МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Доля сільсько-господарської галузі

02/12/2006 | Мірко
>Дмитро Себій: Держава, яка літала в космос, залишила селянина з вилами і хоче, щоб він конкурував з Америкою

11 лютого у Луцьку під час пленарного засіданні волинських аграріїв за участі міністра аграрної політики України Олександра Барановського, фермер з села Верби Володимир-Волинського району Дмитро Себій заявив: «Ось так вирішується питання села і ось так держава, яка літала в космос, сьогодні селянина залишила з городиком і з вилами. І хоче, щоб він конкурував з високо розвинутими країнами, такими, як Америка, Голландія, Канада. А як конкурувати, коли селянина на селі нема, а є лише колгоспник з психологією колгоспника – раб совітської системи, раб імперії». Про це повідомив власний кореспондент Західної інформаційної корпорації.

Дмитро Себій зауважив: «Ми сьогодні на нараді говоримо про м’ясо, про ковбасу. А людина де? Таку подібну нараду проводили в Голобах. Зібрався цвіт села і ні одного селянина. Сьогодні, хто тут є з селян?». Серед кількох сотень присутніх піднялося менше десятка рук.

Дмитро Себій продовжив: «Що вартий селянин без приватної власності? А нічого. Як казав Франко: «Народ, який не приймає добрих сторін поступу, мусить щезнути з лиця землі». Так що ми маємо зникнути? Тому, що комусь не подобається наша земля?».<

http://www.zik.com.ua/index.php?news_id=35704

Дмитра Себія в президенти!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua