МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

5-й канал "чесних новин" образився...

02/13/2006 | TrollSeeker
Вгадайте з 1 разу, на кого.

http://5tv.com.ua/newsline/179//20989/

Записаний з ефіру аудіофайл в деяких деталях відрізняється від приведеного, але в основному співпадає.

Якби не 5-й канал був основним, який я переглядаю, то може й повірив би в його цноту, але, IMHO, її можна охарактеризувати як "цноту другої свіжості".

Більш того, досить легко назвати місяць, а то і дату, метаморфози, що відбулась на каналі.:(

А що стосується "каналу дуже чесних новин", то з правила - "Кто девушку обедает, тот ее и танцует"©, на жаль, і для нього немає виключення.

PS: Правду кажучи, не все так сумно і самоназва "канал чесних новин" в деяких випадках й досі справджується, особливо - в прогнозі погоди...

Відповіді

 • 2006.02.13 | tomcat

  якi проблеми? наведiть приклад НЕчесних новин з 5-го (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.13 | толя дейнека

   Re: що таке чесність?

   звісно, п'ятий канал займається тим чим і має займатися - пропагуванням підоро-сіоніських цінностей. Основні випуски новин дублюють визначену лінію погляду на події, ведучі в студії нахабні і дуже часто безграмотні. Безконтрольна сводоба слова обертається очікуваним: магнати своїми медіа-групами починають гризтися між собою в ефірі за перерозподіл власності, в перервах між тим дружно об'єднуючись на платформі поширення іржі підоро-сіонізму. П'ятий канал так же бридко дивитися, як канали Роднянського чи Пінчука, нема між ними ніякої різниці.
  • 2006.02.13 | alx_1904

   Например то

   что россия готова снять эмбарго на мясо-молочную продукцию, когда уже прошёл почти день, как она опровергла это.
   Или когда министр Италии прямо обвинил Украину в воровстве газа неделю назад (даже на евроньюз показывали), а 5й говорит противоположное, причём через день после заявления министра.
   А КАК он рейтинги в(без цифр) бегущей строке показывает, это вообще....
   Всегда на первом НУ, далее РУ, потом только БЮТ. Короче не по рейтингу ни по алфавиту сортирует....
   Он уже дааавно стал каналом НЕчестных новостей :gun:
   ИМХО перекручивал он их изначально, но сейчас вообще... :gun:
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.13 | tomcat

    Re: Например то

    alx_1904 пише:
    > что россия готова снять эмбарго на мясо-молочную продукцию, когда уже прошёл почти день, как она опровергла это.

    не один 5 на цьому попався. УП,ProUa...

    > Или когда министр Италии прямо обвинил Украину в воровстве газа неделю назад (даже на евроньюз показывали), а 5й говорит противоположное, причём через день после заявления министра.

    ви здатнi роздiлити в трубi де чий газ? :)

    > А КАК он рейтинги в(без цифр) бегущей строке показывает, это вообще....
    > Всегда на первом НУ, далее РУ, потом только БЮТ. Короче не по рейтингу ни по алфавиту сортирует....

    ну мерзавцы! :) да за это только расстрел! :)

    > Он уже дааавно стал каналом НЕчестных новостей :gun:
    > ИМХО перекручивал он их изначально, но сейчас вообще... :gun:

    :S
   • 2006.02.13 | один_козак

    Вони не безпомильні. Але вміють вибачатися.

    А може, то Ви щось недослухали чи недодивилися? Можливо, якесь слово чи парочу слів у реченні не помітили? Таких, як "такий-то повідомив" або "на думку такого-то". Чи щось подібне?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.13 | alx_1904

     К сожалению

     один_козак пише:
     > А може, то Ви щось недослухали чи недодивилися? Можливо, якесь слово чи парочу слів у реченні не помітили? Таких, як "такий-то повідомив" або "на думку такого-то". Чи щось подібне?
     Не слышал чтобы на кого нибудь ссылались, а наоборот, было утверждение что Италия обвиняет Россию, а не Украину. :(
 • 2006.02.13 | ans-mo

  Можливо пан Trollseeker вважає більш "чесними"

  канали ТРК "Україна", "Інтер" та групу інших пінчуковсько-ахметовських.
  Напевно, "чесний канал" повинен щоденно висвітлювать образ шановної
  "героїні", пані Юлії Володимировни Тимошенко, котра зі своєю "чистою"
  командою бореться зі "злочинним оточенням".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.13 | Timeo

   Re: Можливо пан Trollseeker вважає більш "чесними"

   ans-mo пише:
   > канали ТРК "Україна", "Інтер" та групу інших пінчуковсько-ахметовських.

   Вибачте, панове, але ж мова йде не про порівняння чесності каналів (на кшалт: усі інші - у лайні по вуха, а вони лише по коліна, тому вони найчистіші). П`ятий канал дійсно є, як на мою думку, найкращим за інформаційним наповненням - але і в нього бувають часом доволі очевидні проблеми з об`єктивністю.

   Особисто мене, як наприклад, ДУЖЕ прикро вразила розмова у прямому ефірі між ведучим Яневським та представником БЮТ (на жаль, не пам`ятаю його прізвища) після підписання газової угоди - до якої БЮТ, як ми знаємо, ставиться вкрай негативно. Дискусія могла би вийти вкрай цікавою. На жаль, розмова виглядала приблизно так:

   Яневський: То чому ж ви так проти РосУкрЕнерго?
   пр.БЮТ : Ми взагалі проти посередників у газовому питанні.
   Я: А я гадаю, що ви хочете поставити замість РУЕ - Ітеру.
   П: Ні, ми вважаємо, що посередники тут не потрібні.
   Я: Про Ітеру відомо, що (далі йде розповідь про Ітеру та її дійсно темну історію).
   П: Посередник взагалі не потрібен! Бо...
   Я (із серцем): Так, я зрозумів - ви за те, щоби замінити РосУкрЕнерго на вашу Ітеру. Час передачі вийшов, до побачення.

   При всій моїй повазі до пана Данили, це ніяк не можна вважати за взірець журналістської неупередженості. Гірше того, це якраз навпаки, зразкова упередженість. Незалежно від того, чи правду говорить БЮТ про Ітеру та РУЕ, чи ні - перекручувати їхні слова аж ніяк не годиться.

   Пан Роман Скрипін також час від часу дозволяє особистим вподобанням заступити місце професіоналізму.

   Мені щиро хочеться вірити, що такі випадки - не результат редакційної політики каналу, а лише прикрі випадковості. Але і вважати Яневського та Скрипіна непрофесіоналами теж не маю підстав.

   Тож замість робити ображений вигляд та виготовляти хвалебні репортажі про самих себе, панове моли би зробити висновки зі справедливої критики. Каналу це пішло би виключно на користь.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.13 | ans-mo

    Re: Можливо дійсно особисті уподобання

    Янєвського та (дуже рідко)Скрипіна іноді бували більш чітко проявлені. В розмовах, наприклад, з російськими хамовитими політиками ці ведучі дійсно більш на стороні рідной країни. Коли дехто з українських політиків грає на боці сусідньої держави, то вони самі заслуговують на деяку неповажність. В питаннях захисту української держави в умовах брутального тиску все ж не може бути "обьективності".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.13 | Timeo

     Re: Можливо дійсно особисті уподобання

     ans-mo пише:
     > Янєвського та (дуже рідко)Скрипіна іноді бували більш чітко проявлені. В розмовах, наприклад, з російськими хамовитими політиками ці ведучі дійсно більш на стороні рідной країни. Коли дехто з українських політиків грає на боці сусідньої держави, то вони самі заслуговують на деяку неповажність. В питаннях захисту української держави в умовах брутального тиску все ж не може бути "обьективності".

     Але ж питання газової угоди - дійсно важливе, а сама угода дійсно не взірець прозорості. Я розумію, специфіка - важко очікувати повної прозорості у цій галузі та таке інше. Але ж сумніви щодо щойно укладеної угоди виникли, я гадаю, не тільки у мене - занадто вже там багато підозрілого. БЮТ поставили чимало питань - і я якось очікував, що на них буде надано відповідь. Не так важливо хто ті питання озвучив: БЮТ чи СПУ чи навіть ПРУ - питання ці дійсно є та потребують відповіді. Але натомість я почув, що дійсно "Тимошенко грає на боці іншої держави" та таке інше. З одного боку, якщо угода дійсно вигідна Україні - це так. Але якщо припустити, що укладена угода насправді шкідлива для України (а що є гарантією, що це не так?), то виходить все навпаки - Тимошенко захищає Україну, а на боці сусідньої держави грають її опоненти. І тоді дії П`ятого - руйнівні для держави. Єдиний спосіб розв`язати цю проблему, як на мене, надавати рівні можливості виказати свою думку прибічникам обох позицій. Що більше ми знатимемо про те, що відбувається - то більш вірогідно ми приймемо вірне рішення, керуючись фактами.

     Питання постало неоднозначне та серйозне. І розв`язати його хотілося би не емоціями, а уважно зваживши аргументи, що їх наводить кожна сторона. Але на превеликий жаль, цього не сталося, як сталося - я вже писав. Ба гірше, від ведучих П`ятого я почув лише разів зо двадцять повторену фразу: "головне, що в нас є газ, а яким чином - то вже нас не має цікавити". Ніяк не можу з цим погодитись - Білорусь теж має газ, але якою ціною? Склалося враження, що мені намагалися втовкмачити: "Не думай! Не аналізуй! Це все тебе не обходить!". Природно, мене це налаштувало більше "проти" угоди (якої я ще в очі не бачив!) аніж "за" - добру річ такими методами не просувають.

     І не так вже важливо, роблять це ведучі за "темниками" (у що я особисто не вірю), чи за власним "покликом серця". Важливо те, що їхня діяльність призводить до однобокої подачі інформації, є ознакою або непрофесіоналізму, або нечесності.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.13 | ans-mo

      Re: Було б дуже наївним вважати, що поливаючи

      Президента Ющенко брудом з усіх своїх інформаційних струмків, витрачаючи на це багато мільонів доларів, російська влада буде дозволять якусь там участь нової української влади в розподілі газових грошей чисто російського СП РУЕ.
      Що було робити, коли російська сторона пропонувала (навіть навьязувала)РУЕ? Які були інші варіанти тоді? Зараз російські політики кажуть, що нібито вже не вони пропонували СП та інше, підігруя антипрезидентским пассажам Тимошенко.
      Зараз в Україні змагаються декілька світоглядів:
      1. Реальний - Росія за допомогою тонкої операції за участю Газпрому та деяких українських політиків намагається взяти реванш за "образу" на виборах 2004 та задавити "померанчову" владу.
      2. Міфологія ЮВТ - ніякого системного протистояння з Росією якби не існує, а тіки внутрішні проблеми зі схемами та нетаким "оточенням".
      3. Міфологія "голубих" - гарна Росія хоче полюбити українських братів, але "помаранчові" тянуть у "ворожу" Європу та НАТО.
      У такий важливий для України час можливі деякі помилки уряду з газовим питанням є не такими важливими у порівнянні з можливим реваншом проросійських антиукраїнських сил у березні 2006 та пропагандистською перемогою Кремля познищенню ідеалів "помаранчової революції".
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.13 | Timeo

       Re: Було б дуже наївним вважати, що поливаючи

       Ви дуже докладно озвучили ОДНУ З точок зору на проблему.

       > У такий важливий для України час можливі деякі помилки уряду з газовим питанням є не такими важливими у порівнянні з можливим реваншом проросійських антиукраїнських сил у березні 2006 та пропагандистською перемогою Кремля познищенню ідеалів "помаранчової революції".

       Дуже добре. Але припустімо, що Тимошенко говорить правду і якась частина "оточення" ладні до певної міри підтримати Росію в її намаганнях, заради особистих бізнесових інтересів. І що, відповідно, газова угода навмисне укладена непрозорим та невигідним для України чином - для забезпечення прибутків цих осіб. Якщо це так - то "помилки уряду" - то не помилки, а свідома зрада, а підтримувати його і означає сприяння знищенню ідеалів "помаранчової революції". Напружена ситуація.

       Таким чином ми знову опинилися на тому самому місці, звідки й починали: права або одна, або інша сторона. Ми не маємо достатньо інформації для остаточного висновку. А канал чесних новин замість допомогти нам отримати цю інформацію - бере за власним бажанням одну сторону та робить усе, щоби друга сторона свою позицію до нас донести не могла. Ба більше - почаси починає її "мочити". Що й викликає природну підозру щодо його незаангажованості.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.13 | ans-mo

        Re: Уявіть сітуацію - Газпром фактично відключає

        трубу, забороняється ввіз українських продуктів до Росії, ведеться массована "антипомаранчова" пропаганда на всіх російських та деяких українських каналах.
        І тут от раптом "хтось з оточення" якось там непрозоро з ким то домовляється. По-перше, чи росіяни нерозумні та перед очікуванною їми перемогою ПРУ дають газові доходи "ворожім" для них силам? По-друге, чи "в оточенні" такі тупі, що йдуть на якісь непрозорі схеми в умовах напруженої боротьби?
        ЮВТ зараз підмінює глибоке світоглядне протистояння між демократичною Україною та авторитарною Росією з імперськими амбіціями дрібьязковими питаннями. Можливо уряд зробив якусь помилку в умовах тиску по газу. Але малоймовірно, що це було навмисним.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.13 | Timeo

         Re: Уявіть сітуацію - Газпром фактично відключає

         ans-mo пише:
         > трубу, забороняється ввіз українських продуктів до Росії, ведеться массована "антипомаранчова" пропаганда на всіх російських та деяких українських каналах.

         Дуже добре уявляю собі таку ситуацію :)

         > І тут от раптом "хтось з оточення" якось там непрозоро з ким то домовляється. По-перше, чи росіяни нерозумні та перед очікуванною їми перемогою ПРУ дають газові доходи "ворожім" для них силам? По-друге, чи "в оточенні" такі тупі, що йдуть на якісь непрозорі схеми в умовах напруженої боротьби?

         Як на мене, це вельми слушно. Але існує й інша, не менш слушна позиція:

         Росіяни вже не можуть бути впевнені ані у впевненій перемозі ПРУ, ані в їхній повній відданості. Так само і "в оточенні" не можуть бути впевнені, що не загублять владу. Тому виникає "компроміс": Україна отримує невигідну їй угоду, олігархи з керівництва РФ та панове з "оточення" - непогані гроші. Усі задоволені, у тому числі громадяни України, яким розтлумачили, що іншого виходу не було. При цьому РФ активно продовжує тиснути на Україну - для подальшого підйому імперських почуттів власних громадян та для додаткової підтримки ПРУ на українських виборах.

         Одночасно "оточення" старанно дискредитує БЮТ як тільки може, але уникає прямого діалогу, бо насправді не має чим виправдати ті жалюгідні умови, у які поставлено Україну їхньою угодою. Зверніть увагу, Тимошенко "мочать" набагато активніше, ніж приміром, Януковича. Янукович "лише" хоче підім`яти під себе Україну та віддати з тельбухами Росії - а Тимошенко замахнулася на святе, на власну кишеню панства з "оточення".

         (Про всяк випадок: вище переказано лише протилежну вашій точку зору, як я її розумію. Я не поділяю її, але вважаю, що для існування такої думки є підстави та може навіть так статися, що вона відповідає дійсності)

         В усякому разі, на мою думку існує декілька обґрунтованих тлумачень ситуації яка виникла. І вважати вірною лише вашу, на мою думку, немає достатніх підстав. А якщо так, то впровадити "військовий стан" на телеканалі абсолютно недоречно і варто навпаки, стимулювати дискусію, при чому самим залишатися якомога нейтральнішими: українці, як ми мали нагоду пересвідчитися, аж ніяк не дурні - розберуться, дай Боже, де правда.

         > ЮВТ зараз підмінює глибоке світоглядне протистояння між демократичною Україною та авторитарною Росією з імперськими амбіціями дрібьязковими питаннями. Можливо уряд зробив якусь помилку в умовах тиску по газу. Але малоймовірно, що це було навмисним.

         Дай то Боже. Але саме наполеглива пропаганда вимушеності угоди при униканні відповідей на гострі питання - мені дуже підозріла.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.02.13 | ans-mo

          Re: Уявіть сітуацію - Газпром фактично відключає

          Timeo пише:

          > Росіяни вже не можуть бути впевнені ані у впевненій перемозі ПРУ, ані в їхній повній відданості. Так само і "в оточенні" не можуть бути впевнені, що не загублять владу. Тому виникає "компроміс": Україна отримує невигідну їй угоду, олігархи з керівництва РФ та панове з "оточення" - непогані гроші. Усі задоволені, у тому числі громадяни України, яким розтлумачили, що іншого виходу не було. При цьому РФ активно продовжує тиснути на Україну - для подальшого підйому імперських почуттів власних громадян та для додаткової підтримки ПРУ на українських виборах.

          Поясніть, будь ласка, як технично можливо включити панов з оточення в непрозоре РУЕ, у котрому 50% гроші Газпрому, а в іншій часткі хоч і натякають на участь українців, але не кажуть яких (СП формувалось декілька років тому, коли в Україні панували зовсім інші сили).

          > Одночасно "оточення" старанно дискредитує БЮТ як тільки може, але уникає прямого діалогу, бо насправді не має чим виправдати ті жалюгідні умови, у які поставлено Україну їхньою угодою. Зверніть увагу, Тимошенко "мочать" набагато активніше, ніж приміром, Януковича. Янукович "лише" хоче підім`яти під себе Україну та віддати з тельбухами Росії - а Тимошенко замахнулася на святе, на власну кишеню панства з "оточення".
          >
          Напевно ви вважаете, що пан Хмара та наведені їм беззаперечні факти є теж продуктом по дискредитації ЮВТ з боку "оточення".
          Коли ЮВТ була премьером, вона навіть боялась їхати у Россію. Які умови вона б змогла виторговати, якщо була б премьером зараз?
          Невже ви вважаєте, що пані ЮВТ "чиста" та не повьязана ані з якими бізнес-групами?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.02.13 | Timeo

           Re: Уявіть сітуацію - Газпром фактично відключає

           ans-mo пише:
           > > Росіяни вже не можуть бути впевнені ані у впевненій перемозі ПРУ, ані в їхній повній відданості. Так само і "в оточенні" не можуть бути впевнені, що не загублять владу. Тому виникає "компроміс": Україна отримує невигідну їй угоду, олігархи з керівництва РФ та панове з "оточення" - непогані гроші. Усі задоволені, у тому числі громадяни України, яким розтлумачили, що іншого виходу не було. При цьому РФ активно продовжує тиснути на Україну - для подальшого підйому імперських почуттів власних громадян та для додаткової підтримки ПРУ на українських виборах.
           > Поясніть, будь ласка, як технично можливо включити панов з оточення в непрозоре РУЕ, у котрому 50% гроші Газпрому, а в іншій часткі хоч і натякають на участь українців, але не кажуть яких (СП формувалось декілька років тому, коли в Україні панували зовсім інші сили).

           Як формується УкрГазЕнерго? Яким чином воно здійснюватиме свою надзвичайно прибуткову діяльність на внутрішньому ринку України? Чи не змінилися ті таємничі 50% власників РУЕ останнім часом?

           > > Одночасно "оточення" старанно дискредитує БЮТ як тільки може, але уникає прямого діалогу, бо насправді не має чим виправдати ті жалюгідні умови, у які поставлено Україну їхньою угодою. Зверніть увагу, Тимошенко "мочать" набагато активніше, ніж приміром, Януковича. Янукович "лише" хоче підім`яти під себе Україну та віддати з тельбухами Росії - а Тимошенко замахнулася на святе, на власну кишеню панства з "оточення".
           > Напевно ви вважаете, що пан Хмара та наведені їм беззаперечні факти є теж продуктом по дискредитації ЮВТ з боку "оточення".

           Про які саме беззаперечні факти йдеться? Будь ласка, надайте посилання, щоби пересвідчитися, що ми обговорюємо одне й те саме.

           > Коли ЮВТ була премьером, вона навіть боялась їхати у Россію. Які умови вона б змогла виторговати, якщо була б премьером зараз?

           Ви справді вважаєте, що економічні та політичні домовленості - результат особистих відносин між керівництвом держав?

           > Невже ви вважаєте, що пані ЮВТ "чиста" та не повьязана ані з якими бізнес-групами?

           Особисто я так не вважаю. Янголи - на небі, на землі ж - люди. Але мова йшла, якщо ви прочитали мої дописи, не про те хто "чистіший", а хто "брудніший". Мова йшла про інтереси України і про те, що в умовах неповної інформації не можна абсолютно впевнено сказати яка сторона діє на користь Україні, а яка на шкоду. І через те телеканалу, який дійсно бажає Україні добра ніяк не можна вдаватися до крайнощів - а варто якомога виваженіше та уважніше викладати аргументи сторін. Але те, що робить П`ятий канал, на жаль, інколи можна назвати простою пропагандою. Ще раз підкреслюю - загалом канал подає новини врівноважено. Але часом трапляються флюктуації. І навіть не так важливо, що зараз це відбувається відносно Тимошенко. Завтра Скрипіну чомусь не сподобаються, скажімо, Соціалісти, чи той же ж Хмара з Костенком - і що, почнеться нове "мочилово", виправдане "революційною доцільністю"?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.02.13 | ans-mo

            Re: Уявіть сітуацію - Газпром фактично відключає

            Timeo пише:


            Чи не змінилися ті таємничі 50% власників РУЕ останнім часом?

            Навряд чи в умовах гострої політичної боротьби політичні суперники (або повьязані з ними бізнесмени) зможуть вільно купувати та продавати, не боячись оприлюднення.


            Про які саме беззаперечні факти йдеться? Будь ласка, надайте посилання, щоби пересвідчитися, що ми обговорюємо одне й те саме.
            >
            Стаття Степана Хмари розглядалась на майдані на прошлому тиждні. Можете подивитись попередні сторінки форуму.
            У статті Хмари наводяться беззаперечні факти звьязку пані Тимошенко теж не зовсім з "білими та пухнастими" бізнесменами.
            >
            > Ви справді вважаєте, що економічні та політичні домовленості - результат особистих відносин між керівництвом держав?
            >
            Звичайно, ні. Але імідж та особисті стосунки теж мають значення.

            На 5 канал регулярно приходять гості з БЮТ (Губський, Білорус, Онопенко та багато інших). Що ж ім там не дають висловлюватись?
            Тимошенко не подобається, що вирогідно її там люблять меньше, ніж Президента та діючий уряд. Тепер усі, хто не згоден розкручувати образ пані ЮВТ, як "борця з коррупційним оточенням", автоматично записуються у стан її ворогів.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.02.13 | BIO

             Re: Уявіть сітуацію - Газпром фактично відключає

             Стар я стал за заводными блохами бегать. Не так быстро, умоляю.
             Если господа на текущий момент еще продолжают спорить о мелких
             моментах масштабной аферы то, уж не обижайтесь на классиков - это
             либо ослобаран, либо нехорошая редиска.
             Разберитесь ху из выхухоль.
             Стреляться можно с 10Кб.
             Ранетых добьет брат милосердия - я.

             Холодне хутро хмурого утра
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.02.13 | Timeo

             Re: Уявіть сітуацію - Газпром фактично відключає

             ans-mo пише:
             > Чи не змінилися ті таємничі 50% власників РУЕ останнім часом?
             > Навряд чи в умовах гострої політичної боротьби політичні суперники (або повьязані з ними бізнесмени) зможуть вільно купувати та продавати, не боячись оприлюднення.

             Хто зна. Через підставних осіб, чому б і ні?

             > Про які саме беззаперечні факти йдеться? Будь ласка, надайте посилання, щоби пересвідчитися, що ми обговорюємо одне й те саме.
             > Стаття Степана Хмари розглядалась на майдані на прошлому тиждні. Можете подивитись попередні сторінки форуму.
             > У статті Хмари наводяться беззаперечні факти звьязку пані Тимошенко теж не зовсім з "білими та пухнастими" бізнесменами.

             Дякую, я зрозумів. Але ж я не говорив про те, що Тимошенко - "біла та пухнаста" чи хто інший. Йшлося про доволі конкретне питання - газову угоду. І тут вже не важливо, чи заговорила про наявні в ній неоднозначності саме Тимошенко чи це був хтось інший.

             І ось Тимошенко каже, що газова угода невигідна для України. Чого варто би очікувати від навколоурядових кіл? Наочної демонстрації вигідності для України тієї угоди. А що виходить насправді? Розповіді про те, що "а вона сама дура". До того ж одне по одне випливають нові факти з угоди, які аж ніяк не на користь Україні - відповідей на них не надають, натомість старанно розказують який ворог Тимошенко, таке враження, що намагаються нам відвести очі. Це все дуже підозріло.

             > > Ви справді вважаєте, що економічні та політичні домовленості - результат особистих відносин між керівництвом держав?
             > Звичайно, ні. Але імідж та особисті стосунки теж мають значення.

             Почасти так. Але ж чому не вважати, наприклад, що маючи партнером по переговорам здатну до різких дій Тимошенко росіяни ще тричі подумали би перш ніж дозволити собі те, що вони собі можуть вільно дозволити при дещо вайлуватому Єханурову?

             > На 5 канал регулярно приходять гості з БЮТ (Губський, Білорус, Онопенко та багато інших). Що ж ім там не дають висловлюватись?
             > Тимошенко не подобається, що вирогідно її там люблять меньше, ніж Президента та діючий уряд. Тепер усі, хто не згоден розкручувати образ пані ЮВТ, як "борця з коррупційним оточенням", автоматично записуються у стан її ворогів.

             Це ви дуже гарно виголосили шаблонне гасло. Гаразд, така ваша думка. Є інші думки, не менш обґрунтовані, які мають не менше право на існування.

             Якщо ТБ канал претендує на звання "каналу чесних новин", то він має подавати інформацію, а не власні вподобання. Якщо ведучі каналу відверто використовують ефір для пропаганди власних політичних поглядів - це не є добре. І коли їм вказують на те, що варто би бути об`єктивнішими - це не тому, що їх "записали у ворогів", а тому, що хотілося би, щоб найкращий інформаційний канал України не перетворювався у подобу "РТР".
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.02.13 | BIO

              Токующие блохи. Новый подвид. Ладно, пошел за дустом(-)

             • 2006.02.13 | ans-mo

              Re: Уявіть сітуацію - Газпром фактично відключає

              Timeo пише:

              > Якщо ТБ канал претендує на звання "каналу чесних новин", то він має подавати інформацію, а не власні вподобання. Якщо ведучі каналу відверто використовують ефір для пропаганди власних політичних поглядів - це не є добре. І коли їм вказують на те, що варто би бути об`єктивнішими - це не тому, що їх "записали у ворогів", а тому, що хотілося би, щоб найкращий інформаційний канал України не перетворювався у подобу "РТР".

              Якщо казати про "канал чесних новин", то в новинах ані Яневський, ані Скрипін не беруть участі. Вони коментатори-ведучі, тому не можуть бути механічними куклами.
              Порівняння з РТР це зовсім смішно. Ще скажіть про "політичні реперсії" пані ЮВТ з боку 5 каналу.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.02.13 | Timeo

               Re: Уявіть сітуацію - Газпром фактично відключає

               ans-mo пише:
               > > Якщо ТБ канал претендує на звання "каналу чесних новин", то він має подавати інформацію, а не власні вподобання. Якщо ведучі каналу відверто використовують ефір для пропаганди власних політичних поглядів - це не є добре. І коли їм вказують на те, що варто би бути об`єктивнішими - це не тому, що їх "записали у ворогів", а тому, що хотілося би, щоб найкращий інформаційний канал України не перетворювався у подобу "РТР".
               > Якщо казати про "канал чесних новин", то в новинах ані Яневський, ані Скрипін не беруть участі. Вони коментатори-ведучі, тому не можуть бути механічними куклами.

               Як кажуть росіяни "назвался груздем - полезай в кузов". Якщо вже ти ведеш дискусійну програму, де дві сторони мають виказати свої погляди на проблему - то будь такий ласкавий, дай їм змогу це зробити. Твоя робота - не дати їм поскубти одне одного або від теми далеко ухилитися.

               > Порівняння з РТР це зовсім смішно. Ще скажіть про "політичні реперсії" пані ЮВТ з боку 5 каналу.

               Вибачте, але ви неуважно читали мій допис. Будь ласка, прочитайте його ще раз - я не казав, що П`ятий канал зараз є подібним до РТР, я лише зауважив, що мені би дуже не хотілося, щоб він став на нього подібним. Бо така упередженість - це і є перший крок.
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.02.13 | BIO

                Добрий дуст, ще діє. Дякую за розуміння.(-)

            • 2006.02.13 | SpokusXalepniy

             Вылезайте из бутылки. Сколько можно!

             Не хороните себя в бутылке!
             Один уже защищал РосУкро почти в таких же терминах.
             Покойника звали Ехануров.


             Юрій Єхануров проситиме Михайла Фрадкова змінити посередника між НАК «Нафтогаз України» та «Газпромом»
             Прем’єр-міністр України Юрій Єхануров проситиме главу уряду Російської Федерації Михайла Фрадкова змінити посередника між НАК «Нафтогаз України» та «Газпромом». По це він заявив сьогодні, 10 лютого, під час наради з адміністративно-господарським активом Львівської області.
             «У понеділок я підпишу листа на ім’я свого російського колеги, аби Росія змінила посередника. По-іншому я не можу вчинити. «РосУкрЕнерго» категорично не погоджується з урядом. Я заборонив видавати їм ліцензію. Посередник нам нав’язаний, іншого – немає. Я просив «РосУкрЕнерго» оприлюднити дані щодо посередника, його реального засновника, але цих даних мине маємо», – підкреслив Ю.Єхануров.
             Глава українського уряду назвав неправдою інформацію про те, що основні засоби української газотранспортної системи були передані в статутний фонд «РосУкрЕнерго».
             http://www.zik.com.ua/index.php?news_id=35664
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.02.14 | BIO

              Re: Вылезайте из бутылки. Сколько можно!

              А что Вы такое безвременное имели ввиду ?

              Покойник-то и ныне здравствует.
              Не знаю чем эти гвозди легировали,
              но забивают на страну и решения ВР
              они с хладнокровием ночных снайперов.
 • 2006.02.13 | otar

  Що я думаю з цього приводу

  Пункт перший.
  Так, 5 канал заангажований. Переважно ця заангажованість виявляється на рівні абсолютно непрофесійних дій і висловлювань двох ведучих - Данила Яневського і (значно меншою мірою, але) Романа Скрипіна, які дозволяють собі опонувати гостям студії, висловлювати свою думку і відкрито ставати на бік ясно якої політичної сили.
  Обмеження доступу опозиції до ефіру я не помічав. Там постійно бувають представники найрізноманітніших опозиційних сил, у тому числі ті, кого, на моє скромне ІМХО, взагалі в телевізор пускати не можна - на зразок Вітренко.

  Пункт другий.
  Частка аудиторії (share) 5 каналу - близько 1,6%. Це в 10 разів менше, ніж в 1+1, удвічі менше за українську аудиторію ОРТ, в 3 рази менше, ніж у ТРК "Україна" і в 15 разів - ніж у каналу "Інтер". Виникає питання: навіщо стільки шуму через заангажований канал, який дивляться півтора відсотки глядачів?
  Зовсім незначна заангажованість, не завжди помітна неозброєним оком, на каналі "Інтер" або ICTV має значно більший ефект на аудиторію, ніж відверта заангажованість 5-го.

  Натомість, 5 канал вирізняється з-поміж інших тим, що в статті тимошенківської газети намагались перебрехати, але їм це не вдалося: великою кількістю прямої мови, в тому числі дискусій опонентів у студії. Протягом програми "Час" відбувається 5-7 розмов, у тому числі до 4 - із двома гостями. Прямий ефір не поцензуруєш, і тому далеко не всі канали дозволяють собі взгалі когось запрошувати. В цілому за інформаційний вечір 5 каналу лунає більше прямої мови, ніж на усіх інших, разом узятих.

  Тобто обмеження доступу до інформації про позицію/діяльність опонентів не відбувається.
 • 2006.02.13 | Мартинюк

  З наведеного Вами незрозуміло чому 5-й не повинен ображатися

  Ви поясніть що саме конкретно зробив погано 5-й канал і чому він не повинен ображатися на наїзди.

  Врахуйте при цьому що 5 канал не зобовязаний нікого любити і леліяти, в тому числі і Юлію Володимирівну.

  А то Ваш постинг вигладає як "Ату,- бийте 5 канал". Поясніть за що, може й приєднаємося.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.13 | SpokusXalepniy

   Я теж захистив би 5-й канал. Але на ДЗОТ всеж таки не лягав би.

   Я теж вже заплутався в назвах, порівнюючи їх зі змістом.
   Але щось інше порівнювати доволі цікаво. Наприклад ось таки дві об’єктивні супер-дупер неупередженості.

   Цітую з допису Timeo:
   …в нього [5-й канал] бувають часом доволі очевидні проблеми з об`єктивністю.
   Особисто мене, як наприклад, ДУЖЕ прикро вразила розмова у прямому ефірі між ведучим Яневським та представником БЮТ (на жаль, не пам`ятаю його прізвища) після підписання газової угоди - до якої БЮТ, як ми знаємо, ставиться вкрай негативно. Дискусія могла би вийти вкрай цікавою. На жаль, розмова виглядала приблизно так:

   Яневський: То чому ж ви так проти РосУкрЕнерго?
   Представник БЮТ: Ми взагалі проти посередників у газовому питанні.
   Яневський: А я гадаю, що ви хочете поставити замість РУЕ - Ітеру.
   Представник БЮТ: Ні, ми вважаємо, що посередники тут не потрібні.
   Яневський: Про Ітеру відомо, що (далі йде розповідь про Ітеру та її дійсно темну історію).
   Представник БЮТ: Посередник взагалі не потрібен! Бо...
   Яневський (із серцем): Так, я зрозумів - ви за те, щоби замінити РосУкрЕнерго на вашу Ітеру. Час передачі вийшов, до побачення.

   При всій моїй повазі до пана Данили, це ніяк не можна вважати за взірець журналістської неупередженості. Гірше того, це якраз навпаки, зразкова упередженість. Незалежно від того, чи правду говорить БЮТ про Ітеру та РУЕ, чи ні - перекручувати їхні слова аж ніяк не годиться. [*]


   Порівняємо наведений діалог з монологом від Мартинюка:

   Юля дуже хотіла знову зайнятися газом будучи премєром. Знаю більше ніж можу сказати. Її не пускали до цього з різних причин "любі друзі", в тому числі від жлобської задрості, що Юля блін шшас відновить ЄЕСУ. Це було небезпідставним, бо лоббувалося повернення ІТЕРИ в ці схеми. [**]

   Хтось з авторів (чи то Яневський, чи Мартинюк) може подати до суду щодо @копирайта.
   Знаково, що обидва явно знають більше, ніж можуть сказати! Мабуть, обидва – з одного джерела. Бо якщо ще згадати як неупереджено п.Мартинюк запрошував громаду надати йому доказів (час, підпис, печатка ;) ) про непорядність Порошенко, то секрет цього джерела стає секретом полішинеля.

   [*] http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1139825722&first=&last=
   [**] Допис від 29 грудня


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua