МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Зламали український прапор об коліно(посилання відео)(л)

02/11/2006 | mirgor
Громадська організація "Студентське братство" заявляє про застосування представниками Чорноморського флоту РФ фізичної сили і техніки проти його активістів.

Як повідомив кореспонденту УНІАН лідер цієї організації Олег Яценко з місця події, інцидент стався поблизу маяка "Херсонеський", що тимчасово використовується гідрографічною службою ЧФ РФ.

http://www.pravda.com.ua/news/2006/2/11/38624.htm

Посилання на відео на 5 каналі:
http://5tv.com.ua/img/forall/no_comments/krym_studentske_bratstvo_piket.wmv

Відповіді

 • 2006.02.11 | Тульский пряник

  Министр обороны РФ однажды уже предупреждал

  Конфликт вокруг маяков в Крыму усугубляется. Охрана российских маяков в Крыму может впредь расстреливать незваных гостей, сообщали многие информагентства, в частности, - РИА "Новый Регион - Крым".
  По словам вице-премьера России и министра обороны РФ Сергея Иванова, данные полномочия предусмотрены Уставом гарнизонной и караульной службы Вооруженных Сил Российской Федерации.
  «Охране российских объектов предоставлены все полномочия в соответствии с Уставом гарнизонной и караульной службы», - заявил глава Минобороны РФ, комментируя ситуацию с Ялтинским маяком и установкой «Марс-75» в Геническе. «О деталях я говорить не буду», - добавил вице-премьер.
  В Уставе, на который ссылается С. Иванов, говорится, что часовой обязан дважды «перехватить» нарушителя: голосовой командой «стой, стрелять буду», аудиосигналом для непонимающих русский язык ;-) (выстрел в воздух), а затем, в случае неподчинения, часовой должен открыть огонь на поражение. Без предупреждения охранник может стрелять «в случае явного нападения на него или на охраняемый объект». А «при необходимости вступить в рукопашную схватку для защиты себя или охраняемого объекта часовой должен смело действовать штыком и прикладом». Мало того, если часовой не станет стрелять на поражение, то совершит уголовное преступление, предусмотренное статьей 342 Уголовного кодекса РФ «Нарушение уставных правил караульной службы».
  Таким образом, очевидно, что продролжается не только эскалация напряженности в Крыму, но и кампания украинских властей по отвлечению внимания народа от очередного кризиза "помаранчевой" власти.
  Помаранчевыми революционерами" не учитывается совсем немаловажный факт, - маяки - это навигационное оборудование, необходимое для безопасности мореплавания. Любой срыв их работы чреват серьезными последствиями. Врядли активисты т.н. "студенческого братства", которые внезапно заинтересовались крымскими маяками что-нибудь понимают в навигации.
  Хотя "революционная целесообразность" все еще действует вместо профессионализма в "оранжевой" Украине. Кухарку, которая может управлять государством, уже проходили.

  РИА "Новый Регион - Крым"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.11 | Stefan Seitz

   Чтобы не было проблем, кторые описал Петров,

   , необходимо просто послать гостей домой.
   Нехорошо получается; подобные действия гостей рушит уважение к правительству РФ среди славянских соседей.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.11 | Сергій Кабуд

    в середовищі славян- чехів, поляків, москалів вважають свинями(-

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.12 | Ukropithecus (robustus)

     хтось мені казав, шо за славяніна

     чех може і в пику врізати. Читав якось на Свободі шо в штатах за афроамериканця нігер може і проміж ніг влупить, просто американеь, ніяких афро. Хто ж тоді москалі? Може це афрославянє якісь.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.12 | Сергій Кабуд

      про нєгрів це фантастика

      нєгри переважно залякана публіка, які бояться білих, бо білі вміють таке шо чорним і не снилося-
      наприклад судитися в судах і вигравати

      а вуличних бійок тут не буває, хіба в барах та колись давмо в геттах, яких практично вже немає в більшості міст. є у вашінгтоні правда.

      З особистого досвіду-

      слово афроамериканець - цілком коректне так само як і слово чорний.

      За той час шо я провів в сша визнаю шо расове питання фактично зникло. Людям стало похую якої шкіри інші. Це дійсно так. Я спостерігаю це з 88р.

      А російський народ теж колись був Великим, коли скидав камунізм.

      Але з того часу скурвився, дозволив репрезентувати себе сволочам з гестапо.

      Тому я вважаю що російський народ не існує, він зник, знищиний, занесений в червону книгу.

      А те шо залишилося- це покидьки совка, треш, вайт треш. Вони зникнуть як нація- гарантовано. Може але малоймовірно, їх місце займуть наші нащадки, коли окупують москву з метою звільнення світу від цїєї зарази. Я не шуткую, я дійсно так вважаю.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.12 | Чорно-жовтий

       Re: про нєгрів це фантастика

       Сергій Кабуд пише:
       > Вони зникнуть як нація- гарантовано. Може але малоймовірно, їх місце займуть наші нащадки, коли окупують москву з метою звільнення світу від цїєї зарази. Я не шуткую, я дійсно так вважаю.
       Чоловіче, я Вас шаную! Якби Ви ще так сказали, чи довго нам на цю перспективу чекати?..
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.13 | Сергій Кабуд

        не знаю як довго, нам якраз вигідніше шоб кацапи стали нацією

        а не отой шоблой,
        але я не бачу поки що надії на це

        втім цілком можливо що це їм подаруємо ми, українці. Може шляхом визволення їх від чергового іга, але це займе десятиріччя, втім не знаю.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.13 | Сахаров

         Re: не знаю як довго, нам якраз вигідніше шоб кацапи стали нацією

         Росіянии розплачуються за імперство Росії. Зокрема і за те що у 1932 році і пізніше підчас паспортизації населення росіянами були записані десятки мільонів неросіян. Політика тотальної русифікації власного населення не спромоглася сповна знищити залишки національної пам'яті чи менталітету. Тому росіяни на рівні підсвідомості не стали повноцінною нацією і вже не мають на те перспектив. Депопуляція і міґрація призводить до заселення Росії вихідцями зі Сходу, Півдня та Китаю, відбувається розмивання етносу, менталітету, характеру. Відцентрові тенденції у реґіонах Росії зростають і за 50 років чи менше Росія розпадеться принаймні на чотири держави з переважно неросійським населенням. Керівництво Росії це знає і вживає заходів для запобігання тому. Звідти, зокрема, і чеченська війна. Але воювати проти історії і її тенденцій - марна справа. То ж ті, хто диспонує інформацією щодо прогнозів, живуть за принципом "рятуйся, хто може", що ще більше прискорює процес розпаду. Росія приречена.
      • 2006.02.13 | stefan

       UVMOD! Lajka...

       Kabud!
       Ти(Ви) можеш без лайки?
       ***
       Для лайки э розділ:
       "без правил".
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.13 | mirgor

        ТЮ!(-)

  • 2006.02.11 | catko

   дивіться щоб по вашому караулу з танка не влупили(-)

  • 2006.02.11 | Сахаров

   Скільки можна вестися на тульську паскуду?

   Завжди знаходиться хтось хто ув'язується у полеміку з пряніком, на якому штампа нема куди ставити. Схаменіться. Іґноруйте, не ведіться. Провокатор і є провокатор.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.12 | Адвокат ...

    Дарма Ви так.

    Я отего "крєндєля" страшенно люблю! Бо він слугує "рупором кремлінів" на "Майдані". Весь час їхні бздури слухати, або ж читати мені,-- "в лом". А от з'явив сь на "Майдані" "крєндєль",-- і усьо ясно: моцькалі забзділи.
  • 2006.02.12 | Sean

   Прянику, якщо Ви ще раз порушите

   Правила (цього разу - щодо передруків) то всьо. Для Вас правила не працюватимуть і Ваши постинги мочитимуть (за лексикою Вови Пуціна) тут по ділу і не по ділу. Просто так, під настрій. Гарний настрій - є пряники. Неперхвектний настрій - нема пряників. Чи навпаки.

   У мене, на жаль, нема на те часу, але я те зорганізую. Крім того, Той,Хто Повернувся :) , взагалі пояснювати нічого не буде.
 • 2006.02.11 | mirgor

  Ганьба окупантам!

  Зараз про це показували в новинах "1+1", як вирвали український прапор, переламав через коліно та викинув.
  Геть російську сволоту з нашої землі.

  Ось ще лінки по темі:
  Полуострый Крым
  http://www.kommersant.ru/k-vlast/get_page.asp?page_id=2006442-18.HTM

  Олег Яценко, лидер "Студенческого братства": За нами никто не стоит!"
  http://e-elections.com.ua/interview/Oleg_Jatsenko_lider_Studentskogo.html
 • 2006.02.11 | mirgor

  Знову проблеми з кримськими маяками(л)

  Знову проблеми з кримськими маяками

  Сьогодні організація "Студентське брат-ство", яка раніше фігурувала під час конфліктів біля маяків "Сарич" та штабу Чорноморського Флоту - заявила, що її активістів побили російські військові поблизу маяка Херсонеський . Інцидент стався після того, як "Студентське братство" встановило три намети біля в"їзду на маяк, який тимчасово використовується гідрографічною службою Чорноморського Флоту Росі. Незабаром до них під"їхав КАМАЗ, керований російським військовослужбовцем і нібито намагався наїхати на намети. Крім цього, за словами лідера "Студенстького братства", військові позривали вивіски, зламали український прапор та прапор братства. За їхнїми словами, такими діями "Студентське братство" хоче привернути увагу до проблем базування Чорноморського флоту. Командування Флоту ніяк не коментує іх дій.

  http://1plus1.tv/tsn_news/tsn_archive/?date=2006-02-11
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.11 | 100%

   Re: Знову проблеми з кримськими маяками(л)

   mirgor пише:
   >Командування Флоту ніяк не коментує іх дій.
   Як коментує ситуацію РНБО України на чолі з її Головою ?
   Кучма також довго Тузлу не помічав.
 • 2006.02.11 | Боррачо

  Тупа провокація проти тупих путинських шакалів (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.11 | mirgor

   В чому провокація українців? Ми на своїй землі!(-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.11 | Боррачо

    Цікаве питання

    Спробую відповісти. Хоча все дуже просто.
    По перше, путинців я дуже не люблю. Бо вони - російські націоналісти. А я не сприймаю націоналізм: окрім тих випадків, коли він є адекватною відповіддю на безпосередню імперську загрозу - як ото в Іраку, Чечні, Фалестині, Ірландії, та ін. Отже, я не сприймаю й українских націоналістів. Хоча серед них теж трапляються порядні незашорені люди. Більшість ж з них, нажаль, не вдумалися у слова великого класіка: "головний воро - в своїй країні". Бо пива та крики "смерть ворогам!" не дуже сприяють розумовій праці.
    А ця кримська "маячня" - звичайнісінька політтехнологія. І не кажіть мені, що це боротьба проти російської загрози. Щас. Кілька політиканів навербували кількох студентів, і у супроводі інформаційної підтримки послали до Криму, щоб націонал-патріотичні сили постіно мали інформаційний привід та піар на вибрах.
    Чи повинна бути російська військова база на території України? Ні- як і американська, та будь яка інша. Але це - блеф, а не боротьба за її демонтаж. Ані бджоляр, ані бурят, її ніколи не викинуть - вони вже тепер домвляються із Москвою про вигідні умови переділу влади.
    До того ж, нащо мені бачити ворогів а нещасних срочників-москалів, що їх до Криму як баранів пригнали, коли справжній ворог мого народу - це увесь сонм вітчизняний політиканів, від ющенка-януковича і до всіх інших. Подолаємо їх - і питання ЧФ буде дійсно зняте.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.11 | один_козак

     Re: Цікаве питання

     Боррачо пише:
     > А ця кримська "маячня" - звичайнісінька політтехнологія.
     Поясніть, будьласка, чия це може бути технологія і для досягнення яких цілей вона вживається? Щось я не знаходжу якихось вигід у діях Студ Братства, крім двох:
     1.Для Росії - дестабілізація ситуації в Криму та нагнітання там антиукраїнських (проти київської влади), антипомаранчевих настроїв.
     2.Для України - постановка діагнозу українсько-російським стосункам, стимулювання розв'язання нерозв'язаних досі питань, що в них накопичилися.

     В той же час, "маячня" - це проблема для всіх. Якщо хтось свідомо її загострює, то він мусить мати для того серйозні мотиви.
     Невже хтось з українських політиків думає в такий небезпечний спосіб показати себе великим патріотом? І хто з українських політиків протягом усих цих подій піариться? Якщо мета піарівська, то мають звучати імена та назви.

     > До того ж, нащо мені бачити ворогів а нещасних срочників-москалів, що їх до Криму як баранів пригнали.
     Не хочете дивитися телевізора? Хіба хтось змушував того рекрута ламати древко прапора? До оборони об'єкту такі дії не мають жодного стосунку. До того ж, якщо ви бачили, той рекрут простяг руку за грати, висмикнув прапора, втяг прапора через грати на свій бік паркану, а вже там зламав.
     Можете не бачити, можете вважати того рекрута жертвою (як і я вважаю), але він повів себе як ворог ФАКТИЧНО.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.12 | Боррачо

      Re: Цікаве питання

      один_козак пише:
      > Боррачо пише:
      > > А ця кримська "маячня" - звичайнісінька політтехнологія.
      > Поясніть, будьласка, чия це може бути технологія і для досягнення яких цілей вона вживається? Щось я не знаходжу якихось вигід у діях Студ Братства, крім двох:
      > 1.Для Росії - дестабілізація ситуації в Криму та нагнітання там антиукраїнських (проти київської влади), антипомаранчевих настроїв.
      > 2.Для України - постановка діагнозу українсько-російським стосункам, стимулювання розв'язання нерозв'язаних досі питань, що в них накопичилися.

      А якщо так:
      1.Для Росії - дестабілізація ситуації в Криму та нагнітання там антиукраїнських (проти київської влади), антипомаранчевих настроїв, а також - антиукраїнських настроїв у Росії.
      2.Для України - дестабілізація ситуації в України та нагнітання антиросійських настроїв у національно-демократичному електораті, а також - відвлікання суспільної уваги від нерозв'язаних досі соціальних питань, що в нас накопичилися.

      Всє довольни, всєм спасібо.
      :-)

      > В той же час, "маячня" - це проблема для всіх. Якщо хтось свідомо її загострює, то він мусить мати для того серйозні мотиви.
      > Невже хтось з українських політиків думає в такий небезпечний спосіб показати себе великим патріотом?

      Погано ж ви знаєте україньских політиків.

      > І хто з українських політиків протягом усих цих подій піариться? Якщо мета піарівська, то мають звучати імена та назви.

      Ви гадаєте, що подібні акції у контексті україно-російських відносин були би можливими без дозволу вищої державної влади України?

      > > До того ж, нащо мені бачити ворогів а нещасних срочників-москалів, що їх до Криму як баранів пригнали.
      > Не хочете дивитися телевізора? Хіба хтось змушував того рекрута ламати древко прапора? До оборони об'єкту такі дії не мають жодного стосунку. До того ж, якщо ви бачили, той рекрут простяг руку за грати, висмикнув прапора, втяг прапора через грати на свій бік паркану, а вже там зламав.
      > Можете не бачити, можете вважати того рекрута жертвою (як і я вважаю), але він повів себе як форог ФАКТИЧНО.

      Ворог? Можливо. Але набагато безпечніший, ніж наші рідні політикани та олігархи, що ворують в нас не прапорці, а заводи, майно, державні кошти, та все інше.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.12 | один_козак

       Так не клеїться

       Я стежив за тим, як будуть використовуватися всі ті приводи, які сама Росія щедро дає для розпалювання антиросійських настроїв. Як мерзле горить. Та навпаки, замість підняти нормальну, адекватну ситуації "антиросійську істерію", наші владні мужі все лагідно цвірінькають про дружбу, стратегічне партнерство й тимчасові непорозуміння. Отже, запитання:
       1.Якщо Студ Братство спеціально заслане до тих маяків для піару, то чому їх роботою так ніяко користуються?
       2.Надідька взагалі відряджати туди студентів і створювати собі проблеми, коли РФ на державному рівні, відверто й демонстративно подає таку кількість приводів для ворожнечі? Чому не опрацьовуються в пропаганді ті всі приводи?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.12 | 100%

        Re: Так не клеїться

        один_козак пише:
        > Я стежив за тим, як будуть використовуватися всі ті приводи, які сама Росія щедро дає для розпалювання антиросійських настроїв. Як мерзле горить. Та навпаки, замість підняти нормальну, адекватну ситуації "антиросійську істерію", наші владні мужі все лагідно цвірінькають про дружбу, стратегічне партнерство й тимчасові непорозуміння. Отже, запитання:
        Хай цвірінькають, лиш би справу робили. Десь промайнуло, що Україна зверталась до Америки, як гаранта її безпеки і незалежності. Якщо переговори йдуть, то галас тут не доречний.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.12 | один_козак

         НАМАГАННЯ КРЕМЛЯ КЕРУВАТИ УКРАЇНОЮ

         100% пише:
         > Якщо переговори йдуть, то галас тут не доречний.

         Я б не присипляв свій народ "дипломатичним" цвіріньканням. В деяких ситуаціях загострення стосунків сприяє безпеці.
         Населення має чітко розуміти, що погіршення стосунків з Росією, проблеми з газом та експортом продукції тваринництва є не наслідком непрофесійності владної команди, як про те товкмачить януківстка реклама.

         А ПРОЯВАМИ ВІДВЕРТОГО НАМАГАННЯ КРЕМЛЯ КЕРУВАТИ УКРАЇНОЮ!
        • 2006.02.13 | Сергій Кабуд

         переговори переговорами але ми знаємо більше

         ми знаємо шо кремль має певну довготривалу історію повного порозуміння з білим домом, особливо після їхньої домовленості про знищення Дудаєва.

         Я навіть думаю шо кремль тримає цей компромат який може сильно вдарити по сьогоднішній політиці вашінгтону.


         Реальна політика сша по відн. до України така:

         на словах підтримувати демократію. це включає копіїчну фінансову допомогу і таке інше.

         Але ніколи сша не сунуться в російські інтереси в регіоні, а Україна є його часткою, так само як і масква не лізе в регіон півн. америки і так далі.

         Отакий реальний баланс шо склався.

         Важливим є те шо США все ж будуть грати по правилах і руським НЕ ВСЕ буде дозволено. це- наша надія вижити.
    • 2006.02.11 | mirgor

     Я відповім

     Загарбника можна зупинити тільки жорсткими діями, наш ворог не росіяни, а Путінський режим, котрий фактично програвши все в Україні пробує реванш після осені 2004 року, згадайте з'їзд в Северо-Донецьку.
     Все це блеф банкрота Путіна, путінський режим "мильна бульбашка", тільки рішучі кроки до НАТО, створення нормальних кордонів з Росією і вирішення питання автономії, ми унітарна держава,федеративною державою Україна не була і не буде.
     Як вирішувати? Відповідь проста - треба переймати досвід Грузії, але скористатися, що ми транзитна держава і Росія залежна від нас.
     Питання НАТО головне, якщо ми не хочемо стати Югославією.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.12 | Тульский пряник

      Re Заклинания шамана

      mirgor пише:
      > Загарбника можна зупинити тільки жорсткими діями, наш ворог не росіяни, а Путінський режим, котрий фактично програвши все в Україні пробує реванш після осені 2004 року, згадайте з'їзд в Северо-Донецьку.

      Что-то похожее однажды уже декларировали ОУН-УПА, но результат известен. РФ не пробует никакогго реванша, а действует лишь в рамках договора по которому до 2017 года в Севастополе( кстати, расскажите местным жителям про то, что они должны быть патриотами Украины) ;-) базируется ЧФ РФ.

      > Все це блеф банкрота Путіна, путінський режим "мильна бульбашка", тільки рішучі кроки до НАТО, створення нормальних кордонів з Росією

      Неужто колючую, проволоку иммете ввиду. Не забывайте, это не Галицийские терены с Россией граничат.

      >і вирішення питання автономії, ми унітарна держава,федеративною державою Україна не була і не буде.

      Вы можете ещё тысячу раз повторить это, но противоречий от Чопа до Луганска не уменьшится, а их на сегодня гораздо больше, чем хочется представить для унитарного гос-ва.

      > Як вирішувати? Відповідь проста - треба переймати досвід Грузії, але скористатися, що ми транзитна держава і Росія залежна від нас.

      Предложите Грузии, для начала, покупать ваш сыр. Этим Вы ещё больше поставите Россию в зависимость. :lol:

      > Питання НАТО головне, якщо ми не хочемо стати Югославією.

      Только в НАТО, что-то вас не особенно ждут. :sarcastic:
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.13 | Сергій Кабуд

     все було б так як Ви пишете, якби не участь в тому Тетяни Чорнов

     Чорновіл.

     Згадайте шо вона робила під час УБК. І пройшло меньше 5 років, і її зусилля привели до перемоги.

     Я підозрюю шо Тетяна Чорновіл має нефігову політичну інтуіцію і краще її підтримати.
 • 2006.02.12 | BIO

  Re: Зламали український прапор об коліно(л)

  Слава Богу (прости Господи мя), что не об жопу.
  Ибо наличие в ней Кличка не оставляло бы шансов
  для матча-реванша флотским амбалам.
  Древком об коленку. Это, видимо новый формат посвящения
  в годки на ЧФ, в мои времена об мягкое место неслабо били
  баночкой (табуретом, кто не понял), моя например таки разлетелась
  на запчасти за что деды потом уважали и ставили в пример.
  А тут такое плевое испытание для духа, просто позор части.
  Интересно, а если бы этим молодым львам за решетку сунули
  бутылку горилки они бы ее тоже того или потребовали еще и закуски ?
  Сжальтесь же над несчастными морскими кроликами, на них и так
  свои эксперименты ставят, а тут еще эти стюденты дражнютца.
  Забросьте за забор диверсионный ящик бухла и берите маяк голыми
  ежиками.

  Ломаный Прапор
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.12 | mirgor

   Совет: Кто-нибудь объяснит Путину...

   Кто-нибудь объяснит Путину, что через маяки газ в Европу нельзя транспортировать.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.12 | Адвокат ...

    Ой, певен я, що воно не пойме...

    mirgor пише:
    > Кто-нибудь объяснит Путину, что через маяки газ в Европу нельзя транспортировать.

    У таффарішчя Пуціна є дві справи життя: оголосити Еврові енерґетичну війну та знищити Україну. Але, як твердять го недоброзичливці, він ще й про свою кишеню дбає так, що усі Бєрєзовсіє, Ґусінскіє та Моґілєвічі,-- нєрвно курят в рукав.

    Не пойме воно. Го в школі-студії КҐБ вчили не здоровому ґлузду, а марксізьму з лєнінізьмою. То ж, як що таффарішчь Пуцін так звелить, то ґаз і маяками до Місяця піде!
 • 2006.02.12 | stefan

  Re: Зламали український прапор об коліно(посилання відео)(л)

  подивився відео.
  Об коліно було зламано древко росіянином-ВМФ.
  Сам прапор залишився цілим.
  ***
  А на вивісці що написано?
  - Министерство обороны СССР
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.12 | mirgor

   А в Криму була хіба друга влада? Вони живуть в СССР весь час(-)

  • 2006.02.12 | otar

   Звісно, що поламали древко :)

   Сам прапор - це не шкарпетка, поламати його проблематично :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.12 | stefan

    скільки патріотичних шкарпеток

    з одного прапора можна пошити?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua