МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Свистовичу. Як я дотримуюсь своєї обіцянки по сірникам

02/11/2006 | Чучхе
Коли ми обговорювали тему "не купуй російського", ти зауважив http://www2.maidan.org.ua/n/arch2006/1136837914 , що я тільки на форумі сміливий у відстоюванні бойкоту демпінговим російським сірникам, які душать українського виробника, а в пресу про це нічого не пишу.

Звітуюсь. З"явилася перша ластівка http://www.pk.kiev.ua/article.php?story=20060209183537388 . Плюс, незалежно від мене, подібні ж сюжети пройшли по АйСіТіВі та НТН. Ефект вражаючий. Коли я позвонив на фабрику, виявив, що там сидить антидемпінгова комісія, перевіряє факти, викладені в статті. І за чутками, десь вже готується документ про збільшення мита на сірники, що ввозяться з Росії. За тими ж чутками, комісія буде працювати десь місяць. Якщо є якісь ідеї боротьби за українські сірники, прошу висказуватися. Цілком реально, що ми обламаємо московських виробників.
Я обіцяю від себе ще кілька публікацій в газетах. Думаю, майданівці також якось підтримають боротьбу за вітчизняного сірниковиробника. Потрібно тільки дати поштовх! Москалі вже захвилювалися, див. тут: http://www.kp.ru/daily/23654/49646/

Або ось тут http://www.annews.ru/modules.php?name=News&file=article&sid=29598 . Росіяни самі визнають, що їх сірники в Україні коштують на 0,13 цента дешевше НІЖ В РОСІЇ.

Про це неподобство також можна писати листи в профільні відомства, що займаються антидемпінговими розслідуваннями по сірникам. Розслідування проводить Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі, де головну роль грають представники Мінекономіки. Свої думки щодо засилля російських сірників, які (Балабанівської фабрики, це ті, що з символікою КПУ) ввозяться сюди за нульовою ставкою, можна надавати на таку адресу Міністерства економіки України: 01008, м. Київ-8, вул. М. Грушевського, 12/2; т: 272-50-00; т/ф: 272-55-57; e-mail: demping@mfert.gov.ua (це безпосередній мейл міжвідомчої комісії). Ніякої форми листа я не пропоную, бо знаю, що будь-які спамерські розсилки в таких комісіях без розгляду йдуть на смітник. Пишіть про те, що вас обурює неможливість придбати в кіосках вітчизняних сірників, про те, що гине від безробіття цілий Березнівський район і взагалі ставте їм на вид повільну роботу по антидемпінгу, апелюйте до моєї статті врешті-решт. Бекграунд розслідування можна взяти тут: http://me.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=76265&cat_id=73616 Запитуйте у них, як виконується розслідування? Коли почуємо результати?


Як відстоїмо сірники, розпочнемо боротьбу за ввезення в Україну російських автомобілів у зібраному вигляді, а також дешевих білоруських електролампочок.

Відповіді

 • 2006.02.11 | stefan

  чучхе=патріот=молодець(-)

 • 2006.02.11 | BIO

  Re: Свистовичу. Як я дотримуюсь своєї обіцянки по сірникам

  В городском саду горел вечный голубой огонек
  на мемориале поджигателям торговых войн.
  Газ для ритуальных нужд РФ поставляла со скидкой.
  Плюс бесплатный коробок спичек на всякий случай -
  вдруг опять Ехануров сверх лимита начнет тырить и
  начнутся перебои в снабжении газом мемориала
  замороженным в Алчевске - там большие расходы на пламя.

  Тогда вечный огонь можно будет поддерживать за счет
  резервного балабановского коробка.

  Балабок
 • 2006.02.26 | Чучхе

  До речі, про затухлу вже акцію "не купуй російських товарів"

  Ви хочете підтримувати українського виробника? Ось і колективний члекн проекту Наша Україна, Народний Рух України з пп. Тарасюком та Удовенком хочуть (у них так в програмі написано) його підтримати.

  А сьогодні на Куренівці купив сірники з написом "Рух: державність, демократія, реформи (про "добробут" промовчали) приймальня НРУ, Київ-34, вул Гончара, 33 (це правдива адреса штабу НРУ), тел. 2464767 (на відміну від КПУ з його рекламою на сірниках, Рух пожлобився оплачувати послугу безплатного дзвінка 8-800)". Зроблені сірники на Балабанівській сірниковій фабриці (Калужська область Росії). Код продукту 4607039820010.

  Просто руки опускаються з такими бойкотерами російських товарів. Пропоную небайдужим подзвонити за вищенаведеним телефоном і сказати, що рухівці - мудаки і що як вони бойкотують російські товари, так ми за НСНУ і голосуватимемо.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.26 | catko

   а ви впевнені що ті сірники рух випустив а не самі комуняки?(-)

 • 2006.02.26 | Мартинюк

  Більшість російських товарів в Україні дешевші аніж в Росії.

  І причина тому не "російська доброта" а не відповідність реальних курсів валют. Курс рубля до гривни штучно завищений, а тому приїхавши у Росію і помінявши гривни на рублі по існуючих курсах вдається за ці ж самі гроші купити значно менше товару, аніж в Україні, навіть коли це той же товар російського походжння.

  Російські товари надходять в Україну за складними фактично бартерними схемами і тому росіянам вигідно продавати ці товари в Україні навіть дешевше ніж в Росії.

  Оджнак це дозволяє вживати проти них антидемпінгові процедури. Чи було колись таке вжите до російських експортерів в Україну?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua