МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Не голосуй за тих, хто паскудить твоє місто! Він бреше!

02/11/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Багато жителів Києва стали свідками варварського обписування Києва зеленою незмивною фарбою. Агітуючи за краще життя для всіх нас, хтось вже зараз псує наше місто. А що буде після виборів?

Йде підготовка до виборів. Штаби кандидатів кидають шалені кошти на рекламу: на телебаченні, радіо, в газетах, на вулиці. І якщо ця реклама в перших випадках хоч якось вписується в межі пристойності, то на вулицях міст України повний бардак. Кореспондент Майдан-ІНФОРМу сьогодні під час поїздки містом став свідком по-варварськи обписаних стовпів, стін, афіш, тощо зеленою незмивною зеленою фарбою. Напередодні такого обписування Київ був уквітчаний багатометровими зеленими стрічками. Ми не знаємо, чиїх це рук діло: партії зелених чи блоку Литвина, символіка якого теж має зелений колір. І також ми не будемо коментувати відсутність креативу у тих, хто копіює ідеї стрічок, яка виникла напередодні Помаранчевої революції, можемо лише зауважити, що двічі в одну й ту ж річку не вдасться ввійти. І якщо стрічки через деякий час вітром та двірниками будуть відправлені на помийницю, то у випадку написів фарбою та заляпування клеєм скоріш за все треба буде заново перефарбовувати поверхні або взагалі заміняти пошкоджені об’єкти.

Як Ви думаєте, яка доля чекає ось цю поштову скриню, поява якої в свій час була ознакою наближення до Європи?


А ось ці дошки оголошень в свій час встановили, щоб менше було папірців на стовпах:Але чомусь на табличках ніхто не хоче нічого чіпляти. Натомість, уквітчані всі стовпи:


та будки:


А ось так обписано багато поверхонь в людних місцях Києва:


І якщо хтось думає, що таке варварство зникне за пару місяців, то він сильно помиляється. Перед Вами (обведено червоним овалом) залишки передвиборчої агітації Н.Вітренко, наклеєної червоною масляною фарбою(!) на висоті 4-5 метрів на цегляній стіні напередодні виборів 2002 року. В столиці України. “Європейській столиці”.


Ми не хочемо опускатися до моралізаторства в бік учасників передвиборчих перегонів. Ми хочемо лише закликати активістів політичних партій не псувати те місто, в якому нам всім жити і після закінчення виборів. Існує безліч способів розмістити передвиборчу агітацію, не зіпсувавши міста. Хочете розклеїти листівки? Зробіть таблички та розвісьте високо на стовпах, щоб не здерли. Напередодні виборів самі зніміть або за вас це зроблять комунальні служби. Не хочете таблички? Візьміть скотч і клейте листівки за його допомогою. Хочете написати? Візьміть водорозчинну фарбу типу акварелі або гуаші та наносьте на непористі поверхні. Вони будуть змиті першим дощем.

І останнє. Може, у випадку такого варварства нашій місцевій владі та Центральній виборчій комісії варто і заходів вжити? Одна справа, коли мова йде про розвішування стрічок (вони нікому не шкодять), і інша – коли будівлі та поверхні на багато років вперед грубо псуються написами та клеєм. Для початку, наприклад, можна було б встановити в людних місцях великі щити для поклейки оголошень всіма бажаючими та нещадно штрафувати (в т.ч. і силами міліції) всіх, хто клеїть у невідведених місцях. А ЦВК могла б до особливо рекламованих на вулицях і заходів якихось вжити. Ми вже пережили часи кучмізму, коли на телебачення опозиція не могла пробитися, а вулиця була єдиним місцем, де можна було передати повідомлення людям. Нині реклами голубих в ефірі хоч відбавляй. То навіщо ж і вулиці ще псувати?

А всім нам, як виборцям, на основі того, хто і яким чином рекламується на наших вулицях та ставиться до його краси, може варто зробити висновок про те, чи варто підтримувати ту чи іншу політичну силу на виборах?

Не голосуй за тих, хто паскудить твоє місто! Він бреше! Агітуючи за краще життя для всіх нас, хтось вже зараз псує наше місто. А що буде після виборів?

Відповіді

 • 2006.02.13 | Спостерігач

  а на лук№янівці тим же кольором написали в той же день "Смерть

  расово неполноценным!"
 • 2006.02.13 | ate

  сходите на сайт партии зеленых :(

  http://www.greenparty.org.ua/news/partnews/1494.html

  7 лютого Київ став зеленим!
  "Сьогодні тисячі киян, відгукнувшись на заклик лідера Партії Зелених України Віталія Кононова, прикрасили зеленим кольором столицю України. Вони обв’язали зеленими стрічками дерева під своїми будинками, пофарбували власні паркани, прив’язали до балконів зелені надувні кульки... "

  Мозгов нет :( В комментариях к этой новости народ высказался :)
 • 2006.02.14 | леонід

  Не голосуй за тих, хто паскудить різнокольорово

  Подивився на Київ. не кількадесять міст і містечок Киїаївщини. Провокативне паскудство фарбою повссюдне і проплачене.
  Чому паскудство? Тому, що публічні заклики потрібні в часі суспільної небезпеки. Я, рівно зі своїми друзяями не бачили жодногосуспільно-застережногофарбування?! Галімий прогон н7а розчарування виборців і зниження чмсла активних виборців. Ш-нобелівську премію всім кольоромим маралам (двоє значень). Легше фальсифікувати.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.14 | xobbit

   а де міліція? (-)

 • 2006.02.14 | Хвізик

  а як щодо тих козлів, що все тута позаклеювали жовтими плакатами

  з синіми зірками?
  це ж скільки сил знадобиться, щоб оте гімно повідклеювати!
  за іронією, вони закликають до перетворення Києва на європейське місто

  дати б тим бовдурам по лопаті, вже давно Європа би тута була
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.15 | леонід

   Щодо тих козлів, що все тута понамальовували

   Я планую відразу після початку агітації для моєї партії таку схему.
   а) вимогу через ЗМІ офіційних пояснеь від носіїв кольорів-пописенок
   б) вимогу через ТВК офіційних пояснеь від носіїв кольорів-пописенок

   Оприлюднення пояснень
   Хто таке вже зробив, поділіться інформацією


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua