского Двіженія України) (№12)(Вікторов відразу ж втік до блоку "Наш Донбас", ініційований нардепом Михайлом Поживановим), син Толстенка Максим (№14).

Активні учасники Помаранчевої революції підприємець Олександр Сажко (який 2004 р. крім того, що стояв на Майдані, перерахував у фонд Майдану 10 тис. грн) і вчителька Олена Дьоміна отримали непрохідні місця в списку (відповідно №13 та 16).

Серед трьох кандидатів до обласної ради від НСНУ першим їде підприємець Едуард Валуєв, також пов”язаний з кримінальними колами. Саме він і може пройти до обласної ради, бо найсмілівіший прогноз щодо представництва Маріупольської організації НСНУ в облраді – 1 прохідне місце.

Відповіді

  • 2006.02.12 | Беспредел

    Re: Кучмісти-янучари в Маріупольському списку НСНУ

    Партия регионов сделала в этом городе ставку на действующего мэра Юрия Хотлубея. За "регионалами" стоят крупные предприятия города "Азовсталь" и "Азовмаш", руководители которых Алексей Белый и Александр Савчук по списку Партии регионов баллотируются в ВР.

    Уступать им не намерены представители комбината им. Ильича. Вместе с социалистами они выдвинули на пост мэра Мариуполя своего кандидата - Николая Яременко, в прошлом начальника управления коммунального строительства горсовета.

    От "регионалов" и от социалистов в Мариуполе можно ожидать ожесточенной борьбы. Исход которой трудно предсказать.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua