МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Стрий повертаються кучмiсти

02/12/2006 | Свiдомий
(Модератори, будь ласка, поставте це в новини на головнiй сторiнцi).

Пiсля свого повернення з-за кордону на рiднi терени, колишнiй кучмiст та екс-мер мiста Стрий Львiвської областi Роман Євстахович Шрамов’ят виявив бажання повернути собi крiсло i подав в Стрийську ТВК заявку на свою реєстрацiю кандидатом на посаду мiського голови.

Спочатку комiсiя, користуючись розділом 3 ст.3 ЗУ "Про вибори депутатів Верховної влади Автономної Республіки Крим, місцевих рад, сільських, селищних, міських голів" та ст.3 ЗУ "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні". За цими законами балатуватись на мери можна тоді, коли кандидат проживав в місті принаймі 6 місяців. Роману Євстаховичу не вистарчає вього декілька тижнів, після повернення його з закордону. Доказом послужили його власні інтерв'ю в пресі.

Однак невдовзi Стрийська ТВК з незрозумiлих причин скасувала своє рiшення i таки зареєструвала горе-кандидата, що є грубим порушенням чинного законодавства України (див. вище). Стрияни, пам'ятаючи про те, як Шрамов'ят в другiй половинi дев'яностих довiв мiсто "до ручки", висловлюють своє обурення та закликають Генеральну Прокуратуру України та ЦВК розслiдувати правомiрнiсть реєстрацiї Шрамов’ята Романа Євстховича кандидатом на посаду мiського голови Стрия.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua