МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Лікбез для проффесора Литвина

02/11/2006 | Бегемот Замбезький
Славнозвісний український вчений, академік НАН України Вова Литвин давно вже не дивував світ своїми науковими досягненнями (останнього разу він примусив говорити про себе, списавши з помилками статтю про громадянське суспільство в одного американського вченого) і тому вірішив надолужити втрачене.

Спочатку посилання: http://censor.net.ua/full_news.php?id=18645

Председатель Верховной Рады Украины Владимир Литвин предостерегает относительно средств, полученных от продажи "Криворожстали".

Находясь сегодня с рабочим визитом в Черкасской области и отвечая на вопросы работников Черкасского государственного технологического университета, В.Литвин отметил, что данное предприятие было продано за большую цену, но теперь никто не знает, что делать с этими деньгами, чтобы "их не съела инфляция".

"Вы же понимаете, что за этот завод просто принесли мешки с деньгами, с таким же успехом эти деньги можно было бы напечатать", - пояснил спикер ВР. (Кінець цитати - Б.З.)

Роз'яснення проффесору Литвину.

За 6 млрд доларів, які держава Україна отримала від пана Міттала вона
може купити, наприклад, середній авіаносець разом з літаками та кораблями супроводження - тобто повноційний флот (і до ніякої інфляції це не призведе).

За ті "мішки грошей" які пан проффесор може "напечатати" (де саме таке друкують, він, очевидно, "в курсє") можна дістати багато років суворого режиму і у нас в Україні і в США. І більше нічого.

Після цієї коротенької лекції студенту Литвину пропонується, в якості практичної роботи, запропонувати ще хоча б один спосіб
безінфляційного використання такої суми (на справді їх безліч).

Бегемот Замбезький
http://krainachudes.com


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua